Спробуйте ці 7 інструментів автоматичного виявлення мережі для малого та середнього бізнесу

Мережа складна.

Це не стосується комп’ютера, під’єднаного до принтера, або кількох пристроїв, підключених до мережі вашої організації.

Воно набагато глибше і більше.

Хоча відображення легше для мережі, яка включає кілька пристроїв, це складно для організації з тисячами пристроїв у мережі.

ІТ-команді стає важче виявляти кожен пристрій у мережі та контролювати його. Процес може потребувати значного часу, зусиль і ресурсів.

Таким чином, інструменти автоматичного виявлення мережі є рішенням для виявлення всіх пристроїв у вашій мережі.

Завдяки цьому сучасному рішенню ви ніколи не втратите жодного шляху, який створили для своєї зростаючої бізнес-мережі. Це також усуне ручне відображення всіх пристроїв або збереження даних в електронній таблиці.

І якщо всі пристрої ідеально зіставлені та обслуговуються, ви знатимете, що підключено у вашій мережі, контролюватимете все та захищатимете мережу.

Давайте розберемося в цьому докладніше та знайдемо найкращі інструменти автоматичного виявлення мережі на ринку.

Що таке мережеве виявлення?

Виявлення мережі – це рішення або процес, який допомагає виявляти пристрої та системи, підключені до певної мережі. Це перший крок, який зробить мережевий адміністратор, коли йому потрібно відобразити та одночасно контролювати мережеву інфраструктуру.

Подібним чином, використовуючи інструменти виявлення мережі, ви можете не тільки виявляти пристрої, підключені до вашої мережі, але й відображати комбінації хмарних серверів, бездротових мереж, дротових мереж і віртуальних серверів.

Ви також можете називати виявлення мережі виявленням топології.

Перше завдання для виявлення мережі — знайти всі IP-адреси у вашій мережі, включаючи залишені, зарезервовані, статичні та динамічні IP-адреси. Важливість картографування подвійна:

  • Це гарантує, що кожна IP-адреса є дійсною та не використовується шахрайським або шкідливим пристроєм.
  • Це забезпечує ефективне налаштування мережі, не залишаючи залишених підмереж або IP-адрес для використання з іншою метою.

Якщо пристрій має кілька відкритих портів, які не обов’язково використовуються будь-яким пристроєм, це може викликати вразливість системи безпеки. Для цього виявлення мережі є корисним для визначення того, які порти відкриті та які порти використовуються на кожному пристрої. Таким чином ви можете відобразити ці відкриті порти та тримати їх поблизу, щоб запобігти доступу зловмисників і мінімізувати ризики безпеки.

Як працює Network Discovery?

Можна відобразити всі пристрої вручну, але це займе багато часу та може бути ризикованим через можливість помилок. Отже, якщо ви хочете швидко відобразити кожен пристрій у мережі, краще використовувати інструменти автоматичного виявлення мережі.

Інструменти виявлення сканують увесь мережевий адресний простір за допомогою мережевих протоколів, включаючи SNMP. Щойно в мережі буде виявлено новий пристрій, інструменти автоматично оновлять ваш ІТ-інвентар за лічені секунди.

За допомогою розширеного програмного забезпечення для виявлення мережі ви знайдете візуальне представлення мережевих пристроїв, підключених до вашої мережі. Ці сканери також дозволяють створювати користувацькі перегляди та карти мережевих пристроїв, забезпечуючи вам актуальну детальну та точну інформацію.

Чому виявлення мережі є необхідним?

Із зростанням бізнесу зростатиме й мережа. Таким чином, ваша мережа постійно додаватиме різноманітні мережеві пристрої, такі як сервери, комутатори, ноутбуки, принтери, маршрутизатори тощо до ІТ-середовища.

Адміністраторам мережі складно керувати такою великою мережею, одночасно відображаючи всі пристрої у вашій мережі. Щоб зменшити такі складності та ризики безпеки, корисні інструменти виявлення мережі.

Давайте розберемося в його перевагах.

