Список продуктів Google, які стосуються вашого бізнесу

Categories:

Щоразу, коли нам потрібно шукати інформацію для кураторства наших завдань або зображення для публікації в соціальних мережах, ми звертаємося до Google.

Існування Google має важливе значення для нашого життя, і тому він став невід’ємною та невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. За допомогою одного натискання клавіші введення вся інформація досягає нас за короткий час. Існування Google зробило наше життя легшим і безпроблемним.

Тільки уявіть своє життя без Google! Як би це вплинуло на наші компанії, підприємства та проекти, якби не існувало Google! У цій статті ми цінуємо присутність Google у нашому житті та висвітлюємо всі основні послуги, які Google надає нам.

Чому служби Google є важливою частиною нашого життя?

Google настільки розвинувся та розширився, що ми не можемо уявити своє життя без нього. Від аналізу даних до створення 3D-зображень Google є корисним у кожній галузі. Великі підприємства можуть використовувати служби Google і збільшити охоплення та прибутки.

Без Google кожна повсякденна робота стала б складною. Управління даними, охоплення ширшої аудиторії вашого бізнесу та доступний збір необхідних даних за допомогою опитувань Google – це деякі функції, які пропонують служби Google.

Важливість сервісів Google

Допомога у розвитку вашого бізнесу

Сервіси Google допомагають охопити більш широку аудиторію. Ви можете спілкуватися та охоплювати більшу аудиторію за допомогою Google Ads. Сьогодні майже немає людини, яка б не користувалася соціальними мережами та платформами Google. Тому з Google ви охоплюєте більшу аудиторію, а просування вашого бізнесу стає легким завданням.

Управління своєю роботою

У Google є найкраще рішення для всіх ваших робочих потреб. Google Workspace має багато функцій, як-от нотатки, електронна пошта, Google Диск тощо. Це робить керування роботою більш доступним. Щоразу, коли вам потрібно виконати завдання, ви завжди можете звернутися за допомогою до служб Google, і ваша робота буде виконана в найкоротші терміни.

Допомагає створювати інтерактивні зображення

Створення інтерактивних 3D зображень за допомогою Google Tilt Brush дуже легко. Таким чином, за допомогою служб Google ви завжди можете бути впевнені в тому, який дизайн ви шукаєте, і зробити його одним клацанням миші.

Збір даних та їх аналіз

Уявіть, який би був збір даних, якби не було Google, щоб усе спростити. Google допомагає вам у доступному зборі даних та їх аналізі. За допомогою Google ви можете створювати опитування та збирати інформацію дуже швидко.

Ось деякі з найпопулярніших продуктів, які пропонує Google.

Google Ads

Коли ви відвідуєте будь-який веб-сайт, між ними завжди з’являється реклама. Граючи в ігри чи шукаючи в Інтернеті, можна знайти Google Ads всюди. За допомогою Google Ads ви можете легко просувати свій бізнес і охоплювати ширшу аудиторію. Рекламодавці можуть розміщувати рекламу своїх продуктів, відео та списки продуктів і послуг, які пропонуються через Google Ads.

Таким чином вони можуть гарантувати, що їхні послуги охоплять ширшу аудиторію. Ця послуга, що надається Google Ads, базується на моделі оплати за клік (PPC). Google показує вашу рекламу між результатами пошуку, веб-сайтами, програмами, іграми та іншими місцями.

Google Adsense

Google AdSense це фантастичний спосіб монетизації вашого веб-сайту/каналу YouTube. Видавці, які публікують свій вміст в Інтернеті, можуть скористатися цією послугою від Google. AdSense виявляє трафік на вашому веб-сайті, а потім показує оголошення, які відповідають жанру та темі. Рекламодавці, які рекламують свій контент або продукт, платять за цю рекламу.

  Як отримати схожі на iPhone AirPods на Mac

Різні рекламодавці платять відповідно до свого бюджету. Отже, ваші прибутки з кожного джерела можуть відрізнятися. Google Adsense діє як агрегатор між рекламодавцями та власниками веб-сайтів. Коли реклама з’являється на вашому веб-сайті, рекламодавець платить відповідно до взаємодії з рекламою.

