Розбір тексту електронної пошти та повідомлення у список справ на вашому пристрої iOS [Paid]

Коли ви надсилаєте чи отримуєте текстове повідомлення чи iMessage, у якому згадується дата чи час, ви можете торкнутися його та додати як подію календаря чи навіть нагадування. Саме такі дрібниці роблять платформу iOS чудовою у використанні. І такі програми, як Alter, які розвивають і покращують його. Alter — це програма для iOS, доступна в App Store за 0,99 доларів, і вона перетворює текст з електронної пошти та повідомлень у списки. Ви копіюєте та вставляєте текст з тексту електронної пошти або з повідомлення, і програма аналізує його на пункти завдань, які можна закреслити. Хоча є одна загвоздка; він працює не лише для електронних листів, а й для будь-якого тексту. Це означає, що ви можете скопіювати інгредієнти рецепта, який ви щойно прочитали у своєму браузері, вставити його в Alter, і у вас буде список покупок.

  Beam для Reddit – це ще один чудовий спосіб зволікати [iOS]

Ви починаєте з короткого посібника про те, як користуватися програмою та як вона визначає елементи, щоб розділити їх у список. Коми, розриви рядків і крапки є ознакою нового пункту. Скопіюйте текст з електронного листа (або будь-де) і вставте його в програму. Програма покаже вам, як були ідентифіковані елементи списку. Коли ви будете готові створити список, торкніться кнопки списку в нижньому правому куті.

Елементи в списку можна гортати, щоб позначити їх як виконані, а якщо довго натискати на елемент, ви можете змінити його положення в списку. Щоб відновити «зроблений» елемент, прокрутіть список униз і двічі торкніться елемента, який потрібно відновити.

  Як керувати яскравістю ліхтарика в iOS 10

Якщо ви торкнетеся знака плюс у верхньому правому куті, ви можете вручну додати елемент до списку. Можливо, програма занадто багато аналізує текст, і кожна дрібниця розглядається як окремий елемент, щоб з’явитися в списку. Це пов’язано з тим, який символ він використовує для розмежування тексту. У налаштуваннях Alter ви можете вимкнути кому і крапку як символ-розмежувач, а також увімкнути вібросигнал.

Що стосується концепції, програма чудова, але якби ми написали список бажань з функціями, ми б хотіли мати можливість скопіювати список і вставити його в інше місце, а також можливість мати більше одного списку. Якщо в майбутні версії програми буде включено кілька списків, разом із ними слід додати назви списків.

  Як виправити відсутню кнопку «Додати людей» у додатку iOS 10 Notes

Встановіть Alter із App Store