Розкрийте потенціал ваших професійних знімків голови

Створення знімків голови студійної якості за допомогою Aragon AI.

Особисто я перше, що звертаю увагу на будь-який вхідний запит на підключення до LinkedIn, це зображення профілю. І я відчуваю підозру, якщо його немає. Мовляв, чому людина в соціальних мережах, коли вона не може показати своє обличчя?

Тим не менш, розміщення ще одного селфі у вашому онлайн-профілі не принесе великої користі. Речі повинні свідчити про впевненість і те, що ви доступні.

Але це не закінчується соціальними мережами. Ви можете використати хорошу фотографію компанії для свого онлайн-портфоліо, резюме, контактних карток, прес-релізів, платформ вакансій тощо. Коротше кажучи, є більше ніж кілька місць, які потребують надійного першого враження.

І ви можете або найняти професійного фотографа, або спробувати створити знімки голови зі штучним інтелектом, наприклад…

Aragon AI: Огляд

Aragon — це інструмент на базі штучного інтелекту, який допомагає створити кілька професійних знімків голови в різних стилях на основі ваших випадкових особистих фотографій.

Інструмент є досить безпечним і може похвалитися галузевим стандартом AES-256-бітного шифрування. Крім того, вони видаляють ваші знімки голови AI протягом 30 днів після їх створення. Тому обов’язково завантажуйте ті, які, на вашу думку, виглядають чудово.

З іншого боку, не кожна фотографія відобразить риси вашого обличчя. І це те ж саме з кожним генератором знімків голови ШІ, про який я чув.

І все-таки, виходячи з ваших завантажень, кілька справді гарних на вигляд можуть виправдати підписку та той факт, що вони мають понад 30 тисяч щасливих користувачів.

Подальші розділи містять мій особистий досвід роботи з Aragon AI.

Як це працює?

Після того, як ви заплатите за підписку, на інформаційній панелі буде показано кілька прикладів того, чого очікувати та яких дивних побічних продуктів слід уникати. Насправді це досить поширене явище для таких інструментів штучного інтелекту, і на деяких зображеннях можливий певний ступінь спотворення.

Далі вони ставлять вам кілька основних питань у двох частинах. Перший — це стандартне опитування про вашу професію та причину, чому ви випробували їхній інструмент. Крім того, ви можете вводити речі, які хочете бачити у виводі, наприклад певний фон, освітлення тощо.

У другій формі ви вводите етнічну приналежність, волосся, колір очей, вік тощо, щоб отримати майже точні фотографії.

Згодом Aragon надає інструкції щодо того, що можна і чого не можна робити під час завантаження зображень. Важливо дотримуватись цих вказівок, оскільки погане завантаження позбавляє вас права вимагати відшкодування, навіть якщо результати не належні.

На останньому етапі ви завантажуєте зображення та перевіряєте, чи вони будуть прийняті. Хоча сам Арагон каже, що це виявлення не є надійним, воно все одно відсіює схожі на вигляд фотографії.

Ідея полягає в тому, щоб завантажити зображення з різним фоном і виразом обличчя. Але оскільки я не любитель селфі, знадобилося чимало, щоб досягти мінімального порогу в 14 зображень.

Нарешті, ви погоджуєтеся з прапорцями та натискаєте «Надіслати», щоб дозволити штучному інтелекту творити свою магію. Зазвичай вони просять 120-хвилинний термін, але мені це зайняло трохи менше години.

Ось кілька гідних результатів:

Примітно, що на деяких зображеннях було кілька неправильно розташованих родимок і спотворення очей і губ, а на деяких навіть я зробив татуювання на руці.

Кожне зображення мало фіксовану роздільну здатність 512 x 1824 пікселів.

Важливо не натискати кнопку «Завантажити зображення», якщо ви не повністю задоволені результатами, оскільки завантаження зображень вважається прийняттям остаточного рендеру, що обмежує вашу можливість вимагати відшкодування відповідно до умов Aragon AI.

Загалом, це креативно, і ви легко знайдете гарні знімки голови, щоб заповнити свої маркери в соціальних мережах, резюме тощо.

Окрім особистих планів від 29 доларів США на користувача, Aragon пропонує знижки на командні пакети.

Арагон AI: Альтернативи

Давайте ознайомимося з оглядом високого рівня кількох інших інструментів для знімків голови.

#1. HeadshotPro

HeadshotPro створює подібні твори штучного інтелекту, починаючи з 40 знімків голови бізнесу за 29 доларів.

Можна вибирати серед доступних стилів (традиційний, сучасний, креативний тощо) і завантажувати селфі, щоб навчити модель штучного інтелекту, яка робить професійні знімки голови протягом 2 годин.

Headshot Pro рекомендує завантажити 12 знімків крупним планом і 8 знімків тіла, які ілюструють різні фони та вирази обличчя для гідного результату. Його розділи поширених запитань запевняють, що вони видаляють фотографії тренувань протягом семи днів, або їх можна видалити вручну.

Окрім індивідуальних планів, Headshot Pro має знижені плани для команд. Вимагати відшкодування можна протягом 14 днів, якщо користувач не навчив свій ШІ.

#2. StudioShot

StudioShot дає вам найкраще з обох світів, штучного інтелекту та реальної фотографії, щоб створити ідеальний бізнес-знімок голови.

Він працює так само, як і інші інструменти, і процес починається із завантаження селфі. Далі пропонується вибрати з перелічених стилів фотографії, що відображають варіації освітлення, фону та загальної атмосфери.

StudioShot займає два робочих дні, щоб створити понад 50 знімків голови зі штучним інтелектом, з яких потрібно вибрати улюблений для подальшої роботи реальних фотографів.

Ціна тарифного плану починається від 29,25 доларів США на особу, включно з нескінченними доопрацюваннями професійними фотографами, що робить цю пропозицію привабливою. Якщо ви запитаєте мене, це найкраща альтернатива Aragon, оскільки технологія ШІ ще не настільки вдосконалена. Тому для досконалості в 9 з 10 випадків потрібне втручання людини. І оскільки процес StudioShot здебільшого виконується вручну, наразі немає варіантів відшкодування.

StudioShot також пропонує знижки для команд.

#3. ProPhotos

ProPhotos пропонує параметри налаштування, зокрема фону, освітлення, одягу тощо, щоб створити знімок голови зі штучним інтелектом за вашим бажанням.

Для початку вам знадобиться 10-30 високоякісних зображень, схожих на Instagram. Після цього процес подібний до створення моделі AI, яка дає підібрані зображення, які можна завантажити.

Базовий план становить 25 доларів США за 40 унікальних знімків голови з трьома певними фонами.

Заключні думки

Aragon AI — чудовий інструмент для знімків голови. З 200 зображень, які він створив, деякі з них були справді чудовими та чудово служили запланованій меті.

Отже, я рекомендую Aragon AI? Так!

Але якщо ви хочете знімки голови штучним інтелектом із ретушем людини, я б рекомендував почати зі StudioShot.

У будь-якому випадку намагайтеся уникати передачі зображень, згенерованих штучним інтелектом, як вхідних даних для будь-якого інструменту, який ви можете спробувати.

І якщо ви все ще тут, подивіться на ці генератори селфі зі штучним інтелектом.