Резервне копіювання WhatsApp застрягло на iPhone: 10 способів виправити!

Створити резервну копію ваших повідомлень і чатів у WhatsApp досить легко. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати частоту резервного копіювання (щодня/щотижня), і все. WhatsApp автоматично створює резервні копії ваших чатів у iCloud з вашого iPhone, тому вони завжди доступні на випадок, якщо вам потрібно скинути налаштування iPhone або якщо ви купите новий iPhone 14 пізніше цього року. Однак ряд користувачів iPhone повідомили, що їх резервна копія WhatsApp застрягла на iPhone. Якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою, не хвилюйтеся, усунути проблему досить легко. Отже, ось 10 способів виправити застрягу резервну копію WhatsApp на iPhone.

10 рішень, щоб виправити застрявання резервної копії WhatsApp на iPhone (2022)

Причин зависання резервної копії WhatsApp може бути кілька. У цьому посібнику ми розглянемо покроковий підхід, починаючи від найпоширеніших проблем, до більш рідкісних проблем, через які ваші чати WhatsApp не створюються на вашому iPhone.

Хоча ми рекомендуємо вам дотримуватися цього посібника в тому порядку, який ми згадували, ви можете перейти до будь-якого способу, який ви хочете спочатку спробувати, використовуючи наведений нижче зміст.

1. Перевірте доступне сховище iCloud

Однією з найпоширеніших причин, чому резервні копії WhatsApp зависають на iPhone, є недостатнє сховище iCloud. Apple пропонує мізерні 5 ГБ безкоштовного хмарного сховища, і навіть якщо у вас є план iCloud+, добре переконатися, що у вас є достатньо місця для резервних копій WhatsApp.

 • Перейдіть до програми «Налаштування» на своєму iPhone і торкніться банера Apple ID.

 • Далі торкніться iCloud. У верхній частині екрана ви повинні побачити, скільки пам’яті iCloud залишилося для вашого облікового запису.

Якщо у вас недостатньо доступного місця в iCloud, ви можете видалити деякі файли, щоб звільнити місце для резервної копії WhatsApp, або придбати додатковий обсяг пам’яті iCloud, оновивши свій план.

2. Примусово закрийте WhatsApp і спробуйте ще раз

Якщо в iCloud є достатньо місця, а WhatsApp все ще не створює резервну копію ваших даних, наступне, що потрібно спробувати, — це примусово вийти. У багатьох випадках примусовий вихід із програми може допомогти вирішити випадкові збої, які можуть заважати нормальному функціонуванню програми.

 • На iPhone з Face ID: проведіть пальцем вгору від домашньої панелі, а потім утримуйте середину екрана. Після цього проведіть пальцем вгору по картці програми, щоб закрити програму.
  Як змінити код безпеки Whatsapp

 • На iPhone з Touch ID: двічі натисніть кнопку «Додому», щоб відкрити перемикач програм. Після цього проведіть пальцем вгору по картці програми, щоб примусово вбити WhatsApp.

Тепер увімкніть режим польоту (відкрийте центр управління та натисніть значок режиму польоту) і зачекайте кілька секунд. Після цього вимкніть режим польоту, відкрийте WhatsApp і спробуйте створити резервну копію знову. Сподіваємося, це повинно було виправити резервну копію WhatsApp, яка застрягла раніше.

3. Вимкніть стільникові дані/Wi-Fi та увімкніть їх знову

Оскільки резервне копіювання WhatsApp вимагає стабільного підключення до Інтернету, переконайтеся, що повільне з’єднання стільникового зв’язку або Wi-Fi не перешкоджає створенню резервної копії. Якщо ви вважаєте, що ваше інтернет-з’єднання слабке, увімкніть з’єднання стільникового або Wi-Fi.

 • Перейдіть до програми Налаштування на вашому iPhone -> Мобільні дані/Wi-Fi, а потім вимкніть перемикач.

 • Тепер перезавантажте свій iPhone. Після перезавантаження пристрою перейдіть до програми “Налаштування”, а потім увімкніть стільникову мережу/Wi-Fi.

4. Увімкніть WiFi Assist

iOS поставляється з функцією під назвою «WiFi Assist», яка автоматично починає використовувати стільникові дані, коли ваш iPhone не підключений до Wi-Fi або мережа Wi-Fi погана. Це гарантує, що такі речі, як потокове відео та резервне копіювання, не будуть перешкоджати неакуратній мережі Wi-Fi. Таким чином, увімкнення Wi-Fi Assist може також гарантувати, що резервне копіювання WhatsApp не буде призупинено, якщо з’єднання Wi-Fi слабке.

