techukraine.net techukraine.net Розкрийте силу електронного маркетингу з Campaigner

Розкрийте силу електронного маркетингу з Campaigner

Categories:

Маркетинг електронною поштою – це стратегія прямого маркетингу, яка дозволяє охопити потенційних клієнтів без нав’язливості.

Ви можете розвивати своїх потенційних клієнтів і направляти їх у конверсію за допомогою кампаній електронною поштою. Але для кращої відповідності та більшої рентабельності інвестицій вам потрібен хороший інструмент.

Одним із них є Campaigner. І це глибокий посібник щодо його функцій і випадків використання.

Огляд учасника кампанії

Campaigner — це потужний інструмент автоматизації маркетингу, який можна використовувати, щоб перетворити зусилля електронного маркетингу на гроші. Він пропонує розширені функції електронного маркетингу за мінімальну вартість. Це робить його доступним рішенням для розширення вашого маркетингового пакету.

Це не лише маркетинг електронною поштою. Campaigner також включає можливості SMS-маркетингу для надсилання окремих SMS-кампаній. Ви можете включити SMS-тригери в робочі процеси автоматизації електронної пошти, щоб покращити залучення клієнтів і конверсію.

Платформа також оновлює концепцію персоналізації, пропонуючи вибір варіантів для створення електронних розмов 1:1. Ця персоналізація базується на геолокації, історії покупок, минулій взаємодії та спеціальних даних.

Більше того, Campaigner постачається з креативними шаблонами електронної пошти, які спрощують створення робочих процесів електронної пошти. Він навіть пропонує редактор HTML для досвідчених користувачів Інтернету та програмного забезпечення.

Нарешті, це SaaS для маркетингу електронною поштою забезпечує цілодобову підтримку без вихідних із високим часом безвідмовної роботи задоволених клієнтів, а також швидкістю доставки. Платформа надає 30-денну повнофункціональну безкоштовну пробну версію для компаній, перш ніж її придбати.

Таким чином, власники бізнесу отримують досвід з перших вуст, на який вони з нетерпінням чекали.

Чому компаніям варто використовувати Campaigner?

Компанії повинні розглянути можливість використання Campaigner з кількох причин:

#1. Автоматизація маркетингу

Campaigner має розширені функції автоматизації електронного маркетингу. Ці функції допоможуть вам перетворити ваші маркетингові зусилля електронною поштою на прибуток.

Він дозволяє компаніям створювати захоплюючі подорожі клієнтів за допомогою інтуїтивно зрозумілого візуального конструктора. Це суттєво підвищить залучення клієнтів і коефіцієнт конверсії.

#2. Персоналізація

Платформа має численні параметри персоналізації для створення електронних розмов 1:1. Персоналізація містить такі змінні, як геолокація, історія покупок, строки, минула взаємодія та спеціальні дані. Це забезпечує величезне підвищення ефективності кампаній.

#3. Дизайн електронної пошти

Конструктор, який постачається разом із платформою, дозволяє легко створювати гарні кампанії за допомогою функцій перетягування. Існує також HTML-редактор для фанатів кодування, які хочуть додати до своїх кампаній додатковий штрих персоналізації.

#4. Захист репутації

Campaigner надає інструменти для захисту вашої репутації відправника та підтримки працездатності списку. Його функція Reputation Defender періодично сканує адреси електронної пошти у вашому списку контактів і повертає оцінку. Це робиться для того, щоб ви могли бачити будь-які потенційні проблеми з доставкою.

Чим Campaigner кращий від своїх конкурентів

Campaigner виділяється серед інших, як-от Mailchimp, Sendinblue тощо, завдяки повному набору розширених функцій, доступності та чудовій підтримці клієнтів.

Він забезпечує потужні можливості автоматизації маркетингу електронною поштою разом із SMS, щоб ви могли охоплювати клієнтів кількома різними способами. Цей багатоканальний підхід не поширений на інших платформах.

  Що це означає, коли ваш Fitbit повідомляє, що дані не очищені, синхронізуйте та спробуйте ще раз?

Campaigner також наголошує на персоналізації з опціями для створення електронних розмов 1:1. Це покращує залучення клієнтів і коефіцієнт конверсії. Це конструктор із функцією перетягування та редактор HTML, які допомагають створювати візуально приголомшливі кампанії електронної пошти.

І це не те!

Платформа пропонує унікальні функції, як-от Reputation Defender, для захисту репутації відправника та підтримки працездатності списку.

Функції кампанії

Давайте тепер розглянемо функції, які пропонує Campaigner:

#1. Робочі процеси автоматизації електронної пошти

Функція робочих процесів автоматизації електронної пошти Campaigner дозволяє користувачам створювати захоплюючі робочі процеси автоматизації електронної пошти – прості чи розширені, відповідно до їхніх вимог. Ця функція заохочує підписників і допомагає підвищити конверсію потенційних клієнтів за допомогою воронки конверсії.