Оновлені дані

Щоразу, коли в мережевій системі відбуваються невеликі зміни, як-от додавання або видалення нового інтерфейсу, це має бути відображено на вашій інформаційній панелі, щоб допомогти вам отримувати оновлення.

  31 найкращий інструмент для веб-скрейпінгу

Інструменти виявлення мережі працюють із рішеннями моніторингу мережі, виявляючи кожен пристрій у вашій мережі та оновлюючи всі дані в рішенні моніторингу мережі.

Економія часу

Мережа масштабується швидше, особливо якщо ваш бізнес розвивається. Отже, якщо ви вручну почнете відстежувати кожен пристрій у вашій величезній мережі, ви можете втратити значну кількість часу, який могли б інвестувати в інновації. Крім того, це може призвести до людських помилок, які можуть перетворитися на загрозу безпеці.

Але використовуючи інструменти виявлення мережі, ви можете автоматизувати весь процес відображення та моніторингу кожного окремого пристрою, щоб заощадити час і працю.

Постійний моніторинг і технічне обслуговування

Незначна проблема в мережі може спричинити велику проблему, через яку компанія може втратити мільйони доларів. Інструмент виявлення мережі може допомогти адміністраторам мережі постійно виявляти та контролювати мережеві пристрої, щоб запобігти проблемам із самого початку. Ці інструменти можуть запобігти порушенням безпеки, гарантуючи, що жоден мережевий порт не буде відкритим для використання.

Давайте тепер розглянемо найкращі інструменти виявлення мережі, щоб спростити процес виявлення всіх інструментів у вашій мережі.

Песслер PRTG

Виявляйте мережеві пристрої автоматично за допомогою Paessler PRTG Network Monitor, який може регулярно контролювати всі пристрої та виявляти нові пристрої, додані в мережу. Ви отримаєте настроювану систему сигналізації, включену в його плани.

Функція автоматичного виявлення PRTG дозволяє вам автоматично знаходити всі пристрої в діапазоні IP-адрес, щоб ви могли інтегрувати їх у моніторинг. Нові пристрої будуть виявлені та налаштовані автоматично під час першого відкриття.

Песслер PRTG дозволяє встановити власний розклад, що означає, що ви можете запускати відкриття щодня, щотижня або щомісяця. Ви отримаєте електронний лист і квиток, коли виявите новий мережевий пристрій. Це допоможе вам стежити за тим, що відбувається у вашій мережі.

Не турбуйтеся про свої вимкнені пристрої; за допомогою функції виявлення PRTG ви можете регулярно контролювати свою мережу 24 години на добу та 365 днів на рік. Ви також отримаєте сповіщення швидко, навіть про найменшу проблему з функцією сповіщення, щоб уникнути серйозних збоїв у роботі мережевих пристроїв.

Крім того, PRTG може виявляти міжлокаційні мережеві пристрої, розташовані в різних місцях. Отримайте зрозумілу та просту інформаційну панель у своїй системі або програму для інформаційної панелі, щоб відстежувати та знати стан свого пристрою та мережі.

Спробуйте PRTG протягом 30 днів і перевірте, чи відповідає він вашим потребам.

SolarWinds

SolarWinds Network Performance Monitor — це рішення для моніторингу мережі від багатьох постачальників, яке розширюється та масштабується відповідно до потреб мережі. Він відстежує доступність мережі, візуалізацію критичного шляху підключених пристроїв, інтелектуальне відображення, аналіз продуктивності та розширене сповіщення.

Отримайте керування мережею за допомогою Hybrid Cloud Observability, щоб забезпечити рівень обслуговування, реалізувати час, прискорити вирішення проблем, зменшити ризик і втому, а також підвищити гнучкість і продуктивність.

Програмне забезпечення SolarWinds Network Monitoring пропонує повну видимість продуктивності та здоров’я вашого середовища Cisco ASA, щоб ви могли переглядати стан ваших тунелів VPN і забезпечувати з’єднання між сайтами. Ви отримаєте все в одному вікні, від виявлення мережі до моніторингу мережі, так що ваша ІТ-команда працюватиме вільно та зосередиться на іншому.

