Союзник маркетологів для впровадження нових стратегій

| | 0 Comments| 6:32 AM
Categories:

Інтернет речей (IoT) є зародком технологічних змін у різних методах маркетингу.

Постійне поширення інтелектуальних пристроїв відкриває величезні можливості в різних секторах і створює нову парадигму відносин з клієнтами та управління маркетингом.

Різні галузі на ринку використовують IoT для розуміння своїх клієнтів, ефективної роботи, кращого обслуговування клієнтів, підвищення цінності бізнесу та покращення можливостей прийняття рішень.

IoT став однією з найважливіших технологій 21 століття. Тепер ви можете підключати такі об’єкти, як автомобілі, кухонні прилади, радіоняні, термостати тощо, до Інтернету за допомогою вбудованих пристроїв.

У результаті тепер можлива безперебійна комунікація між процесами, людьми та речами.

У цій статті я поясню IoT, кілька прикладів і те, як IoT впливає на сучасний маркетинг.

Ось і ми!

Що таке IoT?

Інтернет речей (IoT) визначає мережу багатьох фізичних об’єктів або «речей», вбудованих у програмне забезпечення, датчики та інші технології для обміну даними з іншими системами та пристроями через Інтернет.

IoT — це система взаємопов’язаних механічних і цифрових машин, обчислювальних пристроїв, об’єктів тощо. Вона може передавати інформацію по мережі без взаємодії «людина-комп’ютер» або «людина-людина».

Кевін Ештон придумав назву «Інтернет речей» у 1999 році. Він назвав його IoT, оскільки він об’єднує взаємозв’язок «наших речей» із взаємозв’язком нашого «Інтернету».

Зараз мільярди пристроїв у всьому світі підключено до Інтернету, і всі вони збирають і обмінюються даними. IoT поєднує цифровий і фізичний всесвіти, роблячи структуру більш чутливою та інноваційною.

Ідея додавання інтелекту основним об’єктам вперше обговорювалася на початку 1980-х і 1990-х років. Оскільки технологія тоді була невеликою, прогрес був повільним. Мікросхеми були надто громіздкими та великими, що ускладнювало їх встановлення в будь-якій системі чи пристрої.

Таким чином, виникла перша ідея зробити чіп маленьким і дешевшим. Запровадження тегів RFID та IPv6 допомагає покращити бездротові мережі та зробити необхідні кроки для масштабування IoT. Поступово це стало однією з найпотужніших технологій у світі.

Переваги IoT для бізнесу

Переваги IoT залежать від гнучкості та ефективності бізнесу. Ідея полягає в тому, щоб зібрати більше інформації про продукти та внутрішні системи та внести зміни відповідно до вимог для покращення досвіду клієнтів.

Виробники додають датчики до об’єктів або компонентів продуктів для передачі даних. Це допомагає підприємствам помітити несправність компонента та замінити його до того, як він пошкодить інші компоненти.

Компанії використовують дані, які генерують датчики, для підвищення ефективності системи та ланцюга поставок. IoT дозволяє підприємствам автоматизувати процеси та покращити надання послуг, скорочуючи відходи та зменшуючи витрати на оплату праці

Ось деякі з загальних переваг:

 • Загальний моніторинг бізнес-процесів
 • Покращений досвід роботи з клієнтами
 • Економія грошей і часу
 • Підвищення продуктивності праці працівників
 • Легка інтеграція бізнес-моделей та їх адаптація
 • Прийняття більш чітких бізнес-рішень
 • Більший дохід

Деякі приклади IoT маркетингу

Зростання впровадження інтелектуальних технологій означає не лише генерування даних, досвіду та моментів; це також має глибокі наслідки для різних маркетологів. Щоб уникнути зриву в бізнесі, бренди повинні слідувати новим технологічним тенденціям, таким як Інтернет речей.

Розумні радіоняні, розумні дверні камери, розумні замки та розумні розетки користуються попитом серед багатьох користувачів.

Давайте розглянемо кілька прикладів IoT-маркетингу для зв’язку з продуктовими кампаніями, геозонами, розумними мітками, брендингом і контент-маркетингом.

Продуктові кампанії на основі Інтернету речей

Вставте наявний продукт із датчиками для підключення IoT. Це виведе ваш маркетинг на наступний крок, дозволяючи клієнтам ділитися своїми унікальними даними або вмістом, який передається в системи для суттєвої інформації.

Використання програмного та апаратного забезпечення належить до інвестиційно-важких випадків IoT, але вихідні результати безсумнівні. Наприклад, компанія, що займається виробництвом напоїв, Diageo, налаштовує свої пляшки віскі для розміщення записаного клієнтом відео, щоб залучити більше клієнтів завдяки кампанії.

