Рекламне посередництво – новий спосіб монетизації вашого веб-сайту в повній мірі

Створення веб-сайту – це лише перший крок, але збільшення бази відвідувачів і заробіток на цьому потребують значних зусиль і часу.

Видавці, блогери та власники веб-сайтів постійно розміщують чудовий вміст, щоб збільшити охоплення, залучення користувачів і SEO. Незважаючи на те, що багатьом вдається отримати хороший трафік, заробляти гроші все ще залишається для них проблемою.

Більшість людей думають про AdSense, коли йдеться про монетизацію. Але є й інший, фактично прозорий спосіб монетизації сайту.

Чи існують альтернативи AdSense?

Google AdSense є дуже популярним сервісом монетизації. Але він має масу недоліків. По-перше, існує сувора система затвердження. Багато веб-сайтів із високим трафіком, наприклад веб-сайти для дорослих, просто не можуть бути схвалені.

І якщо ви перебуваєте в основних нішах і отримуєте схвалення, у вас немає абсолютно ніякого контролю над тим, як розкуповуються ваші місця. Ви не уявляєте, яка ваша фактична ціна за показ, оскільки в AdSense є прихований аукціон. Його мінімальна виплата становить 100 доларів. Це значно впливає на швидкість вашої сторінки, що погіршує взаємодію з користувачем. І багато іншого.

Тому, шукаючи альтернативу AdSense, багато хто вибрав би рекламні мережі з ціною за милю або тисячу показів (CPM). Але вгадайте що, цього буде недостатньо.

Чому рекламні мережі CPM не приносять достатнього прибутку?

Більшість шукає рекламні мережі у своїй ніші. Але робота з рекламними мережами набридлива і не така прибуткова, як ви сподіваєтеся. Причина полягає в наступному:

  • Будучи посередником, вони знижують ціни, нерідко включаючи і чорну оборотну частку.
  • Більшість із них не контролюють якість реклами або просто не докладають достатньо зусиль, щоб зробити це належним чином.
  • Щоб знайти мережу, яка найкраще підходить для вашого трафіку, потрібно багато часу та зусиль.
  • Одночасна робота з декількома мережами технічно складна і трудомістка.
  • Мережі, як правило, спочатку шукають вищу комісію та розміщують кілька оголошень в одному місці, не піклуючись про взаємодію з користувачем.

Отже, кращою альтернативою тут було б знайти рішення, яке поєднує попит рекламних мереж і розумну та прозору послугу монетизації. Можливо, ви чули про рекламні посередницькі платформи, наприклад AdSpyglass.

Що таке рекламне посередництво?

Рекламне посередництво – це технологія, яка допомагає вам ефективно монетизувати свій веб-сайт. Платформа рекламного посередництва дозволяє працювати з кількома рекламними мережами одночасно, використовуючи для цього один рекламний код і одну інформаційну панель. Простіше кажучи, платформа посередництва створює аукціонний ринок для вашого інвентарю.

  Скільки грошей ви заощадите за допомогою Apple One?

Рекламні мережі, DSP і прямі рекламодавці змагаються за ваші рекламні місця, а ви отримуєте найвигідніші пропозиції, показуйте рекламу з найкращою eCPM. Таким чином ви заробляєте більше грошей, показуєте лише найрелевантнішу рекламу, отримуєте максимальну швидкість заповнення та зберігаєте взаємодію з користувачем.

Як працює рекламне посередництво?

Щоб зрозуміти це, важливо знати, як видавці заробляють на рекламі.

Дохід від реклами = запити реклами * eCPM * коефіцієнт заповнення рекламою

Отже, якщо ви хочете збільшити дохід від реклами, вам потрібно оптимізувати eCPM або рівень заповнення, або обидва для кожного запиту реклами.

Платформа рекламного посередництва може запропонувати вам доступ до кількох рекламних мереж, DSP і прямих рекламодавців в одному рекламному місці. Далі вони змагаються, щоб отримати доступний інвентар. Платформа посередництва вибере рекламну мережу, DSP або прямого рекламодавця, який може запропонувати вам найвищу виплату.

Крім того, платформа рекламного посередництва також може дозволити вам ранжувати цих рекламних брокерів на основі ваших уподобань.

