techukraine.net techukraine.net Рентабельні маркетингові рішення електронною поштою

Рентабельні маркетингові рішення електронною поштою

| | 0 Comments| 2:03 PM
Categories:

За даними HubSpot, найефективніші стратегії електронного маркетингу включають:

 • Сегментація передплатників
 • Персоналізація повідомлень
 • Автоматизація електронної пошти

А чи знаєте ви, що BigMailer може допомогти вам впоратися з ними, не витрачаючи при цьому $$ і ресурси? 🤔

Якщо ви блогер або маркетолог, намагаючись знайти економічно ефективне рішення для маркетингу електронною поштою, не шукайте нічого далі, ніж BigMailer!

У цій статті ми обговоримо весь BigMailer: що це таке, як він допомагає блогерам і агентствам і які функції роблять це рішення «найкращим» для вашого бізнесу.

Що таке BigMailer?

BigMailer — це надійна маркетингова платформа електронної пошти, призначена для оптимізації та керування великомасштабними маркетинговими ініціативами електронної пошти.

Програмне забезпечення містить набір інструментів для ефективного створення, проведення та моніторингу маркетингових кампаній електронною поштою. Деякі з його основних функцій включають керування списком адрес електронної пошти, настроювані шаблони, автоматизацію, ретельну аналітику тощо.

Окрім цього, BigMailer допомагає організаціям охопити цільову аудиторію за допомогою налаштованих, захоплюючих і адаптованих інформаційних бюлетенів.

Завдяки понад 3000 брендів і чудовим відгукам користувачів BigMailer, безсумнівно, є популярним інструментом серед компаній, які намагаються змінити свою маркетингову електронну пошту.

Як це допомагає блогерам і маркетинговим агентствам?

BigMailer багато в чому приносить користь як блогерам, так і маркетинговим агентствам. Нижче наведено деякі з його переваг:

Для блогерів

 • Керування електронною поштою: BigMailer дозволяє блогерам легко створювати та організовувати електронні кампанії. Щоб створювати електронні листи професійного вигляду, блогери можуть використовувати редактор електронних листів із функцією перетягування. За допомогою BigMailer легко налаштувати дизайн, макет і вміст електронної пошти.
 • Керування передплатниками: за допомогою BigMailer блогери можуть сегментувати та обробляти свої списки передплатників. Крім того, це забезпечує цільові зв’язки з різними групами читачів.
 • Автоматичні послідовності електронних листів: блогери можуть налаштувати автоматичні послідовності електронних листів, щоб взаємодіяти з передплатниками, доставляти вміст, просувати продукти та навіть підтримувати зв’язки з аудиторією.
 • Шаблони електронної пошти. Великі поштові програми надають заздалегідь розроблені шаблони, що полегшує створення професійних електронних листів для блогерів. Візуально привабливий дизайн цих електронних листів ідеально підходить для блогерів, які мають менше або взагалі не мають досвіду в дизайні.
 • Відстеження та аналітика: ще однією важливою перевагою використання BigMailer є доступність повної інформації про продуктивність електронної пошти. Блогери можуть оптимізувати свій маркетинг електронною поштою за допомогою таких показників, як частота відкриття, рейтинг кліків тощо.
 • Персоналізація: блогери можуть персоналізувати електронні листи за допомогою імен одержувачів, динамічного вмісту та персоналізованих рекомендацій, сприяючи більш індивідуальному та привабливому досвіду.
 • Тестування A/B: BigMailer дозволяє блогерам експериментувати з різними темами електронних листів, варіантами вмісту та макетами, щоб визначити найефективніші стратегії для своєї аудиторії.