Ось основні аспекти робочих процесів автоматизації електронної пошти:

 • Багатоканальний підхід до робочого процесу: ця функція дозволяє користувачам створювати потужні робочі процеси електронною поштою та SMS, підключаючись до клієнтів через улюблений канал. Цей багатоканальний підхід може створити набагато ефективніші кампанії з високою конверсією.
 • Створення шляхів клієнта: функція робочих процесів включає конструктор для простих або розширених робочих процесів. Користувачі можуть візуалізувати весь шлях клієнта та перевірити робочий процес перед його початком.
 • Індивідуальні повідомлення на основі етапу покупки користувача: робочі процеси допомагають клієнтам електронної комерції, надсилаючи відповідні повідомлення відповідно до етапів шляху клієнта. Це виховання дозволяє швидко перевіряти, продавати додаткові та перехресні продажі.

#2. Відстеження конверсій

Функція відстеження переходів Campaigner вимірює справжній вплив ваших кампаній електронною поштою.

Він відстежує конверсії в результаті ваших електронних кампаній і автоматизованих робочих процесів. Це дозволяє відстежувати дані про конверсії, щоб визначити динамічний вміст і відповідні майбутні сегменти.

Ось деякі ключові аспекти функції відстеження конверсій Campaigner:

 • Потужне звітування: функція надає показники ваших кампаній і процесів автоматизації в реальному часі. Ви можете детально вивчати звіти про конверсії, щоб визначити постійних клієнтів і підрахувати цінність конверсій.
 • Загальна кількість конверсій: він збирає зведення всіх ваших конверсій у реальному часі з загальними підсумками. Таким чином, ви можете стежити за оцінкою своїх маркетингових кампаній.
 • Цінність конверсії: ця функція дозволяє співвідносити події конверсії з фактичною вартістю покупки. Це допоможе вам оцінити справжній вплив ваших повідомлень і націлювання.
 • Робочі процеси автоматизації електронної пошти, орієнтовані на конверсії: за допомогою цієї підфункції ви можете оптимізувати роботу автоматизації електронної пошти для конверсій. Крім того, ви можете використовувати дані про перетворення для керування елементами вашого дизайну та логіки автоматизації.

#3. Сегментація електронної пошти

Функція сегментації електронної пошти дозволяє користувачам формувати складні сегменти на основі активності користувачів. Це призводить до кращих показників відкриття та конверсії для кампаній електронною поштою.

Нижче наведено ключові аспекти функції сегментації електронної пошти:

 • Ефективне рішення для розсилки: створюйте сегменти на основі активності контактів, демографічних даних, минулих покупок тощо. Це забезпечує цільові повідомлення для передплатників.
 • Залучення електронною поштою: надсилайте електронні листи, орієнтовані на конверсію, найбільш зацікавленим користувачам. Ви також можете розвивати кампанії для повторного залучення неактивних користувачів.
 • Купівельна поведінка: це дає змогу адаптувати електронні листи та надсилати контекстні пропозиції на основі попередньої історії покупок.
 • Географічні дані: створюйте потужні сегменти на основі географічних даних клієнтів, таких як радіус поштового індексу, місто, регіон або країна.
 • Фільтрування активності за весь час: надсилайте електронні листи та фільтруйте контакти на основі активності за весь час. Налаштуйте персоналізовані сегменти та надішліть передплатникам електронні листи з відповідними кампаніями.
  Як налаштувати кешування DNS за допомогою dnsmasq на Ubuntu

#4. Динамічний вміст

Функція динамічного вмісту дає змогу надсилати персоналізовані електронні листи потенційним клієнтам. Це допомагає вам побудувати міцніші стосунки з клієнтами, надсилаючи змістовні та персоналізовані електронні листи. Він використовує детальну контактну інформацію, дані спеціальних полів, а також демографічні дані тощо.

Ця функція також дозволяє вам на льоту налаштовувати вміст у робочому процесі створення електронних листів. Тут одержувачі отримають дуже персоналізовані електронні листи на основі унікальних ідентифікаторів та історії взаємодії.

Більше того, це допомагає встановити правильний тон для кожного передплатника, надсилаючи електронні листи на основі розумних сегментів; постійно організовувати користувачів і завжди надсилати відповідні повідомлення.

#5. Купівельна поведінка

Функція Purchase Behavior від Campaigner дозволяє перетворити потенційних клієнтів на постійних покупців. Ви можете зробити це, створивши сегменти, які залучатимуть поточних клієнтів персоналізованими та відповідними пропозиціями.

Це допомагає вам утримувати клієнтів і відкривати нові можливості продажу. Це відбувається за допомогою сегментації за різними показниками покупки, такими як придбані продукти, дата, витрачена сума, кількість покупок тощо.

Ця функція містить детальні дані про минулі покупки, такі як назва продукту, опис, ідентифікатор замовлення тощо.

Ви також можете підключити Campaigner до основних постачальників онлайн-магазинів і роздрібних магазинів, таких як Shopify і Magento, через нативну та партнерську інтеграцію.