  Найкращі альтернативи MRTG для покращення моніторингу мережі у 2020 році

Отримайте посилання електронною поштою зараз, щоб отримати безкоштовну пробну версію. SolarWinds буде повністю функціональним протягом 30 днів, щоб ви могли зрозуміти, як це працює. Якщо ви задоволені, отримайте цінову пропозицію відповідно до ваших вимог.

ManageEngine

Отримайте розширені можливості виявлення мережі з ManageEngine Інструмент виявлення мережі OpManager. Він автоматизує виявлення всіх мережевих пристроїв і створює та підтримує повний інвентар шляхом постійного оновлення та сканування.

OpManager постійно оновлює деталі наскрізного пристрою, щоб підтримувати детальну інвентаризацію. Він автоматизує ведення ІТ-інвентаризації, моніторинг доступності, відображення мережевих ресурсів тощо. Таким чином ваша ІТ-команда звільняється від зайвих завдань моніторингу.

OpManager має потужні функції, які мають на меті зробити ваш процес виявлення мережі менш трудомістким, простим і ефективним. Профілі виявлення мережі допомагають спростити процес виявлення мережі. Крім того, ви можете уникнути повторюваних завдань за допомогою розкладів виявлення.

Отримуйте надійну статистику за допомогою звітів про відкриття та дивуйте своє відкриття за допомогою попередньо налаштованих шаблонів. Ви також можете використовувати Discovery Rule Engine для автоматизації процесів виявлення та моніторингу. OpManager доступний як для операційних систем Windows, так і для Linux.

Заплануйте персоналізовану безкоштовну демонстрацію з експертами OpManager і дізнайтеся, що вона може зробити для вас. Ви також можете спробувати це комплексне рішення для моніторингу протягом 30 днів.

Нагіос

Нагіос розробив різні інструменти для вашої організації, щоб ви могли виявляти пристрої у своїй мережі та контролювати кожне з них, щоб знати їхній статус. Це допомагає полегшити вашу роботу та життя за допомогою інструментів, зокрема Nagios XI, Nagios Core, Nagios Network Analyzer та Nagios Fusion.

Ви отримаєте всі необхідні функції, щоб автоматизувати свій робочий процес і розпочати моніторинг своїх пристроїв у вашій мережі. Це також допомагає надавати точні результати стану у візуальних презентаціях, звітах і графіках.

Крім того, ви знайдете численні додатки та інструменти моніторингу, а також переваги:

  • Покращена функція автоматичного виявлення з Nagios XI
  • Визначення машин, що не реагують, і негайного сповіщення персоналу
  • Комплексні звіти
  • Покращена доступність служб, додатків і серверів
  • Швидше виявлення збоїв протоколу та збоїв у мережі

Nagios забезпечує комплексний ІТ-моніторинг, видимість, продуктивність, проактивне планування, настроюваність, простоту використання, багатокористувальницькі можливості та розширювану архітектуру. Крім того, він пропонує оновлений інтерфейс, потужний двигун, розширені графіки, майстри налаштування тощо.

WhatsUp Gold

Як справи Інструмент моніторингу мережі від Gold допомагає виявити, відобразити, відстежувати ІТ-активи та інвентаризацію на рівні 2/3. Незалежно від того, чи це пристрої, бездротова мережа, віртуальна інфраструктура, Windows, розгорнуте програмне забезпечення чи сервери, ви можете знайти все, що підключено до вашої мережі.

Цей інструмент має надійне виявлення рівня 2/3, яке можна ініціювати за допомогою інтелектуального сканування SNMP або сканування діапазону IP-адрес таблиці мосту основного маршрутизатора. Він створює повну карту мережі, зверху вниз, щоб виявити всі пристрої, які є у вашій мережі. Це допоможе вам зосередитися на безперебійній роботі з безпекою та високою продуктивністю.

Ви можете візуалізувати та нанести на карту свої мережеві залежності та топологію, а також відстежувати та документувати всі ІТ-активи за допомогою покращеного виявлення запасів. Крім того, знайдіть і усуньте проблеми з підключенням за допомогою інструментів пошуку IP/MAC і трасування рівня 2. WhatsUp Gold має інноваційні технології виявлення, такі як ARP, SSH, IP-адресація, LLDP, ICMP, керування віртуальною інфраструктурою та SNMP.