Для маркетингових агентств

 • Керування клієнтами: за допомогою BigMailer агентства можуть керувати кампаніями електронної пошти для кількох клієнтів з однієї платформи, мінімізуючи робочі процеси.
 • Співпраця та командна робота: BigMailer пропонує функції для співпраці, що дозволяє командам агентств працювати разом над процесами створення та затвердження кампаній. Він навіть інтегрується зі сторонніми інструментами для співпраці, такими як Slack.
 • Інформаційна панель звітів і клієнтів: агентства можуть створювати вичерпні звіти та аналітику, щоб ділитися ними з клієнтами, демонструючи ефективність електронної кампанії.
 • Масштабованість: Платформа BigMailer розроблена для обробки великих обсягів електронних листів, задовольняючи потреби зростаючих маркетингових агентств із розширенням клієнтської бази.
 • Біле маркування: BigMailer надає варіанти білого маркування, що дозволяє агентствам представляти маркетингові послуги електронною поштою як власні, підкреслюючи ідентичність свого бренду.
 • Відповідність: BigMailer дотримується суворих інструкцій і найкращих практик, викладених у нормативних актах щодо електронної пошти, таких як Закон CAN-SPAM і GDPR. Вбудовані функції керують відмовами, скасуваннями підписки та налаштуваннями користувачів відповідно до цих правил.
 • Доставляемість: платформа ретельно відстежує доставку електронної пошти, щоб підтримувати високі показники успішної доставки електронної пошти. Він відстежує основні фактори, які впливають на доставку, такі як репутація відправника, показники відмов і скарги на спам.
  11 способів усунути постійне відключення Skype на ПК

Тепер, коли ви знаєте, як BigMailer може допомогти цій справі, давайте поглибимося, щоб дослідити його основні функції.

Ключові особливості

Єдине управління брендом

BigMailer — чудове рішення для електронного маркетингу для агентств. Його інтуїтивно зрозуміла інформаційна панель дозволяє додавати та керувати необмеженою кількістю брендів і кампаній з-під даху.

Ви можете легко перемикатися між брендами, переглядати статистику кампаній і вносити зміни в реальному часі.

Крім того, ви можете запросити членів команди або клієнтів для контрольованого керування кампаніями за допомогою рольового доступу.

Крім того, ваші користувачі без прав адміністратора можуть мати 3 рівні доступу – менеджери облікових записів, менеджери брендів і менеджери кампаній.

Попередня сегментація

Сегментація електронної пошти – це процес, у якому ви розділяєте свій безладний список електронної пошти на менші групи або сегменти з наміром надсилати цільові та персоналізовані електронні листи.

Поділ можна зробити на основі поведінкових, геологічних і хронологічних ознак клієнтів. Крім того, сегментація допомагає пропонувати релевантний вміст одержувачам електронної пошти.

Використовуючи BigMailer, ви можете сегментувати свій список розсилки за допомогою:

 • Ваші власні поля. Наприклад, дата останнього замовлення або статус підписки.
 • Попередньо визначені поля, такі як геомісцезнаходження, вік, стать тощо.
 • Надіслані, відкриття, кліки та інші показники залучення за певний період

Сегментація електронної пошти є обов’язковою для того, щоб ваші маркетингові кампанії були націлені на цільову аудиторію та мали правильне повідомлення.

White-Label для агентств

Тепер, оскільки у вас є кілька клієнтів, BigMailer погано називає себе між вами та вашими клієнтами.

Таким чином, функція білої мітки BigMailer лише для агентств дозволяє розмістити платформу у вашому домені без усіх посилань на BigMailer.

Таким чином, ваші клієнти зможуть отримати доступ до маркетингових послуг електронної пошти BigMailer на веб-сайті вашої організації, і ви зможете стягувати з них плату відповідно до вашої моделі ціноутворення.

Завдяки цьому ви також можете розширити пропозиції свого агентства. Його можна використовувати для:

 • Відстеження посилань електронною поштою
 • Налаштування сторінки скасування підписки
 • Покращення доставки

І багато іншого.

Попередньо створені шаблони та вбудовані редактори

BigMailer пропонує бібліотеку настроюваних шаблонів електронної пошти. Ви можете зберігати та ділитися шаблонами на рівні облікового запису, щоб використовувати їх між брендами. Або ви можете додати свої шаблони HTML.

Крім того, платформа надає два вбудовані редактори: класичний і редактор з перетягуванням.

