Скільки коштують ваші дані профілю соціальних мереж у Dark Web

| | 0 Comments| 10:45 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Хакери часто продають викрадені дані з облікових записів соціальних мереж у темній мережі, що робить її цінним ринком для злочинців.
  • Облікові записи LinkedIn мають найвищу цінність у темній мережі через професійну інформацію, яку вони містять, тоді як облікові записи Reddit є найменш цінними.
  • Щоб захистити дані свого профілю в соціальних мережах від потрапляння в темну мережу, обмежте кількість особистої інформації, яку ви публікуєте, використовуйте надійні паролі та створіть план реагування на випадок злому. Будьте пильні, щоб захистити свої дані.

Хакери, які викрадають ваші дані з соціальних мереж, не завжди використовують їх самі. Вони часто продають його іншим злочинцям у темній мережі.

Хоча темна мережа сама по собі не є незаконною, вона є домом для незаконних ринків. Інформація є цінною в сучасному цифровому світі, і багато темних бірж продають викрадені дані.

Профілі в соціальних мережах є одними з найпоширеніших облікових записів, кожен з яких має свою вартість. Отже, скільки для хакера коштує ваш обліковий запис у соціальних мережах?

2023 рік Дослідження темної мережі Whizcase обшукав численні темні веб-ринки та біржі, щоб знайти середню ціну для кожного типу профілю в соціальних мережах. Ось для чого продають зламані облікові записи соціальних мереж:

  Чому GroupMe не дозволяє вам увійти?

Зламаний акаунт

Dark Web Worth

LinkedIn

45 доларів США

Facebook

14 доларів США

Instagram

12 доларів США

Розбрат

12 доларів США

Snapchat

11 доларів США

X (Твіттер)

10 доларів

Pinterest

9 доларів США

Tik Tok

8 доларів США

Reddit

6 доларів США

Ці ціни показують, які профілі соціальних мереж є найціннішими для хакерів, що робить їх найбільш спокусливими цілями. Значення значною мірою залежить від інформації, яку містить кожен тип облікового запису.

Хоча LinkedIn може мати не таку кількість користувачів, як інші платформи, його облікові записи є найціннішими, оскільки профілі містять професійну інформацію, як-от звання, історія роботи, колеги та обов’язки. Ці фактори можуть сприяти ефективним фішинговим кампаніям, і користувачі також можуть заплатити більше за повернення своїх даних.

Reddit є найменш цінним, оскільки ці облікові записи не настільки впливові. Вони часто анонімні та рідко пов’язані з іншими сайтами чи реальними зв’язками, тому злочинці не можуть отримати від них багато прибутку. Такі соціальні медіа, як Facebook та Instagram, де люди більше спілкуються з іншими та публікують особисті дані, вимагають вищої ціни.

Якщо ці ціни здаються низькими, це тому, що є велика пропозиція, щоб задовольнити попит злочинців. Зломи соціальних мереж надзвичайно поширені. Ось що ви можете зробити, якщо не хочете, щоб ваші дані опинилися в темній мережі.

  Як налаштувати WinRAR на автоматичне видалення архіву після його розпакування

Обмежте те, що ви публікуєте

Згідно з ан Звіт Ресурсного центру крадіжки особистих даних, одне порушення даних соціальних мереж може вплинути на десятки мільйонів користувачів. Ці події часто знаходяться поза вашим контролем, але ви можете звести до мінімуму витоки, коли це станеться.

Подумайте двічі, перш ніж публікувати особисту інформацію в соціальних мережах, навіть якщо ви вважаєте, що ваш профіль є відносно приватним. Пам’ятайте, чим більше даних містить ваш обліковий запис, тим ціннішим він є для хакерів. Якщо ваші облікові записи не розкривають багато про вас у реальному світі, кіберзлочинці не зможуть завдати великої шкоди після їх злому.

Практикуйте правильне керування паролями

Далі переконайтеся, що ви використовуєте надійні паролі. Довші та складніші є сильнішими проти атак із підкиданням облікових даних. Також не використовуйте паролі для кількох облікових записів. Повторно використані облікові дані легше зламати кіберзлочинцям, особливо якщо один із ваших профілів уже є в темній мережі.

  Чому хороші об’єктиви камери такі важливі?

Багато соціальних платформ підтримують двофакторну автентифікацію, і краще ввімкнути цю функцію, коли вона доступна. Цей крок, яким би простим не здавався, означає, що зламаний пароль не надасть хакеру доступ до вашого облікового запису.

Майте план реагування

Оскільки ці напади дуже поширені, ви повинні бути готові до найгіршого. Слідкуйте за ознаками злому облікового запису та будьте готові відреагувати, якщо щось помітите.

Багато антивірусних програм надають служби моніторингу темної мережі, які сповіщають вас, якщо вони помітять ваші дані в темній мережі. Якщо ви отримали одне з цих сповіщень, змініть свої паролі та стежте за підозрілою активністю у виписках з кредиту та банківського рахунку. Зверніться до свого банку та заморозьте рахунок або кредит, якщо щось трапиться.

Темний веб-ринок робить злом соціальних мереж більш прибутковим для кіберзлочинців. У результаті ці атаки стають все більш поширеними, тому важливо залишатися в безпеці. Виконайте ці кроки, щоб захистити свої дані.