Робочі області Microsoft Edge не працюють

Робочі області Microsoft Edge не працюють: виправлення поширених проблем

Microsoft Edge — це веб-браузер, який набув популярності завдяки своїй швидкості, безпеці та функціям. Однією з його найпопулярніших функцій є робочі області, які дозволяють організувати вкладки та вікна в окремі контейнери для різноманітних завдань або проектів. Однак деякі користувачі зіткнулися з проблемами з роботою Робочих областей Microsoft Edge. Якщо ви належите до цієї категорії, ця стаття допоможе вам усунути неполадки та відновити роботу робочих областей.

Причини, через які можуть не працювати Робочі області Microsoft Edge

Існує кілька причин, через які Робочі області Microsoft Edge можуть не працювати належним чином. Деякі поширені причини включають:

– Несумісність версій
– Проблеми з кешем та даними
– Розширення та надбудови
– Проблеми з обладнанням
– Тимчасові збої

Як виправити Робочі області Microsoft Edge, що не працюють

Щоб виправити робочі області Microsoft Edge, які не працюють, можна спробувати виконати наведені нижче дії:

Переконайтеся в сумісності версії

Переконайтеся, що ви використовуєте останню версію Microsoft Edge. Microsoft регулярно випускає оновлення, які містять виправлення помилок та вдосконалення. Перевірте наявність оновлень, перейшовши в меню “Налаштування та багато іншого” > “Довідка та відгуки” > “Про Microsoft Edge”.

  13 платформ для створення безсерверних програм

Очистіть кеш та дані

Кеш та дані веб-перегляду можуть накопичуватися з часом і спричиняти проблеми з роботою браузера. Щоб очистити кеш та дані, виконайте такі кроки:

– Введіть edge://settings/clearBrowserData в адресний рядок та натисніть Enter.
– У розділі “Діапазон часу” виберіть “Весь час”.
– Установіть прапорці для “Історія перегляду”, “Файли cookie та інші дані сайту” та “Кешовані зображення та файли”.
– Натисніть “Очистити дані”.

Вимкніть розширення та надбудови

Деякі розширення та надбудови можуть конфліктувати з робочими областями Microsoft Edge. Щоб вимкнути розширення та надбудови, виконайте такі кроки:

– Введіть edge://extensions в адресний рядок та натисніть Enter.
– Перемкніть перемикач наліво для будь-якого розширення або надбудови, яку потрібно вимкнути.

Вирішення проблем з обладнанням

Іноді проблеми з роботою Робочих областей Microsoft Edge можуть бути пов’язані з проблемами з обладнанням, наприклад, із графічними драйверами. Переконайтеся, що у вас встановлені найновіші графічні драйвери, відвідавши веб-сайт виробника обладнання.

  Як видалити гілку в Git локально та віддалено

Вирішення тимчасових збоїв

Якщо ви зіткнулися з тимчасовим збоєм, спробуйте закрити та знову відкрити Microsoft Edge. Ви також можете спробувати перезавантажити комп’ютер. Якщо проблема не зникає, спробуйте скористатися іншим веб-браузером, наприклад, Chrome або Firefox, щоб визначити, чи проблема пов’язана з Microsoft Edge.

Висновок

Робочі області Microsoft Edge є потужним інструментом для організації вкладок та вікон. Однак деякі користувачі зіткнулися з проблемами з роботою Робочих областей. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, спробуйте виконати наведені в цій статті дії, щоб усунути неполадки та відновити роботу робочих областей. Якщо жоден із цих кроків не вирішить проблему, зверніться до служби підтримки Microsoft для отримання додаткової допомоги.

Часті запитання (FAQ)

1. Чому не працюють Робочі області Microsoft Edge?
Робочі області Microsoft Edge можуть не працювати через несумісність версій, проблеми з кешем та даними, rozshyrennya та надбудови, проблеми з обладнанням або тимчасові збої.

2. Як оновити Microsoft Edge?
Щоб оновити Microsoft Edge, перейдіть в меню “Налаштування та багато іншого” > “Довідка та відгуки” > “Про Microsoft Edge”.

3. Як очистити кеш та дані Microsoft Edge?
Щоб очистити кеш та дані Microsoft Edge, введіть edge://settings/clearBrowserData в адресний рядок та натисніть Enter. Установіть прапорці для “Історія перегляду”, “Файли cookie та інші дані сайту” та “Кешовані зображення та файли” та натисніть “Очистити дані”.

  Що означає «IDGI» і як ви його використовуєте?

4. Як вимкнути розширення та надбудови Microsoft Edge?
Щоб вимкнути розширення та надбудови Microsoft Edge, введіть edge://extensions в адресний рядок та натисніть Enter. Перемкніть перемикач наліво для будь-якого розширення або надбудови, яку потрібно вимкнути.

5. Які ще способи можна спробувати, якщо жоден із наведених вище кроків не вирішив проблему?
Якщо жоден із наведених вище кроків не вирішив проблему, спробуйте перевстановити Microsoft Edge, просканувати систему на наявність шкідливого програмного забезпечення або звернутися до служби підтримки Microsoft для отримання додаткової допомоги.

6. Як можна отримати доступ до додаткових функцій Microsoft Edge?
Ви можете отримати доступ до додаткових функцій Microsoft Edge, встановивши розширення та надбудови. Ви можете знайти розширення та надбудови в інтернет-магазині Microsoft Edge.

7. Чи є Microsoft Edge безпечним браузером?
Так, Microsoft Edge є безпечним браузером. Він оснащений функціями безпеки, такими як блокування вистеження, захист від фішингу та захист від шкідливого програмного забезпечення.

8. Які альтернативи Microsoft Edge можна використовувати?
Деякі альтернативи Microsoft Edge включають Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera та Safari.