Розпочніть свою кар’єру за допомогою VisualCV Student CV Builder

Categories:

Почніть використовувати потужний і легкий інструмент для створення резюме VisualCV, щоб продемонструвати свій талант.

Менеджер з найму або роботодавець переглядає резюме кандидата в середньому 7,4 секунди, згідно з дослідженням Ladders, Inc.

Таким чином, структура вашого резюме має бути такою, щоб роботодавець міг негайно перевірити ваші навички та освітні кваліфікації, щойно прочитає його. Не кажучи вже про те, що CV або резюме має містити достатньо матеріалу, щоб роботодавець зацікавив ваш профіль.

Складання професійного резюме є складним завданням для студента, який шукає стажування або роботу початкового рівня. Тут на допомогу приходить VisualCV.

У цій статті представлено стислий огляд VisualCV, щоб ви могли легко використовувати його для пошуку роботи та побудови кар’єри.

Будучи студентом і щойно випускником, головна проблема, з якою ви можете зіткнутися, — це скласти своє резюме відповідно до галузевих норм. Якщо ваше резюме не відповідає вимогам, менеджер з підбору персоналу його пропустить. Ось детальне пояснення проблем, пов’язаних із резюме студента:

#1. Формат резюме

Існують різні формати написання резюме, такі як зворотна хронологія, функціональне резюме, а також комбінація або гібрид цих двох. Однак вам потрібно знати, який формат резюме застосовний у якій галузі та які сучасні тенденції.

Якщо ваше резюме не має належного формату, менеджер з найму може відхилити його.

#2. Створення титульного листа

Привабливий і привабливий супровідний лист може допомогти вам отримати роботу. Однак щоб скласти яскравий і захоплюючий супровідний лист, потрібен великий досвід. Як студенту чи новому випускнику, очевидно, що вам бракує цього досвіду.

#3. Зміст резюме

Резюме про пошук роботи чи стажування має відображати, що ви володієте професіоналізмом і корпоративним етикетом, необхідними для роботи білих комірців.

Під час складання резюме ви повинні продемонструвати вищезазначені якості у відповідних розділах резюме.

Якщо у вас немає попереднього досвіду роботи в корпоративному середовищі, це знову може бути важкою роботою для вас.

#4. Демонстрація навичок і кваліфікації

Більшість рекрутерів шукають кваліфікацію, навички та попередній досвід, відповідні роботі. Отже, якщо ви просто узагальните своє резюме всіма релевантними та нерелевантними даними, ваше резюме не приверне уваги, на яку воно заслуговує.

Це важлива вимога, і її недотримання призведе до відхилення кандидатури.

  Як додати людей і компанії до контактів на Mac

#5. Зручне для ATS резюме

Перш за все, автоматизований аналіз резюме та перевірка за допомогою інструментів системи відстеження претендентів стали кошмаром для студентів і новоспечених випускників.

Він шукає невідповідні резюме на етапі подання заявки. Отже, якщо ваше резюме має невідповідний формат, воно не потрапить на стіл менеджера з найму чи рекрутера.

Крім того, інструменти ATS також шукають певні ключові слова у вашому резюме, щоб зрозуміти, що ваш профіль відповідає посаді. Якщо ви не вкажете такі ключові слова, ви можете забути про співбесіду.

вступ

Звичайні текстові резюме мають обмежені можливості для передачі вашого завзяття до посади. VisualCV усуває цю комунікаційну прогалину та інші проблеми, пов’язані з резюме, з якими студент або свіжий випускник може зіткнутися під час пошуку роботи.

Це допоможе вам створити резюме нового покоління, яке містить текст, діаграми, графіки, зображення, відео, анімацію тощо. По суті, це електронні резюме, які ви можете легко надіслати як вкладення до електронної пошти або завантажити на веб-сторінки вакансій і кар’єри компаній.

Крім того, інструмент допоможе вам професійно пов’язати додаткові документи, як-от рекомендації, сертифікати, рекомендації тощо, з оригінальним резюме. Таке складне резюме змушує менеджера з найму ретельно сканувати ваш профіль, перш ніж перейти до наступного кандидата.

Нарешті профіль, який виділяється з натовпу, помічають і успішно проходять процес відбору. VisualCV допоможе вам виділитися, створивши візуальне, інтерактивне та вичерпне резюме, яке затьмарює решту.

