Розробляйте програми без кодування за допомогою бульбашки

Categories:

Розробляйте надійні та інтуїтивно зрозумілі веб-програми для комп’ютерних і мобільних браузерів за допомогою Bubble. Це платформа розробки додатків без коду, де ви можете розвивати свою творчість під час створення дивовижних веб-додатків.

Практика розробки додатків без коду набирає обертів у ІТ-просторі. Все більше компаній виходять в Інтернет, і не кожен може дозволити собі ІТ-команду. Однак компанії також відчувають бажання самостійно розробляти програми, щоб краще втілити свої емоції, бізнес-цінності та креативність. Ось такі інструменти розробки додатків без коду, як Bubble.

Прочитайте цей остаточний огляд на платформі Bubble до кінця. Це допоможе вам розпочати створення красивих і функціональних веб-програм.

Зусилля, які ви докладаєте до процесу розробки веб-додатків

Традиційні проекти розробки додатків — це складні процеси, у яких потрібні кілька команд. Незважаючи на те, що ви можете впроваджувати налаштовані робочі процеси та функції програми, час виходу на ринок стає повільнішим і дорожчим. Знайдіть нижче зусилля, які вам потрібно докласти, щоб створити програму за допомогою кодування:

 • Створіть команду інтерфейсних розробників для обробки зовнішнього коду за допомогою HTML, CSS, JavaScript тощо. Це лише початок. Команді також потрібно контролювати зовнішні бібліотеки та фреймворки, такі як React.js, AngularJS, Flutter, jQuery тощо.
 • Як і фронтенд-команді, вам також потрібна команда бекенд-розробників. Сервер складається з серверних мов (C++, PHP, Java, Node.js, Python тощо) і серверних фреймворків (Express, Ruby on Rails, Spring, Laravel, Django тощо).
 • Крім кодування, було б найкраще спланувати UI та UX і поговорити з дизайнерами, щоб зробити веб-програму простою у використанні.

 • Не кажучи вже про те, що вам також потрібно працювати з експертом з баз даних, щоб створити базу даних, на якій працюватиме програма.
 • Інші завдання включають просування, маркетинг, участь у соціальних мережах, взаємодію з медіа тощо.

Пам’ятаючи про все це, ви можете використати крихітну частину свого мозку, щоб імпровізувати додаток або розвивати свій бізнес.

Переваги використання платформи без коду, як-от Bubble

 • Уникайте повторюваних завдань процесу CRUD і витрачайте більше часу на проектування моделі бази даних.
 • Більше ніякого ручного кодування CSS і візуалізації роботи над інструментами каркасного створення. Натомість перетягніть приголомшливий інтерфейс користувача, з яким люблять взаємодіяти користувачі.
 • Розширте сферу дії та продуктивність своєї програми без коду за допомогою спеціального коду, який можна написати як плагіни. Ви також можете включити свій код із GitHub.
 • Bubble пропонує все необхідне для розробки, тестування та запуску програми. Сервіси Bubble включають контроль версій програми, розгортання від розробки до виробництва, розміщення, масштабування, аналітику даних, адміністрування, журналювання тощо.
 • У вас також є можливість запускати API для своїх веб-програм.

Що таке бульбашка?

Bubble дає змогу створювати технологічні продукти швидше та за доступною ціною. Ви можете використовувати цю платформу для створення багатокористувацьких веб-програм для настільних, мобільних і планшетних браузерів. Ви розробляєте та створюєте всі додатки на надійному полотні з повним робочим процесом перетягування.

  Як завантажити файли з торрента: пояснення завантаження торрента

І не тільки створення веб-додатків. Bubble — це повна екосистема ентузіастів розробки програм і талановитих спільнот. Ви знайдете тренерів, розробників плагінів, підтримку спільноти, агентства з розробки додатків тощо на одній платформі.

Bubble — це код, який дає змогу некодувальникам створювати програми за допомогою графічного інтерфейсу користувача (GUI). Код змушує машину говорити людською мовою замість того, щоб люди розмовляли мовою машини.

Що ви можете робити на Bubble?

На Bubble можливо все: від соціальної мережі, схожої на Facebook, до платформи електронної комерції, схожої на Shopify. Хоча платформа в основному створює веб-програми, користувачі можуть використовувати сторонні інструменти упаковки, щоб перетворювати веб-програми на власні мобільні програми та публікувати їх у Google Play або App Store.

Ви можете перевірити сайт Bubble Showcase, щоб отримати повне уявлення про тип веб-програми, дизайн і бізнес-цінність. Він містить різноманітні додатки від різних компаній, які процвітають в Інтернеті. Серед популярних — Goodgigs, Income, Nucode та Treepoints. Вони можуть стати вашим натхненням для наступної програми вартістю мільйон доларів.

