Розкрийте ефективність свого сучасного бізнесу

| | 0 Comments| 5:16 AM
Categories:

Auvik — це ефективна платформа, яка допомагає покращити безпеку й керування SaaS, а також усунути тіньові ІТ у вашій організації.

Коли справа доходить до управління SaaS, більшість організацій покладаються на анкети співробітників, ручні електронні таблиці та аналіз веб-історії. Вони можуть підтримувати кілька додатків SaaS, але деякі з них можуть використовуватися надмірно або недостатньо.

Це може створити ґрунт для Shadow IT без вашого відома.

Тому вашій організації потрібен інструмент керування видимістю для відстеження та моніторингу неавторизованих, невикористовуваних або надмірно використовуваних програм з одного вікна.

До цього, Керування SaaS Auvik рішення ефективно вирішує ці проблеми. Це збалансує вимоги до гнучкої робочої сили разом із ефективним розподілом ресурсів і безпекою

У цій статті я обговорю управління Auvik SaaS, його основні функції, те, як воно допомагає вашій організації виявляти, захищати та керувати середовищами SaaS, а також деякі альтернативи.

Давайте розпочнемо!

Auvik SaaS Management

Управління Auvik SaaS платформа допомагає вашому бізнесу усунути тіньові ІТ шляхом виявлення, моніторингу, керування та захисту SaaS. Це допомагає вам виявити всі програми SaaS, які використовуються у вашій організації, щоб ви могли краще контролювати середовища SaaS.

Крім того, ви можете виявити інциденти безпеки постачальника, використання особистих облікових записів і обмін даними для входу в корпоративні програми. Ви можете автоматично створювати контрольні списки для своїх співробітників і заощаджувати багато часу. Визначивши резервування програм SaaS і Shadow IT, ви також можете скоротити непотрібні витрати.

Auvik пропонує інноваційне рішення для подолання перешкод безпеки та розповсюдження. Це допомагає вам отримати контроль над екосистемою SaaS і покращує безпеку та роботу. Він надає централізовані інструменти керування для звітування про критичні події, що дозволяє вашій команді швидко виправляти вразливості. Він пропонує детальну інформацію про життєві цикли клієнтів, співробітників, програм і облікових записів.

Крім того, Auvik фіксує як браузер, так і веб-програми за допомогою настільних програм для керування Auvik SaaS і розширення Chrome. Він виявляє, щойно нові програми додаються до вашої мережі, будь-хто реєструється на будь-які програми або інші події, що відбуваються у вашій організації щодня.

Auvik збирає дані від постачальників SSO, таких як Google і Microsoft, щоб допомогти вам визначити, до яких програм здійснюється доступ і коли відбувається подія. Інструмент використовує кардинальне рішення для виявлення неетичної та ризикованої поведінки, як-от надання облікових даних, підписання на безкоштовні пробні версії за допомогою особистого ідентифікатора електронної пошти тощо.

Auvik використовує Саасліоінструменти для розробки інвентаризації додатків SaaS клієнтів. Це допоможе вам зрозуміти, який працівник використовує який продукт(и) і кількість ліцензій, за які платить компанія.

Особливості Auvik SaaS Management

Автоматизація документації

Ви можете автоматизувати документацію для своїх додатків, таких як SaaS, бізнес, хмарні та настільні програми за допомогою Управління Auvik SaaS програмне забезпечення. Він також оновлює інвентар ваших додатків і постійно відстежує ландшафт додатків, щоб гарантувати, що будь-які доповнення та зміни точно відображаються в інвентарі.

Ця функція усуває ручне відстеження, забезпечуючи актуальність процесів документування. Це спрощує ваше завдання доступу та керування даними програм з єдиного місця.

Оцінка працездатності SaaS

Функціональність SaaS Health Score від Auvik дозволяє вашій організації вживати належних заходів щодо інвентаризації додатків, отримуючи рекомендації та інформацію щодо покращення. Оцінка працездатності SaaS розбивається на різні категорії, включаючи управління, відповідність, обліковий запис і інвентар безпеки.

Ці категорії окремо допомагають вашому бізнесу зрозуміти слабкі та сильні сторони кожної програми в певній сфері. Це дає змогу вашому бізнесу реагувати на критичні події інвентаризації програм, пов’язані з цілями та пріоритетами.

Журнали безпеки

Auvik пропонує покращені журнали безпеки, які дають вашим ІТ-командам повну видимість екосистеми програми. Ці журнали безпеки можуть фіксувати та централізувати всі дії та події, пов’язані з безпекою, для їх ефективного аналізу та моніторингу.

