Розблокуйте програми для відеодзвінків в Дубаї та ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати добре відомі тим, що блокують усі послуги VoIP, які не санкціоновані урядом. Якщо ви хочете здійснювати відеодзвінки через улюблені програми в Дубаї, вам знадобиться найкращий доступний VPN. Сьогодні ми розглядаємо провідних постачальників, які шифрують ваші дані та дозволяють обійти заборону VoIP в ОАЕ та здійснювати безпечні відеодзвінки.

Популярні програми для відеодзвінків, такі як WhatsApp, Skype і Facebook Messenger, заборонені для всіх, хто живе в Дубаї або відвідує його. Місцеві державні телекомунікаційні провайдери блокують їх. Це може розчарувати кожного, хто хоче залишатися на зв’язку з друзями, родиною та бізнесом з усього світу.

Одним з варіантів є використання альтернативних месенджерів, які пропонують місцеві провайдери Etisalat і Du: Botim і C’Me. На жаль, ці месенджери мають свої обмеження та проблеми, які ми розглянемо нижче. Багато людей вирішують використовувати службу VPN, яка дозволяє використовувати такі популярні месенджери, як WhatsApp, Skype і Facebook Messenger в ОАЕ.

Подолайте заборону на відеодзвінки в ОАЕ за допомогою цих безпечних VPN:

NordVPN – найкращий VoIP VPN – розблокуйте відеодзвінки Skype, WhatsApp та Messenger з найбезпечнішим у світі постачальником VPN. Урядові цензори ОАЕ не можуть блокувати NordVPN!
Surfshark – обфускація плюс складні протоколи тунелювання, рівні плавні та безпечні відеодзвінки навіть в ОАЕ
ExpressVPN – відомий своєю швидкістю, конфіденційністю та простотою використання. Чудовий вибір для відеодзвінків без буфера.
CyberGhost – потужний VPN, який не вимагає великої технічної підкованості, щоб розблокувати VoIP.
PrivateVPN – легкі програми, хороша продуктивність і виділена власна мережа для повної конфіденційності.
PureVPN – більше, ніж просто VPN; всеосяжний пакет кібербезпеки, здатний подолати будь-який блок відеодзвінків.

Нижче ми розповімо вам про найкращі програми VPN, які можуть допомогти вам використовувати улюблені програми для відеодзвінків в ОАЕ, а також Botim і C’Me.

30-денна гарантія повернення грошей

Використовуйте VPN, щоб розблокувати програми в Дубаї

Більшість людей вважають, що найкращим варіантом є використання VPN для доступу до будь-якої програми для відеодзвінків з ОАЕ. Таким чином, ви можете насолоджуватися високою якістю відео, безперебійним з’єднанням, високими стандартами конфіденційності та можливістю спілкуватися з друзями та родиною по всьому світу. Нижче ми розглянемо найкращі варіанти VPN на ринку – і пояснимо, як ви можете встановити та використовувати їх, щоб отримати WhatsApp, Facebook Messenger та інші програми в ОАЕ.

Вибір VPN, який дозволяє використовувати програми для відеодзвінків в Дубаї, може бути складним. Нижче наведено кілька важливих факторів, які слід пам’ятати, розглядаючи свої варіанти:

Затримка. Низька затримка означає, що ваші дзвінки не затримуються. Це один з найважливіших факторів для вибору VPN для відеодзвінків для ОАЕ.
Безпека. Хороший VPN захищає ваші дані відеодзвінків від сторонніх очей і завжди зберігає вашу інформацію в безпеці за допомогою потужного шифрування.
Підтримка пристрою. Важливо, щоб вибрана вами послуга була сумісна з пристроями, які ви бажаєте використовувати. Найкращі VPN підтримують кілька типів пристроїв і дозволяють використовувати їх одночасно.
Політика нульової реєстрації. VPN без реєстрації не зберігає записів про те, що ви робите в Інтернеті. Це означає, що ви можете насолоджуватися справжньою конфіденційністю під час відеодзвінків.

Найпопулярніші VPN для приватних і безпечних відеодзвінків в ОАЕ

Тепер, коли ви знаєте, на які функції слід звернути увагу, ось найкращі послуги VPN для Дубая, починаючи з нашої найкращої рекомендації.

