Розв’язуйте лінійні рівняння та дроби за допомогою камери [iOS]

| | 0 Comments| 12:31 AM
Categories:

Проста арифметика досить проста; додавання, віднімання, множення та ділення. Зробити це можна на звичайному калькуляторі. Додайте дужки до суміші, і ви повинні запам’ятати, в якому порядку їх розв’язувати. Це все ще можна виконати за допомогою звичайного калькулятора. Тепер подумайте лінійні рівняння в одній невідомій змінній або дробах. Якщо ви останнім часом не робили багато математики, ви, мабуть, будете напруженими в цьому. PhotoMath Solve — це безкоштовна програма для iOS, яка могла б бути корисною в мої шкільні роки. Це додаток, який вирішує математичні проблеми, просто скануючи їх вашою камерою, і показує окремі кроки, які привели до цього рішення. Програма точно не допоможе вам отримати вчений ступінь з математики, але якщо у вас є діти, які отримують домашнє завдання з математики, програма може бути корисною, щоб допомогти їм вчитися. Наразі програма може сканувати лише проблеми, які були надруковані, а не написані від руки. Він може розв’язувати основні арифметичні дії, дроби, десяткові дроби, лінійні рівняння з однією невідомою змінною та деякі логарифмічні функції.

  Як створювати та редагувати файли TXT на iOS

Запустіть додаток і наведіть на нього рівняння, яке ви хочете вирішити. Ви можете налаштувати зону фокусування. Точки з’являються над рівнянням, коли програма його зчитує, а відповідь з’являється на екрані у вигляді накладання. Торкніться Кроки, щоб побачити, як було розв’язане рівняння. Якщо програмі виникають проблеми з читанням рівняння, скористайтеся кнопкою внизу, щоб увімкнути спалах.

Кроки можуть бути проілюстровані на кількох екранах. Ви можете повернутися до нещодавно вирішених проблем, натиснувши кнопку меню в нижній частині перегляду камери. Торкніться кнопки зі стрілкою, щоб переглянути вирішене раніше рівняння. Усі вирішені проблеми можна згадати.

Ми випробували програму на простих рівняннях і трохи складних дробах, що включають операцію underoot. У всіх тестах програма давала правильні результати, єдина проблема полягала в тому, скільки часу знадобилося на читання рівняння. Враховуючи, що ми порушували правила, показуючи рівняння на екрані, а не надруковане на папері, це те, що можна не помітити. Додаток чудовий, і я справді міг би використати його для виконання домашньої роботи ще в школі.

  Як змінити акцент Siri на iOS 12

Завантажте PhotoMath Solve з App Store