Список 31 найпотужніших інструментів штучного інтелекту для закладок на потім [2023]

Categories:

Якщо ви не живете під каменем, ви, мабуть, чули про різні інструменти штучного інтелекту, такі як DALL-E, які можуть генерувати вміст відповідно до підказок людини.

Ці платформи працюють на основі штучного інтелекту та можуть надавати вам різні типи вмісту, як-от текст, зображення, аудіо, презентації тощо. Інструменти на основі штучного інтелекту не тільки економлять ваш час, але й допомагають розкрити ваші приховані таланти.

Що таке Generative AI?

Генеративний штучний інтелект – це загальний термін, який можна використовувати для позначення будь-якого автоматизованого процесу, який використовує алгоритми для отримання нових даних шляхом маніпулювання або синтезу. Генеративний ШІ називається так тому, що він створює щось нове. Одним із прикладів може бути введення підказок до інструменту штучного інтелекту, яке говорить: «Намалюй мені коричневого кролика, який п’є чай», і отримання для нього зображення.

ELIZA може бути першим прикладом генеративного ШІ. Цей чат-бот був розроблений у 1966 році в Массачусетському технологічному інституті, і він міг імітувати розмову з терапевтом. Однак у 2014 році відбулася революція в генеративному штучному інтелекті, коли були представлені генеративні змагальні мережі, або GAN.

Цей тип алгоритму машинного навчання дозволив генеративному штучному інтелекту створювати переконливо реалістичні зображення, музичні треки, відео та аудіо реальних людей.

Ця нова можливість відкрила нові можливості. Тепер інструменти генеративного штучного інтелекту можуть легко написати унікальне есе за кілька хвилин біоінформатики, створити чудові зображення та озвучити кінозірок для вашої цифрової реклами.

Однак ми не повинні ігнорувати занепокоєння щодо глибоких фейків і ймовірності кібератак на підприємства, які використовують цю технологію.

Як працює Generative AI?

Генеративні моделі штучного інтелекту призначені для створення нового оригінального контенту на основі наявних даних. Для цього вони використовують нейронні мережі для визначення шаблонів і структур моделей даних.

  10 найкращих функцій Microsoft Teams

Для генеративного ШІ зазвичай потрібна підказка людини (текст, зображення, музика, відео, дизайн), яку система ШІ може обробити. Алгоритми штучного інтелекту відповідають на підказки та генерують новий вміст.

Перегляньте цей список інструментів ШІ, які можна використовувати в різних ситуаціях особистого та професійного життя.

Написання змісту

Якщо ви страждаєте від письменницького блоку або шукаєте нові ідеї на не дуже знайому тему, ви можете використовувати інструменти ШІ для створення вмісту. Хоча різні пошукові системи можуть покарати вас за використання створених штучним інтелектом копій тексту, ви завжди можете скористатися цими інструментами штучного інтелекту, щоб оптимізувати свій вміст і зробити контент, створений людьми, більш ресурсним. Деякі популярні платформи на основі ШІ для написання контенту:

Ключ OpenAI API

Використовуючи ключ API OpenAI, ви можете отримати доступ до моделей штучного інтелекту, створених OpenAI, які можуть генерувати відповіді, що відповідають наданому контексту.

трансформатор

Transformer може автоматично завершувати ваші думки за допомогою різних моделей, таких як GPT, GPT-2, XLNet тощо.

Пише Сонік

Ви можете використовувати Writesonic для створення оптимізованого для SEO вмісту без плагіату для своїх оголошень, блогу, електронної пошти та соціальних мереж.

Copy.ai

Copy.ai створює високоякісний контент для блогів, цифрової реклами, продажів, електронної комерції та веб-сайтів.

Яшма

Jasper — це копірайтер зі штучним інтелектом, який може створювати для вас вміст відповідно до ваших улюблених тонів і стилю.

Ось деякі інші інструменти на основі ШІ, які можуть допомогти вам у написанні контенту:

AI Художнє проектування

Арт-генератори штучного інтелекту допомагають створювати приголомшливі образи та малюнки, навіть якщо ви не вмієте малювати. Просто додайте правильні підказки, щоб поділитися тим, що у вас на думці, і наведені нижче інструменти втілять це в реальність.

DALL·E 2

DALL·E 2 — це, мабуть, найпопулярніша у світі платформа для створення мистецтва штучного інтелекту, яка може створювати реалістичні зображення з опису природною мовою.

Піказо

Pikazo використовує нейронні алгоритми передачі стилю для створення індивідуальних ілюстрацій, які вас здивують.

Генератор глибоких снів

Deep Dream Generator — ще одна онлайн-платформа, яка дає життя вашій уяві за допомогою ШІ та мистецтва.

Крім наведеного вище списку, ви також можете використовувати ці рішення, щоб створити витвір мистецтва вашої уяви:

  Як отримати доступ до заблокованих веб-сайтів на комп’ютері або мобільному пристрої

AI для кодування

Генеруюча здатність Ai не обмежується текстом і зображеннями. Ви також можете використовувати цю технологію для написання кодів. Зараз існує багато платформ на базі штучного інтелекту, як-от згадані нижче, які можуть автоматично заповнювати коди й таким чином зменшувати ваше робоче навантаження.

Табнін

Tabnine — це всемовний помічник із завершення коду, який постійно вивчає коди та вподобання вашої команди, коли ви ним продовжуєте користуватися.

