techukraine.net techukraine.net Розкрито найкраще рішення для підвищення продуктивності електронної пошти

Розкрито найкраще рішення для підвищення продуктивності електронної пошти

| | 0 Comments| 11:10 AM
Categories:

Для більшості з нас життя — це боротьба за те, щоб робити більше з меншими витратами. Час — обмежена валюта. Переконатися, що ми використовуємо цей час з користю, є ключем до продуктивності.

На ринку є незліченна кількість інструментів електронної пошти. Більшість із них зосереджуються на одній частині головоломки, а саме на продуктивності. Тому для досягнення максимальної продуктивності часто потрібно використовувати кілька ресурсів.

SaneBox інший. Це інструмент керування електронною поштою, який допоможе вам розчистити папку “Вхідні”, але він робить набагато більше. Крім того, на відміну від багатьох інструментів, які складають статус-кво, він працює майже з будь-яким постачальником послуг електронної пошти.

Протягом багатьох років я використовував багато різних інструментів електронної пошти. Чесно кажучи, більшість із них досить добре вміють займатися. Але також справедливо зазначити, що вони роблять недостатньо. Ось чому SaneBox привернув мою увагу.

У цій статті я розповім про SaneBox і покажу вам, як керування вашою електронною поштою може допомогти вам бути більш продуктивними протягом дня.

Давайте розпочнемо!

Що таке SaneBox?

Щоб зрозуміти, чому SaneBox такий корисний, важливо зазначити, що це більше, ніж один інструмент. Фактично, це набір інструментів, зібраних в одному продукті. Якщо у вас є обліковий запис електронної пошти IMAP або Exchange, ви можете використовувати його, що означає, що він працює майже з будь-яким постачальником послуг електронної пошти.

SaneBox існує вже більше десяти років, уперше з’явившись на публіці в 2010 році. Це означає, що компанія має стійку силу, і вона існує достатньо довго, щоб знати, як правильно виконувати роботу.

За своєю суттю SaneBox — це система папок. Штучний інтелект SaneBox дізнається, які електронні листи ви вважаєте важливими, а потім показує їх вам. Кінцевий результат полягає в тому, що у вас чистіша вхідна скринька, і ви можете витрачати менше часу на свою електронну пошту.

Здебільшого вам не потрібно думати про SaneBox. Він існує у фоновому режимі, виконує свою роботу, чекаючи, поки ви його наставите, якщо щось опиниться там, де воно не повинно бути.

Інтелектуальна система фільтрації вивчає ваші звички, а потім сортує електронні листи у відповідні папки. Ваша поштова скринька стає священною землею, де живуть лише найважливіші листи.

Особливості SaneBox

#1. Потужні папки

Може здатися дивним називати папки потужними, але це той м’яз, який змушує SaneBox працювати. Мозок, якщо ми його так називаємо, — це алгоритм і інтелект, які допомагають SaneBox вирішувати, куди рухатися.

Коли ви почнете використовувати SaneBox, у вас буде можливість налаштувати кілька різних папок. Тим не менш, є три основні, які SaneBox створюватиме з кожним використанням:

  10 найкращих додатків, щоб навчити собак слухатися вас
 • SaneLater – важливі, але недостатньо важливі повідомлення для вашої папки «Вхідні».
 • SaneNews – дім для всіх ваших підписок на інформаційні бюлетені.
 • SaneBlackHole – найкраща версія «відмови від підписки».
 • Коли електронний лист надходить на вашу адресу, SaneBox вирішує, яка папка для нього найкраще підходить. Якщо повідомлення потрапляє не в те місце, ви можете перетягнути його в потрібне, і SaneBox дізнається про ваші вподобання. Ви можете використовувати або не використовувати будь-яку з попередньо створених папок, і ви можете перемикати їх, як вважаєте за потрібне.

  Упродовж дня ви побачите, що у вашу скриньку «Вхідні» потрапляє менше електронних листів. Це добре! Однак це означає, що час від часу вам доведеться звертати увагу на SaneLater і SaneNews. Потім ця потреба веде нас до нашої наступної функції.

