Скільки коштує Netflix в Японії?

Categories:

Netflix нещодавно потрапив у заголовки газет після того, як оголосив, що підвищив витрати для своїх японських клієнтів, при цьому акції зросли на 3,7% після цієї новини. У лютому 2021 року ціни були збільшені приблизно на 13% для базового та стандартного рівнів, хоча плата за преміальний план залишилася незмінною. Так скільки коштує Netflix в Японії? Читайте далі, щоб дізнатися.

Недавнє зростання цін

Станом на лютий 2021 року доступ до основної послуги Netflix тепер коштує глядачам в Японії 990 ієн (ієна є валютою), що становить зростання на 110 ієн. Стандартний рівень, який є найпопулярнішим варіантом, зараз коштує ¥1320 з ¥1490. Вартість преміального плану все ще становить ¥1980.

Зараз Азія є другим регіоном компанії за темпами зростання, і останні роки демонструють значне збільшення переглядів у Японії та Південній Кореї. Netflix також вкладає більше грошей в аніме-контент, який надзвичайно популярний серед японських глядачів. Netflix частково використав нещодавнє підвищення цін, щоб покрити вартість свого оригінального контенту.

  Чому процесор AMD 5000 може перевершити процесори Intel для ігор

Фінансування оригінального контенту

Netflix опублікував заяву, в якій оголосив про зміни цін, сказавши: «Ми оновлюємо наші ціни, щоб ми могли продовжувати пропонувати більше різноманітних телевізійних шоу та фільмів — на додаток до місцевих шоу, таких як «Аліса в кордоні», та наших постійно зростаючих склад аніме». Ціна його акцій зросла до £559,48 після цієї новини. Netflix частково використав нещодавнє підвищення цін, щоб покрити вартість свого оригінального контенту.

Подальше розширення

У 2020 році Netflix залучив 37 мільйонів нових передплатників, причому понад 80% з них прийшли з-за меж Північної Америки. Це була більша кількість, ніж кількість передплатників у її суперника Hulu до кінця року. У нього як і раніше найбільше передплатників серед будь-яких сервісів потокового відео, принаймні на 50 мільйонів людей більше, які використовують Netflix, ніж Amazon Prime у всьому світі. Близько 73 мільйонів дорослих у США мають підписку на Netflix, хоча, за оцінками, близько 41% користувачів користуються послугою без оплати. Багато в чому це пов’язано з спільним використанням паролів та облікових записів.

  Як розпочати відеоконференцію Google Meet

Коли вперше був запущений Netflix?

Багато людей припускають, що компанія була заснована в якийсь момент протягом останніх 15 років. Проте вперше він був заснований ще в 1997 році, а його сайт був запущений рік потому. Netflix фактично починалася як послуга DVD-поштою, але, використовуючи великі дані та аналітику, вони в кінцевому підсумку надали своїм користувачам рекомендації щодо медіа у 2000 році. До 2004 року у нього було 4 мільйони передплатників, а в 2007 році він почав пропонувати потокове відео онлайн.

Еволюція Netflix

Netflix став доступним за межами веб-браузерів у 2008 році, дозволяючи користувачам отримати доступ до потокового відео на приставках, Xbox, програвачах Blu-Ray тощо. Вперше він став доступним за межами США в 2010 році, коли його було запущено в Канаді. Він потрапив до Європи в 2012 році і був запущений в Австралії, Новій Зеландії та Японії в 2015 році.

  Як додати друзів у WeChat

Компанія стала добре відома своїм оригінальним контентом, з ранніми власними виробництвами, включаючи Orange Is The New Black і House of Cards. Багато з його оригінальних шоу отримали гучні нагороди, в тому числі перший Оскар у 2017 році.

Netflix і геоблокування

Як тільки для людей стало звичайним доступом до вмісту Netflix, завантаженого для глядачів у різних регіонах світу, Netflix почав притискати використання VPN. Якщо зараз Netflix виявить, що VPN використовується, він все одно відображатиме лише вміст, який законно доступний на цій території. Однак, кажуть, не всі VPN постраждали від цього.

За останні роки Netflix став ще більш популярним, охоплюючи все більше і більше місць у світі. Її конкуренти демонструють менше ознак затьмарення цієї гігантської медіа-компанії — незважаючи на всі їхні зусилля!