Google Business

Компанії та організації керують своєю присутністю в Інтернеті через Google Business. Це простий у використанні інструмент, який також контролює вашу видимість у пошукових системах і на картах. Ви можете підтвердити свій бізнес через Google Business. Таким чином він охоплює ширшу аудиторію. Google Business також дає вам право ділитися своєю бізнес-історією з людьми та редагувати інформацію, якою ви ділитеся в Інтернеті.

Як власник бізнесу, ви повинні розуміти своїх клієнтів. Ви повинні знати симпатії та антипатії публіки і що саме може її привернути. Ваш веб-сайт матиме більше трафіку, якщо ваша аудиторія зрозуміє ідею вашого веб-сайту та її привабить.

Бізнес-профіль Google має багато переваг, зокрема:

 • Просте управління інформацією
 • Краща взаємодія з клієнтами
 • Розуміння та розширення своєї присутності.

Отже, підтримка хорошого бізнес-профілю є важливою.

Google Workspace

Раніше відомі як програми Google, ви можете знайти інструменти для співпраці, хмарні обчислення та інструменти, пов’язані з продуктивністю, у Google Workspace. Google Chats, Google Gmail, Google Calendar, Google Contacts і Google Meet об’єднуються в Google Workspace. Диск Google пропонує хмарне сховище, а Документи Google – функції створення вмісту.

Google Workspace також має Google Voice і Google Classroom, останні доповнення до цього списку. Ви можете отримати персоналізований домен, якщо плануєте заплатити додаткові гроші. Google Workspace має на меті полегшити вашу роботу, надаючи кращі зручності.

Менеджер тегів Google

The Менеджер тегів Google допомагає в управлінні тегами. Він працює подібно до глобальних тегів сайту. Менеджер тегів Google забезпечує просте налаштування та розгортання тегів на вашому веб-сайті.

Наприклад, якщо ви хочете додати код Google Analytics, коди відстеження афілійованого маркетингу та інші коди відстеження на свій веб-сайт. Додавання та видалення тегів із веб-сайту може бути складним, особливо якщо ви не розробник. Натомість ви можете додати один єдиний код Менеджера тегів Google на свій веб-сайт і керувати будь-якою кількістю тегів з інформаційної панелі Менеджера тегів Google. Веб-інтерфейс менеджера тегів простий у використанні, і він також робить ваше завдання досяжним.

Окрім згаданих послуг, він також надає вам шаблони тегів, контроль версій, сторонні теги та функції безпеки. Завдяки помилкам тегів Google ви можете бути вільними від напруги, оскільки це зменшує кількість помилок конфігурації тегів. Ви також можете змінити існуючі теги через їхній веб-інтерфейс.

Google Search Console

Google Search Console дозволяє контролювати статус індексації веб-сайтів у пошуковій системі Google. Веб-адміністратори також можуть контролювати та оптимізувати видимість свого веб-сайту. Раніше він був відомий як інструмент для веб-майстрів Google. Послуги, які пропонує Google Search Console, включають:

 • Подання та перевірка карти сайту
 • Слідкуйте за швидкістю сканування.
 • Слідкуйте за статистикою, коли Googlebot отримує доступ до сайту.
 • Зареєструйте всі зовнішні та внутрішні сторінки, які посилаються на ваш веб-сайт.
 • Перегляньте ключові слова, які призвели до розміщення вашого веб-сайту.

Google Keep

Google Keep схожий на блокнот у вашому телефоні, але є кращою та модифікованою версією. Це веб-редактор документів Google, який пропонує Google. Google Keep включає Google Презентації, Google Документи, Google Таблиці, Google Форми, Google Малюнки, а також сайти Google.

Ви можете робити нотатки, досліджуючи різні тексти, кольори, стилі шрифтів і фонові текстури. Ви можете обрати кольорові нотатки та сортувати їх за пріоритетністю. Він доступний для використання як на Android, так і на iOS.

  Як повторно активувати обліковий запис із тегами

Google Tilt Brush

Google Tilt Brush перенесе вас у подорож до іншого світу. Це програма віртуальної реальності, де ви створюєте 3D-картини. Основою цієї програми є інтерфейс 6DoF.

Хоча вона сумісна з мишею та клавіатурою, ця версія доступна лише для розробки. Користувачі отримують доступ до віртуальної палітри, з якої вони вибирають кольори та шрифти на свій смак.

