Розвивайте продажі свого бізнесу за допомогою Pipedrive CRM

Categories:

Ви шукаєте комплексну CRM для керування продажами, маркетингом електронною поштою, проектами, цінами та людськими ресурсами? Тоді ви повинні перевірити Pipedrive.

Екосистема продажів і маркетингу є швидкозмінною та конкурентоспроможною. За допомогою простих бізнес-інструментів, таких як Excel і електронна пошта, ви можете обслуговувати кілька сотень споживачів і користувачів. Якщо ви хочете розвиватися, вам потрібні автоматизація, безпека та зручність.

Ось і Pipedrive!

Ми розглядаємо Pipedrive sales CRM зсередини та представляємо стислий і стислий обговорення, який допоможе вам вирішити, чи це правильний продаж CRM для вас.

Навіщо компаніям потрібна CRM для продажів?

Компанія, орієнтована на клієнтів, повинна найкращим чином використовувати CRM для продажів і маркетингу, щоб використовувати потенційних клієнтів, робочу силу та бюджет.

За допомогою CRM-системи продажів ви можете створити ряд завдань, які виконуватиме команда продажів і маркетингу. Ви та ваші бізнес-лідери повинні створити безпомилковий робочий процес із продажу, маркетингу, обслуговування клієнтів, продажу додаткових товарів, залучення потенційних клієнтів тощо, щоб команди могли зосередитися на взаємодії з клієнтами.

Продажі CRM, як і Pipedrive, автоматизують кожне завдання. Знову ж таки, команді на першій лінії та на місцях не потрібно витрачати час на керування документами, брошурами, електронними листами, пропозиціями тощо. Ви можете призначити одного або двох співробітників для роботи з цим із задньої частини, і персонал на першій лінії матиме доступ до бізнес-застави безпосередньо з CRM продажів.

Найважливішою особливістю торгової CRM є зручність для мобільних пристроїв. Ви та члени вашої команди можете використовувати такі CRM на планшеті, смартфоні, Chromebook, Macbook, ноутбуці Windows тощо. Абсолютно жодних обмежень щодо пристроїв і мереж, оскільки додаток є хмарним.

Що таке Pipedrive CRM?

Pipedrive — це хмарне програмне забезпечення CRM для просунутих і швидкозмінних відділів продажів і маркетингу.

Це продаж CRM – або платформа продажів – і працює як централізований центр продажів. Його розроблено, щоб дати продавцям можливість спілкуватися, укладати угоди, співпрацювати, оптимізувати процеси продажів і прогнозувати показники продажів.

І це не кінець його можливостей. Pipedrive – хмарна платформа продажів, чудово підходить для покращення шляху клієнта та покращення клієнтського досвіду.

Крім того, це допомагає вашому бізнесу створити новий бізнес і зменшити накладні витрати на керування кількома відділами продажів і маркетингу. Спробуйте Pipedrive безкоштовно, щоб відчути, як CRM онлайн-продажів може змінити ваші канали продажів, маркетингу, проектів і найму персоналу.

  9 найкращих інструментів зворотного проектування для спеціалістів із безпеки

Переваги Pipedrive CRM

Основна перевага Pipedrive полягає в покращенні того, як ви продаєте та рекламуєте свої продукти чи послуги. Замість складних і схильних до помилок електронних таблиць ви переміщуєте свої продажі та маркетинг у Pipedrive для візуального керування проектами.

Крім того, ви знайдете всі ділові електронні листи в інструменті Pipedrive CRM, тому немає необхідності перемикатися між бізнес-додатками під час цілеспрямованої роботи.

Нарешті, ви можете контролювати, хто має доступ до яких бізнес-даних для яких цілей бізнесу за допомогою централізованого керування. Ви скорочуєте час, який витрачаєте на управління командами та відділами, використовуючи Pipedrive. Таким чином, ви можете зосередитися на розробці стратегії розвитку бізнесу, з’являючись на публічних заходах для просування свого бренду.