  9 суперкрутих програм для інвестування в акції та ETF США

Геозонування

Смартфони стають все більш корисними в маркетингу Інтернету речей, враховуючи їх величезну популярність і використання серед клієнтів у всьому світі.

Геозонування – це розвідка про місцезнаходження, за допомогою якої вбудований GPS смарт-пристрою використовується для визначення місцезнаходження прилеглих підприємств. Таким чином, у поєднанні з геозонуванням смартфони можуть допомогти вам виявляти високорелевантних клієнтів і клієнтів, що знаходяться в середині послідовності переходів, поблизу вашого підприємства чи магазину.

Наприклад, Інтернет речей може інформувати ваш бізнес, коли покупець знаходиться на радарі, і надсилати відповідні повідомлення про купони, пропозиції та знижки, щоб клієнти могли відвідати магазин, щоб купити продукти.

Приклад: Burger King використовує техніку геозонування IoT для досягнення більшого успіху. Вони запустили акцію під назвою «Гупер за копійки». Це означає, що будь-який клієнт McDonald’s у радіусі 600 футів отримає сповіщення на свій смартфон і буде направлено до найближчого магазину Burger King.

Розумні етикетки продуктів

Існуючі клієнти є найкращою відправною точкою для нової кампанії. Вони залишаються на дні воронки, виявляють інтерес до бізнес-пропозиції цінності та відкриті до продажу або перехресного продажу.

Це, мабуть, найбільш економічно ефективний приклад IoT, оскільки апаратне забезпечення не потрібне. Компанії можуть наносити QR-мітки безпосередньо на свої продукти, які клієнти можуть сканувати за допомогою своїх мобільних пристроїв. Це спрямує їх до пов’язаних продуктів, дрібниць про продукти, досвіду в магазинах, знижок тощо.

Наприклад, ресторан планує розмістити QR-код, який можна сканувати, на столі, де клієнти скануватимуть код, щоб знати сьогоднішню фірмову страву, пропозиції напоїв та багато інших переваг. Крім того, деякі компанії дозволяють клієнтам сканувати QR-код, щоб отримати можливість зіграти в гру та виграти цікаві призи, які можна обміняти в тому ж ресторані.

брендинг

У сучасну епоху майже кожен має смартфон і обліковий запис у соціальних мережах. Брендинг знову є економічно ефективним прикладом IoT, але дуже ефективним. Це дозволяє клієнтам дізнатися про бренд з реклами в соціальних мережах або на деяких веб-сайтах.

Навіть якщо клієнти публікують зображення у своїх акаунтах у соціальних мережах, інші бачать публікацію та дізнаються про продукт. У той же час брендинг дозволяє користувачам займатися цікавою діяльністю, наприклад, фуд-блогери можуть покращити ваш бренд і продажі, насолоджуючись вашою їжею.

Маркетологи використовують переваги пристроїв IoT, щоб пояснити, що робить їхні продукти особливими та чим вони відрізняються від інших продуктів. Вся справа в демонстрації особливостей продукції, щоб виділити свій бренд серед конкурентів.

Наприклад, компанія взаємодіє зі своїми клієнтами, щоб інформувати їх про нові пропозиції. Для цього компанія запускає програму, яка надсилає автоматизовані та налаштовані текстові повідомлення щодо пропозицій і знижок своїм існуючим клієнтам.

Контент-маркетинг

У маркетингу можна використовувати багато підходів, але контент-маркетинг є одним із найпопулярніших методів. Цей маркетинговий стиль зосереджується на створенні якісного споживчого контенту шляхом постійного завантаження на веб-сайти та в облікові записи соціальних мереж.

За допомогою контент-маркетингу компанія може створити більшу довіру та лояльність клієнтів, що призведе до міцної клієнтської бази. Дані, зібрані під час взаємодії, допомагають маркетологам зрозуміти потреби клієнтів.

Використання даних із систем IoT може допомогти компанії виділитися в натовпі, оскільки це може індивідуалізувати її стратегію та надати клієнтам унікальний досвід. Це призводить до нового типу взаємодії між компанією та її клієнтами. Таким чином, підприємство може покращити показники продажів.

Крім того, пошукова оптимізація та ключові слова також важливі для розширення контент-маркетингу за допомогою IoT. Таким чином ви можете звузити послідовність переходів, одночасно збільшуючи потенційних клієнтів.

Як IoT впливає на маркетинг?

IoT робить значний вплив у світі маркетингу. Ця технологія допомагає компаніям зробити свої послуги та продукти привабливішими для споживачів, прислухаючись до потреб клієнтів і реагуючи на них відповідно.

