Редагувати числа та функції в середині обчислення та додавати константи [Android]

Калькулятори на наших смартфонах розчарують у всьому, крім дизайну. Я знаю, що вони виконують свою роботу, але більшість працює, по суті, так само, як і будь-який старий кишеньковий калькулятор. Якщо ви зробили помилку, натиснули неправильний номер, хочете нагадати свій останній розрахунок або поспішно ввели неправильне число, вам доведеться починати все спочатку. Якщо я згадаю свій науковий калькулятор, який дозволив мені зберегти до восьми результатів у його пам’яті, я усвідомлюю, наскільки дуже простими і неадекватними є ці стандартні програми. Calc+ Потужний калькулятор — це програма-калькулятор, яка заповнює цей кричущий пробіл, залишений більшістю програм; Ви можете будь-коли редагувати число та математичну функцію. Довгі обчислення легко виконувати, ви можете редагувати будь-яке число, вилучати його з рівняння і навіть встановлювати константи, які можна використовувати в будь-який час.

  Як вимкнути біржовий додаток на Android [No Root]

Додаток має дуже акуратний дизайн та дуже інтуїтивно зрозумілий потік. Для перемикання між звичайною клавіатурою та алгоритмічними та триггерними функціями потрібно лише провести ліворуч по клавіатурі. Ваші попередні обчислення не очищаються, коли ви перемикаєтеся на нього, тому ви можете продовжувати використовувати їх у наступному обчисленні.

Щоб відредагувати введене число або операцію, просто торкніться його на екрані, і воно буде виділено. Ви можете редагувати виділений номер або операцію. Є два варіанти редагування; пензлик очистить усе рівняння, а маленька вкладка з хрестиком видалить одну цифру з виділеного числа.

Щоб налаштувати константу, вам потрібно переключитися на функцію триггера і натиснути одну з кнопок плюса. Введіть ім’я та значення для константи та натисніть Ok. Потім константа з’явиться замість кнопки плюса, яку ви торкнулися під назвою, яку ви їй призначили.

  Безкоштовний архіватор B1 для Android пропонує легке керування мобільним архівом

Не останнє значення мають налаштування Calc+. Проведіть пальцем вправо від краю, щоб відкрити панель навігації, і торкніться Налаштування. Ви можете ввімкнути або вимкнути історію обчислень, увімкнути тактильний зворотний зв’язок, роздільники коми для вказівки тисячних значень, вибрати триггерні одиниці та встановити, до якої десяткової позиції число округляється.

Також є чудові теми, які підтримує Calc+, і ви повинні перевірити. Відкрийте панель навігації та натисніть Налаштувати. Виберіть теми та налаштуйте шрифт, номер стилю шрифту розмір тексту та розмір тексту кнопки на вкладці дисплея. Не всі теми та шрифти безкоштовні. Є дійсно чудовий шрифт Гаррі Поттера, який виглядає дуже спокусливо.

  Як змінити голос Google Maps на iPhone та Android

Єдина функція, яка відсутня в Calc+, — це спосіб зберегти відповідь і отримати її пізніше. Крім того, Calc+ – це те, як я уявляю, як повинні працювати калькулятори на смартфонах.

Установіть потужний калькулятор Calc+ із магазину Google Play