Скільки коштує перевірка інформації?

Останніми роками інтерес до послуг з перевірки справ зріс. Тепер для пересічної людини є скоріше правило, ніж виняток — добре розуміти, наскільки потужними можуть бути дані. І дані розглядаються як те, що може використовувати кожен, а не тільки великі технологічні компанії. Компанії, що перевіряють історію, побачили в цьому можливість і втрутилися, щоб надати людям простий спосіб отримати доступ до величезного діапазону доступних загальнодоступних даних.

Якщо є щось, що ви хочете чи потрібно знати про людину, вам більше не доведеться покладатися лише на свої підозри та інстинкти, щоб приймати рішення щодо них. Ви можете дослідити потенційно насильницьку історію вашого дивного сусіда, зрозуміти, які наміри насправді може мати цей кокетливий колега, і переконатися, що зустріч вашої дочки не має репутації дрібних злочинців. Ви навіть можете побачити, яка інформація доступна про вас!

Але, напевно, такий рівень розвідки коштує недешево, чи не так?

Насправді, запуск онлайн-перевірки даних є напрочуд доступним, враховуючи величезну кількість даних, відсортованих для отримання результатів. Розкриття того, що може зайняти десятки, сотні чи навіть тисячі годин, самостійно розкривати нескінченні публічні архіви, займає лічені хвилини (і лише кілька доларів) за допомогою сучасних технологій.

«Але зачекайте, якщо ці дані є у вільному доступі для громадськості, навіщо мені взагалі щось платити?» можете запитати. Сьогодні ми розглянемо приховані витрати на виконання фонового пошуку. Маючи це на увазі, ми потім розглянемо, як сайти для перевірки справ вищого рівня подолали логістику, щоб забезпечити неймовірне співвідношення ціни та якості. Читайте далі, щоб знайти відповіді на запитання «скільки насправді коштує перевірка?»

Що таке перевірка інформації?

Перш ніж заглибитися в ціни, важливо встановити деякі визначення. Перевірка справ – це дослідницька служба, яка переглядає загальнодоступні дані, щоб визначити будь-яку релевантну інформацію про певну особу. Існує вражаюча кількість особистих даних про громадян США, які зберігаються у відкритому доступі, і кожен має право на доступ до цієї величезної інформації. Але спроба зробити це вручну може бути важким і тривалим завданням.

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Сайт перевірки даних — це автоматизована служба, яка використовує найновішу технологію онлайн-дослідництва для перегляду величезної кількості даних. Вони можуть надати точні та переконливі портрети об’єкта на основі лише мінімальної кількості інформації, наданої користувачем. Створення цих звітів зазвичай займає лише кілька хвилин, але якщо ви шукаєте ще більш детальну інформацію, зазвичай є можливість продовжити процес ще на кілька днів, щоб копнути ще глибше.

Запустивши перевірку, ви можете дізнатися про роботу, освіту та фінансове становище людини, чи є у неї судимість, повну контактну інформацію та багато іншого. У інформаційну епоху швидкий доступ до точно перероблених знань є справжньою силою!

Чому я не можу безкоштовно запустити перевірку фону?

Насправді можна. Швидкий пошук у Google відобразить кілька сайтів, які пропонують поглиблену перевірку справ, абсолютно безкоштовно. Ми рекомендуємо підходити до таких сайтів з обережністю. Адже мало що в житті є по-справжньому безкоштовними.

Компанії, що перевіряють інформацію, повинні наймати персонал для розробки, підтримки та оновлення програмного забезпечення для автоматизованих досліджень. Більше того, вони повинні платити за доступ до архіву, щоб отримати більшу частину даних, які вони використовуватимуть для складання вашого звіту. Деякі компанії навіть пропонують можливість відправити учасника до судів та інших сховищ для перевірки файлів, які не були оцифровані, що несуть додаткові витрати на обробку who.