Особливості Bubble

Розробка веб-додатків без коду

Модуль розробки додатків Bubble пропонує всі функції, які ви можете знайти в традиційному процесі створення веб-додатків. Ці функції включають наступне:

 • Зберігання даних
 • Якщо-то логіка
 • Керування користувачами веб-програми
 • Відокремте особисті дані від загальнодоступних
 • Експорт даних для аналізу даних
 • Розширений пошук у веб-додатку
 • Використовуйте набори параметрів для визначення змінних і розкривних меню

Його процес розробки програми пропонує інтерактивність у реальному часі з даними або вмістом програми. Таким чином, Bubble є ідеальним інструментом без коду для розробки додатків із живими чатами, новинними стрічками, інтерактивним використанням, оновленнями фондового ринку тощо.

Крім того, автоматизація веб-додатків ніколи не була такою простою до Bubble. Ви можете планувати майбутні події, надсилати автоматичні щотижневі інформаційні бюлетені, нагадувати про платежі тощо за допомогою автоматизованих серверних процесів.

Візуальний дизайн інтерфейсу користувача

Використовуйте Bubble і починайте створювати програми відразу. Немає необхідності проходити спеціальне навчання CSS або HTML. Використовуйте функцію перетягування в редакторі бульбашок, щоб створювати візуально ідеальні інтерфейси користувача (UI).

Крім того, програми, які ви створюєте на Bubble, за своєю суттю адаптивні. Таким чином, якщо користувачі отримують доступ до веб-програм із мобільного телефону чи планшета, а не з настільного веб-браузера, веб-програма все одно працюватиме.

Крім того, веб-додатки, створені на Bubble, підтримують динамічне відтворення вмісту. Користувачі можуть взаємодіяти з вашим додатком, щоб створювати свій вміст за допомогою зображень і текстів. Веб-програми також можуть відображати вміст, отриманий із сторонніх служб або API.

Зручне розміщення даних програми

Найкраща допомога, яку пропонує Bubble, — це безтурботне розміщення ваших веб-програм. Вам не потрібно наймати ІТ-групу для створення ІТ-інфраструктури, обслуговування серверів і ІТ-операцій. Натомість ви можете вкласти ці гроші у свій бізнес, щоб збільшити рентабельність інвестицій.

Тестування програм і контроль версій також доступні в додатку Bubble. Після створення MVP ви можете оцінити додаток із закритою групою користувачів. Якщо ви вважаєте, що програма працюватиме, ви можете розгорнути її публічно.

Якщо після розгортання програма зазнає серйозних збоїв, ви можете миттєво видалити її для подальших покращень. Крім того, контроль версій дозволяє повернутися до деяких попередніх ітерацій вашої програми.

  Як отримати доступ до iCloud на ПК

Аналітика даних веб-додатків

Дані про дії користувачів і аналітика є важливими ресурсами для планування, покращення та розвитку вашого онлайн-бізнесу. Інструмент «Редактор веб-програм Bubble» постачається з інформаційною панеллю. Він реєструє відвідувачів і їх взаємодію з вашими програмами.

Наприклад, якщо ви побачите, що користувачі більше взаємодіють із робочим процесом розсилки, ви знатимете, що отримаєте більше потенційних клієнтів. Інформаційну панель ви знайдете на вкладці «Ємність» параметра «Журнали» на лівій навігаційній панелі редактора бульбашок.

Окрім вбудованого засобу відстеження даних, ви можете підключити свої веб-активи до сторонніх інструментів, таких як Segment, Google Analytics і Mixpanel.

Розширюйте бізнес своєї програми

Bubble також пропонує вам функції SEO, щоб ви могли збільшити органічний трафік своїх веб-додатків. Функції SEO включають налаштування URL-адрес, заголовки SEO, назви сайтів, мета-теги та карти сайтів. Ви можете налаштувати ці функції відповідно до своєї стратегії SEO, щоб покращити відображення програми в Пошуку Google.

Основні особливості розвитку платформи Bubble:

 • Маркетингова електронна пошта з автоматизацією
 • Налаштовані URL-адреси цільової сторінки або сторінки блогу
 • Інтегруйте треті сторони з платформою Bubble за допомогою API

Обробка платежів є основним джерелом прибутку від веб-додатків. Отже, Bubble дозволяє приймати платежі за ваші програми за допомогою Braintree або Stripe. Ці платіжні процесори пропонують просту та складну обробку платежів, як-от пожертви, одноразові платежі, регулярні платежі, відстрочені платежі, транзакції третіх сторін, підписки тощо.

Спільна розробка веб-додатків

Додаток Bubble підтримує широке спільне проектування та розробку веб-додатків. Ви можете запросити до 40 співавторів працювати з вами над одним проектом розробки програми. Крім того, вам не потрібно надавати рівний доступ до редагування всім співавторам. Ви можете налаштувати доступ для кожного учасника.

Існує також інструмент анотації для надання коментарів і відгуків під час спільної роботи. Члени команди можуть залишати нотатки, пропозиції, коментарі та завдання в редакторі бульбашок.

Крім того, полотно редактора оновлює всі спільні зміни в режимі реального часу. Таким чином, ваша команда може уникнути плутанини та продуктивно співпрацювати, бачачи, хто що робить.

