Скільки вам має бути років, щоб користуватися Snapchat

| | 0 Comments| 4:56 AM
Categories:

Захоплюючий зовнішній вигляд Snapchat приваблює мільйони користувачів, які люблять ділитися фотографіями та відео з друзями. Але скільки вам має бути років, щоб користуватися Snapchat? І які ризики для дітей, які занадто маленькі, щоб приєднатися?

Скільки вам має бути років, щоб користуватися Snapchat?

Відповідно до Умови використання Snapchat, вам має бути не менше 13 років, щоб створити обліковий запис і використовувати програму. Це тому, що Snapchat має дотримуватися Закону про захист конфіденційності дітей в Інтернеті (COPPA), закону США, який захищає конфіденційність і безпеку дітей віком до 13 років в Інтернеті. COPPA вимагає, щоб онлайн-сервіси отримували згоду батьків перед збором або використанням особистої інформації дітей віком до 13 років.

  Що означає смайлик біля імені в Snapchat?

Snapchat збирає особисту інформацію, таку як ваше ім’я, адреса електронної пошти, номер телефону, місцезнаходження, фотографії, відео та повідомлення, що означає, що він має дотримуватися правил COPPA.

Як Snapchat перевіряє вік своїх користувачів?

Snapchat покладається на те, що користувачі нададуть точну інформацію про свій вік під час реєстрації в програмі. Він запитує дату народження користувача, і якщо він вводить дату, яка означає, що йому менше 13 років, він повідомляє, що не має права на реєстрацію.

Однак ця система не є надійною, оскільки деякі користувачі можуть брехати або змінювати свій вік у Snapchat, щоб обійти вікове обмеження.

  Techcrunch Disrupt 2023 і Snapchat об’єктиви в Microsoft Teams

Чому існує мінімальний вік для приєднання до Snapchat?

Вимоги щодо мінімального віку для приєднання до Snapchat – це не просто випадкове правило. Це захищає дітей від потенційних ризиків і небезпек використання соціальних мереж.

Деякі з цих ризиків включають:

  • Вплив неприйнятного або шкідливого вмісту.
  • Онлайн-хижаки та кіберзалякування.
  • Порушення конфіденційності та безпеки.

Ваша безпека в Інтернеті важлива

Snapchat — це веселий і креативний спосіб спілкування з друзями та родиною, але він підходить не всім. Якщо вам менше 13 років, ви не повинні використовувати Snapchat, оскільки це може бути небезпечним або невідповідним.

Ваша безпека в Інтернеті та конфіденційність важливі, тому варто зачекати, поки вам не виповниться 13 років, перш ніж приєднуватися до Snapchat або будь-якої іншої соціальної мережі.

  Як ви таємно робите знімок екрана Snapchat