Рішення SaaS нового покоління для веб-хостингу

Попит на послуги веб-хостингу продовжує зростати, а разом з ним – потреба в передових рішеннях для допомоги в управлінні. SPanel — це SaaS-рішення наступного покоління для веб-хостингу, яке допомагає користувачам оптимізувати свої операції, покращує безпеку та підвищує продуктивність сервера/сайту.

Сьогодні ми детальніше розглянемо цю хмарну платформу керування та розглянемо, яку користь вона може вам принести.

Що таке SaaS?

Saas розшифровується як програмне забезпечення як послуга. Простими словами, це означає, що незалежний постачальник програмного забезпечення працює з хмарним постачальником, щоб розмістити програму та зробити її доступною для широкої громадськості.

Існує висока ймовірність того, що ви вже використовуєте рішення SaaS у своєму повсякденному житті. Найпопулярнішими прикладами є Google Drive, Slack і Dropbox.

SPanel також чудово представляє SaaS. Ось що вам потрібно про це знати.

Знайомство з SPanel

SPanel від ScalaHosting — це комплексна хмарна платформа керування, створена з метою зробити керування сервером і веб-сайтом швидким і легким завданням.

Донедавна cPanel домінував у світі програмного забезпечення панелі керування. Однак після придбання Oakley Capital Private Equity III у 2018 році ціни на ліцензії зросли. Багато користувачів не могли дозволити собі зростаючі комісії та звернулися до більш доступних, але досить рудиментарних альтернатив.

Це відкрило прогалину, яку ScalaHosting прагне покрити за допомогою SPanel.

Платформа розроблена власними силами, щоб забезпечити інтуїтивно зрозумілий досвід із плавною навігацією та чудовим набором функцій.

SPanel має два інтерфейси для кращого розподілу завдань. Ось що ви можете очікувати.

#1. Інтерфейс користувача

Інтерфейс користувача містить орієнтовані на дії категорії ліворуч та інформаційну статистику праворуч.

Меню зліва розділене на кілька частин:

  • Електронна пошта – створюйте, редагуйте та видаляйте облікові записи електронної пошти, установлюйте фільтри, пересилання, автовідповідачі тощо.
  • Бази даних – створюйте та керуйте базами даних MySQL і PostgreSQL.
  • Налаштування – керуйте обліковими записами користувачів, паролями, мовами, двофакторною автентифікацією, форумом запитів на функції тощо.
  • Домени – керуйте доменами, субдоменами та перенаправленнями.
  • Файли – плануйте резервне копіювання, перевіряйте використання диска та керуйте файлами та обліковими записами FTP.
  • Інструменти – перевірте сертифікати SSL, менеджер PHP, веб-статистику, SShield тощо.
  • Програмне забезпечення – керуйте WordPress, Joomla та NodeJS або отримайте доступ до Softaculors, щоб установити інші програми.

#2. Інтерфейс адміністратора

Інтерфейс адміністратора розділений на три частини. Зліва користувачі можуть бачити сервер і шлюзи керування обліковими записами. Тут також розташована панель пошуку. Посередині знаходиться список облікових записів. У верхній частині інформаційної панелі є корисна статистика про завантаження системи, використання пам’яті та диска, а також репутацію IP-адреси.

Функції SPanel

SPanel містить усі необхідні функції для плавного керування завданнями. Однак те, що справді відрізняє цю платформу, так це деякі з її унікальних інструментів, створених для забезпечення найкращої взаємодії з користувачем.

Вони включають:

#1. SShield

SPanel містить інноваційний інструмент безпеки – SShield, з машинним навчанням і алгоритмами на основі ШІ для блокування 99,998% кібератак. Він зупиняє зловмисне програмне забезпечення ще до того, як воно досягне вашого сервера, і збирає всю доступну інформацію.

Виявляючи атаку, SShield не блокує доступ до вашого облікового запису. Натомість він сповістить вас і дозволить вирішити проблему, не впливаючи на час роботи веб-сайту.

SShield навчається на попередніх атаках і відповідно оновлює свої бази даних, що робить його ще ефективнішим при зустрічі з новими атаками.

#2. Менеджер SWordPress

WordPress є найвідомішим ім’ям у світі створення веб-сайтів. Таким чином, SPanel природно пропонує щось для своїх шанувальників.

