Розкрийте силу Інтернету за допомогою цих 13 основних комплектів для початківців IoT

Ваші пошуки найкращих і найбільш економічно ефективних стартових комплектів IoT для створення рішень IoT завершуються на цьому видатними комплектами розумних пристроїв.

Інтернет речей (IoT) — це наступна технологія «блакитних фішок», яка переконає галузі інвестувати мільярди доларів. Якщо ви ентузіаст технологій і електронний фанат, ви повинні спробувати IoT як варіант кар’єри.

Щоб побудувати кар’єру в IoT, потрібно знати його програмне та апаратне забезпечення. Найкращий спосіб навчитися – створювати живі проекти за допомогою стартових наборів IoT.

Читайте далі, щоб дізнатися більше про набори IoT, варіанти їх використання та особливості найкращих наборів. Пізніше ви також ознайомитеся з наборами інтелектуальних пристроїв, які досвідчені розробники IoT використовують для створення реальних проектів.

Що таке стартовий комплект IoT?

Стартовий набір IoT включає електронні аксесуари, програмну документацію та навчальні посібники зі створення розумних пристроїв IoT. Ви можете створювати гаджети IoT, як-от світовий годинник, кліматичні вузли, метеостанції, споттери для літаків, розумні роботизовані руки, термостати, безпілотні автомобілі як іграшки тощо.

Розробники обладнання створюють пакет, щоб ви в інтерактивному режимі вивчали весь процес. Ви проходите покрокові інструкції, щоб зібрати, розібрати та відновити кілька пристроїв IoT з одного комплекту.

Більшість стартових комплектів IoT мають перехресну сумісність для всіх хмарних платформ розробки IoT. Наприклад, IBM Watson IoT, Microsoft Azure, Amazon Web Services, Google Cloud тощо.

Навіщо вам потрібен стартовий комплект IoT?

Стартові комплекти IoT — це цікавий спосіб навчитися проектувати розумний будинок і розробляти програмне забезпечення, не витрачаючи гроші. Ось кілька причин, чому любителі розумного дому покладаються на стартові набори IoT замість інших навчальних ресурсів:

 • Один комплект підходить для різних типів розумних гаджетів. Отже, ви можете створити розумний пристрій. Спробуйте кілька днів. Потім розберіть і почніть будувати новий, використовуючи ті самі інструменти.
 • Це комплектне електронне обладнання ідеально підходить для підвищення ентузіазму навчання STEM у дітей, підлітків і технічно підкованих дорослих.
 • Стартові комплекти IoT служать недорогими лабораторними проектами для навчальних курсів Інтернету речей.
 • Навчальні онлайн-платформи, які пропонують курси IoT, можуть використовувати ці комплекти, щоб направляти своїх студентів у реальні проекти IoT.
 • Ви також можете подарувати набір друзям, членам родини та колегам, які, як ви знаєте, знають техніку та люблять проекти «зроби сам».

Далі ми розглянемо різні функції, на які варто звернути увагу в стартовому наборі IoT.

Функції, на які варто звернути увагу в початковому комплекті IoT

На онлайн- і офлайн-ринку немає нестачі комплектів пристроїв для розумного дому. Однак ви не можете купити будь-який з них. Перш ніж купувати набір проектів IoT, ви повинні ознайомитися з цим списком основних функцій:

 • У набір входять детальні навчальні посібники та практичні вказівки, які допоможуть розробити програмне забезпечення на сумісному комп’ютері, наприклад Linux.
 • Існує достатньо аксесуарів, таких як датчики, плати Wi-Fi, плати мікроконтролерів, макетні плати, дроти тощо, щоб створити різні типи пристроїв розумного дому.
 • Крім того, зверніть увагу на електронне обладнання, яке відповідає стандартам FCC, а не на обладнання, яке не відповідає FCC.
 • Пакет комплекту IoT повинен бути сумісний з різними хмарними платформами розробки IoT. Це дає вам хороший шанс вивчити всі хмари розробки IoT за допомогою одного стартового набору IoT.
 • Шукайте стартові комплекти, які постачаються з модульними аксесуарами та не потребують пайки. Це дозволяє дітям вивчати IoT без будь-якої небезпеки пожежі та ураження електричним струмом. Крім того, ви можете перепрофілювати один комплект для багатьох проектів.
 • Обирайте комплекти, які не потребують програмування або не потребують його, і які можна легко виконати з веб-браузера чи смартфона.
 • Якщо ви купуєте стартовий набір для дитини, яка трохи розбирається в програмуванні або цікавиться програмуванням, тоді зверніть увагу на ті, які пропонують інтерактивні вказівки з програмування.
  12 найкращих 5-портових гігабітних комутаторів для налаштування мережі

Тепер ознайомтеся з різними варіантами стартових наборів IoT, які можна використовувати для хобі, академічного чи професійного проекту:

Стартовий комплект SunFounder 3 в 1 IoT

Цей стартовий комплект SunFounder 3-в-1 IoT є найкращим вибором для вивчення IoT, Arduino та розумних автомобілів. З його допомогою користувачі можуть навчитися створювати проекти Інтернету речей, такі як виявлення дверей і вікон і зрошення рослин за допомогою ESP8266 і Blynk.

Набір містить 192 елементи, наприклад ESP8266 і плату контролера з підтримкою Arduino UNO. Він також містить онлайн-навчальні посібники для 87 проектів, включаючи Arduino, Scratch, IoT та проекти автомобілів.

Він забезпечує повну сумісність як з Arduino IDE, так і з Scratch. Отже, ним можуть користуватися початківці та досвідчені розробники програмного забезпечення.

Крім того, набір SunFounder може навчити вас створювати багатофункціональний розумний автомобіль і створювати програми для стеження за лінією, уникнення перешкод, прискорення, слідування за вашою рукою та багато іншого.

OSOYOO ESP8266

Хочете вивчити IoT через гру? Набір OSOYOO ESP8266 тут, щоб задовольнити ваші потреби. Він не лише надає вам необхідну базу знань на майбутнє, але й допомагає створювати цікаві проекти Інтернету речей для шкільних проектів і наукових виставок.

Комплект OSOYOO IoT містить плату мікроконтролера NodeMCU на основі ESP8266, яка підтримує WiFi та IDE. Він використовує спрощений протокол IoT під назвою MQTT з різними ресурсами кодування з відкритим кодом і мобільними додатками.

У цьому наборі ви отримаєте 22 електронні компоненти, щоб почати свою подорож IoT. Він пропонує навчальний DVD із 17 безкоштовними зразками уроків із покроковими інструкціями, відео, детальними схемами та повністю перевіреними зразками кодів, щоб полегшити ваше навчання.

Набір Robotistan NodeMCU ESP8266

Robotistan NodeMCU ESP8266 розроблений, щоб допомогти початківцям вивчити принципи та логіку IoT і застосувати їх у своїх стартап-проектах IoT. Він поставляється з 16 компонентами, такими як світлодіоди, двигуни та варіанти датчиків виявлення, за допомогою яких можна швидко розпочати свої проекти IoT.

У набір вже входить NodeMCU — плата розробки на основі модуля з відкритим кодом. Тому вам не потрібно використовувати жодну іншу дошку для своїх проектів. Тут ви також отримуєте посібник із переліком усіх компонентів набору, візуальним поясненням етапів побудови схеми та кодами для проектів.

Крім того, для користувачів набору доступна електронна книга. У ньому детально описано застосування компонентів набору для початку ваших проектів IoT.

ThingPulse #1 NodeMCU ESP8266

Використовуючи комплект ThingPulse #1 NodeMCU ESP8266, користувачі можуть розпочати роботу зі своїми проектами IoT. Цей набір проектів 4-в-1 для розробки бездротового Інтернету речей дозволяє створити чотири домашні проекти — світовий годинник, метеостанцію, споттер літака та кліматичний вузол.

