Скільки часу потрібно для видалення облікового запису Discord?

Discord — це програмний інструмент обміну повідомленнями, створений спеціально для того, щоб геймери могли спілкуватися один з одним під час гри. Але зараз Discord настільки широко використовується, що навіть люди, які не грають в ігри, можуть отримати від нього користь. Завдяки простому інтерфейсу Discord будь-хто може налаштувати сервери чату та спілкуватися з друзями чи незнайомцями за допомогою тексту, аудіо та відео. Discord доступний на всіх платформах безкоштовно. Завдяки цим функціям Discord перетворився на найкращу платформу в галузі та новий стовп онлайн-спілкування для багатьох користувачів. Ви користуєтеся Discord, але не використовуєте його часто, і вам цікаво, скільки часу потрібно для видалення облікового запису Discord? А як назавжди видалити обліковий запис Discord? Якщо вам потрібна додаткова інформація про ваш обліковий запис Discord, ми пропонуємо вам корисний посібник, який відповість на всі ваші запитання, наприклад, скільки часу потрібно для самознищення облікового запису Discord і яка різниця між вимкненням і видаленням обліковий запис Discord.

Скільки часу потрібно для видалення облікового запису Discord?

Далі в цій статті ви дізнаєтесь, скільки часу потрібно для видалення облікового запису Discord і скільки часу потрібно для самознищення облікового запису Discord. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Хто є засновником Discord?

Discord був заснований Джейсоном Сітроном і Стеном Вишневським, щоб вирішити проблему геймерів у всьому світі. Discord створений спеціально для того, щоб геймери могли спілкуватися один з одним під час спільної гри.

Яка різниця між відключенням і видаленням облікового запису Discord?

Ви, напевно, задавалися питанням, у чому різниця між відключенням і видаленням облікового запису Discord і що вам більше підходить, коли ви збираєтеся залишити платформу.

  • Вимкнення облікового запису Discord означає паузу. Якщо ви вимкнете обліковий запис, ви зможете отримувати запити на друзі, а адреса електронної пошти, пов’язана з вашим обліковим записом Discord, більше не отримуватиме жодних сповіщень. Ви також можете повторно активувати свій вимкнений обліковий запис, просто увійшовши в цей обліковий запис Discord.

  • Однак якщо ви видалите свій обліковий запис, усі ваші дані буде видалено назавжди. Видалення облікового запису є остаточним і не може бути скасовано в майбутньому.

Чи видаляє повідомлення Discord для всіх?

Так, якщо ви видалити повідомлення в Discord, воно буде видалено для всіх. Навіть це повідомлення також видалено з сервера Discord. Але коли ви видалите повідомлення на сервері, усі отримають сповіщення про те, що ви видалили повідомлення, і вони можуть запитати, чому ви це зробили. Натомість ви можете редагувати свої повідомлення, якщо ви надіслали неправильне повідомлення.

Як вимкнути обліковий запис Discord?

Якщо ви більше не використовуєте Discord, вам слід вимкнути обліковий запис. Тому що якщо ви вимкнули свій обліковий запис, ви можете повторно активувати його в майбутньому, якщо захочете. Вимкнення облікового запису Discord – це простий процес, який вимагає лише кількох клацань. Перш ніж дізнаватися, скільки часу потрібно для видалення облікового запису Discord, давайте переглянемо інструкцію щодо вимкнення облікового запису Discord за кілька простих кроків.

Варіант I: використання настільної або веб-версії

Якщо ви використовуєте Discord здебільшого за допомогою робочого столу чи Інтернету, ви можете вимкнути свій обліковий запис Discord за допомогою веб-браузера або програми Discord для робочого столу. Давайте подивимося кроки.

1. Відвідайте Веб-сайт Discord у вашому браузері.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Discord, використовуючи зареєстровані облікові дані.

3. Натисніть на значок шестірні налаштувань у нижньому лівому куті поруч із вашим іменем користувача Discord.

4. Натисніть «Мій обліковий запис».

5. Потім натисніть опцію «Вимкнути обліковий запис».

6. Введіть пароль свого облікового запису Discord і натисніть «Вимкнути обліковий запис».

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, скільки часу потрібно для видалення облікового запису Discord.

Варіант II: використання мобільного додатку

Ви використовуєте Discord переважно за допомогою мобільного додатку Discord? Якщо так, то ви можете вимкнути свій обліковий запис Discord за допомогою програми Discord на своєму телефоні. Розглянемо покрокову процедуру.

1. Відкрийте програму Discord на своєму iOS або Android пристрій.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Discord, використовуючи свої облікові дані.

3. Увійшовши в систему, торкніться піктограми гамбургера у верхньому лівому куті екрана.

4. Потім у нижній панелі навігації торкніться свого аватара Discord, щоб отримати доступ до налаштувань користувача.

5. Тепер натисніть на Мій обліковий запис.

6. Проведіть пальцем до кінця та торкніться опції «Вимкнути обліковий запис».

7. Введіть свій пароль Discord і натисніть «Вимкнути».

Як назавжди видалити обліковий запис Discord?

Давайте подивимося, як назавжди видалити обліковий запис Discord на телефоні.

Примітка: майте на увазі, що якщо у вас є сервер, вам потрібно буде або видалити його, або передати комусь іншому, оскільки ви не зможете видалити свій обліковий запис із Discord, якщо ви все ще контролюєте сервер.

1. Запустіть програму Discord на телефоні.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис.

2. Торкніться піктограми гамбургера > вкладка аватара Discord.

3. Потім натисніть Мій обліковий запис > Видалити обліковий запис.

4. Введіть свій пароль Discord і натисніть «Видалити».

Як негайно видалити обліковий запис Discord?

Ви можете видалити свій обліковий запис Discord за допомогою згаданих вище кроків.

Скільки часу потрібно для видалення облікового запису Discord?

Discord може видалити облікові записи, які не використовувалися довше двох років або більше. Але ви отримаєте електронний лист або текстове повідомлення про те, що ваш обліковий запис буде видалено, оскільки він був неактивним протягом двох років. І якщо з вашого боку все одно не буде відповіді, ваш обліковий запис буде видалено.

Що відбувається, коли ви видаляєте обліковий запис Discord?

Коли ви видаляєте свій обліковий запис Discord, Discord змінює ваше ім’я користувача на термін «Видалений користувач», щоб зробити вас анонімним. Крім того, повідомлення, які ви надіслали раніше, залишаються нестертими, зберігаючи потік обох прямий обмін приватними повідомленнями та групові розмови. Якщо ви хочете видалити свої повідомлення, видаляйте їх одне за одним, перш ніж видаляти обліковий запис.

Скільки часу потрібно для самознищення облікового запису Discord?

Discord видалить ваш обліковий запис, якщо він був неактивним понад два роки, і ви не вжили жодних дій, незважаючи на сповіщення.

Discord видаляє облікові записи?

Так, Discord видаляє всі неактивні та правопорушні облікові записи.

Як довго триває відключення на Discord?

Коли ви видаляєте свій обліковий запис Discord, ваш обліковий запис спочатку вимикається й триває 14 днів. Якщо ви не ввійдете у свій обліковий запис Discord протягом цих 14 днів, його буде остаточно видалено.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, скільки часу потрібно для видалення облікового запису Discord і скільки часу потрібно для самознищення облікового запису Discord. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.