Якщо раніше ви підняли брови від терміну «плата за доступ», то ви, мабуть, ніколи не пробували отримати доступ до чогось на кшталт судового протоколу. Хоча цей тип інформації є у ​​вільному доступі для громадськості, доступ до неї все одно коштує грошей. Це тому, що, як і компанії, що перевіряють історію, ці архіви мають власний персонал і системи для підтримки.

А як щодо «безкоштовних» сайтів перевірки фону?

Коротше кажучи, ви завжди повинні уникати сайтів перевірки фону, які заявляють, що пропонують свої послуги абсолютно безкоштовно. Витрати на проведення досліджень неминучі, тому ці сайти змушені окуповувати свої витрати іншими способами. Це може бути так само просто, як відображати результати не краще, ніж пошук Google, одночасно бомбардуючи вас рекламою. Не можна покладатися на такі послуги, щоб дати точні результати, які можуть бути небезпечними, залежно від характеру перевірки, яку ви проводите.

Ще гірше є сайти, на яких хакери чекають, щоб використати вашу наївність. Можливо, вони просто хочуть отримати ваші дані, щоб продати їх з метою отримання прибутку. Або вони можуть потихеньку встановити шкідливе програмне забезпечення на ваш пристрій, відкриваючи двері для безлічі злочинних дій за ваш рахунок.

Якими б не були ваші мотиви, безкоштовний сайт не буде корисним для вас. Кілька доларів, які ви інвестуєте в послуги найвищого рівня, не тільки нададуть точність і глибину вашому звіту про пошук, але й принесуть спокій у вашу неспокійну ситуацію.

Чому перевірки фону не коштують дорожче?

Як ми вже згадували, кількість наявних даних вражає. Програмне забезпечення для точного налаштування не тільки для аналізу цієї справжньої гори мегабайтів і рукописів, але й для розуміння всього цього, здавалося б, подвигом інженерії. І, по правді кажучи, це абсолютно так. Отже, чому авторитетні сайти перевірки справжньої інформації не коштують дорожче?

Мабуть, найбільшу роль відіграє економія за рахунок масштабу. У інформаційну епоху пошукові технології – це великий бізнес і благодатна галузь для інновацій. Найкращі сайти для перевірки даних існують вже деякий час і встигли поступово вдосконалювати свої технології, методи та бізнес-стратегії. І оскільки всі ці сайти змагаються за ваші гроші в обмін на доступ до загальнодоступних даних, конкуренція загострилася, що неухильно знижує ціни.

Це не означає, що ви повинні мчати до дна в умовах, коли полюєте за вигідними перевірками. З іншого боку, сплата найвищого долара також не завжди дає найкращі результати. Як і з багатьма речами, найкращий виграш для ваших грошей десь посередині спектру. Читайте наші рекомендації!

Найефективніші сайти для перевірки даних


Стверджувати, що ваш продукт чи послуга найкращі на ринку, — це хороший маркетинг, але, як ми всі знаємо, у верхній частині купи дуже мало місця. Як же тоді знайти правильний інструмент, щоб подолати інформаційне перевантаження, коли галузь перевірки даних переповнена таким самим величезним набором можливостей?

Прочитання цього посібника – чудовий початок для вирішення цієї проблеми! Тепер, коли ви маєте певне розуміння економічних реалій, що лежать в основі галузі перевірки фону, ви готові критично поглянути на найкращі результати. Нижче ми робимо чотири рекомендації щодо найкращих онлайн-сервісів перевірки справ. Ми не просто витягли свій вибір з повітря; ми пройшли стрес-тестування за такими суворими критеріями:

Ретельне дослідження – перевірка даних настільки ж хороша, як і її дослідження, тому важливо вибрати службу, яка робить висновки з широкого та глибокого розмаїття джерел даних.
Швидкі результати. Якою б не була причина, по якій ви проводите перевірку, є велика ймовірність, що вона чутлива до часу. Вибирайте послугу, яка може надати попередні результати майже відразу, а докладні звіти про пошук за лічені дні.
Точні та зрозумілі звіти. Одна справа, коли машина збирає масу даних, а інша – людина, щоб зрозуміти все це. Ваша служба перевірки справ має перевести свої висновки у вичерпні, але стислі остаточні звіти.
Налаштування пошуку – навіть якщо у вас є лише невелика інформація про свою тему, найкращі сайти все одно можуть надавати детальні та точні результати.
Зручна інформаційна панель – усі найкращі компанії в цій галузі пропонують онлайн-панель, де користувачі можуть керувати своїми пошуками та результатами. Інтерфейси повинні бути розроблені з урахуванням зручності використання, а також функцій та інтуїтивно зрозумілих макетів.
Хороша підтримка клієнтів – жоден процес, інтерфейс або звіт не є повністю надійними. Якщо у вас коли-небудь виникнуть запитання або занепокоєння щодо вашого пошуку, ви захочете переконатися, що є надійний ресурс підтримки клієнтів, який легко допоможе вам.
Гнучкі пакети послуг. Ваша ситуація унікальна, тож ви дійсно хочете найняти роботу за допомогою універсального рішення для пошуку? Ми шукали сайти, які пропонують як доцільну, недорогу перевірку справ, так і пакети глибоких досліджень преміум-класу.

1. Підтверджено

Сайт, який, на нашу думку, пропонує найкраще співвідношення ціни і якості, є BeenVerified. Вони пропонують чудовий комплексний сервіс із чудовим послужним списком швидких і точних результатів. Інші огляди можуть прив’язати цю компанію до дорогої сторони спектру, але вони, можливо, не беруть до уваги їх дворівневу структуру цін. Якщо вам потрібні швидкі результати, які не пошкодять банку, їхня базова підписка коштує 22,86 доларів США на місяць, 14,86 доларів США на місяць протягом трьох місяців або мізерні 9,83 доларів США на місяць протягом шести місяців. У відповідь ви отримуєте необмежену кількість пошуків у кримінальних довідках, фінансових звітах, звітах про майно, різноманітних джерелах соціальних мереж, історії адрес тощо.

За додаткові 9,95 доларів США на місяць ви отримаєте можливість відправляти учасників до суду та інших фізичних архівів, щоб вручну сортувати файли, які не існують в Інтернеті. Ми цінуємо силу цієї опції, але також цінуємо можливість відмовитися від неї, щоб заощадити гроші. Що б ви не вибрали, остаточні звіти BeenVerified завжди чіткі та повні, при цьому вся інформація була точною. Інструментальна панель і програми для Android та iOS забезпечують легкий доступ до даних пошуку, а служба підтримки клієнтів готова відповісти на будь-які запитання чи проблеми, які можуть виникнути у вас на цьому шляху.

ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ: потрібен спокій? Виконайте перевірку справ із BeenVerified зі спеціальною знижкою.

2. TruthFinder

Другим у нашому списку є TruthFinder, який пропонує неймовірну глибину досліджень за конкурентними цінами. Ви можете адаптувати рівень послуг, які ви отримуєте, відповідно до ваших потреб, вибираючи між основними (27,78 дол. США на місяць або 23,02 дол. США на місяць протягом трьох місяців) і преміальними (додаткові 17,47 дол. США на місяць) варіантами пошуку. У першому випадку ви побачите результати в судимості, реєстрах сексуальних злочинців, водійських книжках, особистої інформації та даних про відомих родичів, тоді як преміальний рівень показує історію освіти вашого суб’єкта, облікові записи виборців, наявність зброї та інших посвідчень, і більше. Доступна навіть служба глибоких веб-досліджень, яка перебирає більше онлайн-джерел даних, ніж будь-який інший постачальник.

Незважаючи на велику кількість інформації, яка, ймовірно, буде представлена ​​у вашому підсумковому звіті, ви отримаєте добре викладений і легкий для читання дизайн. Ця зручність поширюється як на онлайн-панель інструментів TruthFinder, так і на спеціальний додаток для Android, що дозволяє легко отримати доступ до даних пошуку в дорозі. Завдяки цілодобовій підтримці клієнтів, доступній за безкоштовним номером, ви ніколи не будете замислюватися, як щось працює або що це означає.