  О, але ми повернемося до папок свого часу.

  #2. Дайджест SaneBox

  З огляду на те, що за лаштунками відбувається стільки фільтрів, цілком зрозуміло, що у вас будуть папки, у яких буде багато повідомлень. Їх досить легко забути (подалі від очей, з розуму, правда?). Але електронні листи в SaneLater все ще є дещо важливими. Тож вам потрібно знайти час, щоб їх переглянути.

  Ось тут і вступає в гру SaneBox Digest. Щодня у встановлений вами час ви отримуватимете електронний лист із інформацією про кількість повідомлень у ваших папках SaneLater і SaneNews. Якщо ви вирішите використовувати SaneCC або спеціальні папки (про це ми трохи поговоримо), ви також побачите підрахунки для них.

  Ваш дайджест містить посилання на кожне з електронних листів, щоб ви могли їх прочитати, якщо хочете. Ви також можете видалити, архівувати, відкласти або перемістити їх до папки “Вхідні”. Існує функція «Вибрати все» з обмеженими можливостями, якщо ви хочете швидко впоратися зі справами.

  #3. Нагадування

  Нагадування SaneBox, м’яко кажучи, потужні. Частково це правда через те, як ви можете їх використовувати. Скажімо, ви хочете отримувати нагадування виносити сміття щочетверга вранці. Ви можете надіслати електронний лист “[email protected]» з темою «Винеси сміття». Тоді ви отримуватимете щотижневий електронний лист у четвер з нагадуванням перетягнути урну на узбіччя.

  Обробка синхронізації природною мовою, мабуть, моя улюблена частина. Мені подобається, як я вмію “[email protected]”, і я отримаю нагадування через годину. Або «кожного 10-го» дає мені нагадування 10 числа кожного місяця.

  Але це більше, ніж просто нагадування. Ви також можете пересилати повідомлення, які будуть важливі пізніше. Припустімо, ви купили квитки на концерт, але вистава відбудеться ще через вісім тижнів. Просто перешліть свою електронну пошту на «eight.weeks» або «july.5» або будь-яке інше позначення, яке компенсує цей часовий проміжок. Коли цей час настане, ви отримаєте ці квитки назад у свою поштову скриньку.

    Завантажте Google Таблиці за допомогою цих 10 цікавих інструментів

  #4. SaneBlackHole

  Гаразд, це потрібно трохи пояснити. Але це настільки зручна функція, що я хотів обов’язково її викликати.

  Подумайте про SaneBlackHole як про кнопку скасування підписки на електронні листи, у яких її немає. Той продавець, який надсилає вам електронні листи кожні пару днів? Відправте його в Чорну Діру.

  Це не фільтр спаму, а спосіб переконатися, що вам не потрібно бачити повідомлення від людей або служб, які дратують. Коли ви перемістите щось у BlackHole, усі поточні та майбутні електронні листи з цієї адреси зберігатимуться там.

  Зберігання є відмінною рисою. SaneBox зберігає електронні листи в папці BlackHole протягом семи днів. Таким чином, ви все одно зможете прочитати їх, якщо вам це знадобиться, але вам не доведеться турбуватися про захаращення папки “Вхідні” чи папки SaneLater.

  #5. Спеціальні папки

  Я отримую багато електронних листів. Я також використовую свою електронну пошту як своєрідну систему файлів, яка допомагає мені відстежувати проекти, особисті плани та багато іншого. Мої спеціальні папки – це простий спосіб бути в курсі подій. Мені особливо подобається моя папка «Проекти», де електронні листи про поточні проекти можуть зберігатися в одному місці.

  Я знав, що SaneBox розумний, але не усвідомлював, наскільки розумний, доки не почав використовувати спеціальні папки. SaneBox чудово з’ясовує, що там має бути, не надто стараючись. Якщо повідомлення стосується проекту, але воно важливе, воно все одно потрапляє до моєї папки “Вхідні”, як і повинно бути. Я трохи хвилювався через пропущені повідомлення, коли вперше почав використовувати SaneBox. Але з часом я навчився довіряти цьому, і він мене не підвів.