Переваги

 • Його CV, резюме, супровідний лист, веб-сайт портфоліо та конструктор кар’єрного журналу створюються автоматично та можуть отримувати дані з профілів LinkedIn.
 • Редактор із можливістю перетягування для резюме та резюме.
 • Розширені параметри форматування тексту, як-от шрифти, розміри шрифтів, кольори шрифтів, фонові кольори тексту тощо.
 • Він створює додаткові поля у вашому резюме лише в один клік.
 • Прості для редагування заповнювачі для текстового вмісту.
 • Велика бібліотека шаблонів і прикладів резюме студентів.
 • Безкоштовний доступ до редактора VisualCV.
 • Створюйте необмежену кількість супровідних листів і резюме за допомогою місячної підписки.
 • Інтелектуальна аналітика резюме показує кількість завантажень і переглядів.
 • Відстежуйте свої кар’єрні досягнення на тій самій інформаційній панелі

особливості

#1. Онлайн конструктор резюме

VisualCV — це інтуїтивно зрозуміла онлайн-платформа, де ви можете створити резюме з нуля, імпортувати наявне для редагування та вибрати форму шаблонів. Крім того, вам не потрібно завантажувати його у свою систему та виконувати процес створення резюме в Інтернеті, перш ніж ділитися ним із потенційними роботодавцями.

#2. Простий у використанні

Ця платформа настільки проста у використанні, що навіть у початківця користувача не виникне труднощів. Незалежно від того, чи йдеться про додавання вмісту до шаблону CV, налаштування шрифтів чи внесення інших змін, усе це можна легко зробити у VisualCV.

#3. Управління кількома резюме

Сучасний ринок праці дуже конкурентний. Отже, ви не можете розраховувати залучити всіх менеджерів з персоналу одним резюме. VisualCV дозволяє налаштувати своє резюме для різних організацій і галузей. Тут також можна керувати різними версіями.

#4. Аналітика резюме та CV

Не заблукайте в процесі найму, оскільки розширена функція аналітики резюме цього інструменту тут, щоб допомогти вам. Він дозволяє відстежувати перегляди або завантаження вашого резюме та негайно інформувати вас про такі події.

  15 найкращих служб перекладу для онлайн-перекладача

#5. Завантажте та поділіться

Створивши тут резюме, ви можете завантажити його у ідеальному форматі PDF і використовувати як вкладення під час подання заявки на роботу. Також Ви можете отримати зручне посилання на резюме та поділитися ним через електронну пошту або соціальні мережі.

#6. Контроль даних і конфіденційності

Компанія не передає інформацію про користувачів третім особам. Він також пропонує параметри конфіденційності CV, які можна використовувати для забезпечення безпеки ваших даних.

#7. Професійне написання резюме

Якщо ви не впевнені в якості свого власноруч створеного резюме, ви можете звернутися за допомогою до професійних і досвідчених авторів резюме VisualCV. Ця платна послуга дозволить вам отримати роботу набагато швидше, ніж традиційні власноруч написані резюме.

#8. Рецензування професійних резюме

VisualCV також пропонує платну послугу перегляду резюме. Ви можете завантажити своє поточне резюме та дозволити експертам із резюме та досвідченим інструкторам із кар’єри запропонувати детальний і практичний відеозворот.

#9. Пропозиції щодо навичок резюме

Більшість резюме в наші дні перевіряються АТС. Тому ваше резюме має містити навички, пов’язані з посадою та описом. VisualCV має колекцію з понад 200 навичок, які можна додати до резюме, і навчить вас, як детально описувати конкретні навички.

#10. Створення налаштованих версій

Онлайн-резюме VisualCV оптимізовано для пошукових систем і мобільних пристроїв, тому ви можете ділитися ним без будь-яких турбот. Крім того, ви можете експортувати його у формат PDF для традиційних заяв про роботу.

Ресурси

#1. Міжнародний посібник із резюме

Вказівки щодо резюме та специфікації відрізняються від країни до країни. Тут ви отримаєте посібник із резюме для США, Великобританії, Канади, Індії, Австралії, Китаю, Сінгапуру та багатьох інших країн.

#2. Приклади супровідних листів

Для багатьох організацій вам потрібно подати супровідні листи разом із резюме. Ви можете переглянути приклади супровідних листів з цієї платформи.

#3. Фото CV

VisualCV також надає вам пропозиції та поради щодо фотографії вашого резюме. Він пропонує вам кілька сценаріїв додавання фотографії до резюме для різних країн.

#4. Довідковий центр і блог

Ви також можете переглянути його базу знань і розділи блогу та знайти відповіді на свої запити, пов’язані з резюме.

Приклади резюме

VisualCV також має окремий розділ із прикладами студентських резюме. Будь-хто може переглянути підібрані резюме та отримати натхнення для створення власних. Тут ви можете знайти приклади для таких галузей:

 • Бізнес
 • Будівництво
 • Освіта
 • Інженерія
 • Творчий
 • IT
 • Охорона здоров’я
 • гостинність
 • Сервіс

Кроки для створення резюме

Використання VisualCV для складання та завантаження ідеального професійного резюме для багатьох галузей є неймовірно легкою роботою. Спробуйте ці кроки:

 • Увійдіть у VisualCV за допомогою свого облікового запису Google або LinkedIn за посиланням для входу.

