Спробуйте ці інструменти AI Cold Email Writer, щоб писати електронні листи з високою конвертацією

Маркетинг електронною поштою є найстарішою, але найефективнішою маркетинговою стратегією на сьогоднішній день.

Існує 4 мільярди користувачів електронної пошти у всьому світі, а глобальний ринок маркетингу електронною поштою оцінювався в 7,5 мільярдів доларів ще в 2020 році.

Автоматичне надсилання електронних листів через автовідповідач – чудовий спосіб зв’язатися з новими людьми та заощадити час.

Але знаєте, що ще краще? Використання холодного інструменту для створення електронних листів для створення персоналізованих копій електронних листів для вас.

У цій статті ми розповімо вам, чому маркетинг електронною поштою важливий, як це робити правильно, і обговоримо деякі з найкращих інструментів штучного інтелекту для створення холодних електронних листів.

Що таке маркетинг електронною поштою та його значення

Електронний маркетинг — це надсилання рекламних повідомлень людям масовими кількостями. Його основною метою є збільшення продажів або потенційних клієнтів, або він також може містити рекламу вашого бренду.

Щоразу, коли компанія надсилає електронний лист своїм потенційним клієнтам, окрім підтвердження замовлень і прямих відповідей на запити клієнтів, це форма маркетингу електронною поштою.

Маркетинг через електронні листи можна розглядати як сегмент інтернет-маркетингу, який охоплює онлайн-маркетинг через веб-сайти, соціальні мережі, блоги тощо.

Маркетинг електронною поштою може включати інформаційні бюлетені з оновленнями про компанію або рекламні акції та ексклюзивні пропозиції для передплатників.

Маркетингові електронні листи також можуть прагнути поділитися загальним повідомленням від імені компанії, наприклад, повідомленням про обізнаність або порадою щодо шахрайства.

Однак, коли ми говоримо про маркетинг електронною поштою, перше, що думаємо ми, міленіали, це: «Маркетинг електронною поштою? Це розмова старого». Ну! Ми згодні!

Але старий має якийсь розум!

В середньому один електронний лист генерує 38 доларів США в обмін на кожен витрачений долар, що становить колосальні 3800% рентабельності інвестицій. Це якісь шалені прибутки!

Отже, якщо ви намагаєтесь напряму зв’язатися зі своїми клієнтами, маркетинг електронною поштою – найкращий шлях.

Як правильно здійснювати маркетинг електронною поштою

Що стосується залучення клієнтів, електронні листи в 40 разів ефективніші ніж Facebook і Twitter разом узяті. Дивовижно, чи не так?

Ключ до успішної електронної кампанії полягає в тоні та рівні персоналізації, якого ви можете досягти з кожним надісланим листом.

Це як запрошення до когось додому на вечерю. Якщо вас попросять зняти взуття перед тим, як увійти в їх будинок, ви з повагою зробите це!

Подібним чином, ви завжди повинні бути найкращими, коли займаєтеся маркетингом електронною поштою!

Але перш ніж ми зануримося в найкращі інструменти для маркетингу електронною поштою, важливо зрозуміти, як почати свою електронну пошту та правильно її використовувати. Давайте подивимося, як ви можете цього досягти.

#1. Не купуйте списки контактів

Першим і найважливішим кроком є ​​створення власного списку розсилки, і це насправді найцікавіша частина електронного маркетингу. Однак створення списку розсилки не означає його придбання.

Якщо ви хочете отримати результати від своїх маркетингових кампаній електронною поштою, оплата електронних листів не допоможе.

Замість цього спробуйте створити свій список розсилки органічними засобами. Ось кілька креативних і перевірених способів запису звичайних електронних листів.

#2. Використовуйте свинцеві магніти

Лід-магніт стосується продукту або цифрового активу, який ви надаєте безкоштовно в обмін на інформацію про потенційних клієнтів.

  Як застосувати фільтр до кількох шарів одночасно в Photoshop

Придумати щось? Що можна віддати безкоштовно?