Деякі інші помітні переваги Pipedrive:

 • Це візуальна платформа CRM без коду. Робота з інструментом не викликає зусиль.
 • Він пропонує всі програмні модулі, необхідні для бізнесу. Наприклад, управління конвеєром, дошки Kanban, проекти, маркетинг електронною поштою, бізнес-електронні листи, аналітика, звітність тощо.
 • Інтуїтивно зрозумілі та прості для розуміння компоненти інтерфейсу користувача та термінологія.
 • Необмежені типи спеціальних полів, щоб зробити програмне забезпечення корисним у будь-якій галузі.
 • Інтерфейс користувача, на який можна легко покластися, оскільки він підтримує дії перетягування.
 • Ви можете створювати професійні та привабливі каталоги продукції, специфікації продукції, пропозиції, замовлення, обсяги робіт тощо, документи для вашого бізнесу за допомогою функції Smart Docs.
 • Він автоматизує майже всі етапи продажів і маркетингу. Таким чином, ваша команда продажів і маркетингу робить менше помилок під час перетворення потенційного клієнта на клієнта.

Функції Pipedrive CRM

Хмарна CRM продажів Pipedrive має кілька справді корисних функцій, які потрібні кожному бізнесу, а це:

#1. Вхідні листи

Це місце, де ваша команда з продажу та маркетингу керуватиме потенційними клієнтами. Якщо ви залучаєте потенційних клієнтів від сторонніх агентств і компаній, ви можете скористатися функцією «Додати наявних потенційних клієнтів», щоб завантажити файли Excel, файли CSV тощо.

Крім того, ви можете використовувати надбудову Leadbooster, щоб збирати потенційних клієнтів безпосередньо з вашого веб-сайту. Він створює автоматичного чат-бота, щоб ви могли захоплювати потенційних клієнтів. Якщо потенційний клієнт виявить намір купити під час чату, ви можете надати персоналізовані послуги.

#2. Угоди

Це вікно призначене для всіх відкритих угод, угод, що очікують на розгляд і незавершених. Ви можете організувати клієнтів, потенційних клієнтів і потенційних клієнтів у такі розділи, як «Кваліфікований», «Зв’язатися», «Заплановано демонстрацію», «Зроблено пропозицію», «Розпочато переговори» тощо.

#3. Проекти

Якщо ви плануєте запустити внутрішні або зовнішні проекти, пов’язані з вашим бізнесом, ви можете скористатися інструментом керування проектами Pipedrive.

  Як безкоштовно дивитися TATA IPL 2022 в Індії

Ви можете організувати завдання та підзавдання проекту на дошках або списках у стилі Канбан. Дошка Kanban зазвичай складається з п’яти дощок. Це початок, планування, реалізація, огляд і закриття. Але ви можете налаштувати ці поля, збільшуючи або зменшуючи картки.

#4. Кампанії

Модуль «Кампанія» — це повнофункціональний інструмент електронного маркетингу. Вам більше не потрібно платити за додаткове програмне забезпечення електронного маркетингу, якщо ви перейдете на Pipedrive.

Функції модуля електронного маркетингу наведені нижче.

 • Настроювані професійні шаблони електронної пошти
 • Перевірені шаблони електронної пошти
 • Персоналізовані кампанії електронною поштою
 • Аналітика електронної пошти в реальному часі

#5. Pipedrive Mail

Цей модуль електронної пошти дозволяє надсилати та отримувати ділові електронні листи безпосередньо в Pipedrive sales CRM. Потім ви можете пов’язати електронний лист із автоматизованими робочими процесами, щоб перетворити вхідні запити клієнтів на потенційних клієнтів і переслати їх торговому агенту для негайного подальшого вирішення.

Ви також можете використовувати наявну електронну пошту поруч за допомогою функції Smart Email BCC Pipedrive Mail. Просто вставте свою електронну адресу Pipedrive у поле BCC щоразу, коли надсилаєте електронні листи діловим контактам і клієнтам. Цей електронний лист і будь-які майбутні відповіді автоматично відображатимуться в потенційних клієнтах, угодах або проектах залежно від того, як ви налаштували автоматизований робочий процес.

#6. Діяльності

Діяльність показує цілісне уявлення про діяльність кожного члена команди. Ви також можете планувати майбутні завдання тут і стежити за прогресом у вигляді таблиці.