 • Після входу веб-програма переведе вас на інформаційну панель із такими параметрами, як «Створити резюме», «Створити супровідний лист» тощо.

Подивіться на сторінку інформаційної панелі, і ви знайдете такі розділи, як «Резюме», «Веб-сайти», «Журнал кар’єри», «Супровідні листи», «Експерт VisualCV» і «Ресурси». Після створення резюме вони відображатимуться в цих розділах відповідно до типу вмісту. Тепер виконайте такі дії:

 • Натисніть «Створити резюме».
  Що я можу зробити зі своїм старим iPhone?

 • Якщо ви хочете оновити наявне резюме, виберіть Використовувати наявне резюме.
 • Крім того, якщо у вас немає резюме чи CV, виберіть «Використовувати зразок вмісту».
 • На екрані «Зразки резюме» виберіть формат резюме.

 • У прикладах показано рольові резюме, тому виберіть те, що відповідає вакансії, на яку ви претендуєте.
 • На екрані попереднього перегляду резюме виберіть Використовувати цей зразок.
 • Якщо ви оновили свій профіль Google або LinkedIn, вказавши свої навички, особисті дані, кваліфікацію тощо, веб-програма VisualCV отримає їх автоматично.

 • Тепер ви повинні уважно ознайомитися з форматом резюме та персоналізувати решту вмісту за допомогою ваших освітніх або професійних даних.
 • Якщо є поля, для яких ще немає даних, ви можете видалити цю частину. Наприклад, ви тільки що закінчили навчання і не маєте досвіду роботи. Отже, видаліть розділ досвіду роботи.
 • Крім того, ви можете редагувати деякі поля за допомогою спеціальних заголовків. Наприклад, ви можете змінити параметр «Досвід роботи» на «Учнівство» або «Досвід стажування».

 • Унизу резюме ви знайдете опцію «Додати розділ». Натисніть це, щоб додати нове поле вмісту, як-от Портфоліо, Текстовий розділ, Спеціальний датований розділ, Навички тощо.

Це все! Ваше резюме готове.

Тепер натисніть кнопку «Поділитися» у верхній частині екрана, щоб переслати посилання рекрутеру чи роботодавцю. Ви також можете завантажити резюме у форматі Microsoft Word і Adobe PDF для друку, надсилання електронною поштою тощо. Однак у цих діях вам потрібно буде зареєструватися за платною підпискою, перш ніж отримати остаточне резюме.

Шаблони

Тут користувачі можуть знайти понад 30 професійних шаблонів, які вони можуть налаштувати відповідно до своїх потреб. Ось декілька красивих шаблонів:

#1. про

Цей шаблон містить зображення банера, яке можна налаштувати, і зручну панель навігації.

#2. ATS

Це прямий шаблон резюме, який підходить як для ATS, так і для менеджерів.

#3. Бейкер

Це резюме з двох колонок чудово підходить для демонстрації вашої особистості.

#4. Корпоративний

Якщо ви шукаєте корпоративну роботу, цей чіткий і класичний шаблон може вам допомогти.

#5. Маркетинг

Виразний двоколірний дизайн цього шаблону ідеально підходить для тих, хто шукає роботу в сфері маркетингу.

Альтернативи

Відновити збірку

За допомогою Resume Build ви можете покращити своє резюме, щоб справити враження на менеджерів з найму. Він має просту у використанні бібліотеку шаблонів, з якої ви можете вибрати свій улюблений і створити своє резюме за кілька хвилин. Він також містить приклади та поради експертів, щоб зробити ваше резюме унікальним.

Kickresume для студентів

Kickresume for Students — ще одна корисна платформа, яка допоможе вам створити резюме, яке привертає увагу. Він пропонує ряд шаблонів, які ви можете редагувати відповідно до своїх вимог і швидко підготувати своє резюме.

Шаблони можна налаштувати за допомогою безлічі можливих дизайнів і завжди готові до ATS, щоб дати вам перевагу.

Резюме Тренер

Студенти мають різні цілі та обмеження, і тренер резюме може допомогти їм отримати роботу мрії. Ви можете вибрати з його професійно розроблених шаблонів і ввести свою особисту інформацію. Користувачі також можуть завантажити резюме, сумісне з ATS, у PDF або текстовому форматі.

Заключні слова

Наразі ви пройшли огляд VisualCV на 360° як редактор CV студентів. У статті розповідалося про його важливі функції, переваги, приклади резюме, шаблони резюме та те, як створити професійне резюме студента в інструменті VisualCV.

Тепер ви можете спробувати інструмент, зареєструвавши безкоштовний обліковий запис. Якщо вам подобаються приклади резюме студентів, ви можете оновити обліковий запис, завантажити резюме та надіслати його в онлайн або офлайн заявці на роботу.

Далі ви можете перевірити інструменти для створення ефектного відеорезюме.