Bubble Marketplace

Bubble Marketplace створює економіку навколо платформи Bubble. Якщо ви зайнятий підприємець або власник малого бізнесу, ви можете ознайомитися з такими ресурсами ринку, щоб реалізувати свою мрію щодо розробки програм:

Шаблони

Шаблони — чудові ресурси, які допоможуть вам створити пропозицію веб-програми, прототип або мінімально життєздатний продукт (MVP). Після того, як ваш проект буде схвалено інвесторами або ви знайдете бізнес-цінність у MVP, ви можете налаштувати шаблон, щоб додати активи свого бренду, місію, бачення та цінність.

Шаблони Bubble доступні для платформ SaaS, ринків електронної комерції, ринків NFT, управління проектами, цільової сторінки тощо. Більшість шаблонів безкоштовні, а деякі преміум-шаблони потребують одноразової оплати.

Плагіни

Ви можете автоматизувати свою веб-програму або розширити її функції, встановивши плагіни Bubble. Якщо ви використовуєте шаблон для створення початкової програми, ви побачите, що багато плагінів уже встановлено. На лівій навігаційній панелі редактора бульбашок натисніть «Плагіни», щоб переглянути встановлені плагіни. Ви можете натиснути піктограму Додати плагіни у верхньому правому куті полотна, якщо вам потрібно більше.

Деякі популярні плагіни: Airtable, Bubble API Connector, Audio Recorder, Box, DocuSign, Facebook, Google Places, Mailchimp, Pinterest, Slack тощо.

агентства

Портал Bubble Agencies об’єднує агентства з розробки додатків із бізнесом. Крім того, агентства можуть зареєструватися на Bubble, щоб надавати послуги з розробки програм або навчання.

  Як створити безкоштовні рингтони безпосередньо на вашому iPhone

Якщо ви хочете передати проекти розробки додатків аутсорсингу, натисніть кнопку «Надіслати запит», доступну на порталі агентств, щоб отримати ставки.

Ви також можете відфільтрувати відображені агентства за кількома проектами, щоб знайти найефективніші агентства для розвитку Bubble.

Навчитися просто

Bubble також має досвідчену групу тренерів, які можуть допомогти вам у досягненні цілей розробки програми. Вони доступні за запитом через віртуальні конференції для теоретичних і практичних занять.

Ви знайдете експертів майже з усіма компетенціями, необхідними для проекту розробки веб-додатків.

Наприклад, ви можете отримати тренінги від експертів API, B2B, B2C, Marketplaces, Backend Workflows, Data Modeling, Integrations, Go-to-Market, Apps on Apple і Google тощо. Тренери пропонують навчання за фіксованою погодинною оплатою.

Бульбашкове ціноутворення

Bubble пропонує різні плани передплати для різних видів бізнесу. Якщо ви новачок у розробці веб-додатків і хочете створювати невеликі програми, ви можете скористатися безкоштовним планом.

Проте, якщо вам потрібен бізнес-сайт із повним набором послуг із доступом до API, платних плагінів, власного домену, білого маркування, прийому платежів тощо, ви повинні підписатися на персональний, професійний або виробничий плани. Усі ці платні плани Bubble дуже конкурентоспроможні та доступні.

Наразі ви дізналися про програму Bubble для розробки некодованих веб-програм. Знайдіть нижче кілька альтернатив, які також можете спробувати. Тоді ви зможете вирішити, чи виділяється Bubble в екосистемі розробки програм без коду.

Тепер ми досліджуємо деякі альтернативи Bubble для користувачів, яким потрібні нові функції програмного забезпечення або які хочуть спробувати інші рішення.

Zoho Creator

Zoho Creator — це ще одна платформа для розробки програм, яка дозволяє будь-кому кодувати функціональні бізнес-програми з мінімальним досвідом кодування. Це платформа з низьким кодом, а не розробник програм без коду.

Він пропонує стандартний конструктор програм із функцією перетягування, хостинг, створення серверної бази даних, аналітику даних тощо. Крім того, програми Zoho Creator автоматично розширюються зі збільшенням трафіку користувачів.

спритність

Knack — це, по суті, доступна онлайн-база даних. Ви можете структурувати дані як електронні листи, продукти, відділи, імена тощо. Потім підключіть цю нову базу даних до існуючого того чи іншого бізнес-запису.

Крім того, використовуйте рівняння та формули, щоб розширити функціональні можливості ваших баз даних. Усе це можна переглядати через графічний інтерфейс користувача, що робить його безкодовим підходом для розробки програм.

Висновок

Тепер, коли ви знаєте програму Bubble зсередини, вам буде легше розпочати роботу з цією платформою для всіх ваших майбутніх вимог до веб-програм.

Залежно від вашого робочого навантаження, бізнес-плану та структури команди ви можете розробляти програми або наймати талантів із Bubble Marketplace.

Вас також можуть зацікавити найкращі каркасні інструменти для дизайнерів UX.