  Як використовувати кілька зовнішніх дисплеїв в Ubuntu

ІТ-команди використовують ці журнали для швидкого виявлення проблем безпеки, особистого доступу до ресурсів, використання спільного облікового запису або інших підозрілих дій у середовищі SaaS. Розширені журнали дозволяють вашій організації досліджувати важливі події безпеки та визначати пріоритети, забезпечуючи своєчасне реагування та нульовий потенційний ризик.

Повна видимість бізнес-додатків

Auvik дозволяє ІТ-адміністраторам і командам отримати повну видимість продуктивності, безпеки та використання ваших бізнес-додатків, будь то хмарні служби, програми SaaS або програми для настільних ПК.

Збираючи дані з кількох платформ і джерел, Auvik надає централізовану інформаційну панель для кожного в команді, щоб переглядати шаблони використання, тенденції та ключові показники в середовищі додатків.

Це дає змогу вашій організації керувати інвентаризацією додатків, визначати ризики безпеки, оптимізувати розподіл ресурсів і приймати обґрунтовані рішення щодо бізнес-додатків. Це також допомагає підвищити продуктивність, покращити ефективність роботи та забезпечити добре керовану та безпечну екосистему додатків.

Створення щоквартальних оглядів бізнесу

Щоквартальні огляди бізнесу є важливими та можуть допомогти вашому бізнесу ефективно керувати середовищем SaaS.

Ви можете створювати ефективні щоквартальні огляди для своїх клієнтів. Ви отримаєте десятку найкращих некерованих/керованих програм, ризики для користувачів, перекриття SaaS, примітки QBR та Shadow IT в одному звіті.

Ви можете встановити каденцію для внутрішнього аналізу бізнесу разом із зацікавленими сторонами, щоб переконатися, що ви дотримуєтеся вимог і підтримуєте свій інвентар SaaS.

Розгорніть життєвий цикл співробітників на борту та поза ним

Організації можуть використовувати можливості управління Auvik SaaS для забезпечення ефективності та узгодженості в управлінні життєвими циклами співробітників. Це допоможе вам оптимізувати процеси виходу та адаптації ваших співробітників.

Auvik дозволяє командам IT та HR ефективно співпрацювати, контролювати доступ користувачів і автоматизувати робочі процеси. Це допомагає усунути ризики безпеці, захистити активи організації та забезпечити відповідність разом із конфіденційністю даних.

Для цього Auvik пропонує повний перегляд облікових записів співробітників і доступ до різних програм SaaS, підтримуючи звітність і аудит відповідності. Це забезпечує повну видимість доступу співробітників до організації, щоб ІТ-менеджери могли ефективно керувати та відстежувати користувачів.

Це допомагає підвищити безпеку даних, ефективність роботи та досвід співробітників, одночасно зменшуючи адміністративний тягар і сприяючи переходу для ваших співробітників.

Управління безпекою постачальників SaaS і ризиками ланцюга постачання

Auvik допомагає організаціям бути обізнаними та інформованими про інциденти безпеки постачальників. Він надає доступ до важливої ​​інформації про несанкціонований доступ, витоки даних, порушення безпеки чи інші інциденти, які можуть вплинути на екосистему SaaS вашого бізнесу.

Знаючи ці інциденти, ви можете легко оцінити стан безпеки ваших постачальників SaaS, оцінити ризики та вжити відповідних заходів. Крім того, ця функція допомагає вам керувати ризиками ланцюга поставок і виявляти їх. Ви отримаєте уявлення про вразливості, що виникають через залежність від підрядників, партнерів або сторонніх постачальників.

Розглянувши й усвідомивши ризики, ви можете підвищити загальну безпеку та усунути потенційні збої через вразливість ланцюга постачання.

Відстеження запасів програмного забезпечення

Організації можуть легко краще зрозуміти зміни у своєму програмному забезпеченні за допомогою керування Auvik SaaS. Ви отримуватимете сповіщення в режимі реального часу щоразу, коли будуть виявлені нові програми в численних категоріях, що дозволить вам підтримувати актуальний і точний облік програмного забезпечення. Таким чином ви можете підтримувати нормативні вимоги та відповідність.

Ці сповіщення дозволяють відстежувати зміни інвентаризації програмного забезпечення в SaaS, бізнес-додатках і настільних програмах, щоб виявити будь-які ризики Shadow IT. Це також дає змогу виявляти несанкціоновані чи неавторизовані інсталяції програмного забезпечення, гарантуючи, що все програмне забезпечення відповідає нормативним вимогам і ліцензовано належним чином.