#7. Ділові контакти

Модуль контактів має три підфункції: люди, організації та хронологія контактів.

У книзі контактів людей можна зберігати всі ділові та професійні контакти. Потім ви можете використовувати книги контактів організації, щоб зберігати дані своїх співробітників, постачальників і зовнішніх співробітників.

Хронологія контактів є новим доповненням від Pipedrive. Він показує детальне уявлення про контакти та те, як ваша організація ставиться до них у часових шкалах.

На часовій шкалі можуть відображатися піктограми, які позначають такі дії, як пропозиції, перший контакт, надіслані електронні листи, надіслані брошури, закриті угоди, перерва на обід тощо.

#8. Статистика та звітність

Цей розділ містить такі підфункції, як інформаційна панель, цілі та звіти. Ви можете створювати професійні інформаційні панелі, як-от прогноз доходів, конверсія угод, угоди, виграні з часом тощо, щоб відстежувати стан бізнесу.

За допомогою функції «Звіти» ви можете створювати готові для бізнесу звіти, як-от потенційні клієнти, створені користувачами, конверсії потенційних клієнтів за джерелами, конверсії угод, перебіг угод та багато іншого.

#9. Інтеграція бізнес-додатків

Інтеграція Pipedrive дає змогу зв’язувати інші бізнес-програми, які потрібно використовувати для певних технічних потреб. Наприклад, із Pipedrive Marketplace ви можете додати такі програми сторонніх розробників:

 • Google Meet
 • Microsoft Teams
 • Деалбот для Slack
 • Zoom Зустрічі
 • HubSpot
 • Розумні документи
 • понеділок
 • Trello
  Як перемістити вміст із Google Docs у редактор WordPress

І їх ще багато!

Чим Pipedrive CRM відрізняється від інших

Pipedrive відрізняється від звичайних CRM і навіть інших конкурентів CRM з хмарних продажів наступним чином:

Зростає разом з вашим бізнесом

Pipedrive CRM масштабується разом із вашим бізнесом. Якщо зараз ви є малим, середнім або стартапом і розширюєтеся в майбутньому, вам не потрібно переходити на іншу хмарну CRM. Pipedrive пропонує всі необхідні вам функції, а також можливості хмарної обробки для роботи з тисячами користувачів.

Простота

Pipedrive має практично нульову криву навчання. Працівник може самостійно освоїти інструмент, не проходячи жодних тренінгів, які скорочують робочі години.

Кожен елемент інтерфейсу користувача (UI) точно відповідає назві. На відміну від інших CRM, які використовують складний діловий жаргон, для розуміння якого працівникам-стажерам потрібен до року.

Крім того, все візуально і не має коду. Таким чином, всі співробітники можуть впевнено використовувати CRM без серйозних помилок.

Підтримка програмного забезпечення

Команда розробки та безпеки Pipedrive працює цілодобово, щоб забезпечити роботу хмарної програми без будь-яких лазівок у безпеці.

Крім того, Pipedrive підтримує величезну команду експертів із CRM-інструменту хмарних продажів. Якщо вам або вашим співробітникам потрібна допомога, ви можете звернутися до команди. Команда доступна в чаті 24/7 для англійської та португальської мов. Щоб дізнатися про інші мови та регіони, перегляньте сторінку «Зв’язатися зі службою підтримки».

Заключні слова

Використання хмарної CRM, як-от Pipedrive sales CRM, може мати великий позитивний вплив на вашу організацію та її прибутки.

Pipedrive централізує та автоматизує повторювані завдання, щоб ваша команда могла зосередитися на критично важливих для бізнесу речах, як-от згадані нижче:

 • Витрачати більше часу на спілкування та переконування клієнтів
 • Вирішення запитів користувачів
 • Звернення до потенційних клієнтів
 • Співпрацюйте всередині та ззовні

Pipedrive для хмарних продажів і CRM-маркетингу стимулює розвиток бізнесу та зростання прибутку, надаючи бізнес-дані безпечним доступом для тих, хто їм потрібний, коли вони їм потрібні.

Ви також можете ознайомитися з найкращими хмарними рішеннями CRM для компаній, що розвиваються.