Розуміння UCaaS у підключеному світі [+6 Solutions for SMBs]

Categories:

Використання ефективної платформи UCaaS принесе користь вашому бізнесу не тільки зараз, але й допоможе отримати технологічну перевагу в наступні роки.

Такі рішення, як UCaaS, сьогодні користуються великим попитом через гнучкість, зручність, масштабованість, оптимізацію витрат та інші переваги, які вони пропонують сучасним компаніям, які стикаються з жорсткою конкуренцією.

Доведено, що вони необхідні у вирішальні часи, як-от недавня пандемія, коли співробітникам довелося працювати віддалено.

Наявність розширених інструментів і ресурсів для віддаленої робочої сили забезпечує кращу продуктивність, спрощену роботу та успіх.

У цій статті я розповім про UCaaS і найкращі платформи UCaaS, які ви можете вибрати для оптимізації спілкування у своєму бізнесі.

Що таке UCaaS?

Уніфіковані комунікації як послуга (UCaaS) — це хмарний механізм доставки, який використовується для бізнес-комунікацій. Це дає можливість об’єднаним комунікаційним службам бути доступними з хмари для підприємств, від підприємств до малого та середнього бізнесу.

UCaaS — це один із термінів у «Будь-як-послуга» (XaaS), як-от SaaS, PaaS, IaaS тощо. Це також частина зусиль цифрової трансформації, які сприяють прийняттю хмарних сервісів у галузях у всьому світі. Він підтримує шість основних комунікаційних функцій:

 • Корпоративна телефонія
 • Уніфікований обмін повідомленнями
 • Мобільність
 • Миттєвий обмін повідомленнями, а також присутність для команд і окремих осіб
 • Рішення для проведення зустрічей, як-от відео-, аудіо- та веб-конференції
 • Процеси з підтримкою зв’язку, як-от співпраця в робочих потоках, комунікаційні платформи, контакт-центри тощо.

Оскільки він базується на хмарі, підприємства будь-якого розміру можуть легко його застосувати. Він пропонує їм такі переваги, як легке масштабування, безпроблемне налаштування, економія коштів тощо.

Як працює UCaaS?

Хмарна інфраструктура UCaaS надається, володіє, управляється та підтримується постачальником послуг. Отже, клієнтам не потрібно самостійно налаштовувати чи налаштовувати будь-яку інфраструктуру, щоб розпочати роботу. Деякі з його характеристик:

 • Мультиоренда, включаючи розділених орендарів, які знаходяться на спільній інфраструктурі об’єднаних комунікацій, як-от центри обробки даних, обчислювальні пристрої, стійки, загальне обладнання, мережа та блейд-сервери
 • Веб-портал самообслуговування для надання, керування та моніторингу використання та продуктивності
 • Послуги ліцензуються на регулярну, щомісячну плату або плату за підписку

UCaaS оптимізує комунікаційні послуги та рішення в межах підприємства. Він надає чат, SMS, відеоконференції, контакт-центр і багато інших можливостей. Все відбувається в Інтернеті; Таким чином, вам не знадобиться додаткове обладнання VolP для надання послуг вашим клієнтам. Постачальники послуг UCaaS займатимуться всією конфігурацією серверної частини, телефонією, функціями та безпекою.

Щоб допомогти вам зрозуміти роботу UCaaS, необхідно обговорити VolP або протокол передачі голосу через Інтернет, який забезпечує голосові функції UCaaS. VoIP перетворює звук у пакети даних і передає їх до хмарного постачальника телефонних послуг. Крім того, сповіщення голосової пошти та номери телефонів працюють за допомогою універсального протоколу ініціації сеансу (SIP).

UCaaS використовує VolP у повній мірі без ускладнень. Це дає змогу вашій команді легко телефонувати, а кожному працювати віддалено з додатками, встановленими на їхніх мобільних пристроях і комп’ютерах.

Крім того, центри обробки даних UCaaS можуть витримувати несприятливі погодні умови, стрибки напруги та відключення електроенергії, що забезпечує безперервність роботи та масштабованість, якою важко та дорого керувати для компаній, якщо вони створюють власну платформу UCaaS.