Класичний редактор допомагає налаштовувати шаблони HTML за допомогою кодування або редагування текстових блоків, тоді як останній чудово підходить для налаштування шаблонів або створення нових за допомогою простого вибору та скидання елементів.

  Як використовувати цифрову камеру як веб-камеру

Ви можете легко перемикатися між двома редакторами за допомогою простого перемикача.

Інтеграції

BigMailer гарантує, що вас ніколи не виведуть із існуючої екосистеми. Таким чином, він пропонує бездоганну інтеграцію з Zapier, Integromat, Zoho, Integrated і Pabbly Connect.

Використовуючи вищезазначене, ви можете підключити платформу до сотень сторонніх програм.

Ви можете синхронізувати записи клієнтів із CRM чи іншим ESP або навіть створити спеціальну автоматизацію на основі подій за допомогою веб-хуків.

Тестові кампанії A/B

A/B-тестування стосується процесу запуску кількох версій кампанії для визначення найкращої з них. Він передбачає порівняння таких показників, як частота відкриття, рейтинг кліків, результативність тощо, щоб знайти кампанії з найкращою рентабельністю інвестицій.

Використовуючи BigMailer, ви можете запускати одно- або багатоваріантні тести, перш ніж надсилати електронні листи.

Наприклад, припустімо, що ви не впевнені щодо 2 різних рядків теми або 2 різних версій тексту вашого повідомлення, або обох. У такому випадку ви можете запустити A/B-тести, щоб порівняти різні розміри ваших електронних листів.

Проведення A/B-тестів може допомогти вам оптимізувати залучення кампанії, визначивши найкращий час або тему для використання. Здебільшого ви можете налаштувати A/B-тест, щоб визначити таке:

 • Ідеальний час відправки
 • Найкраща тема
 • Найкраще перетворює заклик до дії в тілі вашої електронної пошти

Примітка. Тести A/B можна використовувати лише для масових електронних листів.

Управління репутацією відправника

Репутація (або рейтинг) відправника є ключовим фактором, який впливає на попадання електронних листів у папку “Вхідні” (а не спам). Чим вища репутація відправника, тим більше у вас шансів потрапити до папки “Вхідні” потенційного клієнта.

BigMailer дозволяє вам керувати репутацією відправника за допомогою показників залученості кампанії в режимі реального часу, таких як показники відмов і скарг для кожного постачальника поштової скриньки.

Опрацювання цих показників може допомогти розширити бізнес-комунікації за допомогою відповідного вмісту та потрібної кількості електронних листів, надісланих цільовій аудиторії.

Основні переваги використання BigMailer

Підвищення рентабельності інвестицій

Рентабельність інвестицій (ROI) стосується кожного заробленого долара за витрачений долар. Рентабельність інвестицій відіграє важливу роль у визначенні успіху електронної кампанії.

BigMailer забезпечує виняткову рентабельність інвестицій для відправників великої кількості повідомлень зі списками, що перевищують 50 000 контактів.

Ціноутворення на платформі є найбільш рентабельним і гнучким у всій галузі (дивіться синю лінію на графіку нижче – вона внизу)

Зменшити вартість

Маркетинг електронною поштою може коштувати вам ціле стан. Для цього потрібні інструменти для розробки та розробки інформаційних бюлетенів і кампаній. Швидше за все, у вас може бути маса інструментів для роботи.

BigMailer супроводжує вбудовані інструменти та елементи, від попередньо створених шаблонів до універсальних редакторів; ви отримуєте все на одній платформі.

У результаті ви уникаєте витрат на підписку на кілька програм. У той же час це також економить час і зусилля на жонглювання між ними.

Розгорніть Дохід

Не безпосередньо, але в довгостроковій перспективі BigMailer відіграє життєво важливу роль у збільшенні прибутку від кампаній електронної пошти чи загалом.

Він має намір підвищити доступність, підвищити показники відкриття та кліків, а також надсилати цільові електронні листи, щоб нарешті збільшити доходи.