  Видаліть системні, приховані та фреймворкові програми

Він сумісний з Arduino і містить NodeMCU V2, плату мікроконтролера ESP8266. Дитяча метеостанція своїми руками має всі необхідні елементи, такі як OLED-дисплей, чіп ESP8266 WiFi, кабель USB і датчики температури та вологості.

Для проектів кліматичних вузлів, годинників погоди та споттерів літаків набір пропонує вичерпний 60-сторінковий посібник із покроковими методами. Перш за все, усі покупці отримують першокласну підтримку клієнтів від компанії, щоб відповісти на запитання чи проблеми.

SunFounder Raspberry Pi Ultimate

SunFounder Raspberry Pi Ultimate — це набір, яким можуть користуватися студенти, викладачі, інженери-електрики, початківці програмувальники та технічні ентузіасти навіть без попередніх знань.

Він містить усе необхідне апаратне та програмне забезпечення, яке може знадобитися новачкові.

Стартовий набір Raspberry Pi містить 45 відеокурсів і онлайн-уроків. Використовуючи ці покрокові онлайн-навчальні посібники, ви можете розробити 161 цікавий проект, включаючи 59 проектів Python, 44 проекти C++ і 30 проектів Node.js. З іншого боку, відеокурси допоможуть вам освоїти Raspberry pi.

Стартовий комплект KEYESTUDIO Smart Home

Ви можете розглядати KEYESTUDIO Smart Home Starter Kit як іграшку для кодування початкового рівня, яка допоможе вам вивчати електроніку та програмування, розважаючись. Використовуйте його, щоб створити модель розумного будинку з вирізаними лазером дерев’яними дошками, платою керування та багатьма датчиками та приводами.

Використовуючи його, ви можете створити 15 різних проектів щодо модулів, таких як кнопки, світлодіоди та датчики.

Завантаживши код на комп’ютер і зарядивши його 6 батарейками типу АА, ви зможете керувати ним із мобільного додатку.

Стартовий комплект GAR Micro

Для тих, хто шукає мікростартовий набір для своїх проектів STEM або Robotics, GAR Micro Starter Kit є ідеальним варіантом. Він містить понад 52 компоненти для розробки проектів, як-от сумісна з Arduino головна плата Uno R3 і плата розробки ESP32 з Wi-Fi і Bluetooth.

Незалежно від того, новачок ви чи досвідчений користувач, це допоможе вам дослідити програмування електроніки в Arduino за допомогою популярних датчиків і модулів. Окрім створення бездротових проектів, трансивер Wi-Fi, модуль Wi-Fi + Bluetooth і модуль HC-05 Bluetooth цього набору дозволяють експериментувати з ідеями IoT.

Його універсальний набір пропонує вам додаткові аксесуари та безкоштовний доступ до посібників у форматі PDF і посилань на підручники в GAR Dropbox Cloud. Усі компоненти цього набору поставляються в міцному ящику для інструментів.

SunFounder Raspberry Pi Pico

Набір Kepler від SunFounder, він же Raspberry Pi Pico, пропонує 117 різних проектів на смарт-пристроях. Отже, стартовий набір IoT містить багато електронних аксесуарів, до 450 компонентів.

Набір підходить для пристроїв IoT і розробки програмного забезпечення на основі технологій Raspberry Pi і Arduino.

Його обчислювальна плата містить такі стандартні функції, як чіп мікроконтролера RP2040, процесор Arm Cortex-M0+, Wi-Fi 2,4 ГГц і 26 багатофункціональних контактів GPIO.

Набір підтримує розробку програм IoT на платформах розробки програмного забезпечення, таких як MicroPython, Piper Make і C++. Для цих платформ програмування та 117 проектів також доступний простий для розуміння онлайн-підручник.

Стартовий комплект GAR Colossus

Якщо вам потрібно розробити розумний автомобіль із роботизованими функціями для академічних цілей або хобі, ви можете спробувати набір GAR Colossus. Набір також може бути гарним навчанням STEM для дітей старше 3 років.