Крім того, служби UC практично працюють за допомогою додатків для легкої співпраці, обміну повідомленнями та відео. Усе розроблено таким чином, щоб зменшити складність і забезпечити безперебійну уніфіковану комунікацію у вашій організації, як на місці, так і віддалено.

Детально про компоненти UCaaS

UCaaS містить різноманітні комунікаційні засоби, аудіоконференції та телефонію для обміну файлами, обміну електронною поштою та відеоконференцій.

Отже, хороша платформа UCaaS повинна пропонувати всі ці можливості разом із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для легкої навігації та кращої продуктивності. Він також повинен пропонувати інтегрований контакт-центр, вбудований зв’язок, чат, відео та голос.

Ключовими компонентами UCaaS є:

  Як використовувати код зустрічі Zoom, щоб приєднатися до зустрічі

Телефон або телефонна система

Платформи UCaaS постачаються з якісною телефонною системою з основними функціями, такими як переадресація викликів, маршрутизація, запис, блокування ідентифікаторів, автосекретар, голосова пошта, керування викликами тощо. Він використовує хмарну АТС і VolP, щоб дозволити компанії здійснювати/отримувати дзвінки на інтернет. Удосконалені рішення також можуть мобілізувати штучний інтелект для кращої ефективності та багатих даних.

Відеоконференція

Відеоконференції стали більш необхідними для процвітання сучасного бізнесу, особливо після пандемії COVID-19. Співробітники можуть працювати з будь-якого місця, і якщо ви хочете обговорити щось важливе або провести нараду, цей спосіб спілкування чудовий, незалежно від того, звідки приєднуються учасники.

Рішення UCaaS можуть запропонувати телефонні та відеодзвінки з кількома учасниками та один на один для підтримки офісних зустрічей, вебінарів, презентацій, чатів тощо. Це покращує співпрацю, незалежно від фактора відстані.

Електронна пошта та миттєві повідомлення

За допомогою миттєвих повідомлень члени команди можуть легко спілкуватися онлайн у режимі реального часу. Це корисно для швидких інструктажів, нагадувань і регулярного спілкування. Це також чудово підходить для надання підтримки клієнтам, оскільки це зручно, ефективно та ненав’язливо.

Так само електронна пошта є корисною для бізнесу та залишається ефективною. Це найбільш професійний і ефективний спосіб спілкування. Ви можете використовувати електронні листи разом з іншими каналами зв’язку, щоб спростити робочий процес і надати працівникам і клієнтам бажаний спосіб спілкування.

Інструменти співпраці

Платформи UCaaS включають різні інструменти для співпраці для покращення командної роботи та спілкування. Він пропонує такі функції, як швидке планування, спільний доступ до екрана, обмін файлами, запис, коучинг, а також керування проектами, клієнтами та співробітниками.

Хмарний і клієнтський

UCaaS базується на хмарі, що означає, що кожна платформа та сервіс UCaaS розміщуються в хмарі або через Інтернет постачальником послуг у своїх центрах обробки даних. Це дає вам доступ до цих послуг з будь-якого місця, використовуючи будь-який пристрій і працюючи віддалено.

Переваги UCaaS для компаній і віддалених працівників

Як обговорювалося вище, UCaaS має багато переваг як для компаній, так і для користувачів, у тому числі для віддалених працівників. Деякі переваги:

Масштабованість

UCaaS дозволяє легко масштабувати ваше бізнес-програмне забезпечення та ресурси відповідно до ваших вимог. Ви також можете миттєво додавати/видаляти користувачів, не плануючи заздалегідь. Це складно в локальних рішеннях, якщо ви хочете масштабувати. Вам доведеться багато інвестувати у свій стек технологій і переосмислювати його, щоб підтримувати таку масштабованість. Але в UCaaS це можливо одним натисканням кнопки.

Гнучкість і доступність

До рішень UCaaS легко отримати доступ будь-хто з будь-якого місця. Це забезпечує гнучкість роботи з дому чи будь-якого іншого місця, яке забажають працівники, що робить його чудовим для віддалених працівників. Оскільки програми та рішення UCaaS розгортаються через Інтернет або хмару, ви можете отримати доступ до всіх засобів зв’язку на будь-якому пристрої, будь то смартфон, ноутбук, настільний комп’ютер або планшет.