  Забули пароль голосової пошти? Ось як скинути пароль

Кмітливі менеджери, маркетологи та власники використовують цю технологію для передачі правильної маркетингової стратегії в потрібний час на розумних пристроях. Це допоможе отримати більше даних про клієнтів, які є цінними для знання поведінки та очікувань споживачів, що призведе до успіху бізнесу.

Давайте зрозуміємо вплив IoT на різні сфери.

Досвід і залучення клієнтів

IoT відкриває вигідні можливості для постійного залучення клієнтів у режимі реального часу та підвищення цінності продукту протягом усього життя компанії. Підключені пристрої IoT дають компаніям можливість бачити використання, дозволяючи їм швидше виявляти та вирішувати проблеми, отримувати дані та збільшувати дохід.

Подумайте про підключені автомобілі, безконтактний маркетинг і домашню автоматизацію; Завдяки бездротовим підключенням і мережам Інтернет речей змінює спосіб ведення бізнесу та поведінку та очікування клієнтів.

Щоб покращити взаємодію з клієнтами та залучити їх, IoT дозволяє вашому бізнесу зосередитися на чотирьох сферах:

 • Актуальні пропозиції в потрібний час
 • Задовільні враження від магазину
 • Безпроблемне та швидке вирішення проблеми
 • Пропонувати більш привабливі варіанти для підвищення лояльності клієнтів

Таким чином, IoT трансформує відносини між компаніями та клієнтами, швидко розвиваючи ідеї того, що можливо в наш час.

Персоналізація

Посилення конкуренції між компаніями змусило підприємства використовувати кілька тактик, щоб досягти вершини. Однією з таких тактик є персоналізація. Кожен бізнес намагається запропонувати клієнтам розширені послуги. IoT може допомогти компаніям задовольнити попит клієнтів на більш персоналізовані послуги.

Оскільки все більше і більше компаній занурюються в світ IoT, той, хто може ефективно персоналізувати, буде на вершині успіху. Зараз, у цьому світі персоналізації Інтернету речей, компанії та клієнти більше пов’язані.

Маркетингове дослідження

Як обговорювалося вище, IoT є важливим для споживачів і компаній у кожній галузі. Отже, дані є золотою жилою для дослідження ринку. Великі дані мають щоденні наслідки для компаній, дослідників ринку та споживачів. Додаток даних відіграє дуже важливу роль в дослідженнях ринку для обробки та аналізу даних.

Сьогодні дослідження ринку стають все більш цифровими. Таким чином, IoT допомагає дослідникам ринку бути в курсі поведінки та звичок споживачів. Крім того, IoT є більш надійним, цінним і точним для дослідників ринку.

Hyper-Connected

У надзв’язаному світі IoT об’єднує інформацію, речі та людей таким чином, що фундаментально змінює суспільство та бізнес одночасно. IoT став руйнівною силою в усіх галузях, основним рушієм усіх цифрових перетворень і засобом розвитку гіперпідключеного бізнесу.

Компанії працюють у партнерстві зі своїми клієнтами, щоб відтворити цифрові рішення, які дозволять їм стати гіперз’єднаними. Поєднуючи потужність Інтернету речей із мережевими рішеннями, штучним інтелектом і технологіями, багато галузей можуть забезпечити 360-градусне бачення управління бізнесом і ефективності.

Надшвидкісна транзакція

Клієнти, яким потрібен швидкий офлайн-досвід, можуть скористатися опціями надшвидкісних транзакцій за допомогою IoT.

Пам’ятайте, швидке обслуговування приваблює швидких клієнтів. Оскільки для багатьох швидких транзакцій потрібна додаткова інформація про клієнтів, маркетологи отримають вигоду від збору цінних даних. І ви знаєте, що сьогодні інформація схожа на гроші.

Отже, надшвидкісні транзакції відкривають підприємствам можливість збирати більше інформації про клієнтів. Ці транзакції також дозволяють підприємствам зрозуміти поведінку клієнтів і їхні звичайні процедури. Таким чином, бізнес може формувати свій бренд відповідно до потреб клієнтів.

Купівля подорожі

Шлях клієнтів до купівлі має бути плавним. Тому підприємства мають про це подбати.

Системи IoT можуть допомогти покупцеві замовити продукти на основі їх вибору та переваг. Вони можуть легко налаштувати деякі параметри IoT відповідно до своїх уподобань і перемістити решту за допомогою автоматизації.

Крім того, системи Інтернету речей сповіщають клієнтів про статус продукту, незалежно від того, чи його немає в наявності, чи знову в наявності. Ви навіть можете надати необхідну інформацію завчасно, коли продукту немає в наявності, щоб система IoT автоматично придбала його для клієнта, коли він буде доступний.

