Розширте блокнот Windows 11 за допомогою Copilot

Ключові висновки

  • Корпорація Майкрософт інтегрувала Copilot AI у Блокнот для декодування технічного тексту, пропозицій щодо вдосконалення коду та узагальнення документів.
  • Незважаючи на те, що Copilot базовий, він дозволяє використовувати Блокнот для швидкого кодування, створення сценаріїв і роботи з фрагментами коду.
  • Дехто критикує інтеграцію Copilot як роздутість, але вона необов’язково поєднує можливості ШІ з простотою Блокнота.

Ви коли-небудь дивилися на текст у Блокноті Windows і бажали, щоб у вас був перекладач, щоб зрозуміти це все? Ну, не бажай більше! Корпорація Майкрософт інтегрувала свого потужного помічника Copilot AI прямо у свій додаток Блокнот, що дозволяє використовувати штучний інтелект для декодування технічного (або нетехнічного) тексту лише кількома клацаннями миші.

Від демістифікації повідомлень про помилки до пропозицій щодо вдосконалення коду, ось три способи, як Copilot може покращити роботу з Блокнотом.

1. Розшифруйте файли журналів, повідомлення про помилки або фрагменти коду

Microsoft оголосила нова інтеграція «Explain with Copilot», яка дозволяє Блокноту взаємодіяти з потужним помічником Copilot AI від Microsoft. Тепер замість того, щоб ламати голову, відкриваючи нерозбірливий журнал помилок або фрагмент коду в Блокноті Windows, ви можете виділити текст, клацнути правою кнопкою миші та вибрати «Пояснити за допомогою Copilot».

Крім того, ви можете скористатися зручною комбінацією клавіш Ctrl+E. Це запустить Microsoft Copilot і закріпить його поруч із вкладкою «Блокнот». Потім вам буде запропоновано дозволити надсилання ваших даних у чат Copilot.

  Як зупинити Windows 10 від повторного відкриття попередніх програм після перезавантаження ПК

Коли ви надішлете текст у чат, Copilot допоможе вам зрозуміти, що відбувається.

Незалежно від того, чи є ви досвідченим програмістом, який бореться з проблемним системним журналом, чи новачком, який бореться зі сценарієм, Copilot може допомогти. Це особливо корисно під час роботи в системах без доступу до розширених редакторів коду, оскільки Блокнот залишається одним із найкращих способів перегляду вихідного коду та вихідних журналів.

Щоб розпочати роботу, переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання версія Блокнота (11.2401.25.0 або новіша), оскільки Microsoft поступово розгортає цю інтеграцію Copilot. Потім виділіть заплутаний текст і дозвольте ШІ творити свою магію!

2. Пишіть і редагуйте код швидше (але не чекайте IDE)

Блокнот не створювався як повноцінний редактор коду. Як розробник, ви можете отримати доступ до набагато надійніших інструментів, таких як інтегровані середовища розробки (IDE) і спеціальні текстові редактори для Linux та інших систем, спеціально створених для написання коду та керування ним. Такі речі, як обробка різних форматів нового рядка, мучили Блокнот протягом століть.

Однак простота Блокнота також є його чарівністю для швидкого редагування, особистих проектів сценаріїв або просто возитися з фрагментами коду, які ви знайдете в Інтернеті. А тепер, із «Поясненням за допомогою Copilot», цей скромний маленький текстовий редактор має дивовижну потужність.

Хоча ви не хотіли б створювати свою наступну корпоративну програму в Блокноті, функція Copilot дозволяє використовувати пропозиції коду на основі штучного інтелекту, автоматизацію для повторюваних завдань і навіть генерацію фрагментів — і все це в знайомому, легкому інтерфейсі Блокнота.

Я спробував один із PCMag класні прийоми програмування. Я взяв код онлайн, а потім надіслав його Copilot, як зазначено вище.

  Найкращі аналізатори Wi-Fi для Windows: переглянуто 5 програмних рішень

Після того, як Copilot пояснив фрагмент коду, я запитав, чи підходить він для виконання. Помічник ШІ сказав, що все готово, і пояснив, як я можу запустити його.