Ось список цифрових активів, які ви можете надати безкоштовно:

 • Електронні книги
 • Whitepaper
 • Контрольні списки
 • Шаблони
 • Вебінари
 • Курси

#3. Форми реєстрації

Форми реєстрації є найпростішим і найефективнішим способом збору електронних листів. Усе, що вам потрібно зробити, це створити привабливий дизайн і почати із заголовка, що привертає увагу.

Важливо, щоб ви підключили своїх клієнтів, як тільки вони відкриють вашу форму.

Отже, дотримуйтеся основних правил:

 • Зберігайте вміст форми точним і відповідним пропозиції, яку ви надаєте
 • Почніть із запитання, якщо можливо, і тримайте форму короткою та простою
 • Сегментуйте свій список електронної пошти

Коли у вашому списку розсилки буде бажана кількість контактів, важливо розбити список на підкатегорії на основі унікальних характеристик, інтересів і вподобань вашого підписника.

Чому це важливо?

Це тому, що ваші передплатники — люди, і, враховуючи тут людську психологію, ви повинні додавати персоналізацію, коли і де тільки можете.

Категоризація вашого списку електронної пошти допоможе вам уникнути надсилання нерелевантного вмісту не тим потенційним клієнтам, а отже, запобігаючи ризику втрати передплатників.

Крім того, сегментовані електронні листи приносять 58% вашого загального доходу у порівнянні з несегментованими списками електронної пошти.

Ось чому краще сегментувати свої електронні листи, ніж обрушувати своїх підписників.

Давайте тепер розглянемо деякі з найкращих програм холодної електронної пошти, які допоможуть вам створити найкращу тему та вміст електронної пошти.

Smartwriter.ai

Smartwriter — це потужний інструмент для створення електронних листів із високою конверсією.

Він автоматизує весь ваш процес дослідження та написання тексту за лічені секунди, дозволяючи надсилати персоналізовані електронні листи одним клацанням миші.

особливості

 • Холодна електронна пошта: механізм персоналізації e2e аналізує дані кожного потенційного клієнта та створює персоналізоване повідомлення за лічені секунди
 • LinkedIn Lead Generation: генеруйте 1000 підтверджених потенційних клієнтів за допомогою навігатора продажів LinkedIn безкоштовно
 • Глибоке збагачення: глибоко досліджені потенційні клієнти з численними точками даних, щоб отримати правильну інформацію, необхідну для персоналізації ваших електронних листів
 • LinkedIn Outreach: автоматично створюйте персоналізоване повідомлення на основі останнього коментаря або публікації потенційних клієнтів у LinkedIn

Smart Writer — це ваше універсальне рішення для отримання якісних потенційних клієнтів із 10-кратним коефіцієнтом конверсії, яке перевірено та якому довіряють понад 9000 компаній.

Quicklines.ai

Єдиною метою першого рядка вашого електронного листа має бути спонукання читачів читати більше. Отже, для вас стає вкрай важливим знати, як почати електронний лист.

Quicklines.ai допоможе вам справити привабливе перше враження, написавши найважливіший рядок електронної пошти – перший рядок.

особливості

 • Написання рядка на основі штучного інтелекту: створіть привабливий перший рядок для своїх електронних листів за допомогою генератора першого рядка на основі штучного інтелекту за 3 секунди
 • Персоналізовані холодні електронні листи: зануртеся в численні дані потенційного клієнта, щоб визначити найкращий ракурс для свого першого вкладиша
 • Холодна розсилка електронною поштою: створюйте тисячі персоналізованих перших листів і надсилайте електронні листи з високим рівнем конвертації за допомогою сканування соціальних даних на основі штучного інтелекту

Наразі Quicklines.ai створив понад 19 00 000 успішних перших вкладок, із 451 швидким рядком, створеним щохвилини, що принесло клієнтам дохід у 4,7 мільйона доларів!

Швидка пошта

Швидка пошта дозволяє автоматизувати ваші кампанії електронною поштою та покращити доставку. Це дає змогу отримати вищі коефіцієнти конверсії з мінімальними зусиллями.