Google Analytics

Google Analytics допомагає відстежувати відвідуваність сайту. Це аналітичне програмне забезпечення, яке працює всередині Google Marketing Platform. Це допомагає збирати дані як з Android, так і з iOS.

Таким чином, на сьогоднішній день це найкраще аналітичне програмне забезпечення. Браузери та брандмауери можуть блокувати Google Analytics. Сьогодні Google Analytics відіграє найважливішу роль. Аналіз симпатій і антипатій відвідувачів вашого веб-сайту дуже важливий, ви можете зібрати відгуки та відповідно покращити взаємодію з користувачем.

Google Trends

Залишатися в тренді дуже важливо. Якщо ви хочете продати продукт або бажаєте, щоб люди відвідали ваш сайт, ви завжди можете мати уявлення про поточні тенденції. Якщо ви знаєте поточну тенденцію, ви можете опублікувати вміст відповідно та отримати значний прибуток.

Google Trends допоможе вам в аналізі пошукових запитів через Google. Він проводить опитування в різних регіонах і мовах, а також представляє точний звіт. Google Trends зосереджено на використанні графіків для порівняння обсягів пошуку за різними запитами за певний час.

Доповненням до Google Trends є гарячі тенденції Google. На цьому веб-сайті ви можете знайти 20 найбільш популярних пошукових запитів за останній час. Це допомагає аналізувати причини, які призвели до раптового сплеску популярності різних веб-сайтів. Таким чином ви можете визначити актуальні теми, а також створити контент на їх основі.

Сповіщення Google

Сповіщення Google це служба сповіщень. Він служить для виявлення та ідентифікації зміни вмісту. Користувач отримує електронний лист, коли Google Alert виявляє нові результати, які відповідають пошуковому терміну користувача. Ці нові результати можуть бути газетними статтями, науковими роботами або відеоблогами.

Сповіщення Google стикаються з проблемами продуктивності. Однак Google постійно працює над вирішенням скарг користувачів. Тому, незважаючи на численні проблеми, веб-сайт доступний і працює в усіх частинах світу.

Google Firebase

Google Firebase використовується для створення мобільних, а також веб-додатків. Раніше це була вільно діюча компанія. Пізніше Google перебрав його, і тепер він обслуговується під сервісами Google. Firebase запустив хмарний firestore.

Крім того, це база даних документів у реальному часі. Люди часто заявляли, що Firebase працює для відстеження їхніх даних. Однак він залишається функціональним і використовується в усьому світі, незважаючи на ці звинувачення.

Google Optimize

Google Optimize є інструментом оптимізації. Веб-адміністратори та онлайн-маркетологи використовують Google Optimize, щоб підвищити рівень конверсії та задоволеності відвідувачів. Він перевіряє різні комбінації, які можуть бути доступні для вмісту веб-сайту.

Google Optimize також може допомогти перевірити будь-який елемент, існуючий у вигляді коду HTML. Це дозволило веб-адміністраторам протестувати альтернативну версію своєї веб-сторінки та перевірити її успішність. Підрозділ маркетингової платформи Google містить Google Optimize.

Google Domains

Google Domains є реєстратором доменних імен. Він пропонує переадресацію домену, хостинг DNS, переадресацію електронної пошти, динамічний DNS тощо. Він також забезпечує підтримку інтеграції Google Workspace і Google Cloud DNS.

Google Domains пропонує налаштування DNS одним клацанням миші, які допомагають об’єднати домени. До них належать Firebase, Bluehost, Squarespace, Google Sites, Shopify, Blogger, Wix тощо. Бета-фаза Google Domains завершилася в березні 2022 року.

Google для стартапів

Google запущено Google для стартапів у 2011 році. Раніше він називався Google для підприємців. Google for Startups співпрацює з місцевими громадами. Це також допомагає створити коворкінг, відомий як Google Campus. Це вигідно для підприємців-початківців технічного бізнесу.

  Як використовувати метод split() у Python

Завдяки цьому ви можете отримати доступ до пристроїв, семінарів та інструментів, пов’язаних із місцевими технічним співтовариством.

Google Web.dev

The Google Web dev допомагає перевірити статистику швидкості сторінки. Він також надасть вам поради та підказки, які ви можете використати для покращення взаємодії з користувачем. Ви можете отримати результати продуктивності свого сайту за допомогою Google Web.dev. Ви також можете проаналізувати ефективність свого сайту в кількох сферах.

