Сортувальник закладок – це інструмент автоматизації сортування закладок [Firefox]

| | 0 Comments| 12:16 PM
Categories:

Ми переглянули багато інструментів закладок для Chrome і для порівняння знайшли кілька для Firefox, які пропонували б ті самі або відносно ті ж функції, що й вони. Bookmark Sorter — це доповнення для Firefox, яке затьмарює кожне розширення закладок Chrome і вирівнює умови гри. Це також ще один чудовий приклад того, як Firefox має дуже мало, але дуже чудових і неперевершених доповнень, доступних у своєму сховищі. Сортувальник закладок дозволяє зберігати правила сортування закладок. Він також дозволяє легше впорядковувати закладки за допомогою інтерфейсу користувача. Ви можете визначити правила просто за допомогою тексту, і додаток шукатиме як заголовок, так і URL-адресу закладки та сортує їх відповідно до ваших уподобань. Правила можна зберегти та завантажити для виконання в будь-який час.

  Як об’єднати презентації PowerPoint

Встановіть Bookmark Sorter і перезапустіть Firefox. Додаток додає кнопку біля рядка пошуку для його запуску. Він розділений на три панелі. У першій панелі перелічено всі закладки, які ви зберегли, належним чином відсортовані по папках. На другій панелі відображаються всі закладки у вибраній папці, і вона дозволяє вибирати та переміщувати кілька закладок одночасно. Остання панель – це місце, де відбувається магія; Ви можете додавати, видаляти, зберігати та завантажувати правила сортування закладок і виконувати їх тут.

Щоб переміщувати закладки між папками, виберіть папку на першій панелі та дочекайтеся, доки закладки в ній будуть завантажені на другій панелі. Панель розділена на дві колонки; Вкладка для назви та пункт призначення для поточної папки. У спадному меню внизу цієї панелі виберіть папку, до якої потрібно перемістити її, а потім натисніть кнопку «Сортувати» у нижньому правому куті третьої панелі.

  Керуйте музичною бібліотекою з центру сповіщень iPhone

Щоб створити правило сортування, додайте текст у поле Правило. Сортувальник закладок шукатиме текст як в URL-адресі закладки, так і в її заголовку. У спадному меню «Призначення» під третьою панеллю виберіть, куди надбудова має надіслати всі закладки, які відповідають вимогам «правила», і натисніть «Сортувати». Сортувальник закладок перемістить закладки до вибраної папки. Ви можете зберегти набір правил і завантажити його пізніше. Набори правил зберігаються розширенням у форматі RULESET, хоча ви завжди можете відкрити цей файл за допомогою Блокнота. Ви можете зберегти кілька наборів правил в одному файлі, завантажити та виконати їх усі одночасно.

Установіть сортувальник закладок для Firefox

  Отримуйте сповіщення Chrome на робочому столі, коли файли завантажуються