Скільки разів вас можуть забанити на PS4

PlayStation 4 або PS4 — це ігрова система від Sony. Ці пристрої в основному використовуються для високоякісних ігор. Ці пристрої мають центральний процесор, схожий на коробку, в яку можна завантажувати ігри через DVD-диски або жорсткі диски, а також контролер, за допомогою якого ви можете керувати своїми іграми. Але якщо ви спробуєте вчинити будь-який злом або виконувати незаконні дії на PS4, є ймовірність отримати постійну або тимчасову заборону. Це також може статися, якщо люди повідомляють про ваш обліковий запис одночасно. Тож вам цікаво, скільки звітів потрібно забанити? У цій статті ми розглянемо, скільки разів вас можуть забанити на PS4, щоб отримати постійну заборону.

Скільки разів вас можуть забанити на PS4

Отримання вето на будь-якій платформі є серйозним наслідком, враховуючи, що все, що ви зробили, також є серйозним і порушним. Давайте подивимося, що може змусити вас зіткнутися з цією забороною на PS4 або PSN.

Через що вас забанять на PSN? Що вас може забанити на PS4?

Три основні правила PlayStation можуть заблокувати вас як на PSN, так і на PS4:

  Як додати Alexa до вашого Smart Mirror

Якщо ви спробуєте порушити будь-яку з цих правил, ваш обліковий запис може отримати постійну або тимчасову заборону. Деякі з поширених помилок, які можуть призвести до заборони на PS4:

  • Залякування інших гравців
  • Спроба зламати будь-які ігри
  • Пропагування мови ворожнечі
  • Надання розумового або фізичного стресу іншим гравцям

Чи може PS4 забанити вас за прокляття?

Так, є ймовірність того, що вас заборонять за лайку чи лайку в іграх. Але на початку це не буде постійною забороною. Якщо ви продовжуєте робити ті самі помилки, на ваш обліковий запис буде видано постійну заборону.

Як довго вас призупиняють на PS4 за прокляття?

В основному це залежить від того, скільки разів ви лаялися або лаялися на людей на PS4. Термін вашої тимчасової заборони може тривати 7 або 14 днів. Іноді це може тривати протягом місяця. Але краще не лаятися і не лаятися, тому що PlayStation може заблокувати ваш обліковий запис назавжди в найкоротші терміни. А коли ваш обліковий запис заблоковано, ви ніяк не зможете його відновити.

Скільки разів вам потрібно повідомляти, щоб вас забанили на PS4? Скільки звітів потрібно забанити на PS4?

Насправді це не залежить від того, скільки разів вам повідомляють. Це більше залежить від причин, які ви повідомили. Якщо ви отримаєте повідомлення з тієї ж причини 3 рази, ваш обліковий запис може отримати постійну заборону. Sony має право назавжди заблокувати ваш обліковий запис, якщо ви порушите Умови використання PSN.

  Що таке і як це виправити?

Примітка. Цифри, згадані нижче, офіційно не надаються Sony PlayStation. Ці цифри засновані на дослідженнях.

Скільки разів ви можете отримати повідомлення про PS4? Скільки звітів потрібно забанити на PS5?

Немає конкретної кількості разів, коли ви можете отримати звіт на будь-якому пристрої PlayStation. Але якщо про вас повідомляють з тієї ж причини 3 рази або більше, є підвищені шанси отримати постійне вето. Тому краще не порушувати жодних правил із умов використання пристроїв PlayStation. Якщо ваш обліковий запис буде заблоковано, ви отримаєте всю інформацію на вашу рекомендовану пошту, коли ваш обліковий запис буде відновлено тощо. Але якщо це постійна заборона, ви не зможете відновити свій обліковий запис ні за яких умов.

  Як переслати повідомлення в Signal

Примітка. Цифри, згадані нижче, офіційно не надаються Sony PlayStation. Ці цифри засновані на дослідженнях.

Що станеться, якщо вас 3 рази забанять на PS4?

Якщо вас заблокують 3 рази з тієї ж причини, то ваш обліковий запис, ймовірно, отримає постійну заборону. Крім того, ви не зможете повернути свій обліковий запис ні за яких умов.

Скільки триває постійна заборона на PS4?

Як випливає з назви, постійна заборона діє на нескінченну кількість часу, і ви не можете повернути свій обліковий запис ні за яких умов після його застосування.

Чи можуть вас забанити за звітність?

Ні, ви не можете отримати заборону на PSN за повідомлення про людей, які порушують правила за умовами та положеннями. Але якщо ви просто повідомляєте про випадкових людей, які належним чином дотримуються правил, ви можете отримати тимчасове вето на PlayStation як попередження.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, скільки разів вас можуть забанити на PS4. Ви можете залишити свої запитання щодо цієї статті та пропозиції щодо тем для майбутніх статей у розділі коментарів нижче.