Розпочніть свій онлайн-бізнес БЕЗКОШТОВНО з Sylius (платформа електронної комерції з відкритим кодом)

Не можна заперечувати, що бізнес електронної комерції перебуває на підйомі. Покупки в Інтернеті – це весело та зручно, але тепер це стало необхідністю.

Електронна комерція стрімко розвивається вже досить довго, і це, ймовірно, збільшить кількість ситуацій після COVID-19.

Згідно з Statistaу 2019 році світові продажі електронної комерції склали 3,53 трильйона доларів. Очікується, що з 2020 по 2024 рік він зростатиме на 8,1% у середньому.

На відміну від звичайних магазинів, створення інтернет-магазину просте та недорого. Ви можете відкрити свій магазин електронної комерції, навіть не маючи досвіду та обмеженого бюджету, завдяки сучасним технологіям.

Однак створення онлайн-магазину вимагає не лише вибору назви бренду, списку продуктів, маркетингу та продажу. Це як виховання дитини; вам потрібно живити його за допомогою правильних інструментів і технологій, дбати про його безпеку, планувати його майбутнє та робити багато речей між ними, щоб досягти успіху.

Щоб досягти цієї мети, вам потрібна стабільна та високоефективна платформа електронної комерції, яка б відповідала потребам вашого бізнесу, що розвивається. З великою кількістю доступних варіантів, Sylius є одним із найкращих, які ви можете вибрати.

Що таке Сіліус?

Сіліус це безкоштовна платформа електронної комерції з відкритим вихідним кодом, ліцензія Массачусетського технологічного інституту та заснована на структурі Symfony. Він забезпечує найвищу якість коду, вбудований гнучкий робочий процес, надійне середовище тестування та виняткове рішення PHP, адаптоване до вимог вашого магазину.

Він містить надійний REST API для безперебійної інтеграції та покращення взаємодії з клієнтами. Розробники люблять Sylius за те, що він надає необхідні функції та гнучкість, щоб допомогти вам стабільно розвивати бізнес.

Чому варто вибрати Sylius?

Унікально донесіть свій бренд, покращивши його загальний вигляд, а також відчуття, щоб переконати своїх цільових клієнтів комплексними пропозиціями Sylius.

  Як підписати PDF-файли на iPhone, iPad та Mac

Уніфікована інтеграція

Sylius пропонує єдину інтеграцію; отже, ви можете легко підключити цю структуру електронної комерції до інструментів, які ви вже використовуєте для роботи свого магазину, як-от CRM, інвентаризація, розсилка, ERP, PIM тощо.

Працює на кількох пристроях

Забезпечуючи вбудовані інтерфейси програм електронної комерції, Sylius дозволяє легко створювати рідні мобільні програми для Android, iOS тощо, а також прогресивні веб-програми.

Комплексна адмін панель

Він пропонує панель адміністратора, створену з легко настроюваних і повторно використовуваних компонентів, які можна адаптувати до всіх ваших унікальних бізнес-потреб.

Масштабованість і проста платформа

Ви можете розгорнути цю сучасну веб-програму на популярній платформі, включаючи Google Cloud, Platform.sh, Heroku тощо. Як наслідок, масштабування та застосування нових функцій вимагає менше часу та витрат, забезпечуючи високу продуктивність.

Підтримує кілька платіжних постачальників

За допомогою Sylius ви можете додати безпечних і відомих постачальників платежів, таких як PayPal, Stripe, American Express, Visa, Mastercard тощо, щоб запропонувати своїм клієнтам зручність.

Вражаючі функції електронної комерції

  • Каталог продукції, атрибути та опції
  • Індивідуальне оформлення замовлення
  • Купони на знижки та акції
  • Замовлення, кошик і рахунки
  • Податок і таксономія
  • Кілька валют і платформ продажу
  • Обрізка зображення, вхід із соціальних мереж і локалізація
  • Керування дозволами та адресна книга
  • Доставка та повернення коштів
  • Плагіни для Shop API, створення та скасування замовлень адміністратором, виставлення рахунків і відшкодування.

Враховуючи безліч переваг, які надає Sylius, ви можете легко створити свій онлайн-магазин на його платформі.

Якщо ви вирішите використовувати Sylius для розвитку свого онлайн-бізнесу, вам потрібно обрати надійного хостинг-провайдера для кращого часу безвідмовної роботи, доступності та безпеки. Нижче наведено найпопулярніші та надійні хости Sylius.