ЗНИЖКА: Щоб отримати глибокі веб-дослідження за чудовою ціною, зареєструйтеся в TruthFinder, використовуючи нашу спеціальну пропозицію для читання.

3. Миттєвий CheckMate

Коли ви шукаєте швидку, авторитетну службу перевірки даних, важко зробити краще, ніж Instant CheckMate. Вірний своїй назві, цей постачальник відомий тим, що надає надійні результати пошуку всього за кілька швидких хвилин або менше. Звіти CheckMate, які легко читати, охоплюють усе, від кримінальних довідок до реєстрів сексуальних злочинців, записів про шлюб і розлучення, відомостей про родичів, історію адрес, присутність у соціальних мережах та багато іншого. Ціни встановлюються на рівні 34,78 доларів США на місяць зі знижкою на тримісячну підписку лише 27,82 доларів США на місяць.

Як і будь-яка послуга, яка вартує вашої уваги, Instant CheckMate пропонує комплексну підтримку цілодобово, без вихідних, тому ви завжди отримаєте відповідь від людини, коли вона вам знадобиться. Вам сподобається використовувати їхню зручну онлайн-панель, яка збирає всі релевантні дані для ваших пошуків, минулих чи теперішніх. Для користувачів, які перебувають у дорозі, у Google Play Store є чудова програма для Android.

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ЧИТАЧІВ: для швидкої та якісної перевірки справ, спробуйте Instant CheckMate з нашою ексклюзивною пропозицією.

4. Інтеліус

Intelius пропонує серйозні послуги перевірки фону за частковою ціною, встановленої його конкурентами. Підписка починається від 14,95 доларів США за один місяць, знижується до 9,98 доларів США за три місяці і 7,48 доларів США за шість місяців. Але не дозволяйте цим низьким цінам обдурити вас, щоб переконатися, що Intelius – це щось інше, ніж компанія світового класу! Ваші пошукові запити дадуть величезну цінну інформацію, зокрема повну контактну інформацію, історію адрес, судимість, дані реєстру сексуальних злочинців, фінансову історію, майнову історію, історію освіти та багато іншого.

Більше того, Intelius доклала особливих зусиль, щоб їхній сервіс був надзвичайно простим у використанні, навіть для новачків. Отримайте доступ до даних пошуку за запитом через їх привабливу онлайн-панель або увійдіть за допомогою спеціального програмного забезпечення для Android або iOS. Остаточний звіт також є прекрасним, часто представляючи складні масиви інформації в упорядкованому, логічному вигляді. Єдина оцінка, якої Intelius не досягла під час нашого тестування, — це цілодобовий стандарт обслуговування клієнтів для більш дорогих компаній. Однак це значною мірою компенсується їхнім чудовим засобом усунення несправностей (деталі дивіться на їх веб-сайті).

Висновок

Важко дати однозначну відповідь на питання «скільки коштує перевірка?» Зрештою, ваш конкретний варіант використання такої служби може значно відрізнятися від іншого, що призведе до різної глибини досліджень, необхідних для пошуку відповідних відповідей. У цій статті ми розглянули витрати, пов’язані з перевіркою справ, чому вам слід уникати безкоштовних послуг, і навіть представили чотири найефективніші послуги на ринку. Незалежно від того, чи шукаєте ви старого друга, перевіряєте сусіда, намагаєтеся зв’язатися з давно втраченими членами сім’ї чи щось зовсім інше, у вас напевно буде найкращий шанс отримати свої гроші за допомогою наших пропозицій.

Ви коли-небудь проводили онлайн-перевірку справ? Як ви знайшли досвід? Скільки ви заплатили за послугу і чи відчували ви, що вона має співвідношення ціни і якості? Ми завжди раді відгукам та коментарям від наших читачів, щоб допомогти іншим інформувати інших, тож чому б не поділитися з нами власним досвідом, використовуючи поле для коментарів нижче?