techukraine.net techukraine.net Смарт-годинник Amazfit Balance зі штучним інтелектом буде представлено на виставці IFA 2023

Смарт-годинник Amazfit Balance зі штучним інтелектом буде представлено на виставці IFA 2023

| | 0 Comments| 1:55 AM
Categories:

Amazfit відомий як доступна альтернатива переносним пристроям Apple і Samsung. Але це не означає, що його продукти не можуть конкурувати за якістю та характеристиками. Компанія пропонує серії GTR і GTS як розумний годинник для стилю життя, а на виставці IFA 2023 вона представила наступну ітерацію цих лінійок моделей — Amazfit Balance.

Amazfit Balance зберіг культову круглу форму GTR, але має нові функції та можливості. Отже, що нового в Amazfit Balance?

Відстеження здоров’я за допомогою AI

Автор зображення: Гевін Філіпс

Найважливішим заголовком запуску Amazfit Balance є його інтеграція ШІ через Zepp Aura в програму Zepp. Zepp Aura використовує штучний інтелект для створення детальних звітів про сон і надання вказівок через AI Sleep Assistant.

  Як увімкнути спільний доступ до ігор на PlayStation 5

Смарт-годинник Amazfit Balance також оснащено чат-ботами на основі штучного інтелекту, які використовують широкомовні моделі (LLM — що таке LLM?), тож він може розуміти ваші запитання. Ці чат-боти — Zepp Aura AI Wellness Coach і Zepp AI Fitness Coach — дають вам прості відповіді, причому перший зосереджується на відпочинку та самопочутті, а другий надає інформацію про спорт і фітнес.

Послуги AI Amafit доступні за підпискою, але Amazfit Balance включає тримісячну пробну версію послуги Zepp Aura Premium.

Нові та оновлені датчики

Автор зображення: Гевін Філіпс

Окрім функцій штучного інтелекту, Balance також отримав оновлений біометричний оптичний датчик BioTracker 5.0 із двома світлодіодами. Смарт-годинник відстежує стан вашого фізичного та психічного відновлення, щоранку показуючи вам оцінку готовності, щоб ви могли збалансувати відпочинок і активність.

  Як запустити програми на вашому Mac

Він також тепер має вимірювання складу тіла, відстежуючи відсоток жиру в організмі, масу скелетних м’язів, м’язову масу, водну масу, кісткову масу, рівні білка, ІМТ і основний обмін прямо з зап’ястка. Зверніть увагу, що записані дані базуються лише на вашій верхній частині тіла. Якщо ви хочете отримати повну інформацію, Amazfit рекомендує поєднати розумний годинник Balance з аналізатором Amazfit Body Composition Analyzer Mat.

Автор зображення: Гевін Філіпс

Amazfit Balance нарешті отримує функцію безконтактної оплати завдяки інтеграції з Zepp Pay, що дозволяє оплачувати покупки, не дістаючи телефон чи гаманець. Zepp Pay підтримується партнерством між Amazfit і MasterCard, гарантуючи безпеку ваших транзакцій. Крім того, ви можете використовувати Zepp Pay із додатком Curve, що дозволяє використовувати його в 31 європейській країні.

  Посібник для менеджера проекту з гнучких методологій

Amazfit Balance — доступніший розумний годинник преміум-класу

У той час як шанувальники Apple і Samsung, ймовірно, залишаться на Apple Watch або Galaxy Watch, Amazfit пропонує переконливі розумні годинники для тих, хто шукає кращу вартість. А з Amazfit Balance ви отримуєте стильний і багатофункціональний пристрій із додатковими функціями, такими як ШІ та безконтактні платежі на зап’ясті.