Не тільки це, Google Web.dev також надасть вам право на прийоми, які покращать ефективність вашого веб-сайту. Google Web.dev використовує Lighthouse, щоб покращити наявну якість веб-сторінок.

Google Marketing Platform

Маркетингова платформа Google забезпечує кращі результати. Google Marketing Platform забезпечує кращий аналіз і рекламу ваших продуктів і послуг. У Google Marketing Platform ви можете отримати доступ до інструментів, які допоможуть покращити ваш бізнес. Він також пропонує інтуїтивно зрозуміле тестування та аналіз сайту.

Google Marketing Platform також має глибші та кращі рішення для великих підприємств. Вони допомагають зміцнити зв’язок із клієнтами та продемонструвати кращі маркетингові результати. Він пропонує аналітичні рішення та повний набір рекламних ідей. Це допомагає забезпечити кращі зв’язки з клієнтами, оскільки відповідним чином аналізуються відгуки клієнтів.

Google Data Studio

The Студія даних для Google Marketing Platform надає вам інтерактивні інформаційні панелі, які допомагають краще залучати аудиторію. Вони також гарантують надання вам цікавих звітів, які допоможуть вам швидко приймати бізнес-рішення.

 • Інформаційна панель даних допоможе надати дані в місці.
 • Це також допомагає створювати звіти, які легко зрозуміти.
 • Data Studio допомагає вам ділитися вражаючими історіями за допомогою аналізу даних.
 • Data Studio розширює можливості вашої команди, надаючи їй знання про ключові показники. Регулярний обмін даними гарантує, що ваша команда працює зосереджено.

Google Optimize

Це допомагає створити персоналізований веб-сайт. Тут ви можете безкоштовно тестувати веб-сайт.

Оптимізувати може допомогти вам:

 • Оптимізація працює разом із Google Analytics. Таким чином, це допоможе вам зрозуміти, як покращити продуктивність вашого веб-сайту.
 • Оптимізація допоможе вам провести тестування вашого веб-сайту. Таким чином ви можете проаналізувати роботу свого сайту. Ви також можете зрозуміти симпатії та антипатії вашої аудиторії. Доступні тести переадресації та багатоваріантні тести.
 • Оптимізація допомагає створити веб-сайт, ідеальний для всіх. У кожного різні вподобання та смак. Це те, що Оптимізатор пам’ятає. Це допомагає створити досвід, який підходить різним типам аудиторії.
 • Оптимізація дає вам змогу досягти кращих результатів на екрані. Вам більше не доведеться ні на кого покладатися. Ви вирішуєте, що буде найкращим для вашого веб-сайту та всіх функцій, які ви хочете включити або видалити.
 • Використовуючи Google Ads разом із Оптимізатором, ви можете покращити залучення клієнтів.

Опитування Google

Опитування Google допомогти вам отримати цінні відгуки від вашої аудиторії. Це швидкий і економічно ефективний спосіб зібрати інформацію. Це допомагає збирати дані та допомагає вам швидше та краще приймати рішення. Дослідження ринку за допомогою опитувань є простим.

Опитування можуть бути корисними для нашого використання в такий спосіб:

 • Ви можете створювати свої опитування без будь-яких складнощів. Через кілька секунд ви матимете під рукою величезну кількість даних.
 • Ви можете збирати відповіді на анкету від вашої аудиторії в реальному часі. Ви отримуєте доступ до інформації про споживачів, а ваша аудиторія – до преміум-контенту. Це допомагає створити безпрограшну ситуацію для всіх.
 • Вам знадобиться менше трьох днів, щоб отримати результати опитування.
 • Ви можете аналізувати надані вам дані служби та використовувати їх для отримання цінних результатів. Це забезпечить вам краще розуміння вашої аудиторії, і ви зможете обслуговувати її відповідно.

Висновок

Google – наша основна платформа. Будь то завдання чи керування веб-сайтом, ми завжди звертаємось до Google. Компанія Google пам’ятає про потреби кожної окремої людини та відповідно розробляє та розробляє свої продукти.

Від Firebase для створення програм до Google для стартапів, від Google Tilt Brush до Google Trends, Google завжди намагався полегшити наше життя. Можливо, ми не можемо уявити собі дня без Google та її продуктів.