Тим не менш, ви можете бути впевнені, що оголошення буде показано з найвищою ціною за тисячу показів серед усіх доступних брокерів, оскільки аукціон рекламних посередників визначає пріоритетність доступних рекламодавців на основі історичного аналізу CPM кожного брокера з розподілом за GEO.

Які функції повинна мати служба рекламного посередництва?

Хороша платформа рекламного посередництва матиме деякі ключові функції, як-от:

Прозора ротація оголошень

Правильно виконана ротація оголошень дає змогу показувати найкращі оголошення на вашому веб-сайті для відвідувачів. Він має визначати пріоритетність оголошень на основі їх ефективності в одній групі оголошень і оптимізувати оголошення за такими параметрами, як місцеположення, пристрій, ключове слово тощо. Таким чином ви можете покращити кількість показів і кліків.

Багато видавців пробують спеціальний код для ротації на сервері. Але зробити це самостійно дуже складно, і часто нічого доброго з цього не виходить.

Просте підключення та надійна підтримка

Платформа рекламного посередництва має пропонувати легкий і безпроблемний процес адаптації. У вас не повинно виникнути труднощів із налаштуванням облікового запису та початком роботи з ним.

Отже, коли ви обираєте платформу рекламного посередництва, дізнайтеся про повний процес адаптації та яку допомогу ви можете очікувати від них.

Говорячи про допомогу, вам також потрібно перевірити, наскільки надійна команда підтримки клієнтів. Ви не знаєте, коли можуть виникнути проблеми, а якщо це станеться, вам потрібен хтось, хто допоможе, якщо ви не можете вирішити їх самі.

Якщо можливо, перевірте історію служби підтримки. Добре, якщо вони мають досвід виступати на вашій стороні (видавця).

Налаштування та персоналізація

Хороша рекламна посередницька платформа повинна дозволяти вам налаштовувати її налаштування, щоб ви могли гнучко використовувати її так, як вам потрібно. Ви повинні мати можливість вносити деякі зміни в налаштування, налаштовувати інформаційну панель і звіти тощо.

Так само персоналізація є ключовою в сучасному маркетингу. Отже, це також важлива функція, яку має пропонувати платформа рекламного посередництва. Ви повинні мати можливість налаштувати поведінку, щоб персоналізувати свої оголошення на основі особистої інформації користувачів, інтересів, регіону, країни, мови, пристрою тощо. Це також має надати вам багато фільтрів для перегляду вашого трафіку за платформою, браузером, пристрій, тип проксі, кампанія, рекламна мережа, дата тощо.

  Як подати заявку на отримання Apple Card

Це допоможе підвищити релевантність і збільшити трафік і дохід від реклами.

Гарний вибір рекламних мереж у вашій ніші

Ще одна бажана функція платформи рекламного посередництва – широкий вибір рекламних мереж у вашій ніші. Ви повинні мати можливість легко додавати та видаляти рекламні мережі за допомогою однієї платформи. Це не тільки збільшить вашу продуктивність, але й заощадить час і зусилля.

Тож перевірте, з якою кількістю рекламних мереж, включаючи основні, вони інтегровані. Це гарантує, що ви матимете оголошення з високою eCPM, а ваші рекламні місця будуть заповнені цінними оголошеннями для отримання більшого прибутку.

Наприклад, AdSpyglass — це рекламна посередницька платформа, яка вже пропонує просту інтеграцію з 35 рекламними мережами, включаючи PropellerAds, BigClick, Bidvertiser, AdX тощо.

Доступ до прямих рекламодавців

Платформа медитації повинна мати рішення для легкого додавання прямих рекламодавців (мати власний DSP або дозволяти вам додавати власні підключення), а не лише до рекламних мереж. А прямі рекламодавці завжди кращі за мережі. Вони пропонують кращу якість, ви можете бути на 100% впевнені, що оголошення завжди актуальні, і вони зазвичай платять більше.

Уявіть, що ви довгостроково працюєте з двома рекламними мережами. Зазвичай вони викуповують 80% вашого трафіку (наприклад, трафік у США). Решта 20% вашого трафіку надходить з Європи, і ви не показуєте реклами цим відвідувачам. Оскільки мережі, з якими ви працюєте, не мають пропозицій для європейського трафіку.

Коли ваша платформа посередництва надає доступ до прямих рекламодавців, ви можете зв’язатися з прямим рекламодавцем, якому потрібні європейські клієнти, додати його оголошення до своєї ротації та монетизувати 100% свого трафіку.