У результаті ви можете усунути Shadow IT з високим ризиком до того, як може виникнути серйозна проблема безпеки.

  Як відновити програми та ігри на вашому iPhone або iPad

Сповіщення про ризиковану поведінку

За допомогою платформи керування Auvik SaaS ви можете легко виявити ризики ланцюга поставок і безпеку постачальника SaaS. Він відстежує зміни інвентаризації програмного забезпечення та дає вам змогу бути в курсі за допомогою сповіщень про підозрілу поведінку користувачів.

Auvik надсилає сповіщення про поведінку користувачів, у тому числі про реєстрацію в небажаних або неавторизованих службах, використання облікових записів служб для доступу до індивідуальних і програмних логінів, а також надання доступу до облікових даних для входу. Завдяки попередженням у режимі реального часу організації можуть швидко виявляти поведінку користувачів і реагувати на них, а також зменшувати ризики та витоки даних.

Служби безпеки та ІТ можуть негайно вжити заходів, вжити відповідних заходів і належним чином дослідити ситуацію. Крім того, ви можете продемонструвати відповідність стандартам конфіденційності даних і галузевим нормам за допомогою сповіщень у реальному часі. Крім того, це допомагає вам завчасно усунути ризики невідповідності, дозволяючи всім дотримуватися внутрішньої політики та зовнішніх вимог безпеки.

Інтеграції

Auvik інтегрується з кількома інструментами, щоб надати вам гнучкість використання різних інструментів через один інтерфейс. Це допоможе вам підтримувати актуальність даних інвентаризації та отримувати негайні сповіщення про несанкціоновані події.

Ось деякі з інструментів, з якими інтегрується Auvik:

Ціноутворення

Ви отримаєте безкоштовну пробну версію протягом 14 днів без надання даних кредитної картки. Введіть свою робочу електронну адресу та почніть користуватися Управління Auvik SaaS.

Якщо вам подобається Auvik і його функції, ви можете заповнити всі свої дані, щоб отримати цінову пропозицію відповідно до вимог вашого бізнесу. Ви отримаєте необмежену кількість керованих програм SaaS, кількість пристроїв на користувача, інтеграцію, сповіщення, звітність, підтримку та фіксовану місячну плату для кожного користувача.

Альтернативи Auvik

Отже, тепер ви лише за крок від того, щоб взяти під контроль свою екосистему SaaS за допомогою Auvik. Але якщо ви все ще шукаєте більше варіантів, ви можете розглянути наступні альтернативи Auvik.

#1. Кледара

Отримайте покращений контроль і видимість усіх своїх підписок на SaaS Кледара. Це надасть вам єдине вікно для керування та перегляду всіх підписок на програмне забезпечення.

Цей інструмент робить співпрацю безперебійною, дозволяючи ділитися програмним забезпеченням у вашій організації та припинити платити непотрібні суми за невикористані або дублювані програми SaaS. Це дозволить вашій команді вибирати та видаляти небажане програмне забезпечення, а також дасть вам перевагу в контролі процесу закупівлі програмного забезпечення.

Відстежуйте все програмне забезпечення, яке надходить у ваш бізнес. Отримайте чітке уявлення про користувачів і підписки за допомогою звітів у реальному часі. Ви можете швидко знайти майбутні бюджети проекту або заощадження за допомогою ефективної аналітики.

Оцініть поновлення та прогнозуйте виплати з усіма датами та датами поновлення в одному місці. Ви можете використовувати власну інтеграцію Cledara, щоб оптимізувати керування та моніторинг SaaS. Він інтегрується з Microsoft 365, Xero, QuickBooks, Okta тощо.

Початкова ціна Cledara становить 271 долар на місяць за необхідні функції.

#2. Злурі

Дізнайтеся все про програми, які використовуються у вашій організації, оптимізуйте кожен долар, витрачений на SaaS, і керуйте програмами SaaS в одному місці за допомогою Злурі. Це забезпечить повну видимість за допомогою систем єдиного входу, понад 250 000 програм і агентів, а також понад 800 інтеграцій.

Ви можете оцінити майбутні потреби в ліцензіях і уникнути витрат за допомогою штучного інтелекту та моделей глибокого навчання. Нанесіть на карту та класифікуйте кожен контракт і ліцензію, а також відстежуйте подовження. Ви отримаєте 360-градусний огляд кожної програми, керуватимете користувачами, витратами та програмами, а також прийматимете зважені рішення.