Економія коштів

UCaaS надається клієнтам як рішення на основі підписки. Просто сплатіть певну суму за фіксований період і отримайте доступ до всіх комунікаційних функцій і інструментів в одному місці, не встановлюючи жодного дорогого обладнання чи програмного забезпечення чи витрачаючи кошти на його обслуговування.

Все, що вам потрібно, це інвестувати у ваші системи разом із якісною пропускною здатністю для доступу до рішень UCaaS. Крім того, усі послуги та функції будуть визначені для вибраного вами плану, і ви будете захищені від непередбачуваних витрат на зв’язок або коливань. Це допомагає вам керувати бізнес-витратами, водночас підвищуючи рентабельність інвестицій.

Завдяки UCaaS ви можете заощадити на телефонних рахунках за допомогою фіксованої щомісячної плати за необмежену кількість дзвінків і не вимагати жодних попередніх витрат. Вам не потрібно платити за вбудовані розширені функції UCaaS, оскільки вони включені в обрану вами підписку. Крім того, вам не доведеться витрачатися на ІТ-персонал для моніторингу та обслуговування, оскільки всім займатиметься постачальник послуг.

Економія часу

Кожна секунда має значення, коли ви працюєте. Цікаві можливості можуть постукати у ваші двері будь-коли. Тому потрібно бути завжди напоготові.

Але що, якщо ви витрачаєте стільки часу та ресурсів на створення всього з нуля всередині компанії, а потім на його обслуговування, безпеку, відповідність, функціональність тощо?

Це може вплинути на ваші основні функції та бізнес, особливо якщо у вас брак робочої сили чи бюджету.

  Як створити нотатки наради Microsoft Teams

Натомість вибір UCaaS надасть вам послуги без усіх головних болів, пов’язаних з керуванням і обслуговуванням; ви можете залишити все постачальнику послуг.

Співпраця та продуктивність

Потужні комунікаційні інструменти, розміщені в хмарі, допомагають усім вашим співробітникам, особливо віддаленим, ефективно співпрацювати. Він сприяє культурі здорової роботи, коли всі підключаються, діляться ідеями та перебувають на одній сторінці, незалежно від того, чи є співробітники одного відділу чи різних.

Подібним чином UCaaS допомагає підвищити продуктивність співробітників, роблячи інформацію доступною на кінчиках їхніх пальців за допомогою хмарного рішення та ефективного спілкування та співпраці між співробітниками та вашими клієнтами.

За даними Cisco75% користувачів відчули підвищення продуктивності за допомогою UCaaS під час роботи на кількох сайтах компанії.

Окрім усього вищесказаного, використання платформ UCaaS пропонує інші переваги, зокрема:

 • Вбудоване резервування голосових рішень для кращої надійності
 • Просте керування та звітування про використання
 • Спрощений досвід співробітників і користувачів з наявними інструментами
 • Єдина контактна точка для усунення несправностей через постачальника UCaaS
 • Безпека та відповідність нормам, таким як HIPAA, PCI-DSS, SOC тощо.

Деякі важливі умови UCaaS

Дистанційна робота

Дистанційна робота — це термін, який використовується в сучасному бізнесі, що означає, що працівники можуть виконувати поставлені завдання, незалежно від того, наскільки вони прості чи складні, поза традиційним робочим місцем, таким як офіс. Люди можуть підключатися за допомогою телекомунікаційних засобів, таких як телефонні дзвінки, відеоконференції тощо, і співпрацювати з будь-якої точки світу за умови стабільного підключення до Інтернету.

Віртуальний офіс

Віртуальний офіс — це налаштування, за допомогою якого особа може виконувати свої завдання віддалено. Він має пристрій (смартфон, iOS, комп’ютер тощо), який вони використовують для доступу до всіх ресурсів, веб-сайтів, офісних файлів та інших інструментів. Він може нагадувати ваш стіл в офісі, і ви можете спроектувати його так, щоб він виглядав професійно та сучасно. Ви можете використовувати зручний стілець, щоб сидіти, працювати, відпочивати та повторювати разом зі столом та іншими важливими речами, які вам потрібні під час роботи.