  Як увімкнути сповіщення зі світлодіодним спалахом, лише коли ваш iPhone без звуку

Крім того, WhatsUp Gold використовує сучасні технології для виявлення підключених пристроїв у вашій мережі та створення точної картини цих пристроїв і підключення між портами. Він генерує карти мережі рівня 2 і 3, які забезпечують повну видимість логічного, віртуального та фізичного підключення, включаючи інформацію про VLAN та IP.

Переглядайте свою мережу як завгодно за допомогою легко настроюваних карт. Після завершення процесу виявлення він автоматично призначає ролі мережевих пристроїв, повідомляючи інформацію, яку потрібно збирати, і кроки, які необхідно виконати. WhatsUp Gold також дозволяє підтримувати інвентаризацію мережі та керувати мережевими активами.

Заповніть форму та отримайте посилання для завантаження в електронній пошті, щоб розпочати безкоштовну пробну версію.

кактуси

Спробуйте розширювану та надійну структуру управління несправностями та рішення для моніторингу – кактуси. Це мережевий інструмент для побудови графіків, розроблений для використання можливостей графічної функціональності RRDTools і зберігання даних.

Cacti включає стійку до збоїв і повністю розподілену структуру збору даних із розширеним шаблоном на основі функцій автоматизації для графіків, дерев і пристроїв. Він також пропонує численні рішення для збору даних, які можна розширити за допомогою плагінів.

Функції керування групою, доменом і користувачами на основі ролей забезпечують підтримку кількох мов і механізму створення тем. Функції Cacti надають вам правильний інтерфейс для інсталяцій локальної мережі в складних мережах, які складаються з тисяч пристроїв.

Для використання Cacti у вашій системі потрібні PHP, net-SNMP, RRDTool, MySQL і веб-сервер, який підтримує PHP, включаючи IIS або Apache. Cacti підтримує операційні системи Windows і Linux/Unix. Завантажте свою вимогу зараз і почніть виявляти пристрої у вашій складній мережі.

Open-AudIT

Open-AudIT це інструмент виявлення мережі з відкритим вихідним кодом, який надає детальну інформацію про все, що стосується ваших мережевих пристроїв, починаючи від їхньої конфігурації до звітів про стан. Це одна з найпопулярніших програм аудиту та виявлення мережі, яка допоможе вам знайти всі свої пристрої.

Ця потужна програма надає всю інформацію про вашу мережу за короткий час. Він повідомляє вам, що відбувається у вашій мережі, коли це зміниться та як ви можете налаштувати свої пристрої в мережі. Хоча багато рішень можуть не надати точну інформацію про активи, Open-AudIT пропонує точні дані про місцезнаходження за лічені секунди.

Дозвольте Open-AudIT розумно сканувати всі мережі у вашій організації та зберігати конфігурації виявлених пристроїв. Крім того, ви отримаєте миттєвий доступ до ліцензування програмного забезпечення, неавторизованих пристроїв, звітів про стан гарантії на обладнання, використання ємності та змін конфігурації.

Забронюйте демо-версію зараз і очистіть усе, що у вас в голові. Крім того, отримайте доступ до GitHub, щоб інтегрувати рішення у свою організацію. Ви також можете легко завантажити програму.

Висновок

Управління мережею може бути складним. Тому підключіться за допомогою найкращого автоматичного інструменту виявлення мережі, щоб виявити всі пристрої у вашій мережі, контролювати їх і залишатися в безпеці.

Оскільки на ринку доступно багато таких інструментів, пошук найкращого програмного забезпечення для ваших потреб може бути дещо складним.

Тому, обираючи інструмент виявлення мережі для вашої організації, переконайтеся, що він пропонує єдиний простір для перегляду всіх деталей, звітів, сповіщень та інших корисних функцій. Крім того, максимальні інструменти пропонують безкоштовні пробні версії, за допомогою яких ви можете зрозуміти, як вони можуть вам допомогти, і вибрати найкращий.