Скільки людей можуть дивитися Netflix одночасно?

| | 0 Comments| 5:45 AM
Categories:

У світі, де зараз не вистачає живих розваг, доступ до Netflix став рятівним порятунком для багатьох людей, які через пандемію залишилися вдома. Оскільки ми проводимо все більше часу всередині, попит на послугу зріс, з величезною кількістю нових передплатників і облікових записів, які використовуються повсюдно. Тут виникає питання – справедливо скільки людей можуть дивитися Netflix, і в який момент ваша щедрість буде обмежена? Відповідь проста: все залежить від нюансу вашої підписки.

Netflix — це багаторівнева послуга, що означає, що ви можете користуватися різними привілеями та перевагами залежно від рівня вашої підписки — іншими словами, суми, яку ви платите за послугу щомісяця. Цей рівень також визначатиме кількість людей, які зможуть одночасно дивитися Netflix за допомогою вашого облікового запису.

Є три рівні: базовий, стандартний і преміум, і вони доступні за 8,99, 13,99 і 17,99 доларів США на місяць відповідно. Базовий тариф дозволяє користуватися послугою на 1 екрані за один раз, а також завантажувати додаток на 1 телефон або планшет одночасно. Стандарт збільшує це до 2 спостерігачів одночасно і завантажує на 2 пристрої, тоді як верхній рівень пропонує вам можливість переглядати 4 особи одночасно, а додаток Netflix завантажується на 4 пристрої.

  Закріпіть текст, зображення та сторінки на сторінці нової вкладки [Chrome]

Який рівень я повинен вибрати?

Зрештою, вибір найкращого рівня Netflix — це особистий вибір, але багато в чому буде залежати від вашого домогосподарства, стосунків, способу життя та вподобань. Якщо ви є членом великої родини або домогосподарства — наприклад, як частина спільного будинку — обліковий запис Premium може бути ідеальним способом отримати велику кількість привілеїв, і ви можете розділити вартість між кількома домогосподарствами. членів, щоб допомогти вам заощадити на ціні, захопивши дивовижну пропозицію. Однак якщо ви живете на самоті або не бажаєте ділитися своїм обліковим записом, пакет Basic стане ідеальним варіантом, який дозволить вам отримати доступ до улюблених шоу за вигідною ціною. Майте на увазі, що ця опція не надає вам доступу до HD-контенту.

  Як вимкнути автоматичне відтворення відео в Пошуку Google

Як я можу отримати максимум від свого облікового запису Netflix?

Незалежно від того, яку підписку ви виберете, важливо знати, як отримати максимум від свого облікового запису; це може дійсно покращити ваш досвід і дозволити вам насолоджуватися максимальною віддачею за свої гроші.

Налаштувати профілі

Це особливо важливо, якщо ви надаєте доступ кільком користувачам. Немає нічого більш дратівливого, ніж увійти в систему, щоб продовжити кіномарафон, але опинитися на півдорозі через Бріджтон! На щастя, Netflix дозволяє вам полегшити цю проблему, пропонуючи можливість налаштувати профіль для кожного користувача. Ви можете призначити кожному власне ім’я та зображення профілю, і Netflix автоматично коригуватиме свої рекомендації для кожного глядача залежно від ваших минулих звичок, що означає, що ви ніколи не будете прокручувати, що подивитися.

Використовуйте додаткові налаштування

Шоу Netflix мають низку підписів, субтитрів та аудіоописів для їхніх бібліотек шоу та фільмів, що означає, що вам більше ніколи не доведеться замислюватися про те, що було сказано! Просто перейдіть до налаштувань, щоб побачити різноманітні варіанти допомоги — ви навіть можете вибрати доріжки субтитрів або субтитри іншою мовою, щоб покращити свої навички під час відвідування улюбленого шоу!

  Як зламати приховану гру динозавра Google Chrome

Підтримуйте свої списки в актуальному стані

Netflix чудово вміє передбачати ваші потреби, але у вашому списку «Продовжити перегляд» може бути трохи переповнено. Переконайтеся, що ви регулярно переглядаєте та видаляєте все, що не плануєте продовжувати. Це звільняє місце для кращих варіантів і допомагає зберігати речі доступними та легко знайти.