Скопіюйте шлях до файлу та папки та ім’я з контекстного меню файлу

| | 0 Comments| 5:56 AM
Categories:

Копіювання файлів у Windows зазвичай так само легко, як швидке перетягування. Але коли справа доходить до надання користувачам додаткової гнучкості, на цьому історія майже закінчується. Наприклад, Windows не дозволяє користувачам копіювати шлях до елемента в буфер обміну, а також ви не можете швидко скопіювати ім’я файлу, не виділивши його назву. Тут на допомогу приходить Path Copy Copy. Це крихітна програма з відкритим вихідним кодом, яка дозволяє копіювати шлях до файлу в буфер обміну, дозволяючи швидко вставляти його без будь-яких проблем. Програма повністю працює з контекстного меню.

Програма також встановлюється досить легко і не має ніяких панелей інструментів або небажаного вірусного програмного забезпечення. Після швидкого встановлення він інтегрується в контекстне меню правою кнопкою миші. Загалом, Path Copy Copy дозволяє скопіювати ім’я елемента та/або його шлях до буфера обміну, але що насправді робить його зручним, так це те, що ви можете виконати кілька команд копіювання. Програма дозволяє виконувати такі команди копіювання з підменю файлу:

  Коли я створив обліковий запис Google?

Копіювати коротке ім’я
Копіювати довге ім’я
Копіювати короткий шлях
Копіювати довгий шлях
Копіювати короткий шлях батьківської папки
Копіювати довгий шлях батьківської папки
Копіювати короткий шлях UNC
Копіювати довгий шлях UNC
Копіювати короткий шлях батьківської папки UNC
Копіювати довгий шлях батьківської папки UNC
Скопіюйте Інтернет-шлях
Скопіюйте шлях Unix
Скопіюйте шлях Cygwin

І це, по суті, все. Коли ви вибираєте команду копіювання, відповідний вміст копіюється в буфер обміну, і ви можете негайно вставити його в будь-який документ або текстовий файл.

Якщо вам потрібно трохи більше контролю, тоді Path Copy Copy надає кілька додаткових опцій. Натиснувши «Налаштування» у контекстному меню, ви можете налаштувати кілька додаткових налаштувань відповідно до ваших уподобань.

  Як усунути проблеми з друком у Microsoft Word

Наприклад, на вкладці «Команди» ви можете вказати, які команди копіювання мають відображатися в контекстному меню та підменю, або в обох, просто поставивши прапорець. Розробник посилається на те, що інструмент має модульну архітектуру, що означає, що кожен пункт у підменю насправді є плагіном. Тому ви можете легко активувати та деактивувати будь-яку команду на льоту. Досвідчені користувачі також можуть додавати та використовувати користувацькі команди копіювання, вказавши відповідні параметри на вкладці «Настроювані команди».

Коротше кажучи, якщо вам потрібен інструмент, який дає змогу копіювати різні типи шляхів до файлів у буфер обміну, тоді варто спробувати Copy Copy Copy. Він працює на Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і Windows 8.

  Як шукати та встановлювати програми на Apple Watch

Завантажити копію шляху