Розкрийте свій потенціал редагування за допомогою відповідного програмного забезпечення

Редагування фотографій завжди було популярним на ринку.

Незалежно від того, чи є ви професійним дизайнером, підприємцем, фотографом чи особою з особистими потребами редагування фотографій, вам потрібен винятковий інструмент редагування, щоб ваша остаточна фотографія мала фактор «вау».

Вибір правильного інструменту має першочергове значення, якщо ви хочете покращити вигляд, відчуття та якість своїх фотографій. Зараз галуззю керують два програми для редагування фотографій – InPixio та Adobe Photoshop. Але яке програмне забезпечення ідеально підходить для ваших потреб?

Використавши iPixio та Adobe Photoshop, я порівняв їх на основі кількох факторів, зокрема функцій, співвідношення ціни та якості та простоти використання. Ця публікація має допомогти вам вибрати правильний інструмент для редагування фотографій для ваших особистих і професійних потреб. Давайте зануримося в це.

Огляд Adobe Photoshop

Adobe Photoshop для індустрії редагування фотографій — це те ж саме, що Леонардо Ді Капріо для Голлівуду — це обличчя.

Це найкращий інструмент для редагування фотографій і графічного дизайну. Я вважаю, що навряд чи будь-яка компанія не використовує цей інструмент для потреб внутрішнього дизайну чи редагування. Недарма його вважають найпотужнішим у світі програмним забезпеченням для редагування зображень.

Незалежно від того, чи хочете ви виправити пляму чи створити приголомшливу графіку, Photoshop допоможе вам. ✨ Ви можете робити з ним купу цікавих і унікальних речей, щоб трансформувати свої фотографії або покращувати їх на свій розсуд.

Ви можете втілити свою уяву в життя: від базових налаштувань, як-от налаштування яскравості та контрасту, до більш розширених функцій, як-от видалення фону чи об’єднання кількох зображень. Крім того, якщо ви бажаєте на деякий час відмовитися від Illustrator, Photoshop може допомогти вам створити привабливі плакати, логотипи, графіку для соціальних мереж та інший дизайн.

Не кажучи вже про те, що ви можете використовувати дивовижні фільтри та ефекти, щоб перетворити звичайну фотографію на вінтажний шедевр або футуристичну країну чудес, використовуючи лише кілька клацань в інтерфейсі. Крім того, є цілий світ пензлів та інструментів, з якими можна грати, тож ваша творчість може вільно текти.

Загалом, Adobe Photoshop — ваш улюблений друг для всього візуального. Незалежно від того, чи ви новачок, який ніколи раніше не користувався подібним інструментом, чи професіонал, який працює з ним щодня, цей інструмент зробить вас генієм редагування фотографій.

Переваги Adobe Photoshop

Незалежно від того, цифрове мистецтво чи графіку ви хочете створити чи відретушувати фотографії, у Photoshop є всі інструменти для редагування зображень або створення чогось із нуля.

Ось деякі з його численних переваг:

 • Різноманітні можливості редагування та дизайну
 • Швидке редагування фотографій за допомогою вбудованих інструментів
 • Наявність курсів Photoshop
 • Професійне проектування за незначну ціну
 • Численні шаблони доступні в Інтернеті
 • Підтримка різних типів файлів
 • Корисна спільнота ентузіастів
 • Інтеграція ШІ

Це підсумовує Adobe Photoshop, але повірте мені, коли я скажу, що я навіть не подряпав поверхню повної міри його майстерності.

Представляємо InPixio

Існує кілька альтернатив Adobe Photoshop для редагування фотографій, одна з яких InPixio.

InPixio — це зрозуміле та зручне програмне забезпечення для редагування фотографій, яке дозволяє вашій уяві та творчості відредагувати звичайну фотографію та перетворити її на витвір мистецтва. 🎨

По-перше, це чудовий інструмент для видалення непотрібних об’єктів або людей, які зробили фотобомбою ваші улюблені знімки з вашої нещодавньої подорожі. Крім того, у ньому є купа інструментів для покращення кольорів, чіткості та яскравості, завдяки яким ваші фотографії миттєво виглядатимуть гідно Instagram.

Крім того, ви можете пограти з креативними фільтрами, дивовижними рамками та крутими ефектами, щоб надати вашим фотографіям необхідного блиску.

Він також пропонує параметри для налаштування, зокрема кадрування, налаштування, попередні налаштування, виправлення, стилі, текстури, рамки, вибіркове ретушування, текст тощо. Повний набір дій редагування дає вам повну автономію в тому, як ви хочете покращити зображення.

Причина, чому я полюбив використовувати InPixio, це винятковий досвід користувача. Навіть якщо ви новачок, вам не доведеться боротися, щоб знайти міцну ногу. Трохи експериментуючи та навчаючись, ви можете використовувати InPixio як професіонал і з часом покращуватись.

