Редагувати ресурси для створення користувацьких тем на основі програми [Android]

| | 0 Comments| 3:52 AM
Categories:

Користувачі Android можуть зробити свої пристрої дивовижними. Вони можуть зруйнувати речі, щоб отримати абсолютно чистий і мінімальний вигляд, або вони можуть встановити віджети, програми тощо, щоб отримати більше від цього. Додавання тем — один із популярних способів зробити ваш пристрій унікальним, і якщо вам подобається грати з темами на своєму пристрої, то Resflux — це модуль Xposed, який вам сподобається. Щоб Resflux запрацював, вам знадобиться рутований пристрій і встановлений фреймворк Xposed. Модуль дозволяє налаштовувати все: значки та кнопки програми, значення рядків, колірну схему тощо. Кожна програма може мати свою окрему тему, що означає, що ви можете створити гарну темну тему для програми Gmail і гарну світлу тему для програми Годинник.

  Як додати перемикач «Не турбувати» до регуляторів гучності в Android 7

Після встановлення відкрийте Resflux. Торкніться «Лабораторія», щоб почати створювати теми для своїх програм і редагувати інші ресурси. Кнопки «Імпорт» та «Експорт» не знадобляться вам, якщо ви вперше використовуєте цей модуль. Вам буде запропоновано вибрати цільовий пакет зі списку всіх програм, встановлених у вашій системі. Це включатиме програми сторонніх розробників, стандартні програми, а також системні програми. Виберіть будь-який, щоб налаштувати.

Наступний крок займе багато часу; зачекайте, поки модуль відобразить ресурси програми, яку ви вибрали. Це займе час, коли ви вперше зробите це для програми, і Resflux вам саме це каже. Вам потрібно знати, що це не жарт; це, безумовно, займе багато часу. Після завершення відображення ви побачите екран, як на знімку екрана праворуч.

  Як вимкнути відстеження зараження COVID-19 та сповіщення на Android

Угорі ви побачите п’ять кнопок. Зліва направо кнопка Drawable дозволяє переглядати та замінювати значки та кнопки, які використовуються в програмі, зображеннями на вашому пристрої. Кнопка String дозволяє переглянути поточне значення рядкових ресурсів і редагувати їх. Вкладка «Колір» дозволяє переглядати та редагувати кольори для різних елементів програми. Вкладка Boolean дозволяє переглядати та редагувати логічне значення пакета. І нарешті, вкладка Integer дозволяє переглядати та редагувати час для подій і дій.

Кожен елемент, який можна редагувати, має кнопку скидання, щоб ви могли легко повернути йому значення за замовчуванням. Повертаючись на головний екран програми, кнопка «Експортувати» дає змогу експортувати програму з налаштуваннями, які ви зробили для неї, щоб ви могли створити резервну копію або опублікувати її на користь інших. Аналогічно, вкладка Імпорт дозволяє імпортувати ці пакунки.

  Як керувати налаштуваннями графіки в PUBG для Android

Завантажте Resflux

через XDA