 • Відкрийте програму Налаштування -> Стільникові/Мобільні дані.
 • Тепер прокрутіть униз і переконайтеся, що перемикач поруч із Wi-Fi Assist увімкнено.
  Як видалити чат у WhatsApp на ПК або мобільному пристрої

5. Вимкніть резервне копіювання iCloud для WhatsApp та увімкніть його знову

Багато разів ви можете виправити застрягу резервну копію WhatsApp на своєму iPhone, просто вимкнувши резервне копіювання WhatsApp iCloud і знову ввімкнувши його.

 • Перейдіть у Налаштування -> Ваше ім’я на своєму iPhone

 • Тепер торкніться iCloud. Далі прокрутіть вниз, щоб знайти WhatsApp, а потім вимкніть перемикач біля нього.

 • Далі перезавантажте свій iPhone. Після перезавантаження пристрою перейдіть до налаштувань iCloud, а потім увімкніть перемикач біля WhatsApp.

Перевірте, чи може WhatsApp створити резервну копію ваших чатів зараз. Якщо резервна копія WhatsApp все ще застрягла на вашому iPhone, читайте далі, щоб знайти потенційні рішення.

6. Оновіть WhatsApp

Якщо ви оновили WhatsApp на своєму iPhone вже давно, є велика ймовірність, що проблема може бути пов’язана із застарілою версією програми. Тому обов’язково оновіть програму обміну повідомленнями.

 • Запустіть App Store на своєму iPhone, а потім торкніться свого профілю у верхньому правому куті екрана.

 • Тепер прокрутіть вниз, щоб знайти WhatsApp, а потім натисніть «Оновити» поруч із ним. Якщо в списку додатків відображається «Відкрити» замість «Оновити», це означає, що ви вже використовуєте останню версію WhatsApp на своєму iPhone.

7. Переконайтеся, що iCloud не стикається з перебоями

Переконайтеся, що iCloud зараз не стикається з відключенням. Відкрийте веб-браузер на своєму iPhone і перейдіть на сторінку стану системи Apple, а потім переконайтеся, що коло ліворуч від iCloud Backup зелене. Якщо коло стане помаранчевим, це означає, що iCloud Backup зіткнувся з технічною проблемою. У цій ситуації вам доведеться почекати, поки Apple не вирішить проблему.

8. Видаліть старі резервні копії iCloud

Якщо ви не можете звільнити достатньо місця в iCloud для успішного резервного копіювання WhatsApp на вашому iPhone, ви можете видалити старі резервні копії iCloud.

 • Перейдіть до програми «Налаштування» на вашому iPhone -> банер Apple ID -> iCloud.
  Виправити статус WhatsApp, який не відображається на Android

 • Далі торкніться «Управління сховищем» і виберіть «Резервні копії».

 • Далі виберіть стару резервну копію, яка вам більше не потрібна, а потім натисніть Видалити резервну копію внизу екрана. Обов’язково торкніться «Вимкнути та видалити» у спливаючому вікні, щоб підтвердити.

9. Скиньте налаштування мережі

Якщо резервна копія WhatsApp все ще не працює, настав час спробувати скинути налаштування мережі.

 • Перейдіть до програми «Налаштування» на вашому iPhone і виберіть «Загальні». Після цього прокрутіть униз і торкніться Перенести або Скинути iPhone.

 • Далі торкніться Скинути внизу та виберіть Скинути налаштування мережі. Якщо з’явиться запит, не забудьте ввести свій код доступу до екранного часу. Нарешті, знову натисніть Скинути налаштування мережі у спливаючому вікні, щоб підтвердити.

10. Оновіть свій iPhone

Резервна копія WhatsApp все ще застрягла на вашому iPhone? Проблема також може бути з самою iOS, яка з кожним днем ​​стає все глибшою. Рекомендується перевірити, чи є оновлення iOS, які очікують на ваш iPhone, і якщо вони є, вам слід негайно їх встановити та сподіватися, що вони вирішать проблему.

 • Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone і виберіть «Загальні».

 • Після цього натисніть «Оновлення програмного забезпечення», а потім завантажте та встановіть останню версію iOS.

Легко виправте застрягла резервна копія WhatsApp на вашому iPhone

Ну, це всі способи, якими ви можете спробувати виправити застрягу резервну копію WhatsApp на вашому iPhone. Сподіваємося, вам вдалося легко виправити резервну копію WhatsApp. Тим не менш, якщо ви знаєте якісь інші методи, які можуть допомогти виправити резервні копії WhatsApp на вашому iPhone, поділіться ними з нами в коментарях нижче, і ми їх розглянемо.