SWordPress Manager дозволяє користувачам встановлювати та видаляти сайти, вмикати та вимикати всі автоматичні оновлення та скидати пароль адміністратора. Користувачі також отримують додатковий рівень безпеки завдяки функції блокування безпеки. Він фактично блокує всі ваші файли та каталоги, щоб ніхто не міг внести несанкціоновані зміни.

#3. Softaculous інтеграція

SPanel дозволяє своїм користувачам отримувати прямий доступ до Softaculous, автоматичного інсталятора в один клік. Завдяки цьому ви можете легко налаштувати WordPress, Joomla, Magento, Prestashop та понад 400 інших веб-додатків на своїх серверах. Не потрібні технічні навички – Softaculous зробить усе за вас.

#4. Резервне копіювання на вимогу

Ви можете легко створювати резервні копії на вимогу в SPanel. Дані можуть зберігатися локально або на віддаленому FTP-сервері. За потреби ви можете переглядати, завантажувати або відновлювати як файли, так і бази даних із доступних локальних/віддалених резервних копій.

#5. Експертна підтримка

Повністю керовані послуги також забезпечують цілодобову допомогу експертів ScalaHosting, які брали участь у розробці SPanel. У вас є два способи зв’язатися з ними:

  • через живий чат із часом відповіді 30 секунд
  • через квиток, час відповіді 15 хвилин

Переваги SPanel

Першою видатною перевагою SPanel є свобода, яку він надає. Користувачам насправді не потрібно прив’язувати себе до хостингової компанії, щоб використовувати платформу. Вони можуть вибрати будь-якого публічного хмарного постачальника – AWS, DigitalOcean, Google Cloud тощо – для використання SPanel. Він надасть інтерфейс і необхідну підтримку хостингу. Простими словами, це означає, що SPanel дозволяє перетворити самокеровану службу VPS на повністю керовану.

SPanel інтуїтивно зрозуміла, що полегшує навігацію навіть новачкам. Він також використовує новітні технології програмного забезпечення для забезпечення найвищої продуктивності. Платформа інтегрується з LiteSpeed, OpenLiteSpeed ​​і Nginx. Крім того, він працює як проксі Apache. Це означає, що SPanel досягає оптимальної швидкості, будучи надзвичайно легкою.

Говорячи про легкість, графічний інтерфейс фактично встановлений на серверах SPanel. Для вас це означає, що він не споживатиме оперативну пам’ять, процесор і пам’ять – ваші веб-сайти використовуватимуть ваші ресурси в повній мірі.

це ще не все

Якщо користувачам бракує будь-якої функції, вони можуть передати її команді розробників ScalaHosting.

Увійдіть у проект хмарної демократії. Це дає можливість спільноті SPanel брати участь у розробці платформи. Усі користувачі можуть пропонувати нові функції та вдосконалення, а потім голосувати за опубліковані пропозиції. Ті, хто набере найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані в майбутніх оновленнях.

Кожен, хто хоче запропонувати нову функцію або йому цікаво, що скажуть інші користувачі, може перевірити Сторінка проекту Cloud Democracy.

Ще одна важлива річ:

SPanel також допомагає користувачам заробляти реальні гроші. Все, що їм потрібно зробити, це приєднатися до Партнерської програми та додати партнерське посилання на свій веб-сайт. Щойно відвідувач клацає посилання та отримує SPanel, ScalaHosting виплачує афілійованому партнеру 100% доходу, який компанія отримує від відвідувача, який став клієнтом, протягом перших трьох місяців.

Для кого призначена SPanel?

Коротка відповідь: це для всіх.

Платформу підтримують як великі гравці, так і окремі користувачі. Усі компанії – великі й малі – а також зацікавлені користувачі можуть отримати значну користь від SPanel завдяки різноманітним функціям і унікальним інструментам.

Згорнути

SPanel від ScalaHosting, безумовно, позитивно впливає на індустрію веб-хостингу. Він успішно заповнює прогалину, залишену його попередниками, зачаровуючи користувачів простотою використання, численними функціями та преміум-службою підтримки.

Ви також можете прочитати про керування сервером VPS за допомогою SPanel.