Скільки підписників у TikTok, щоб отримати гроші

TikTok — одна з найпопулярніших і швидкозростаючих соціальних мереж у світі. Його повна доступність у поєднанні з його простими у використанні функціями зробили його провідною мережею для розповсюдження відео. Багато творців монетизують облікові записи TikTok і підтримують себе за рахунок прибутку, отриманого від TikTok. Але ви можете поставити кілька запитань: за скільки підписників у TikTok вам платять і скільки ви платите за підписників у TikTok. Продовжуйте читати, щоб роз’яснити всі свої запитання.

Скільки підписників у TikTok, щоб отримати гроші

Щоб дізнатися, чи платить TikTok вам відповідно до вашого вмісту та як монетизувати обліковий запис TikTok, продовжуйте читати цю статтю до кінця.

Вам платять у TikTok?

Так, ви заробляєте 4–5 центів за відео. І якщо у вас більше 10 000 підписників і 100 000 переглядів за останні 30 днів, ви можете отримати доступ до винагороди TikTok Creator Fund.

Що станеться, коли ви досягнете 1000 підписників у TikTok?

Коли ви досягнете 1000 підписників, вам буде дозволено створювати прямі відео TikTok.

Чи можете ви заробити на TikTok, маючи 1000 підписників?

Так, ви можете отримувати гроші, маючи 1000 підписників у TikTok, якщо ви вмієте створювати вірусні відео та розробляти рекламу.

Як почати заробляти на TikTok? Як монетизувати свій обліковий запис TikTok?

Ви можете легко заробляти гроші на TikTok, якщо ви кмітливі та старанні. Коли ви монетизуєте обліковий запис TikTok, спробуйте реалізувати наступне:

 • Партнерство з надійним брендом: багато брендів зацікавлені у співпраці з виконавцями TikTok, щоб підвищити свою популярність, дохід і продажі. Вони часто є спонсорами відео виконавців і пропонують винагороду за рекламу, надану виконавцем. Станом на березень 2021 року 68% маркетологів США використовують TikTok, щоб посилити свою місію. Переконайтеся, що ви використовуєте прес-кіт TikTok і проявите свою креативність, щоб створити стабільний і релевантний образ для свого вмісту.

 • Рекламуйте свої продукти: якщо у вас уже є створена лінія товарів, переконайтеся, що ваш TikTok надає їй достатню кількість показів, щоб збільшити продажі та дохід. Додайте посилання на свій магазин у свою біографію, щоб сприяти зручнішому доступу.

 • Використовуйте виплати TikTok Creator Fund: 20 липня 2020 року TikTok оприлюднив свій фонд творців. Він пообіцяв надати 200 мільйонів доларів США талановитим творцям, які прагнуть стати всесвітніми. Фактично до 2020 року фонд зросте до 1 млрд доларів.

 • Співробітництво з інфлюенсером: Ви повинні співпрацювати з інфлюенсером, бренд якого відповідає вашому. Ваші спільні зусилля допоможуть підвищити популярність вашого вмісту. Кожен долар, який творець витрачає на маркетинг Influencer, приносить прибуток у розмірі 6,50 доларів США. Творці зі Сполучених Штатів можуть використовувати TikTok Creator Marketplace, щоб допомогти вам у ваших зусиллях знайти ідеального впливового користувача. Якщо ви перебуваєте за межами США, шукайте релевантні хештеги, які відповідають вашим уподобанням, і зв’яжіться з людьми, вміст яких вам найбільше подобається.

Це моменти, про які слід пам’ятати. Щоб скористатися TikTok Creator Fund і отримувати гроші в TikTok за певної кількості підписників, слід звернути увагу на кілька моментів. Ось як ви можете отримати до нього доступ:

 • Перебувати в Сполучених Штатах, Великобританії, Франції чи Німеччині
 • Мати 18 років або старше
 • Майте мінімум 10 000 підписників
 • зібрали принаймні 100 000 відеозаписів за останні 30 днів
 • Дотримуйтеся Правил спільноти TikTok і умов використання

Збільшення вашого доходу привабливо, але цьому має передувати монетизація вашого облікового запису. Ось як ви можете це зробити:

 • Створюйте оголошення за допомогою менеджера оголошень TikTok
 • Скористайтеся ініціативою TikTok Creator Next
 • Беріть участь у Фонді творців TikTok
 • Створюйте вірусні відео, які можуть збільшити продажі певних продуктів
 • Використовуйте відео, щоб залучати подарунки та поради
 • Додайте партнерські посилання в профіль TikTok

Як отримати гроші в TikTok за перегляди?

Нижче наведено кілька порад, які ви можете прочитати та застосувати, щоб отримати більше прибутку від свого вмісту TikTok:

 • Зберігайте автентичність: ваша щирість і автентичність мають висвітлюватися у вашому вмісті, оскільки це зробить вас більш близькими до вашої аудиторії та підвищить повагу до вас.

 • Будьте прозорими та чесними: будьте прозорими, чесними та справжніми щодо продуктів або вмісту, які ви відстоюєте. Будьте доброзичливими у відповідях на запити своїх підписників і будьте якомога природнішими.

 • Наслідуйте, але не видавайте себе за себе: це нормально шукати натхнення у своїх сучасників, але видавання за них або намагання імітувати їх послабить ваш авторитет і зашкодить вашому доходу.

 • Підтримуйте послідовність: переконайтеся, що ви публікуєте регулярні та послідовні публікації, щоб підтримувати зростання та актуальність. TikTok — це дуже нестабільна сфера, і самовдоволення може мати жахливі наслідки.

Скільки вам потрібно підписників, щоб заробляти на TikTok?

Скільки підписників у TikTok, щоб отримати гроші? Ви можете почати заробляти гроші на TikTok незалежно від своїх підписників. Однак вам знадобиться мінімум 10 000 підписників, щоб отримати виплату TikTok Creator Fund. Якщо у вас є інші запитання, відвідайте цю сторінку TikTok Creator Fund, щоб отримати на них відповідь.

Скільки грошей ви отримаєте, якщо у вас 1000 підписників на TikTok?

Ваш дохід у TikTok залежить від переглядів і подарунків, а не від підписників.

Скільки переглядів у TikTok вам потрібно, щоб заробити?

Запитуючи, скільки підписників на TikTok отримають гроші, ви запитуєте кількість переглядів. Було б найкраще, якби ви набрали 100 000 переглядів за останні 30 днів, щоб заробити гроші.

Скільки грошей ви отримуєте в TikTok за 1 мільйон переглядів?

Ви можете заробити будь-що від 20 до 40 доларів за 1 мільйон переглядів.

Вам платять за лайки в TikTok?

Ні, лайки в TikTok підвищують вашу зацікавленість, і жодна обумовлена ​​кількість лайків не відповідає певній сумі платежу.

Скільки лайків у TikTok, щоб отримати гроші?

Подібно до того, скільки ви отримуєте за підписників у TikTok, чи існує якась обумовлена ​​сума лайків, яку потрібно отримати? Лайки TikTok призначені для підтримки доходу, який ви отримуєте від переглядів. Тому жодна обумовлена ​​кількість лайків не відповідає певній оплаті.

***

Сподіваємося, ви відповіли на свої запитання щодо того, скільки підписників у TikTok отримувати гроші. Залиште свої коментарі в полі нижче та стежте за нашим веб-сайтом, щоб отримати більше таких захоплюючих посібників. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.

  Як створити опитування в TikTok