  Як ви можете дізнатися, чи хтось вимкнув своє місцезнаходження на iPhone

Підвищення продуктивності

BigMailer може допомогти вам автоматизувати більше десятка завдань, пов’язаних із маркетингом електронною поштою. Ви можете автоматизувати регулярні електронні листи, налаштувати крапельні кампанії або ініціювати електронні листи на основі тригерів, керованих подіями.

Насправді його інтеграція з Zapier допоможе вам вийти за рамки номіналу, створюючи робочі процеси за допомогою сторонніх платіжних інструментів, таких як Paypal, Salesforce, Pabbly, Zoho тощо.

Виконуючи половину своїх завдань автоматизовано, ви можете витратити час на розробку більш масштабних маркетингових планів.

Все ще думаєте про BigMailer? Ось деякі інші альтернативи, які ви можете дослідити.

Альтернативи BigMailer

#1. Сенді

Sendy — це маркетинговий інструмент електронної пошти, який розміщується самостійно, і дозволяє надсилати масові листи та керувати ними через Amazon Simple Email Service (SES). Платформа додає щомісячну плату; ви платите за те, що використовуєте.

особливості

 • Отримуйте чітко візуалізовані звіти з усіма ключовими KPI, такими як відмову, відкритість, доставляемість тощо, щоб приймати кращі рішення на основі даних
 • Налаштувати автовідповідачі для повторюваних електронних листів; налаштуйте крапельні кампанії для автоматичного зв’язку з передплатниками через проміжки часу
 • Плавне керування підписками за допомогою масового імпорту/видалення підписників, користувацьких полів, одно-/подвійної реєстрації, форми підписки або API для додавання користувачів
 • Інтеграція з популярними платформами CMS, такими як WordPress, Magento та Joomla; також інтегрується з Zapier для полегшення автоматизації та інтеграції з тисячами програм сторонніх розробників

Завдяки Sendy електронні листи надсилаються через Amazon SES за приголомшливо низькою ціною лише 1 долар США за 10 000 електронних листів. Однак, на відміну від BigMailer, Sendy вимагає від вас власних серверів хостингу.

#2. MailerLite

MailerLite пропонує набір інструментів цифрового маркетингу, які допомагають вам створювати веб-сайти, цільові сторінки, залучати потенційних клієнтів і автоматизувати маркетинг електронною поштою. Платформа пропонує різні інструменти автоматизації та редагування, щоб надихнути ваші інформаційні бюлетені та маркетингову гру електронною поштою.

особливості

 • Має галерею шаблонів інформаційних бюлетенів і три різні редактори для створення привабливих і адаптивних кампаній
 • Інтегрується з платформами електронної комерції, такими як Shopify, для створення кампаній електронною поштою на основі поведінки клієнтів
 • Легко монетизуйте свою розсилку, продаючи підписки через Stripe на цільових сторінках MailerLite.
 • Налаштуйте кампанії автоматичного повторного надсилання невідкритих електронних листів для своєчасного зв’язку з потенційними потенційними клієнтами
 • Використовуйте функції сегментації, тегування та персоналізації, щоб надсилати цільові та персоналізовані кампанії електронною поштою
 • Ретельно відстежуйте ефективність кампанії за допомогою вбудованих опитувань електронною поштою, аналітики, відстеження продажів, візуальних карт кліків тощо

MailerLite має модель ціноутворення на основі передплатників із безкоштовним використанням до 1000 передплатників. У нього понад 1 000 000 задоволених клієнтів по всьому світу.

Крім того, його обслуговування клієнтів вражає показником задоволеності 97% і швидким часом відповіді 5 хвилин.

Підведенню

Якщо ви коли-небудь захочете інвестувати у щось із вражаючою рентабельністю інвестицій для свого бізнесу, не дивіться далі, ніж BigMailer.

Програмне забезпечення пропонує безмежні можливості для блогерів і маркетологів для покращення своєї маркетингової гри електронною поштою. Від керування кількома брендами до інструментів редагування та інформаційних панелей – у BigMailer є все.