Нецесс

Якщо ви шукаєте правильне рішення для хостингу з бездоганними функціями, гнучкою інтеграцією та кращим керуванням робочим процесом, Нецесс може бути хорошим варіантом. Це дозволяє з легкістю додавати власні стеки додатків та інтеграції.

  Як знайти негативне SEO?

Nexcess Cloud Auto Scaling дозволяє вам автоматично масштабувати веб-сайт залежно від ваших потреб у трафіку. Ви можете збільшити паралельність користувачів без оновлення хостингового рішення.

Для покращення продуктивності Nexcess пропонує Cloud Accelerator для збільшення часу завантаження. Високопродуктивний веб-сервер NGINX підтримує ці функції та керує статичним вмістом, наприклад JavaScript і зображеннями вашого веб-сайту.

Nexcess пропонує стек технологій корпоративного рівня, призначений для підтримки вашого веб-сайту. Отже, ви можете легко налаштувати версію PHP. Його стек інфраструктури включає OpenStack, Docker, Ansible, Kolla, HTTP/2, керування поганими ботами та стиснення Gzip для кешування активів і масштабованості.

Він забезпечує безпеку вашого онлайн-магазину завдяки чудовій безвідмовній роботі, розширеній безпеці та численним резервам. Nexcess отримав 8 центрів обробки даних по всьому світу.

Будьте готові до майбутнього, використовуючи його масштабовану платформу, яка може легко обробляти величезний трафік і одночасних користувачів.

Nexcess забезпечує повністю сумісне середовище з PCI DSS разом із SSAE-18, які щорічно перевіряються, щоб завоювати довіру ваших клієнтів над безпекою. Установіть програму одним клацанням миші та керуйте своїм магазином і електронною поштою з одного місця, щоб заощадити час. Він також щодня створює резервну копію вашого веб-сайту, що може стати порятунком для відновлення, коли щось піде не так.

Крім того, гнучкі оновлення, простий у використанні сервіс і безкоштовні міграції є додатковими плюсами.

Nexcess також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, а також спеціальну підтримку клієнтів, яка постійно доступна електронною поштою, телефоном або чатом.

A2 Хостинг

З моменту заснування в 2003 році A2 Хостинг надає надшвидкий, точно налаштований і надійний хостинг. Він надає комплексні рішення, необхідні для Sylius, і орієнтований на розробника. Його високопродуктивні SwiftServers забезпечують ваш веб-сайт у 20 разів швидшим завантаженням сторінок.

Налаштуйте програмне забезпечення Symphony за допомогою Softaculous, яке вимагає одного клацання на панелі керування. Він також надсилає сповіщення електронною поштою щоразу, коли виходить нова версія Symfony, щоб ви могли підтримувати свій онлайн-магазин в актуальному стані.

  Що таке значок відео в Messenger?

З хостингом A2 вам ніколи не доведеться страждати від наслідків простою сайту, який може вплинути на рейтинги SEO та показники відмов, використовуючи оптимізовані для швидкості сервери. Це дає вам можливість вибирати бажане розташування сервера разом із безкоштовними SSD, щоб забезпечити постійну доступність вашого веб-сайту.

Щоб подбати про безпеку веб-сайту, він пропонує безкоштовний захист HackScan для блокування кібератак. Він пропонує KernelCare, подвійні брандмауери, сертифікати SSL і захист від грубої сили для забезпечення додаткової безпеки. Крім того, він пропонує посилений захист від DDoS, щоб ваш веб-сайт був захищений навіть від складних атак.

Він пропонує безкоштовну міграцію веб-сайтів за допомогою експертів з міграції, які безпечно передають усі ваші дані. Якщо ви все ще не задоволені його послугами, ви можете в будь-який час отримати гарантію повернення грошей. Команда гуру A2 Hosting — це експертна команда досвідчених професіоналів, які допоможуть, коли вам потрібна допомога.

Його ціна починається лише з 2,99 доларів США на місяць за один веб-сайт і 100 ГБ пам’яті.

Висновок

Починати свій бізнес з нуля, а потім спостерігати за його зростанням, дуже корисно. Оскільки існує так багато доступних варіантів вибору та розміщення платформи електронної комерції, керування прибутковим онлайн-магазином зараз не повинно бути складною чи дорогою справою.

Отже, виберіть Sylius, щоб почати свою подорож. Хто знає, ваш магазин може стати наступним бізнесом на мільйон доларів.