Розмежуйте дані стовпців за допомогою пробілу, нового рядка, двокрапки, крапки з комою

| | 0 Comments| 1:40 PM
Categories:

Вам коли-небудь потрібно було розмежувати дані стовпців, але ви хотіли зробити це якнайшвидшим і найпростішим способом, який не вимагав з вашого боку ніяких зусиль, крім просто вставлення даних стовпця? DelimCo — це веб-додаток, який робить саме це. Це безглуздий додаток, у який ви можете вставити дані стовпців і вибрати, як ви хочете їх розмежувати. Додаток підтримує роздільники пробілу, нового рядка, двокрапки, крапки з комою та вертикальної смуги. Ви можете вибрати символ, який ви хочете використовувати для розмежування даних і конвертувати їх у своєму браузері. Немає файлів для завантаження; ви копіюєте дані з роздільниками та вставляєте їх у те місце, де ви хочете їх використовувати.

Вставте дані стовпця в поле “Дані стовпця”. Ви побачите чотири кнопки між полем даних стовпця та полем даних із роздільниками. Натисніть верхню кнопку, щоб відкрити різні символи-розмежувачі, і виберіть, який із них ви хочете використовувати. За замовчуванням встановлено кому.

  Як приховати повідомлення в ланцюжку iMessage

Натисніть кнопку зі стрілкою вправо, щоб обробити дані, які відображаються в полі «Дані з роздільниками». Якщо навести на нього курсор миші, з’явиться плаваюча кнопка вибору. Натисніть його, щоб виділити весь текст у полі. Ви помітите, що також є кнопка зі стрілкою вліво. Натиснувши його, дані не впорядкуються назад у стовпці, але ви можете використовувати його, щоб знову розмежувати текст за допомогою іншого символу. Натисніть кнопку червоного хреста, щоб очистити обидва поля даних.

Під двома полями даних ви побачите налаштування конвертора. Ви можете використовувати їх, щоб упорядкувати текст із роздільниками або зробити його більш читабельним, додавши лапки до кожного запису або розгорнувши його під час перетворення.

  Як примусово перезавантажити будь-який iPhone або iPad

Якщо у вашій системі встановлено Microsoft Excel, то, швидше за все, вам не знадобиться така програма, але навіть у Excel є свої обмеження. Зрештою, це програма для електронних таблиць, а розмежування даних є лише однією з її менших функцій. DelimCo, з іншого боку, не тільки корисний для даних, скопійованих з електронної таблиці, але також працює майже з будь-якими даними, які ви можете мати, такими як SQL-запити та код.

Крім того, що один або два елементи сторінки перекриваються, нема чого критикувати цю програму. Він створений для досягнення однієї мети, і робить це надзвичайно добре. Що стосується списку бажань функцій, можливо, користувачі віддадуть перевагу можливість завантажувати файл, а також можливість копіювати та вставляти дані. Можливість завантажити дані з роздільниками у вигляді файлу, на додаток до їх копіювання, також може бути вітається, але ми не маємо на увазі, що програма в будь-якому випадку зламана. Саме такі програми роблять Інтернет красивим.

  Які ваші найкращі варіанти?

Відвідайте DelimCo