Стартовий набір включає модулі Wi-Fi, модулі Bluetooth, системи на чіпі (SOC), п’ять різних материнських плат для смарт-автомобіля, різні щитки аксесуарів, шасі автомобіля, датчики та РК-дисплеї.

  Виправити помилку Google Photos, яка не може зберегти зміни

Усі чутливі електронні компоненти поставляються в міцному контейнері розміром 22 дюйми з 2-рівневим захистом Husky. Крім того, ви отримуєте USB-накопичувач на 16 ГБ і безкоштовний доступ до GAR Dropbox Cloud, щоб отримати доступ до посібників із розробки обладнання та програмного забезпечення для розумного автомобіля.

Пакет Arduino MKR IoT

Стартовий набір Arduino MKR ідеально підходить для розробки різних моделей Інтернету речей для бізнесу та домашньої автоматизації. Ви можете увійти в Arduino IoT Cloud онлайн для програмування пристрою, контролю доступу, аналізу даних і запуску автоматизації.

У комплект входить плата MCU, MCU, LCD, двигун для механічного керування приводами, роз’єм живлення акумулятора, порт живлення USB тощо.

Ви можете отримати доступ до підручника Arduino на його веб-сайті та виконати п’ятиетапний підручник, щоб розробити свій розумний домашній пристрій для бізнес-потреб, академічних проектів або просто для розваги.

Навчальний комплект OSOYOO Wi-Fi IoT

Коли справа доходить до ознайомлення з IoT, програмованою електронікою та робототехнікою, OSOYOO Wi-Fi IoT Learning Kit допоможе вам стати інноваційним. Ви можете використовувати його для створення проектів IoT і налаштування автоматизації свого розумного дому.

Тут міститься все необхідне для створення креативного розумного будинку, наприклад WiFi Shield, базова плата Arduino, датчик руху, датчики перешкод, ультразвуковий датчик, датчик звуку, фоторезистор і датчик температури/вологості. Крім того, ви можете керувати системою IoT за допомогою мобільних додатків.

Стартовий комплект DAOKI ESP8266

Ви хочете створити метеостанцію для IoT Arduino IDE? Вибір DAOKI ESP8266 Starter Kit для цієї мети буде правильним вибором.

Тут ви отримаєте розробну плату ESP8266, 0,96-дюймовий OLED-дисплей, датчик температури та вологості, макетну плату, USB-кабель та інші компоненти.

Використовуючи цей набір, можна розробити чотири проекти бездротового Інтернету речей, включаючи метеостанцію, світовий годинник, споттер літака та кліматичний вузол. Для підключення він використовує USB, а його OLED-дисплей має роздільну здатність 128×64 пікселів.

Комплект Arduino OPLA IoT

Набір Arduino OPLA IoT є ідеальним вибором для початківців і професіоналів, оскільки він потребує лише базових навичок DIY. Однак досвідчені користувачі можуть використовувати його, щоб контролювати свої дані та процеси IoT.

Основні компоненти цього комплекту включають плату Arduino MKR Wi-Fi, Arduino MKR IoT Carrier з OLED-дисплеєм, реле 24 В, датчики вологи, ємнісні сенсорні кнопки, тримач SD-карти та вбудовані датчики світла, температури та вологості.

З цим набором ви отримуєте безкоштовний доступ до платформи кодування Arduino протягом 12 місяців. Використовуючи цю відкриту систему, ви можете розробляти індивідуальні інтелектуальні пристрої та керувати ними, як вам заманеться.

Заключні слова

Ось найкращі стартові набори IoT, які ви можете зручно придбати та почати свій перший проект Інтернету речей. Перегляньте технічні характеристики комплектів смарт-пристроїв вище. Отримайте той, який ідеально підходить для вашого проекту та бюджету комплекту.

Ви можете прочитати цю чудову статтю про введення в IoT для початківців, щоб збагатити свої знання про IoT на рівні початківця.