Слухайте найменше відтворені пісні на Spotify від будь-якого виконавця

| | 0 Comments| 8:32 PM
Categories:

Останні дані від Spotify показали, що 20% пісень на сайті ніколи не транслювали, не переглядали та не шукали, навіть один раз, жоден користувач, залишаючи велику частину величезної бібліотеки Spotify недоторканою. Такі сервіси, як Forgotify, вже намагалися виправити цю ситуацію, дозволяючи користувачам відтворювати треки, які ніхто інший ніколи не слухав. Тепер познайомтеся з The Long Tail, веб-додатком подібного дизайну, який витягує 50 найменш відтворених треків Spotify будь-якого виконавця та дозволяє імпортувати їх у настільну програму Spotify за кілька кліків. Найкраще в The Long Tail полягає в тому, що він дає вам більше контролю над тим, що грати, ніж Forgotify. Ви можете легко шукати свого улюбленого виконавця та одразу розпочати трансляцію його пісень.

  Як створити власні стилі заголовків у MS Word

Використання The Long Tail для потокової передачі пісень із Spotify є простим процесом. Реєстрація не потрібна, і вам не потрібно буде нічого завантажувати на свій комп’ютер, якщо у вас уже встановлено Spotify у вашій системі.

Після того, як ви увійшли в Spotify з його настільної програми (я тестував програму на Windows), просто перейдіть на веб-сайт The Long Tail за посиланням, наведеним нижче. У вікні пошуку просто введіть ім’я улюбленого виконавця та натисніть «Відтворити», після чого програма створить список відтворення. Список відтворення переноситься в настільний додаток Spotify, звідки ви можете прослухати власну пісню. Слід зазначити, що програма шукає пісні лише за назвою виконавця, тому якщо ви зазвичай вводите назви альбомів, вам не пощастило. Одна божевільна думка: коли ви слухаєте пісню на The Long Tail, а настільна програма ще не запущена, вона не запускає її автоматично, змушуючи користувачів думати, що додаток не працює. Слухачі також не можуть поділитися треком через інтеграцію в соціальні мережі.

  Як знімати чудові фотографії iPhone вночі або при слабкому освітленні

На відміну від Forgotify, TLT автоматично виключає треки з нульовою популярністю, оскільки, здається, вони не завжди менш популярні. Розробники посилаються на те, що сервіс створено з використанням веб-платформи Polymer і нового веб-API Spotify. Джерело знаходиться на github (ліцензія MIT), і ви можете побачити, як легко його створити

Загалом, The Long Tail – це дійсно чудовий спосіб знайти пісні, які можуть вам сподобатися, але ніколи не були такими популярними, як інші пісні ваших улюблених виконавців.

Відвідайте The Long Tail