Спільне робоче місце

Спільний робочий простір — це таке робоче середовище, яке зосереджено на співпраці між співробітниками в організації. Це робиться для того, щоб зменшити складності, усунути прогалини в спілкуванні та сприяти здоровому робочому середовищу. У робочому просторі для спільної роботи співробітники відчувають приналежність до організації, і їх заохочують викладати все можливе, працюючи в офісі чи віддалено.

Отже, якщо ви шукаєте найкращу платформу UCaaS, ось кілька рекомендацій для вас.

Vonage

Отримайте об’єднані комунікації лише з одним додатком – Vonage для обміну повідомленнями, голосу, соціальних мереж, факсу та відео. Він пропонує понад 50 функцій та інші інтегровані рішення, масштабованість і глобальну присутність, підвищені можливості підключення та продуктивність, час безвідмовної роботи 99,999% і якість обслуговування (QoS).

Ключові риси:

 • Зустрічі Vonage, інтуїтивно зрозумілий інструмент відео-спільної роботи для всієї організації
 • Портал адміністратора для керування телефонними системами
 • Мобільні та настільні програми, щоб ваші інструменти та команди були на зв’язку
 • Службова папка вхідних повідомлень, щоб швидше отримувати та вирішувати проблеми за допомогою SMS, Facebook Messenger і MMS
 • Віртуальний помічник зі штучним інтелектом, який пропонує голосове самообслуговування клієнтів
 • App Center для інтеграції цінних програм для підвищення продуктивності та взаємодії з користувачем
 • Блокування ідентифікатора абонента
 • Поле індикатора зайнятості, щоб визначити, які телефони використовуються
 • Оголошення виклику, щоб визначити причину виклику та викликати конференцію

Vonage легко налаштувати, швидко масштабувати та адаптувати. Крім того, це дозволяє співробітникам взаємодіяти з клієнтами та один з одним практично в будь-який час і в будь-якому місці.

Збільшити

Об’єднайте свої зустрічі, чат і голос за допомогою єдиного рішення – Збільшити що забезпечує гнучкість спілкування та полегшує співпрацю.

Ключові риси:

 • Зустрічі: безпечне аудіо та відео HD, вбудовані рішення для співпраці та інтеграція календаря
 • Чат: миттєвий зв’язок із клієнтами та спрощення для інших співробітників, планування та проведення телефонних дзвінків і спеціальних зустрічей, відстеження завдань і обмін файлами
 • Телефон: використовуйте Zoom-телефон, перетворюйте дзвінок на відео та використовуйте хмарний телефонний зв’язок VolP із ноутбука, мобільного телефону, настільного комп’ютера та планшета
 • Відео-вебінари: масштабні вебінари, які можуть охоплювати до 50 тисяч людей, у тому числі понад 100 учасників відеозапису з найвищою якістю відео та аудіо, а також можливістю налаштування налаштування, трансляції в прямому ефірі та реєстрації
 • Zoom Rooms: кімната для конференцій для віддаленої співпраці або з офісу
 • Безпека: 256-бітне шифрування AES-GCM та інші функції безпеки під час зустрічі
 • Підтримувані платформи: macOS, Windows, Linux, ОС Android та iOS
  Як видалити обліковий запис Skype

Використовуючи Zoom, ви отримуєте чітку кількість дзвінків, зашифрований і безпечний хмарний зв’язок, швидкий обмін повідомленнями та спрощений стек технологій.

Nextiva

Nextiva полегшує спілкування, дозволяючи об’єднувати телефонні системи з бізнес-додатками, автоматизацією та штучним інтелектом на одній платформі, щоб допомогти вам успішно вести свій бізнес.

