Розширте діапазон Wi-Fi вашого маршрутизатора

Більшість людей використовує будь-який маршрутизатор, який надає їм провайдер — тому що пересічній людині нелегко купити маршрутизатори, а дійсно якісний — це не що інше, як дешевий. Якщо вам доводиться обходитися з одним маршрутизатором у вашому домі, і ви виявите, що є кімнати та кути, куди сигнал WiFi не досягає, або якщо так, швидкість Інтернету дуже низька, цілком очевидно, що вам потрібно з’ясувати. як ви можете покращити сигнал маршрутизатора у вашому домі.

Ось кілька основних речей, які ви можете спробувати збільшити діапазон Wi-Fi, не замінюючи маршрутизатор.

1. Перемістіть маршрутизатор

Якщо ваш провайдер налаштував маршрутизатор у вас вдома, немає гарантії, що він знайшов для нього найкраще місце. Більшість людей розташовують маршрутизатор біля найбільш легкодоступної розетки або там, де вони можуть легко його перезавантажити. Іноді акцент робиться на естетиці, а не на функціональності. Не слід розміщувати маршрутизатор;

Поруч із плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю чи іншими подібними електроприладами
Поряд з усім, що є металевим, наприклад, та ваза, яку вам дістала тітка, коли вона повернулася з відпустки
Всередині шафи або будь-якого футляра, який робить його менш потворним
Будь-що металеве, наприклад, не кладіть його на металеву полицю або металевий табурет

Знайдіть відповідне місце і дещо посередині вашого будинку, щоб сигнал Wi-Fi досягав усіх кімнат. Цим буде важко керувати з ідеальною точністю, але ви можете принаймні перемістити маршрутизатор зі спальні в коридор.

2. Змініть канал

Маршрутизатор – не єдиний бездротовий пристрій у вашому домі. Якщо ви живете в будинку, у ваших сусідів, ймовірно, також є Інтернет і бездротовий маршрутизатор. Їх маршрутизатор, ваш маршрутизатор і більшість бездротових пристроїв використовують однакову частоту для передачі сигналу. Частота за замовчуванням становить 2,5 ГГц і розділена на менші діапазони. Не надто технічно, деякі діапазони або канали перекриваються, коли вони передають сигнал. У межах частоти 2,5 ГГц слід вибрати 1, 6 і 11 канали, оскільки там немає перекриття. Якщо ваш маршрутизатор використовує частоту 5 ГГц, у вас є більше діапазонів на вибір. Ви можете вибрати діапазони 36, 40, 44, 48, 149, 153, 157 і 161 для посилення сигналу.

Щоб змінити канал, вам потрібно буде отримати доступ до панелі адміністратора вашого роутера.

3. Оновлення антени

Деякі маршрутизатори не мають антени, але ті, які часто мають антени, які можна замінити. Якщо ваш маршрутизатор не має антени, попросіть свого провайдера надати вам таку. Можливо, вам доведеться сказати їм, що маршрутизатор у вашому домі не працює так добре, щоб змусити їх змінити його, і може бути нелегко отримати точну заміну, яку ви хочете. Якщо ваш маршрутизатор має одну або дві антени, і їх можна замінити, подумайте про їх оновлення. Купівля антени набагато дешевше, ніж покупка нового маршрутизатора, і це буде помітно.

4. Оновити прошивку

Перевірте, чи потребує оновлення мікропрограмного забезпечення вашого маршрутизатора. Якщо доступна нова версія, оновіть її. Ви можете бути здивовані, але це дійсно може покращити продуктивність вашого маршрутизатора. Мікропрограмне забезпечення може виправити проблеми або покращити загальну продуктивність апаратного забезпечення, на якому воно працює, і призведе до посилення сигналу WiFi.

5. Підсилювачі сигналу та точки доступу

Тут ми починаємо вдосконалювати обладнання. Ви можете купити підсилювачі сигналу та встановити їх, щоб посилити сигнал WiFi у вашому домі. Вони не дорогі і дозволять вирішити більшість проблем із сигналом. Якщо підсилювач не працює, ви можете доповнити його, додавши точку доступу або дві. Це може бути особливо корисно, якщо вам потрібен сигнал Wi-Fi, щоб досягти двох або більше поверхів, наприклад, як підвалу, так і горища.

Висновок

Якщо ваш маршрутизатор особливо старий, ви можете інвестувати в новішу модель. Вам не потрібно отримувати останню доступну модель, але ваша модель маршрутизатора не повинна бути застарілою. Крім того, вам слід утриматися від використання хакерів, таких як пивні банки або металева сітка, імпровізована антена для посилення сигналу. Існує популярний хак, який заохочує користувачів використовувати увігнуті металеві предмети, як-от банки, для посилення сигналу. Хоча це дещо посилює сигнал, але робить це в одному напрямку. Якщо вам потрібно використовувати Wi-Fi лише в одній конкретній частині будинку, подивіться, чи можете ви просто перемістити туди свій маршрутизатор. Якщо ви хочете розподілити сигнал більш рівномірно, цей хак не для вас.

Якщо ви шукаєте найкраще місце для розміщення свого маршрутизатора, скористайтеся програмою для відображення сигналу. Він зможе повідомити вам силу сигналу, який різні частини вашого будинку отримують від маршрутизатора в його поточному положенні.