особливості

 • Висока швидкість доставки: перемістіть свої електронні листи зі спаму прямо в папку вхідних покупців за допомогою безкоштовного плану автоматичного підігріву
 • Абсолютна автоматизація: швидко налаштуйте та автоматизуйте свою електронну пошту від вилучення даних користувача до надсилання електронних листів менш ніж за 5 хвилин
 • Надійна підтримка: отримуйте дієву допомогу від експертів щоразу, коли ви застрягнете на будь-якому етапі свого шляху автоматизації
  3 незначні зміни, які Google вніс у Chrome в останніх оновленнях

Швидка пошта може прокласти вам шлях із цієї брудної скриньки зі спамом і відправити вашу електронну пошту саме туди, де вона має бути – скриньку вхідних повідомлень потенційних клієнтів! Підвищення рівня відкритості електронної пошти до 80%.

LeadFuze

LeadFuze входить до числа найкращих передових інструментів пошуку даних. Його вдосконалене програмне забезпечення для сканування та сторонні партнери з обробки даних дозволяють отримувати перевірені потенційні клієнти в режимі реального часу.

Від інформації про компанію до профілів у соціальних мережах і багато іншого, ви не перераховуєте, і вони це отримали!

особливості

 • Розширений пошук: вдосконалені фільтри пошуку для збору кількох точок даних потенційних клієнтів
 • Розширений процес автоматизації: автоматично додавайте нових потенційних клієнтів до вашої CRM або робочого процесу та встановлюйте свої кампанії на автопілоті за допомогою помічника зі штучним інтелектом Fuze
 • Передова аналітична інформація про потенційних клієнтів: надійна та глибока аналітична інформація про потенційних клієнтів для максимальної персоналізації ваших кампаній
 • Безпроблемна інтеграція: легко підключайте CRM та ATS до інструментів аутричу та систем соціальної автоматизації для запуску робочих процесів

Інтелекту LeadFuze довіряють понад 14 00 000 компаній і понад 20 000 користувачів.

Відповісти

Потужний штучний інтелект Reply помічник із продажу електронної пошти допомагає створювати електронні листи з високою конверсією за лічені секунди.

Це також гарантує, що ваша електронна пошта не звучить як робот, додаючи в неї людський дотик і персоналізуючи її для найкращих результатів.

особливості

 • Максимальна частота відкриття та відповіді: створіть ідеальний текст із закликом до дії за допомогою штучного інтелекту, щоб отримати високі коефіцієнти конверсії
 • Перевірка якості електронної пошти: отримуйте відгуки в режимі реального часу та перевіряйте якість тексту за допомогою штучного інтелекту
 • Алгоритм із підтримкою штучного інтелекту: створюйте текстові повідомлення, схожі на людину, за допомогою надзвичайно потужного інструмента помічника електронної пошти Reply, який працює на основі передбачення мови GPT-3

Reply.io створить для вас ідеальну електронну пошту, не демонструючи в ній проблиск ШІ. Це на 100% схожий на людину інструмент для створення електронних листів для побудови індивідуальних стосунків із вашими клієнтами.

Mail Shake

Mail Shake дає змогу автоматизувати ваші інформаційні кампанії холодної електронної пошти, щоб швидше зв’язуватися з потенційними клієнтами, замовляти більше зустрічей і отримувати більше прибутку.

Інструмент також полегшує відстеження вашої діяльності, розміщуючи все на одній інформаційній панелі.

особливості

 • Автоматизація електронної пошти: спілкуйтеся з тисячами потенційних клієнтів за лічені хвилини за допомогою автоматизованих кампаній електронної пошти та подальших електронних листів
 • Спліт-тестування: проведіть A/B-тестування, щоб поекспериментувати з кількома варіантами вашої електронної пошти та знайти те, що вам найкраще підходить
 • Lead Catcher: відстежуйте кожну соціальну активність потенційних клієнтів і керуйте потенційними клієнтами за допомогою потужного інструменту для перехоплення потенційних клієнтів
 • Телефонний номеронабирач: розширте доступ до холодної електронної пошти за допомогою вбудованого персонального номеронабирача, який забезпечує необмежену кількість дзвінків VOIP і доступні міжнародні дзвінки.

