Рішення безпечного віддаленого доступу для малого та середнього бізнесу

NordLayer — це набір інструментів для забезпечення непорушної корпоративної безпеки в Інтернеті.

Незалежно від розміру, підприємства є основною мішенню для кіберзлочинців. Очевидною причиною є велика кількість небезпечних кінцевих точок і прибуткових винагород після успіху.

Насправді 83% організацій спостерігали кібератаку у 2022 році, згідно з цим Звіт IBM. У будь-якому випадку це велика цифра. Але це більше хвилює малого та середнього бізнесу, оскільки вони є звичайними цілями, втричі частіше, ніж їхні великі колеги, відповідно до Мережі Barracudaкомпанія з хмарної безпеки.

Отже, є лише одна річ, слабка інфраструктура безпеки, яка пояснює, що SMBs є сидячими качками для поганих акторів.

Давайте закриємо цю лазівку за допомогою NordLayer.

Простіше кажучи, розглядайте NordLayer як бізнес-реалізацію NordVPN, першокласної мережі VPN для споживачів. NordLayer приносить усі ці переваги (і багато іншого) компаніям будь-якого розміру, щоб стати гнучким і безпроблемним рішенням для безпеки мережі.

Базуючись на мережевих принципах, таких як Secure Access Service Edge і Zero Trust Network Access, він пропонує такі продукти безпеки, як Secure Web Gateway (SWG), Firewall as a Service (FWaaS) і Identity Access Management (IAM).

Оскільки вже працює понад 8000 компаній, ключовою перевагою NordLayer є легка інтеграція та масштабованість.

Давайте краще зрозуміємо це за допомогою наступних розділів.

NordLayer: Огляд високого рівня

NordLayer, запропонований Nord Security Solutions, присвячений кібербезпеці бізнес-активів від зовнішніх і внутрішніх загроз. Його основні USP захищають віддалену робочу силу, нав’язують детальний доступ до ресурсів, моніторинг активності, керування ідентифікацією, шифрування даних тощо.

Окрім NordLayer, її материнська компанія має багатий портфель продуктів безпеки, включаючи NordVPN, NordPass (менеджер паролів) і NordLocker (зашифроване хмарне сховище).

Запущений у 2019 році як NordVPN Teams, пізніше він був перейменований у NordLayer 2021.

Отже, чим відрізняється NordLayer?

Неймовірно швидке розгортання, цілодобова підтримка, понад 30 офісів у всьому світі та лінійка продуктів, яку легко впроваджувати та керувати.

Він має ряд рішень безпеки під своїм капотом, таких як:

  • Безпека гібридної роботи
  • Бізнес VPN
  • SASE
  • ЗТНА
  • Безпечний віддалений доступ
  • Безпека SAAS тощо.

Однак у цій статті я розповім про бізнес-VPN, SASE та Zero Trust Network Access (ZTNA).

Бізнес VPN

Коротко кажучи, Business VPN — це обов’язковий безпечний шлюз для доступу ваших співробітників до корпоративних ресурсів.

І оскільки це наскрізне шифрування, кожна частина інформації залишається анонімною та захищеною від цікавих очей кіберзлочинців. Найкраще те, що ця безпека поширюється на кожен дюйм вашої корпоративної мережі та на всіх пристроях, навіть якщо кінцевий користувач підключений до публічної мережі Wi-Fi.

Крім того, це контрольований доступ, включаючи паролі та/або багатофакторну автентифікацію. І коли користувач потрапляє всередину, з’являються рольові дозволи на бізнес-ресурси на основі імені користувача, IP-адреси тощо.

Але не все на пристрої користувача є надсекретним. Отже, ви отримуєте розділене тунелювання для маршрутизації неконфіденційного трафіку без шифрування. Ця функція допомагає звільнити сервери від зайвого навантаження, водночас визначаючи пріоритети для важливих речей.

Ще одна чудова функція — зв’язки між сайтами, які корисні для географічно розкиданих компаній. Це створює зашифрований тунель для безпечного обміну даними між людьми в різних мережах. Крім того, NordLayer може працювати від сайту до сайту в обох варіантах використання, інтранет і екстранет.

NordLayer Business VPN інтегрується з основними хмарними провайдерами, включаючи Azure, Google Workspace, AWS, Okta, Google Cloud тощо.

Нарешті, це оснащено провідним у галузі 256-бітним шифруванням AES банківського рівня.

Secure Access Service Edge (SASE)

SASE – це ковдра кібербезпеки, яка відповідає сучасній постпандемічній епосі робочої сили, розосередженої по всьому світу.