Загалом, InPixio — ваш улюблений друг, який покращить вигляд ваших фотографій і допоможе вам розкрити свій творчий потенціал.

Переваги InPixio

Немає дефіциту переваг для такого інструменту, як InPixio. Ось деякі з багатьох переваг, які ви отримуєте, вибираючи його як програмне забезпечення для редагування:

 • Крива навчання незначна або взагалі відсутня
 • Численні вбудовані інструменти
 • Створюйте оригінальні дизайни
 • Швидко покращуйте зображення
 • Інтеграція ШІ

Хоча InPixio сам по собі фантастичний, він може не дотягувати до Adobe Photoshop у багатьох аспектах, головним чином у функціональності. Photoshop — набагато досконаліша, можливо, найукомплектованіша програма для редагування в усьому світі.

Це найкраще програмне забезпечення для особистих і професійних цілей, але це не затьмарює переваги InPixio. Він може запропонувати те, чого не може зробити Photoshop. Давайте подивимося на детальне протистояння двох гігантів монтажу.

InPixio проти Adobe Photoshop

Цікаво, хто переможе в прямому змаганні між InPixio та Adobe Photoshop? Після використання обох інструментів протягом тривалого часу я зробив деякі спостереження на основі певних стандартних параметрів. Ось детальне порівняння двох.

#1. Простота використання та інтерфейс користувача

І InPixio, і Photoshop мають вражаючий інтерфейс, який ставить їх на вершину гри. Особливо InPixio має покращений інтерфейс і продуктивність порівняно з попередніми версіями, що полегшує вам навігацію різними інструментами, які він пропонує.

Через вузький набір функціональних можливостей (редагування фотографій) InPixio пропонує здебільшого базові інструменти редагування, тож новачкові не доведеться чесати голову, намагаючись зрозуміти складні функції.

Навпаки, Photoshop — це професійне програмне забезпечення для дизайну, яке використовують графічні дизайнери, веб-дизайнери та цифрові художники для редагування фотографій і створення чогось нового з нічого вручну. Він пропонує кілька розширених інструментів проектування, для ознайомлення з якими може знадобитися чимало часу.

Початківцям може знадобитися допомога, щоб розібратися у Photoshop, але InPixio можна швидко освоїти та використовувати, якщо достатньо практики та терпіння.

Переможець: InPixio

#2. Доступність на кількох платформах

InPixio та Adobe Photoshop працюють на кількох платформах. Ви можете використовувати інструменти в Інтернеті, Mac, Windows, Android, iPhone та iPad. Хоча взаємодія з користувачами на всіх цих платформах буде різною, ви зможете чудово використовувати інструмент, що зробить обидва надзвичайно універсальними. Немає фактора відмінності щодо доступності на кількох платформах, тому я називаю цей раунд нічиєю.

Переможець: краватка

#3. Особливості, функціональність та інструменти

Коли справа доходить до можливостей і функціональності, Adobe Photoshop перемагає в цьому раунді з легкістю. Photoshop має розширені функції та інструменти редагування, яких не пропонує жодне інше програмне забезпечення для редагування, наприклад:

 • Шари
 • Векторна підтримка
 • Розумні об’єкти
 • Маскування
 • Інструменти відбору
 • Режими змішування

Є причина, чому провідні компанії з власними командами дизайнерів використовують Photoshop для створення професійних дизайнів. Він пропонує численні передові інструменти для редагування зображень і покращення якості для кращих результатів.

Навпаки, InPixio — це інструмент для редагування фотографій з обмеженими функціями, такими як обрізання та зміна розміру зображень, корекція кольорів, редагування неба, розмиття фотографії, видалення фону чи небажаних елементів із фотографії тощо. Ви можете виконувати основні завдання в InPixio, але можливості безмежні з Photoshop.

Переможець: Adobe Photoshop

Читайте також: Найкращі плагіни Photoshop, які піднімуть ваші навички дизайну на новий рівень

#4. Підтримка клієнтів

Рівень підтримки клієнтів, який пропонує програмне забезпечення для редагування, є ключовим, якщо під час роботи над проектом вам потрібен внесок експерта.

Незважаючи на те, що InPixio має чудову команду підтримки клієнтів, яка працює цілодобово без вихідних, Adobe Photoshop знову виграє цей раунд.

чому Окрім прямої підтримки, номеру телефону та адреси електронної пошти, які пропонуються, Photoshop пропонує професійне навчання та навчальні посібники без додаткових витрат. Це означає, що новачки можуть орієнтуватися в програмному забезпеченні, переглядаючи навчальні посібники та звертаючись до служби підтримки, якщо їм потрібна допомога.

