Ринкова вартість Apple досягла 3 трильйонів доларів і придбала найкращий фінтех-стартап M&A

| | 0 Comments| 1:17 PM
Categories:

Привіт люди! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Ринкова вартість Apple досягла 3 трильйонів доларів

Apple стала першою компанією в світі, ринкова капіталізація якої досягла позначки в 3 трильйони доларів. Ціна акцій цього року зросла на 46%, що зробило її однією з найефективніших компаній у клубі трильйонів доларів.

Серед інших компаній у списку трильйонних доларів McAP є Alphabet, Microsoft, Amazon і Nvidia. Показники Apple у 2022 році були низькими, а ринкова капіталізація впала нижче 2 трильйонів доларів.

Оцінка Apple досягла нового максимуму після запуску гарнітури Apple Vision Pro AR за 3499 доларів на WWDC. Його можна буде придбати наступного року.

  Виправити помилку чату Reddit під час завантаження вмісту

Найкращий придбаний стартап Fintech M&A

#1. Ramp купує стартап служби підтримки клієнтів Cohere.io

Ramp — це компанія з автоматизації фінансів, яка придбала Cohere.io (відрізняється від Cohere.com), стартап, що спеціалізується на підтримці клієнтів на основі ШІ. Cohere отримала 3,1 мільйона доларів початкового фінансування на чолі з Initialized Capital, а пізніше забезпечила додаткові 400 тисяч доларів США. Ramp довіряють понад 15 000 компаній у всьому світі.

Cohere використовує генеративний AI та LLM для аналізу даних служби підтримки клієнтів, допомагаючи командам підтримки обробляти запити в режимі реального часу. Понад 200 компаній, у тому числі Ramp, Deel, Loom і SecureFrame, користуються перевагами платформи Cohere для кращої підтримки та обслуговування клієнтів.

  3 способи множення матриць у Python

#2. Visa купує бразильський фінтех-стартап Pismo за блокбастерську угоду на 1 мільярд доларів

Visa купує бразильський платіжний стартап Pismo за 1 мільярд доларів, що робить його значним придбанням у сфері фінансових технологій. Pismo має близько 80 мільйонів активних облікових записів і понад 40 мільйонів випущених карток. Хмарна платформа Pismo щорічно обробляє 50 мільярдів API-викликів і 40 мільярдів доларів транзакцій.

Humane випустила свій перший продукт

Першим продуктом Humane є Ai Pin, носимий гаджет із функцією штучного інтелекту та проектованим дисплеєм. Стартап Humane AI запускають колишні співробітники Apple. Компанія залучила багатьох співробітників на ключові посади Apple.

  11 найкращих офісних стільців для комфортної роботи вдома

Humane успішно залучила фінансування на загальну суму 230 мільйонів доларів від своїх нинішніх і минулих інвесторів, зокрема Марка Беніоффа, генерального директора Salesforce.

Згідно зі звітом, AI Pin — це інтелектуальний носимий пристрій, вбудований в одяг. Він використовує набір датчиків для полегшення контекстної та зовнішньої обчислювальної взаємодії.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».