Копілот GitHub

Будучи платформою завершення коду з відкритим вихідним кодом, GitHub Copilot може запропонувати вам пропозиції, володіючи знаннями про мільярди рядків коду.

DeepCode

DeepCode використовує технологію AI, щоб допомогти розробникам у написанні чистішого коду та для семантичного аналізу коду в реальному часі.

Джедай

Jedi — це бібліотека автозавершення REPL для інтерпретаторів Python, яка полегшує роботу розробникам.

AskCodi

AskCodi — це ефективний інструмент, який можна використовувати для синтаксису інтерфейсу, документації, створення тексту та бази даних.

ШІ Пошукові системи

Сучасні пошукові системи також використовують штучний інтелект для створення налаштованих і точних результатів. Ось деякі з найкращих пошукових систем ШІ, які ви можете використовувати:

Ніва

Neeva пропонує вам персоналізовані та приватні результати пошуку з пріоритетних джерел.

You.com

You.com — ще одна пошукова система, яка надає персоналізовані результати з надійних джерел.

І я

Andi — пошуковий чат-бот зі штучним інтелектом, орієнтований на конфіденційність, який ділиться фактично правильними відповідями на ваші запити.

ШІ-генератор голосу

Існують також інструменти штучного інтелекту для створення голосу, які дозволяють вибирати з колекції голосів різними мовами.

Мурф А.І

У Murf AI ви отримуєте понад 110 голосів на 15+ мовах для створення звуку студійного рівня.

Play.ht

Play.ht має 570+ голосів штучного інтелекту на 80 мовах для створення голосу штучного інтелекту для синтезу мовлення.

AI Presentation Maker

Презентації стали невід’ємною частиною нашого життя, оскільки студенти, фрілансери, керівники підприємств, дослідники та люди інших професій потребують їх регулярного використання. Інструменти штучного інтелекту для презентацій, подібні до наведених нижче, можуть значно скоротити час створення презентації.

Beautiful.ai

Beautiful.ai використовує потужність генеративного штучного інтелекту для створення професійних слайдів, які містять діаграми, вміст і зображення.

Презентації.ai

Presentations.ai дозволяє створювати персоналізовані колоди презентацій із простого текстового опису та ділитися ним із зацікавленими сторонами.

  Як перетворити WebApp на PWA за допомогою Push-повідомлення

Чудесна гірка

Якщо ви хочете зробити презентацію за короткий проміжок часу, Wonderslide тут, щоб створити дизайн презентації з необхідними налаштуваннями.

Wepik

Wepik — ще одна платформа, яка може створювати презентації за хвилину, використовуючи лише обрану вами тему та шаблони.

Інструменти AI Music Generator

Якщо вам важко підібрати безкоштовну музику та треки для свого відео, фільму, реклами чи будь-якого іншого проекту, ви можете скористатися музичним генератором ШІ. Використовуючи ці інструменти, створення музики на ваш вибір стає легким процесом.

Beatoven.ai

Створювати музику на основі настрою легко з Beatoven.ai, оскільки цей інструмент дозволяє вибрати жанр і настрій перед створенням.

Soundraw

Soundraw — ще одна популярна платформа для створення необмеженої кількості безоплатної музики, яку можна налаштувати відповідно до ваших потреб.

Звуковий

Soundful — це музичний генератор штучного інтелекту для створення безоплатної фонової музики для відео, подкастів і потоків.

Voicemod

Voicemod — це браузерний інструмент, у який ви можете додавати текст, і він створить із нього пісню.

Інструменти чат-ботів AI

ШІ також використовується для розробки чат-ботів для веб-сайтів і каналів соціальних мереж, які можуть генерувати автоматичні відповіді. Існують також інструменти ШІ для створення чат-бота Facebook, який може автоматично відповідати на запити користувачів.

BotStar

BotStar — це платформа, яка може створювати масштабовані та багатомовні чат-боти для безпроблемної обробки запитів користувачів.

Dialogflow

Dialogflow від Google Cloud використовує моделі розуміння природної мови (NLU) на основі BERT, щоб точно розуміти контекст і наміри.

ШІ-клонування голосу

Існують також інструменти штучного інтелекту для клонування голосу, які можуть відтворити голос із зразка аудіо та змусити його прочитати наданий вами сценарій. Їх можна використовувати для озвучування особистих проектів або коли у вас обмежений бюджет або бракує обладнання, необхідного для професійного запису голосу. Популярне програмне забезпечення для клонування голосу AI включає:

Voice.ai

Використовуючи технологію глибокого навчання, Voice.ai може створювати реалістичні клони ШІ голосу вашої улюбленої знаменитості.

Veritone Voice

Veritone Voice створює звук, створений штучним інтелектом, використовуючи клоновані моделі голосу, керовані згодою.

Перезапис

На Overdub ви можете вибрати з надреалістичної фондової колекції голосів або використовувати свій власний голос як модель для процесу перетворення тексту в мовлення.

Підведенню

ШІ може багатьма способами допомогти вам у вашому особистому та професійному житті. Використовуючи ці інструменти, ви можете полегшити собі життя та заощадити дорогоцінний час.

Тепер, коли ви знаєте деякі з найнадійніших інструментів на основі штучного інтелекту, ви можете почати використовувати їх негайно або зберегти цю статтю, щоб використовувати їх пізніше. Ви також можете прочитати нашу статтю про загальний штучний інтелект.