#6. Перетягніть конструктор електронної пошти

Використання редактора електронної пошти Drag & Drop від Campaigner спрощує процес створення електронної пошти. За допомогою конструктора перетягування ви можете легко створювати електронні листи та створювати кампанії у своєму власному темпі.

Редактор також постачається з різними готовими шаблонами з різними варіантами компонування для початківців. Вибравши шаблон, користувачі можуть налаштувати його, включивши свій бренд, логотип, кольори та зображення.

Усі шаблони повністю адаптивні, що гарантує, що коли ви відкриваєте електронну пошту на будь-якому пристрої, вона виглядатиме чудово.

Для вдосконаленого дизайну користувачі можуть експортувати свою HTML-версію шаблону та додати динамічний вміст або додати RSS-канал.

#7. Форми для збільшення підписки

Функція «Зростання передплатників» допомагає вам розширити базу передплатників, оскільки вона допомагає вам відстежувати адреси електронної пошти клієнтів, контактну інформацію або налаштування списку розсилки.

Форма «Переслати другу» також існує в цьому інструменті та дозволяє поточним підписникам пересилати копію електронного листа комусь іншому.

Крім того, Campaigner також дозволяє створювати форми реєстрації для ефективного збору нових потенційних клієнтів. Ці форми можна вставляти на веб-сайти та цільові сторінки для створення нових передплатників.

  Ваша клавіатура вас зраджує? Усе, що вам потрібно знати про кейлоггери

#8. Шаблони електронної пошти

У Campaigner є бібліотека професійно розроблених і попередньо протестованих шаблонів електронних листів. Вони забезпечують ідеальне відтворення на всіх основних пристроях.

Ці шаблони допоможуть вам створити гарні, добре розроблені кампанії електронної пошти. Шаблони спрямовані на швидке завантаження, а також точне відображення, щоб ваші електронні листи виглядали добре на будь-якій платформі.

Шаблони мають надійний набір перевірених часом і постійно оновлюваних фундаментальних HTML і CSS. Це підвищує надійність між платформами та пристроями. Отже, кожен елемент електронної пошти, включаючи зображення, посилання, гарнітуру, макет і структурне вирівнювання, відтворюється ідеально.

Інтеграція учасника кампанії

Campaigner спрощує використання платформи разом із рештою вашого стеку MarTech. Ви можете інтегрувати його зі сторонніми формами, CRM, інструментами Analytics тощо.

Інструмент має параметри інтеграції зі сторонніми формами, такими як Typeform, Gravity Forms тощо. Ці сторонні форми дозволяють створювати власні форми з різними полями. Це допоможе вам отримати більше даних та інформації про потенційних клієнтів для кращого виховання.

Campaigner також інтегрується з такими інструментами CRM, як Hubspot і Salesforce. Завдяки цій інтеграції ви можете без проблем передавати дані в інші інструменти для ефективної стратегії.

Campaigner має інтеграцію з Facebook і LinkedIn для імпорту нових потенційних клієнтів і реєстрацій безпосередньо в інструмент. Ви також можете покращити свої кампанії за допомогою таких інтеграцій, як Google Analytics і Adobe Analytics.

Випадки використання кампанії

Електронна комерція

Campaigner може бути потужним інструментом для компаній електронної комерції. Це допомагає вам створювати персоналізовані шляхи клієнта за допомогою конструктора робочих процесів автоматизації. Це залучає та заохочує передплатників доречними повідомленнями за допомогою електронної пошти чи SMS.

Крім того, можливості SMS-маркетингу Campaigner покращують охоплення та ефективність маркетингових кампаній, оскільки вони сприяють залученню та утриманню клієнтів.

Агентства цифрового маркетингу

Використовуючи вдосконалений дизайн електронної пошти та персоналізацію Campaigner, агентства цифрового маркетингу можуть створювати привабливі кампанії для своїх клієнтів.

Конструктор перетягування та HTML-редактор платформи дозволяють легко створювати привабливі електронні листи.

Крім того, розширені параметри персоналізації дозволяють створювати розмови електронною поштою 1:1.

Компанії з програмного забезпечення та технологій

Для компанії, що базується на програмному забезпеченні чи технології, важливо підтримувати гарну репутацію відправника.

За допомогою інструменту Campaigner’s Reputation Defender компанії можуть підтримувати репутацію своїх відправників. Вони можуть зробити це, просканувавши конкретні адреси електронної пошти у своєму списку контактів і повернувши їм оцінку.

Підведенню

Campaigner — це інструмент маркетингу електронною поштою, якого немає на ринку. Завдяки функціям динамічного відстеження та автоматизації це значно полегшує маркетинг електронною поштою та дозволяє персоналізувати вміст і шаблони для кращої конверсії.

Але те, що відрізняє його від інших, – це простота використання та доступність.

Отже, якщо ви шукаєте інструмент електронного маркетингу, який пропонує дивовижні функції за помірну ціну, Campaigner — найкращий варіант.

Ви також можете дослідити програмне забезпечення для автоматизації маркетингу, яке допоможе вашому бізнесу.