InPixio не пропонує таке навчання безкоштовно. Коли ви почнете використовувати інструмент для редагування фотографій, ви залишитеся самі за себе, але ви завжди можете заплатити за нього, якщо це необхідно. Однак у їх блозі є багато посібників, які можуть бути корисними.

Переможець: Adobe Photoshop

#5. Пробне використання, плани та ціни

Мабуть, найважливішим вирішальним фактором для будь-якого покупця є ціна. Нижче наведено плани та ціни обох інструментів, а також функції, які ви отримаєте з кожним планом. Почнемо з планів InPixio:

Photo StudioPhoto Studio ProPhoto Studio Ultimate 49,99$/рік 59,99$/рік 99,99$/рік Стирання текстів, об’єктів, людей, тіней, водяних знаків тощо Збільшення фотографій до 1000% за допомогою надпотужної функції масштабування Функції Photo Studio Pro та багато іншого для покращення фокусування фотографій і збільшити йогоКоригувальний патч Заміна неба Збільшення фотографій до 1000% за допомогою надпотужної функції масштабування Видаліть складки, плями та подряпини зі старих зображень Видалення фону за допомогою штучного інтелекту та інструментів налаштування Зробіть розмиті зображення чіткими, чіткими та чіткими Клонуйте штамп Розмийте фон Плівка, зернистість і LUT стиліШаблони на основі штучного інтелекту для створення зображень і привітаньІнструменти корекції різкостіСтворення фотомонтажів

Photo Studio Ultimate має більше можливостей і функціональності, але, природно, коштує набагато дорожче, ніж Photo Studio. Усе зводиться до того, що ви плануєте робити за допомогою інструмента редагування. Вам справді потрібна надпотужна функція масштабування, коли ваш проект не вимагає цього? Можливо, для ваших потреб буде достатньо базового пакету. Подумайте про свої потреби перед покупкою.

Тепер поговоримо про ціни на Adobe Photoshop. На відміну від InPixio, плани Photoshop мають ті самі функції. Це означає, що ви отримаєте однакове програмне забезпечення незалежно від обраного плану. Єдина відмінність – тривалість плану та цінник.

Ви можете підписатися на місячний, річний план, тарифний план для фотографій або план на всі програми Adobe із Adobe Creative Cloud. Ось розбивка:

PhotoshopФотографіяУсі програми Adobe Щомісяця 31,49$/місяць–82,49$/місяцьЩорічна плата за 20,99$/місяць 19,99$/місяць 54,99$/місяцьСплата за рік 19,99$/місяць 19,99$/місяць 49,99$/місяць

План Photography надає вам доступ до Lightroom і Lightroom Classic для додаткового редагування фотографій. З іншого боку, план «Усі програми Adobe» дає вам доступ до понад 20 програм Adobe разом із Photoshop і багатьма іншими перевагами.

З наведених вище таблиць зрозуміло, що придбання Photoshop обійдеться вам дорожче, ніж InPixio, але перший повністю вартий своїх грошей. Якщо вам потрібен більш професійний інструмент із розширеними функціями, Adobe Photoshop — це ваш вибір, навіть із високою ціною.

Якщо ви не впевнені, чи вам підходить Photoshop, ви можете спробувати програмне забезпечення, підписавшись на його 7-денну безкоштовну пробну версію, де ви зможете використовувати всі функції інструменту.

Ви також можете безкоштовно користуватися InPixio протягом перших 5 днів і випробувати всі його функції, щоб прийняти зважене рішення.

Вирок – хто переможе?

InPixio та Adobe Photoshop є двома найкращими інструментами для редагування фотографій, які відкривають цілий світ можливостей редагування. З наведеного вище порівняння стає зрозуміло, що незважаючи на те, що InPixio дивовижний сам по собі, він не поступається Photoshop щодо функцій, набору інструментів і підтримки клієнтів. Хоча він перевершує зручність використання та ціну.

Перш ніж вирішити, який інструмент вибрати, вам потрібно визначити, НАВІЩО вам він потрібен.

Виберіть InPixio, якщо ви:

 • Потрібно зробити напіврозширене редагування фотографій
 • Є редактором-початківцем
 • Хочете скоротити витрати на програмне забезпечення для редагування

Виберіть Adobe Photoshop, якщо ви:

 • Хочете розширене редагування
 • Дізнайтеся про тонкощі редагування та дизайну
 • Потрібні розширені функції та функціональність для ваших проектів

Коли ви з’ясували, для чого вам потрібен інструмент редагування зображень, вибрати «єдиний» стане простіше.

Далі ознайомтеся з найкращим безкоштовним програмним забезпеченням Adobe, яким можна користуватися безкоштовно.