1. NordVPN

NordVPN є одним із найпотужніших і безпечних VPN-сервісів у світі. Він використовує 256-бітове шифрування AES з 2048-бітним ключем DH з гарантованою нульовою реєстрацією. З NordVPN ви можете використовувати будь-який додаток для відеодзвінків, перебуваючи в Дубаї, знаючи, що ви та ваші дані в безпеці. Завдяки їх великій мережі серверів (понад 5500 серверів у 58 країнах) ви матимете готовий доступ до всіх найпопулярніших сервісів у світі, навіть якщо вони заблоковані у вашій країні.

Відмінною особливістю є те, що користувачі NordVPN можуть використовувати до 6 пристроїв одночасно, не виходячи з системи. Це означає, що ви можете здійснювати відеодзвінки з будь-якого планшета, смартфона або комп’ютера, яким ви володієте, не виходячи з іншого місця. З’єднання швидкі, а затримка низька. Швидкість мережі зазвичай досягає 10 Мбіт/с, що означає, що ви також можете завантажувати файли, дивитися відео та іншим чином повністю користуватися Інтернетом, увійшовши в систему.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Плюси
Дуже доступні плани
Більшість VPN-серверів з різними IP-адресами
256-бітове шифрування AES з ідеальною прямою секретністю
Немає журналів і зашифрованих з’єднань для повної конфіденційності
Чудова підтримка (чат 24/7).

Мінуси
Обробка відшкодування може зайняти 30 днів.

2. Surfshark

Будь то чорний список IP-адрес, глибока перевірка пакетів або інші більш незрозумілі способи блокування веб-сайтів і програм, Surfshark готовий відкусити їх усі. І не дивно, що вони надзвичайно добре оснащені, щоб подолати заборону VoIP в ОАЕ, не жертвуючи якістю дзвінків або надмірною буферизацією та затримкою.

Все зводиться до їхньої серверної мережі, яка на перший погляд здається скромними 800+ вузлами в 50 країнах світу. Однак кожен із цих серверів має можливість увімкнути деякі серйозні положення щодо конфіденційності, а саме маскування Surfshark Camouflage. Це повністю приховує ваш трафік VPN, дозволяючи вам повністю прослизати від цензорів.

Surfshark також використовував шифр 256-AES-GCM, який не можна зламати, по всій своїй мережі, і надає вам вибір сучасних протоколів тунелювання, включаючи OpenVPN, IKEv2/IPSec, WireGuard і навіть Shadowsocks. Немає жодного урядового цензора на землі, який міг би протистояти цьому набору VPN, навіть Китай!

Здійснюйте приватні відеодзвінки в повній конфіденційності з незалежною перевіреною політикою журналу Surfshark.

Плюси
Кожен сервер оптимізовано для розблокування Netflix, BBC iPlayer, Hulu тощо
Кожен сервер є спеціалізованим сервером
Гарантія повернення грошей без запитань
Базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про збереження даних
Відповідна підтримка клієнтів доступна 24/7.

Мінуси
Зростаюча мережа не має такого покриття, як більш зрілі VPN
Статус New-kid-on-the-block може не викликати такої довіри, як більші постачальники.

Прочитайте наш повний огляд Surfshark.

3. ExpressVPN

ExpressVPN — це швидкий, високобезпечний VPN-сервіс. Завдяки набору інтуїтивно зрозумілих додатків установка проста, незалежно від того, користуєтеся ви планшетом, смартфоном чи комп’ютером. Сервіс використовує шифрування AES-256, яке також використовується урядовими та військовими установами США. Він також має сувору політику нульового реєстрації, яка охоплює дані про трафік, історію перегляду, журнали DNS тощо.

Мережа ExpressVPN є однією з найбільших у світі з понад 3000 серверів у 94 країнах. Це означає, що з’єднання швидкі та стабільні з низькою затримкою. Ви можете насолоджуватися відео високої якості під час відеодзвінків за допомогою WhatsApp, Facebook Messenger, Skype та інших програм для відеодзвінків з Дубая.

Усі ці потужні функції роблять ExpressVPN нашим вибором №1 для використання програм для відеодзвінків в ОАЕ. Але це ще не все, що може зробити додаток. Це чудовий спосіб дивитися Netflix, HBO Go та інші обмежені сервіси в ОАЕ та під час подорожей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Плюси
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: 3 місяці безкоштовно (знижка 49% – посилання нижче)
3000+ надшвидкісних серверів
Витоків DNS/IP не виявлено
Сувора політика без реєстрації
Живий чат 24/7.

