Спілкуйтеся з людьми з вадами слуху без використання ASL на iPhone


Більшість людей в якийсь момент познайомляться з кількома фразами на ASL, але якщо ви не знаєте когось із вадами слуху і вам доводиться часто спілкуватися з ним, є лише невелика ймовірність, що ви можете знати достатньо ALS для розмови. Переверніть стіл; якщо у вас порушення слуху і ви опинилися в ситуації, коли вам потрібно поговорити з кимось, хто не знає ASL, у вас є проблема. На щастя, в обох випадках iPhone та майже будь-який інший телефон із підключенням до Інтернету та браузером можуть допомогти вам із програмою та послугою під назвою I Can’t Hear.

  Як заблокувати Red Shell на вашому ПК або Mac

Спочатку вам потрібно буде встановити програму ICantHear на свій телефон. Переконайтеся, що диктант увімкнено. Програма надасть вам дуже просту URL-адресу, яку потрібно відкрити на іншому пристрої, перш ніж ви зможете розпочати спілкування. Пристроєм може бути смартфон, планшет або ноутбук.

Торкніться кнопки мікрофона на клавіатурі iPhone і промовляйте все, що хочете сказати. Додаток проаналізує його та покаже текст, що, на його думку, ви сказали.

URL-адреса, відкрита на іншому пристрої, відображатиме той самий текст, щоб людина з вадами слуху могла прочитати його та відповісти на нього. Під час тестів він був надзвичайно точним. Але це ще не все; якщо особа, про яку йдеться, не говорить тією ж мовою, що й ви, URL-адреса, за якою вони переглядають текстову версію вашого виступу, має інструмент перекладу, який, як виявляється, також досить точний. Я маю на увазі, що я спробував це двома мовами, які я знаю, і переклад був точним.

  Як вибрати мікрофон на Mac

Якби ми описали «Я не чую» дуже просто і трохи грубо, ми могли б назвати це сервісом перетворення тексту в мовлення. Справа в тому, що це хороший додаток, який можна використовувати, коли у вас мало або зовсім немає варіантів у подібній ситуації, а спілкування є важливим. Іншій людині все ще важко відповісти, оскільки це одностороннє спілкування, і це потребує виправлення. Для цього також потрібна програма для Android.

Встановіть ICantHear з App Store