Базуючись на підході нульової довіри, ідея полягає в тому, щоб захистити всі кінцеві точки за допомогою таких протоколів, як Firewall as a Service (FWAAS), Secure Web Gateway (SWG), Cloud Access Security Broker (CASB), Software-defined WAN (SD-WAN). ) тощо

Давайте коротко розберемося в кожному з них.

FWAAS

Це реалізація хмарного брандмауера, який захищає доступ до корпоративних ресурсів. FWAAS працює подібно до локального брандмауера, але він працює для хмари компанії та внутрішніх активів, що підходить для багатьох сучасних випадків.

Перевагами є дизайн без апаратного забезпечення, легке впровадження та автоматичні оновлення. Легко створити правила, застосовні до окремих осіб або команд, які визначають, хто отримує доступ до конкретного внутрішнього чи зовнішнього ресурсу.

SWG

У двох словах, безпечний веб-шлюз NordLayer захищає пристрої та корпоративні програми від зловмисного програмного забезпечення за допомогою технології ThreatBlock. Ця безпека підтримується базою даних шкідливих веб-сайтів і фішингових посилань, що обмежує будь-якого необізнаного користувача стати жертвою.

Це дозволить браузерам мати окремі зашифровані з’єднання, які приховують вміст трафіку, його джерело та призначення на випадок будь-якої кібератаки. На додаток до надійного 256-бітного шифрування AES, він маскує IP-адресу користувача через спільні або віртуальні приватні шлюзи. Крім того, він дозволяє фільтрувати на основі DNS і надає виділені сервери для неперевершеної конфіденційності.

CASB

CASB просто перевіряє доступ до робочих ресурсів і відповідно дозволяє або відхиляє вхідні запити. Це об’єднує запобігання загрозам, шифрування даних, ідентифікацію та керування доступом (IAM) і систему єдиного входу (SSO), щоб створити безпечний, але простий шлюз ресурсів.

SD-WAN

SD-WAN оптимізує численні глобальні мережі за допомогою мереж на основі програмного забезпечення для високої продуктивності та безпеки. Це використовує переваги глобальних точок присутності для більшої швидкості через балансування навантаження.

Крім того, це напряму направляє трафік до постачальників SAAS з філій без зворотного трафіку до центрів обробки даних. Це допомагає уникнути марної витрати ресурсів компанії.

Нульова довіра

Це процес невпинної перевірки доступу мережі до внутрішніх активів і даних шляхом виключення будь-яких попередньо визначених довірчих відносин. Цей підхід однаково підозріло ставиться до внутрішнього та зовнішнього трафіку.

Zero Trust включає IAM, контроль доступу до мережі, сегментацію та безпеку.

Його IAM-модуль складається з двофакторної автентифікації, SSO, біометричних входів тощо. Безпека пристроїв перевіряє наявність уразливих пристроїв користувача та негайно повідомляє адміністратора мережі. Подібним чином доступ до програми контролюється за допомогою списку дозволених IP-адрес і виділених з’єднань «сайт-сайт».

Крім того, Zero Trust пропонує 256-бітне шифрування AES, бездискові сервери (тобто без зберігання даних) і моніторинг активності для 360-градусної безпеки та конфіденційності.

Підписки

Nordlayer доступний у трьох підписках: базова, розширена та спеціальна.

І базовий, і розширений плани вимагають щонайменше п’яти користувачів і пропонують мережу 1 Гбіт/с, необмежену кількість користувачів, необмежену кількість даних, постійну VPN, ThreatBlock тощо.

Основними відмінностями є спеціальний DNS, фільтрація DNS, біометрична автентифікація, фіксована IP-адреса, зв’язок між сайтами тощо, які додаються до пакета Advanced.

На момент написання цієї статті базовий і розширений плани продаються за 9,0 і 11,0 доларів США за користувача на місяць відповідно зі знижкою на річні пакети.

Повне покриття безпеки

Ландшафт кіберзагроз постійно розвивається, і якщо ви не можете встигати за цим темпом, краще передати безпеку на аутсорсинг. А оскільки Nord Security є перевіреним гравцем у сфері кібербезпеки, використовувати NordLayer має бути легко.

Ця команда має багатий досвід у розробці однієї з найкращих VPN на ринку, що додає ще одну причину спробувати її.

Отже, на цьому завершується огляд високорівневих функцій NordLayer.

Далі ознайомтеся зі способами ефективного захисту вашого бізнесу від кібератак.