Ось як воно вийшло.

Незалежно від того, чи ви допитливий новачок у програмуванні, чи вам просто потрібно швидко виправити проблему, не запускаючи повну IDE, спробуйте нового помічника ШІ Блокнота. Хто знає, ви можете бути здивовані тим, що цей простий додаток може зробити з розумнішою рушницею Copilot.

3. Отримайте довідку за допомогою ШІ з будь-яким текстом (технічним чи ні)

Хоча код і журнали є очевидними варіантами використання, можливості Copilot у Блокноті виходять далеко за межі лише технічного вмісту. Легка простота блокнота робить його ідеальним для швидкого запису нотаток зустрічі, планування або запису думок, коли вони виникають.

А з інтеграцією Copilot цей простий текстовий редактор стає набагато потужнішим. Працюєте над науковою роботою чи технічною документацією? Виділіть заплутані уривки та дозвольте чат-боту штучного інтелекту надати уточнюючі пояснення та контекст. Маєте справу з юридичними умовами договору? Copilot може узагальнювати щільний текст (але майте на увазі обмеження в 2000 символів).

Незважаючи на неперевершену швидкість відкриття та малу вагу, блокнот завжди був ідеальним для швидкого перенесення слів на екран. Завдяки інтелектуальному розумінню ШІ Copilot стає універсальною текстовою утилітою, яка може декодувати майже будь-який предмет.

Copilot покращує простоту Блокнота завдяки потужності ШІ

Десятиліттями Блокнот був заспокійливою константою в екосистемі Windows, що розвивалася. Від Windows 95 до сучасної Windows 11 цей скромний текстовий редактор залишався надзвичайно простим — справжня рідкість у наш вік роздутих програм і надмірних функцій.

  Як очистити кеш-пам'ять комп'ютера в Windows 10

Завдяки спрощеному меню (тільки «Файл», «Редагування» та «Перегляд»), миттєвому завантаженню та спрощеному інтерфейсу «Блокнот» — це програма, яку ви запускаєте, коли вам просто потрібно швидко, без метушні, виводити слова на екран.

І хоча Microsoft могла б заново винайти велосипед, інтеграція Copilot мудро зберігає культову простоту Блокнота недоторканою. Цей помічник зі штучним інтелектом працює за лаштунками, готовий надати свої знання, коли це необхідно, але ніколи не нав’язується та не змінює суті Блокнота.

Інтеграція абсолютно необов’язкова, що дозволяє Блокноту залишатися вашим надійним, легким компаньйоном для створення нотаток. Але за допомогою швидкого ярлика Copilot відкриває потужні можливості — декодування заплутаного тексту, пропонування покращень коду та навіть узагальнення щільних документів.

Це освіжаюче поєднання ностальгії та інновацій для давніх користувачів Windows.

Критика інтеграції Copilot і Windows Notepad

Незважаючи на те, що інтеграція Copilot є розумним способом розширення можливостей Блокнота, ця зміна не була загальновизнаною. Деякі користувачі стверджують, що додавання помічника штучного інтелекту є непотрібним програмним забезпеченням для програми, яку цінують за мінімалізм.

Крім того, оскільки пояснення Copilot не вбудовані безпосередньо в інтерфейс Блокнота, що заважає вам просто закріпити вікно AI окремо та використовувати його разом із текстовим редактором за потреби?

Є також занепокоєння, що безкодова інтеграція штучного інтелекту Microsoft може негативно вплинути на блискавично швидке завантаження торгової марки Notepad і низьку продуктивність.

Зрештою, чи розглядаєте ви Copilot як зручний помічник для підвищення продуктивності чи як небажану взаємозалежність, залежить від особистих уподобань. Зрештою, інтеграція необов’язкова.

Однак, якщо ви прагнете декодувати складні журнали, код або текст, не виходячи зі звичних рамок Блокнота, це доповнення на основі штучного інтелекту може кардинально заощадити час, забезпечуючи найкраще в обох світах поєднання надпотужності ШІ та класична простота. Спробуйте й подивіться, як це може оптимізувати ваш робочий процес Блокнота.