Підтримка всіх популярних форматів реклами

Має значення не лише кількість рекламних мереж, а й формат оголошення.

Платформи рекламного посередництва надають кілька форматів оголошень, тож у вас є багато варіантів показу оголошень. Ви можете бути креативнішими за допомогою додаткових параметрів формату, таких як відображення банерів, спливаючих вікон, власних банерів, прямих посилань, вихідного потоку, внутрішнього відео, повзунків, push-повідомлень тощо.

Таким чином ви матимете можливість вирішувати, де та як показувати рекламу на вашому веб-сайті, щоб зробити його цікавим і не перевантажувати відвідувачів.

Уніфікована звітність і аналітика

Детальні звіти допоможуть вам зрозуміти багато речей про монетизацію рекламних місць. Це дасть вам уявлення про те, який дохід ви отримуєте від реклами. Коли справа доходить до звітності, ви повинні отримати повністю детальне розуміння:

  • Кожна діяльність і виконання
  • Яка рекламна мережа принесла скільки доходу
  • eCPM

Візуалізація всіх чисел безпосередньо без плутанини допоможе вам помітити розбіжності та речі, які слід покращити. Це також допоможе вам збільшити свої плюси, щоб залишатися попереду конкурентів.

Анти-Adblock

Інструменти Anti-Adblock — це рішення, які дозволяють видавцям показувати рекламу, навіть якщо користувач увімкнув Adblock (для блокування реклами). Це допоможе вам відновити дохід від реклами після втрати через Adblocks. Згідно з TechCrunch, 30,5% з 10 тис сайти, які оцінює Alexa, використовують інструмент проти блокування реклами, щоб запобігти втраті доходу.

  Як активувати Crunchyroll на будь-якому пристрої

Платформа для медитації, надаючи рішення для захисту від AdBlock, вказує на те, що вона справді піклується про ваш дохід. Наприклад, це робить AdSpyglass.

Моніторинг якості реклами

Моніторинг якості реклами – це процес, який забезпечує привабливість, безпечність і приємність глядачів під час перегляду реклами на вашому сайті. І якщо це пов’язано з користувацьким досвідом, ви завжди повинні сприймати це серйозно та докладати зусиль для покращення.

Отже, інструмент рекламного посередництва має забезпечувати моніторинг якості реклами.

Вищезгаданий AdSpyglass пропонує своїм користувачам моніторинг якості як додаткову послугу. Їхня команда налаштовує поведінку реклами, контролює якість реклами за допомогою інтегрованих інструментів оцінки якості та інформує як видавців, так і рекламних брокерів, коли виявляється погана реклама. Отже, можна негайно вжити необхідних заходів для видалення цих оголошень, перш ніж вони зможуть відштовхнути ваших відвідувачів.

Процес оплати

Легкий процес оплати – це те, чого прагне кожен. Нікому не подобається тривалий платіжний цикл із такою кількістю роботи, щоб отримати гроші.

Отже, рекламна посередницька платформа, коли йдеться про її діяльність на ринку, повинна пропонувати гнучку систему оплати. Він не повинен затримувати ваші прибутки без причини та змушувати вас чекати в кожному платіжному циклі. Він також має підтримувати такі популярні методи оплати, як PayPal, Payoneer, Bitcoin, WebMoney тощо, щоб полегшити процес для вас.

Висновок

Використання рекламної посередницької платформи, як-от AdSpyglass, спрощує й пришвидшує монетизацію ваших оголошень, одночасно пропонуючи вам глибший контроль над вашим інвентарем.

Раніше продати рекламне місце було складніше. Видавцям, які працюють із кількома рекламними мережами, прямим рекламодавцям тощо, було складно керувати цими мережами та стикалися з труднощами через часті зміни цін і нерелевантні оголошення. Тому вони почали прагнути кращого, чіткого й точного бачення того, що насправді відбувається з їхніми оголошеннями.

Рекламне посередництво вирішує ці проблеми, значно збільшуючи ваш дохід. І найкраще в цьому – все, що вам потрібно зробити, це один раз додати один код на свій веб-сайт. І дозвольте платформі творити свою магію, поки ви докладете всіх зусиль для створення чудового вмісту та збільшення трафіку.

Будемо сподіватися, що одного дня у нас буде більше таких платформ для кожної ніші.