Мінуси
Трохи дорожче деяких інших варіантів.

4. CyberGhost

CyberGhost, можливо, найзручніший сервіс у цьому списку. Завдяки інтуїтивно зрозумілим додаткам використання програм для відеодзвінків у Дубаї стає легким, навіть якщо ви ніколи раніше не користувалися такими послугами. CyberGhost також підтримує одночасне використання 7 пристроїв, що означає, що ви можете використовувати його зі своїм комп’ютером, смартфоном і планшетом – і при цьому мати достатньо з’єднань.

Однак під простим інтерфейсом є потужний інструмент. З’єднання CyberGhost швидкі, а з понад 5500 серверів у 80 країнах з’єднання відеодзвінків є гладкими та стабільними. Досвідчені користувачі можуть перемикати налаштування, щоб створити індивідуальний досвід – а завдяки нульовому журналуванню, 256-бітному шифруванню AES та автоматичному перемиканню безпека безпеки користувача дуже жорстка.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Плюси
Працює з Netflix
Доступні плани
Юрисдикція в Румунії
Немає політики журналів
цілодобова підтримка.

Мінуси
Не добре працює в Китаї.

5. PrivateVPN

PrivateVPN — це новий бренд, який швидко стає одним із найкращих у всій галузі. Компанія базується в Швеції і приймає платежі в різних валютах, включаючи біткойн. Він поставляється з параметрами 128-бітного та 256-бітного шифрування AES, що дозволяє балансувати між швидкістю та безпекою, як вам потрібно під час використання VPN для відеодзвінків у Дубаї.

PrivateVPN дозволяє використовувати до 6 пристроїв одночасно. За результатами тестів, це незмінно одна з найшвидших VPN-сервісів у світі, а це означає, що ваші відеодзвінки будуть високоякісними, без затримок. Варіантів підключення також не бракує: близько 150 серверів у понад 60 країнах світу. Спершу це число може здатися меншим за середнє, але кожен сервер може похвалитися неймовірним часом роботи та продуктивністю в наших тестах. Навіщо погоджуватися на тисячі неякісних варіантів, коли ви можете мати кілька, які працюють так, як вони повинні?

Найкраще в PrivateVPN – це новий сервіс, тобто він завжди прагне випередити конкурентів. Прийнявши біткойн та пропонуючи інтуїтивно зрозумілі програми для iOS, MacOS, Android та інших платформ, PrivateVPN справді робить все можливе, щоб робити це за потреби своїх користувачів. Він також пропонує одні з найкращих і найщедріших варіантів цін, щоб залучити більше користувачів.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

6. PureVPN

PureVPN — це сервіс, який поєднує привабливі ціноутворення з потужними функціями безпеки та чудовою швидкістю. Маючи понад 2000 серверів у понад 140 країнах, PureVPN забезпечує програми для відеодзвінків у Дубаї з низькою затримкою, високою якістю та стабільним з’єднанням. Сервіс також використовує 256-бітне шифрування, що означає, що ваші відеодзвінки захищені.

Область, де PureVPN виділяється, — це додаткові функції. Сервіс має вбудований захист від шкідливого програмного забезпечення, фільтри електронної пошти від спаму, захист від DDoS, перемикач знищення та інші додатки. Існують також розширення для браузера для Chrome і Firefox, тобто ви можете використовувати свій обліковий запис PureVPN для перегляду в Інтернеті, доступу до веб-сайтів, таких як Netflix і Hulu, тощо.

Прочитайте наш повний огляд PureVPN.

Встановлення вашого VPN

Після того, як ви вибрали найкращий VPN зі списку вище та зареєструвалися, потрібно зробити кілька швидких і простих кроків, перш ніж ви будете готові використовувати програму для відеодзвінків на ваш вибір в Дубаї та ОАЕ. Ось що ви робите:

За допомогою веб-браузера увійдіть у свій новий обліковий запис VPN. Знайдіть інструкції, які стосуються ваших пристроїв, і завантажте всі необхідні програми через свій браузер або відповідний магазин додатків.
Знайшовши інструкції та завантаживши необхідні файли, запустіть програмне забезпечення. Потім вам може бути запропоновано вибрати сервер у США, Великобританії та ряді інших країн. Якщо це так, ми пропонуємо вам використовувати сусідню країну, де ваша програма для відеодзвінків є законною.
Перевірте своє з’єднання, щоб переконатися, що ви дійсно під’єднані до VPN. Один із способів зробити це – скористатися безкоштовним сервісом, наприклад ipcim.com.
Коли ваше VPN-з’єднання буде активним, ви можете почати використовувати свою програму для відеодзвінків, як зазвичай. Якщо ви хочете утриматися від VPN-з’єднання під час перегляду веб-сторінок, не забудьте вимикати його після дзвінків і навпаки. Переконайтеся, що ви під’єднано до VPN, перш ніж використовувати обраний месенджер відеодзвінків.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про встановлення VPN на свій мобільний пристрій, перегляньте наші посібники для Android та iOS.

Слово застереження

Якщо ви збираєтеся спробувати інші месенджери, будьте обережні та ретельно досліджуйте. Брандмауер ОАЕ потужний, і багато VPN не працюють всередині країни. Більше того, VPN зі слабким захистом і без політики нульового журналу можуть призвести до невеликих проблем із владою. Використовуючи VPN, яких немає в цьому списку, майте на увазі, що ви робите це на свій страх і ризик. Більше того, ми наполегливо не рекомендуємо використовувати безкоштовні VPN, про які ми докладніше розповідаємо в іншій статті.

Про офіційні програми для відеодзвінків ОАЕ

Дубай та інші Емірати офіційно підтримують дві програми для відеодзвінків. Ось підсумок обох:

Botim

Перший – це Botim: платна послуга, використання якої коштує 50 або 100 дирхамів ОАЕ, залежно від того, чи маєте ви передплату на мобільний або домашній. Botim дозволяє вам телефонувати іншим користувачам Botim по всьому світу і пропонує багато тих самих функцій, які ви очікуєте від програми для відеодзвінків, як-от WhatsApp.

Однак у Botim є кілька проблем. По-перше, ви можете використовувати його лише на певному мобільному номері або домашній мережі, які використовували під час реєстрації. Якщо ви хочете телефонувати, перебуваючи в чужому домі або з стільникового з’єднання друга, вам не пощастило. А якщо ви зайдете на сторінки програми в магазинах додатків Android і iTunes, ви побачите, що багато користувачів скаржаться на якість дзвінків.

На додаток до цього, Botim показує користувачам рекламу, навіть якщо послуга платна. Це, разом з тим, що більшість людей у ​​всьому світі просто не мають Botim, робить послугу менш зручною для більшості користувачів.

Давай я

Другий санкціонований урядом варіант називається C’Me. Як і Botim, C’Me платний, але телефонні дзвінки не на 100% безкоштовні. Якщо ви хочете здійснити відеодзвінок тривалістю більше 60 хвилин, вам доведеться заплатити додатково. Як і у випадку з Botim, ви не можете використовувати програму з мобільними телефонами або мережами, які не входять у ваш план щомісячних платежів.

Також, як і з Botim, ви можете лише відеодзвінки іншим користувачам C’Me. Це може бути проблемою, оскільки більшість користувачів Інтернету в усьому світі не мають C’Me. І останнє, але не менш важливе, висловилися багато жителів ОАЕ побоювання щодо конфіденційності обох програм.

Висновок

Залишатися на зв’язку з друзями та родиною може бути складно, оскільки всі популярні додатки месенджерів заблоковані в ОАЕ. Існують дозволені урядом альтернативи, але вони не завжди зручні у використанні. Це погана новина. Хороша новина полягає в тому, що послуги VPN на цій сторінці допоможуть вам залишатися на зв’язку з друзями, родиною та діловими партнерами за допомогою програм для відеодзвінків, до яких ви звикли.

Просто дотримуйтесь інструкцій на цій сторінці, ви можете використовувати будь-яку програму для відеодзвінків, яка вам подобається – WhatsApp, Facebook Messenger, Skype тощо. Завдяки нашим рекомендаціям VPN в ОАЕ ви можете насолоджуватися високоякісними відеодзвінками в Дубаї, не турбуючись про національний брандмауер країни. Вам також не потрібно користуватися платними послугами чи просити своїх контактів завантажувати локальні програми. Це дійсно так просто.

Цей посібник допоміг вам зрозуміти відеодзвінки в Дубаї та ОАЕ? У вас є запитання, поради чи коментарі? Тоді, будь ласка, повідомте нам про це за допомогою форми нижче!