Сповіщення — це те місце, де матеріальний дизайн зустрічається із сповіщеннями на екрані блокування

Багато користувачів Android з нетерпінням чекають сповіщень на екрані блокування Android L. Це не унікальна концепція, і ті, хто хотів сповіщення на своєму заблокованому екрані до того, як Android L, ймовірно, пішли з програмою, яка зробила для них трюк. Але оскільки це зовсім інший досвід, коли функція додається самою ОС, сповіщення на екрані блокування Android L мають значне очікування. Notific — це програма для Android вартістю 0,99 доларів США в магазині Google Play, яка надзвичайно добре імітує сповіщення на заблокованому екрані Android L. Окрім відмінного інтерфейсу Material Design, додаток має режим «Не турбувати» та можливість додавати додатки в чорний/білий список.

  Як налаштувати зустріч Zoom в Outlook

Після встановлення програма за замовчуванням відкриє панель навігації. Перейдіть на інформаційну панель і ввімкніть необхідні дозволи. Якщо ці дозволи не ввімкнено, програма не зможе надсилати вам сповіщення. Щоб додати програми в чорний список, перейдіть на вкладку Чорний список із панелі навігації та виберіть програми, від яких ви не хочете отримувати сповіщення.

Далі перейдіть до налаштувань програми, де ви можете налаштувати тему сповіщень, увімкнути режим «Не турбувати» тощо. Налаштування поділяються на три типи; сповіщення, датчик і тему.

У розділі Налаштування сповіщень ви можете ввімкнути сповіщення з низьким пріоритетом, які вимкнені за замовчуванням. Це дозволить Google Асистент надсилати вам сповіщення про погоду тощо. Подібним додаткам із низьким пріоритетом також буде дозволено надсилати вам сповіщення. Ви можете переглядати розгорнуті сповіщення з кнопками дій, а також вибрати, коли сповіщення має з’являтися, залежно від стану екрана. Тут також можна керувати режимом «Не турбувати», який отримав назву «Нічний».

  20 комбінацій клавіш, які повинен знати кожен власник iPad

Налаштування датчика повідомляють програмі, коли вона повинна розбудити пристрій на основі зворотного зв’язку з датчиком наближення. Ви можете налаштувати його так, щоб Notific будить ваш пристрій щоразу, коли ви його берете. Він може розпізнати, чи знаходиться пристрій у вашій кишені чи на столі. Ви також можете налаштувати його так, щоб сповіщення блокувалися на портретному екрані.

У розділі Налаштування теми ви можете вибрати один із двох макетів; застарілий макет NotifyMe представляє всі сповіщення у зведеному спливаючому вікні. Спливаюче вікно має окрему вкладку для кожного сповіщення. Макет Android Wear дозволяє гортати крізь кілька спливаючих вікон, по одному для отримання сповіщення. Ви можете керувати яскравістю фонового зображення, приховати панель стану та навігації, а також розмивати фон під час перегляду сповіщення.

  Як додати водяний знак в Google Docs

Саме повідомлення досить функціональне; Ви можете провести пальцем по ньому, щоб відкрити програму безпосередньо (Так само, як у iOS), ви можете побачити, яка програма надіслала вам сповіщення, і можете закрити його. Як виконання, так і функціональність чудові, і програма коштує тієї ціни, яку ви за неї платите.

Завантажте сповіщення з магазину Google Play