Mail Shake допоміг більш ніж 49 000 клієнтам покращити свої інформаційні кампанії.

Крім того, він постачається разом із фантастичною програмою для створення електронної пошти зі штучним інтелектом, яка аналізує тисячі електронних листів, щоб створити ідеальний електронний лист для вас – за хвилину чи менше!

Дятел

Дятловий Інтуїтивно зрозумілий інструмент холодної електронної пошти дозволяє легко зв’язуватися з потенційними клієнтами різними каналами.

  Як переглянути всі заблоковані номери на вашому iPhone

Понад 13 000 професіоналів довіряють цьому інструменту для своїх повсякденних кампаній з поширення холоду.

особливості

 • Можливість доставки: отримуйте перевірку електронної пошти в реальному часі, щоб захистити репутацію свого домену та доставляти свою електронну пошту до основної папки “Вхідні”
 • Персоналізація: покращте вигляд і процес електронної пошти за допомогою настроюваних шаблонів і автоматично синхронізуйте часовий пояс потенційного клієнта, щоб надсилати лист у бажаний час
 • Статистика та відстеження: плавно відстежуйте кожну активність потенційних клієнтів у вашій електронній пошті та автоматично відфільтровуйте відповіді потенційних клієнтів залежно від рівня їх зацікавленості
 • Безпека: дотримуйтеся законів про електронну пошту та надсилайте бездоганні електронні листи з надійною безпекою Woodpecker

Інтуїтивно зрозумілий інструмент Woodpecker допоможе вам отримати максимальну віддачу від ваших холодних кампаній. Він простий і безпечний у використанні з 10-кратною можливістю доставки для вашої холодної електронної пошти.

Білий крем

Білий крем це фантастичний інструмент, який створює маркетинговий вміст і рекламні електронні листи.

Його технологія, керована штучним інтелектом, допомагає вам створювати масу контенту, зокрема криголами, копії цифрових оголошень, публікації в блогах та багато іншого за короткий час і з мінімальними витратами.

особливості

 • Автор статей зі штучним інтелектом: створюйте захоплюючий довгий вміст і сценарії відео за лічені хвилини
 • Цифрова рекламна копія: створюйте висококонвертовані рекламні копії для реклами Facebook і Google, ввівши лише назву вашої компанії та те, що вона робить
 • Cold Outreach: створюйте персоналізовані повідомлення для холодних електронних листів і LinkedIn InMail одним клацанням миші
 • Озвучення та подкасти: перетворіть свій довгий блог на подкаст із понад 40 голосами, які звучать як люди

White Cream — це універсальне рішення для всіх ваших потреб у вмісті. Його потужний штучний інтелект може зробити все за вас за лічені хвилини: від написання копій електронних листів до створення подкастів!

Flowrite

У вас є ідея ідеальної електронної пошти, але вам важко з письмовим повідомленням?

Flowrite’s потужний інструмент на основі штучного інтелекту перетворює ваші інструкції на готові до надсилання електронні листи чи повідомлення та допомагає вам впевнено спілкуватися.

особливості

 • Write-Without-Writing (WWW): інтелектуальні настроювані шаблони Flowrite дозволяють створювати унікальні чернетки, навіть не пишучи жодного слова самостійно
 • Вибір тону: виберіть один із кількох тонів, щоб ваші читачі відреагували на ваше повідомлення так, як ви хочете
 • Написання на основі інструкцій: напишіть пару речень на тему, і Flowrite створить чудову копію електронної пошти.

З Flowrite ви можете заощадити час, вибрати правильний тон і подолати синдром порожньої сторінки. Створіть приголомшливу копію електронної пошти, яка принесе вам конверсії.

Висновок

Маркетинг електронною поштою ніколи не застаріває, і ці автори холодної електронної пошти зі штучним інтелектом та інструменти для аутрич-розсилки — це задоволення як для новачків, так і для професійних маркетологів електронної пошти.

Вони мають потенціал генерувати шалені конверсії без зусиль.

Однак бути повністю залежним від штучного інтелекту ніколи не є гарною думкою, тому для цих інструментів потрібен хтось із пристрастю до електронного маркетингу – це ти!