  #6. Не турбувати

  Хоча багато клієнтів електронної пошти мають функцію DND, SaneBox обробляє її іншим способом. Ви можете дозволити винятки, отримати дайджест електронної пошти та навіть надіслати повідомлення, якщо хочете. Усі електронні листи, які ви отримуєте в режимі «Не турбувати», потрапляють у папку SaneDoNotDisturb для подальшого читання.

  #7. Електронна пошта Deep Clean

  Якщо ви схожі на мене, у вас є одна адреса електронної пошти, якою ви користуєтеся дуже довго. Для мене це обліковий запис Gmail, який я створив у 2004 році. Це стала моєю надійною адресою «туди все йде». Таким чином, він зібрав багато невикористаних речей протягом багатьох років.

  SaneBox має функцію Deep Clean, яка, на мою думку, особливо корисна для звільнення місця. Я знав, що все, що старше приблизно п’яти років, більше не є для мене надзвичайно цінним. Тож я сказав SaneBox шукати великі електронні листи, які старші за це.

  Системі знадобився деякий час, щоб виконати свою роботу, але кінцевий результат був вражаючим. Він створив список відправників, дозволяючи мені вибрати, які з них більше не важливі. Це також дозволяє мені фільтрувати за розміром, датою та типом електронної пошти. Завдяки цьому мені було легко позбутися величезних прихильностей, які мені не були потрібні. Замість того, щоб я віддав більше грошей Google на зберігання, Deep Clean звільнив сотні мегабайт простору.

    Як швидко додавати посилання, фотографії та медіа до Apple Notes на iPhone та iPad

  #8. Зручні додаткові функції

  У SaneBox так багато функцій, що важко приділити час кожній з них. Але деякі інструменти настільки зручні, що все одно заслуговують на згадку. Наприклад, я можу підключити службу хмарного хостингу до свого SaneBox. Таким чином, коли я отримую велике вкладення, воно переміщується в мій Dropbox, а не в сховищі Gmail.

  Існує функція під назвою SaneConnect для професійних зв’язків. Якщо ввести домен, ви побачите всіх, з ким ви зв’язувалися з цієї компанії. Він також надає вам функцію пошуку заголовків і повідомляє, як нещодавно ви востаннє з ними розмовляли. Це було особливо корисно, коли поверталися назад і знаходили зв’язки з минулими проектами.

  Інструмент «Упорядкувати» дає змогу швидко впорядкувати старі електронні листи. Архівуйте, позначайте як прочитані, відкладайте, переміщуйте один раз або навчайте та викидайте кілька електронних листів одночасно. Співробітники SaneBox навіть використали комбінації клавіш, щоб полегшити життя під час обробки великої кількості повідомлень.

  Безпека SaneBox

  Коли мова зайшла про SaneBox, я задумався про конфіденційність. Але компанія добре пояснює речі на їх веб-сайті:

  «Тіла ваших електронних листів ніколи не завантажуються на наші сервери, тому наше програмне забезпечення не може їх побачити».

  SaneBox також говорить про те, що ваші з’єднання ізольовані від публічного Інтернету. По суті, це означає, що SaneBox не прийматиме вхідні підключення. Отже, коли ви підключаєтеся до SaneBox, лише SaneBox може читати заголовки ваших електронних листів.

  Ціни SaneBox

  Цінова програма для SaneBox цікава. Він розділений на кількість облікових записів, які ви хочете підключити, і кількість функцій, які ви хочете використовувати. Наприклад, один обліковий запис і дві функції коштують лише 4 долари на місяць, якщо ви платите за два роки. Існує навіть двотижнева безкоштовна пробна версія, щоб перевірити, чи подобається вам послуга.

  Заключні слова

  Я вважаю, що всі функції достатньо корисні, щоб виправдати плату за доступ до них. Однак середнього рівня «Ланч», ймовірно, буде достатньо для більшості користувачів.

  Інструменти, які мають безліч функцій, часто виконують посередню роботу з усіма ними. Тут це не так, і компанія робить хорошу роботу, не захаращуючи послугу нікчемними додатками. Я дуже рекомендую SaneBox.