Ключові риси:

 • Автоматизація для повторюваних комунікаційних дій, таких як автоматичні відповіді, надсилання електронних листів, проведення опитувань тощо, і економія часу
 • Аналітика для отримання глибокої інформації про бізнес і клієнтів
 • Надійні вбудовані інструменти для стимулювання обслуговування та продажів
 • Хмарна АТС з маршрутизацією викликів
 • HD телефонні дзвінки
 • Спільне використання екрана
 • CRM інтеграції
 • Розширені функції включають реєстрацію викликів, запис, черги, переадресацію, переадресацію, ідентифікатор, музику в режимі очікування, автосекретарі тощо.

Nextiva дозволяє вам взаємодіяти з клієнтами та співробітниками на багатьох комунікаційних платформах, таких як телефон, електронна пошта, відео, текстові повідомлення та соціальні мережі.

Microsoft Teams

Використовуйте популярну платформу Microsoft Teams спілкуватися з людьми на роботі, вдома та в школі.

Ключові риси:

 • Він підтримує всі пристрої від настільних ПК і ноутбуків до смартфонів і планшетів
 • Шифрування даних для файлів, дзвінків, чатів і зустрічей
 • Обмін файлами, опитування та автоматизація завдань
 • Хмарне сховище
 • Хостинг вебінарів, реєстрація, призначення клієнтів тощо.
 • Інструменти звітності
 • Інтеграція з такими інструментами, як Outlook, Word, PowerPoint, Excel, OneDrive, SharePoint тощо.

Teams зв’язує вас із колегами, друзями та сім’єю та отримує доступ до спільних ресурсів будь-де, щоб навчатися та впроваджувати інновації за допомогою дзвінків, обміну відео та спілкування в чаті.

Циферблат

Розмовляйте, зустрічайтеся та надсилайте повідомлення своїм клієнтам і співробітникам за допомогою Клавіатура набору номера, яка надає чудовий робочий простір, який допоможе вам створити значущі стосунки. Де б не були ваші команди та клієнти, він буде з вами всюди, об’єднуючи комунікації.

Він пропонує чудові функції та інтеграції та продовжує інновації, щоб запропонувати кращі рішення.

Ключові риси:

 • Відеозустрічі на основі ШІ, продажі та контакт-центр
 • Поширюється на 70+ країн із безкоштовними та місцевими #
 • Майже 100% час безвідмовної роботи SLA
 • Можливість збору CSAT за всі дзвінки клієнтів
 • Вбудоване розпізнавання мовлення, а також обробка природної мови (NLP)
 • Доступні 74+ інтеграції
 • БЕЗКОШТОВНА пробна версія на 14 днів

Ви можете розраховувати на цю платформу корпоративного рівня для всіх своїх комунікаційних потреб, незалежно від типу та розміру вашого бізнесу.

Йти до

Залишайтеся на зв’язку зі своїми колегами, клієнтами та важливими людьми за допомогою простого рішення – Йти до. Ця хмарна телефонна система є безпечною та розроблена для віддаленої та гнучкої роботи.

Ключові риси:

 • Візуальний редактор із можливістю перетягування для легкого налаштування
 • Хмарна АТС і міжнародні дзвінки
 • Маршрутизація викликів, HD-відеоконференції, автосекретар, телефонний довідник тощо.
 • Перенесення поточних номерів або додавання безкоштовного номера
 • Настроювані плани номерів і маршрутизація викликів
 • Оптимізований робочий процес контакт-центру
 • Час безвідмовної роботи 99,999%, розподілена хмарна архітектура та низьке використання пропускної здатності

GoTo підтримує всі пристрої, і можна легко перемикатися між програмами для настільного комп’ютера, настільного телефону чи мобільних програм.

Висновок: чому UCaaS є життєво важливим для майбутнього?

Інвестиції в правильну платформу UCaaS запропонують кращі комунікації у вашій організації – між вашими співробітниками та клієнтами. Він також запропонує кращу масштабованість, надійність, гнучкість і рентабельність інвестицій.

За словами а Звіт IDC за 2012 рік, у 2020 році ринок UCaaS сягнув 47,2 мільярда доларів США. Зважаючи на його зростання та збільшення використання протягом багатьох років, очікується, що він залишатиметься ще багато років. Отже, виберіть найкращу платформу UCaaS і насолоджуйтесь її перевагами для свого бізнесу.