Zluri допомагає вам у пошуку додатків, керуванні SaaS, оптимізацією витрат, відстеженням використання додатків, адаптацією та виключенням. Ви можете інтегрувати його з 123FormBuilder, AWS, 15Five, 1Password, A Cloud Guru, Abstract, Absence.io, Act!, Adalo, AdRoll, Alibaba Cloud тощо.

  Як отримати доступ до майстерні Steam, що це таке

Отримайте індивідуальні тарифні плани для свого бізнесу та відкрийте для себе всі програми SaaS.

#3. BetterCloud

Зменште навантаження на керування SaaS за допомогою BetterCloud. Це може допомогти вам автоматизувати повсякденні операції та процеси життєвого циклу користувача навіть у кількох середовищах SaaS.

BetterCloud використовує точні дані з різних джерел і автоматично запускає робочі процеси адаптації. Це забезпечить новим співробітникам негайний доступ до важливих ресурсів.

Ви можете зменшити ймовірність витоку даних через неповні та ручні процеси деблокування, скасувавши доступ користувачів до груп або програм, а також файлів і ресурсів. Крім того, ви можете звільнити час, щоб зосередитися на стратегічних проектах, які можуть сприяти розвитку вашого бізнесу.

Подивіться BetterCloud у дії, замовивши демонстрацію та зрозумівши, як це може допомогти вам керувати та контролювати програми SaaS.

#4. НачоНачо

Керуйте всіма своїми підписками SaaS в одному обліковому записі за допомогою НачоНачо і дізнайтеся, скільки ви витратили на послуги SaaS. Це дасть вам змогу в режимі реального часу переглядати всі підписки та витрати на єдиній і зрозумілій інформаційній панелі.

Ви можете легко ідентифікувати відходи за допомогою функції фільтра та пошуку NachoNacho, яка допомагає виявити приховані та дубльовані підписки. Дотримуйтесь жорстких лімітів витрат і переконайтеся, що ви ніколи не стягуєте суму, яка перевищує очікування.

NachoNacho допомагає вам звузити ліміти, надаючи одну кредитну картку кожному постачальнику, що дозволяє ізолювати зловживання та захистити збитки. Не дозволяйте своїм співробітникам просто піти з кредитними картками або SaaS. Це дозволяє легко скасувати всі картки.

Незалежно від того, чи ви стартап, чи маєте багато співробітників, ціни NachoNacho відповідають вашому бізнесу, починаючи лише з 5 доларів США за користувача на місяць. Ви також можете отримати індивідуальний план відповідно до ваших унікальних потреб.

#5. Торії

Торії допоможе вам оптимізувати ваші витрати на SaaS, відкрити Shadow IT і автоматизувати SaaS за допомогою відкритої платформи, якій ви довіряєте. Його комплексна функція штучного інтелекту відображення та виявлення може легко виявляти програми SaaS і дає змогу отримати систему записів SaaS.

Ви можете діяти на основі детальної статистики, зменшувати ризики, доводити відповідність і виявляти підозрілі програми – усе з одного місця. Torii надає економічні робочі процеси та рекомендації, щоб заощадити ваші гроші. Це допоможе вам усунути невикористовувані ліцензії та програми, консолідувати зайві технології, скоротити витрати на оновлення, знизити ліцензії, які недостатньо використовуються, і відстежувати витрати SaaS.

Крім того, ви можете автоматизувати ІТ-завдання, плануючи підключення та відключення, налаштовуючи тригери подій, створюючи робочі процеси управління ризиками тощо. Torii дозволяє створювати нові можливості та використовувати його відкритий API, ринок плагінів і спільноту розробників, щоб керувати своїм стеком SaaS по-своєму.

Висновок

Управління Auvik SaaS може спростити вашу роботу, надаючи швидкі та прості рішення для управління та моніторингу в хмарі. Він дозволяє за лічені хвилини візуалізувати програми SaaS, Shadow IT та IT-інфраструктуру.

Завдяки покращеній видимості ваша команда може миттєво виявляти та вирішувати проблеми та економити ваш час. Він пропонує такі функції, як відстеження середовища SaaS, моніторинг використання SaaS, миттєві попередження та сповіщення у вашу папку “Вхідні” та багато іншого. Це також допоможе вам скоротити небажані витрати SaaS, знизити ризики та заощадити час.

Однак, якщо вам потрібні додаткові варіанти, перегляньте альтернативи Auvik, які я обговорював вище, і виберіть один відповідно до потреб вашого бізнесу.

Ви також можете дослідити найкращі платформи керування SaaS, щоб зменшити свої витрати.