  14 найкращих коучингових програм для відстеження та керування клієнтами [2022]

Наскрізна оптимізація досвіду

Дані IoT дозволяють брендам збирати багато даних про свої продукти. Дані про використання продукту в реальному світі можуть повертати дані бренду та клієнтам щодо ефективності продукту.

Це допоможе брендам прогнозувати проблеми та давати рекомендації на основі відгуків. Бренди також можуть використовувати ці дані, щоб сповіщати клієнтів про функціональність продукту та сповіщати їх про необхідність обслуговування. Це сприяє кращому обслуговуванню та задоволенню клієнтів.

Соц.медіа

Загальний ефект, який системи IoT справляють на соціальні мережі, є стимулюючим і величезним. IoT може запропонувати багато переваг, таких як відстеження поведінки клієнтів у режимі реального часу, покращення обізнаності про ситуацію тощо.

Підприємства, які покладаються на глибоке розуміння, можуть використовувати соціальні мережі для надання очікуваних послуг. Смартфони стали невід’ємною частиною життя кожної людини і є найпоширенішими серед гаджетів. Він створив поле битви для всіх гаджетів IoT.

Ось деякі з впливів IoT на соціальні мережі:

 • Це дозволяє компаніям змінювати спосіб надання своїх послуг.
 • Підприємства можуть створити кращу репутацію серед своєї аудиторії.
 • Це дозволяє компаніям зберігати конфіденційність.

SEO

IoT змінює те, як люди шукають щось в Інтернеті. Розумні годинники, інтелектуальні автомобілі, підключені будинки, голосові помічники та портативні пристрої є найкращими прикладами сучасних найкращих практик SEO. Щоб підготуватися до майбутнього, орієнтованого на IoT, вам потрібно дотримуватися деяких стратегій, як-от:

 • Надайте пріоритет голосовому пошуку
 • Розвивайтеся з SERP
 • Дивіться пошукові медіа на основі IoT
 • Зосередьтеся на персоналізації
 • Синтезуйте офлайн-і онлайн-дані

Можливості працевлаштування

Безсумнівно, кожен сектор отримує користь від технології IoT. З розвитком технологій змінюється робоча культура, а також ринки праці в усьому світі. Але для забезпечення ефективності та прогресу в прийдешній епосі співробітники та організації повинні прийняти доступну технологію IoT.

IoT пропонує співробітникам безпечніше середовище, високу продуктивність і кращий досвід роботи. З іншого боку, організації можуть спостерігати збільшення продажів. Більший попит на продукти та послуги також означає кращі погодинні ставки для працівників.

автоматизація

Виробники автоматизують діагностику технічного обслуговування та звітність, поєднуючи рішення IoT і автоматизацію. Це допоможе надати інформацію про кожен аспект процесу для підвищення ефективності та зменшення аварій. Системи IoT дозволяють компаніям посилювати свої системи безпеки.

Інтеграція продукту

IoT значно вимагає більш гнучкого та дисциплінованого підходу до інтеграції продукту. Це тому що:

 • Споживачі стають все більш технічними
 • IoT заохочує інновації
 • Краща аналітика продукту
 • Скорочення витрат і часу на розробку
 • Заохочує до співпраці

Прогностична реклама

Ви отримаєте багато рекламних можливостей, коли зможете підключити розумні пристрої до Інтернету. Системи IoT також можуть допомогти вашому бізнесу використовувати будь-який об’єкт як канал для залучення клієнтів.

Розробка продукту

Інтернет речей включає швидке та безпечне підключення, складне керування інформацією та потужне керування пристроями. Таким чином, це допомагає вам створювати розумніші продукти з підтримкою Інтернету речей.

Збір даних

Компанії можуть збирати дані з будь-якого джерела за допомогою вбудованих або зовнішніх датчиків. Такі дані, як дані про статус, дані про місцезнаходження, дані про автоматизацію та дані, що застосовуються, допомагають багатьом галузям розвивати свій бізнес і збільшувати продажі.

Висновок

IoT надає підприємствам незліченну кількість можливостей і допомагає їм отримувати більше доходів і продажів. За допомогою IoT галузі можуть швидко прийняти нові маркетингові стратегії.

IoT обслуговує різні галузі та підприємства, пов’язані з інтернет-рекламою, контент-маркетингом, розробкою продуктів, соціальними мережами, вірусним маркетингом тощо. Це також допомагає покращити спілкування між маркетологами та клієнтами, підвищує впізнаваність бренду та забезпечує більшу задоволеність клієнтів.

Враховуючи його широке впровадження, IoT, ймовірно, залишатиметься тут роками.

Ви можете скористатися цими навчальними ресурсами IoT, якщо ви новачок у сфері IoT.