Революційний прорив TCL у технології міні світлодіодів

| | 0 Comments| 4:20 AM
Categories:

У вересні 2023 р. TCL анонсувала свій новий флагман, 98-дюймовий LED-телевізор X955 QD-Mini. Завдяки безпрецедентним 5000 повним масивам локальних зон затемнення (5184, якщо бути точним) і 5000 ніт пікової яскравості, цей гігант телевізора 4K виводить телевізійні технології на новий рівень.

Завдяки рівням чорного, які можуть конкурувати з OLED-телевізорами, і максимальної яскравості, щоб вони залишалися на місці, TCL X955 також може похвалитися довшим терміном служби та більшим дисплеєм, ніж OLED-телевізори. Вам також не потрібно турбуватися про вигоряння. Крім того, телевізор має переваги перед звичайними РК-телевізорами. Окрім факторів яскравості та контрастності, це включає ширшу кольорову гаму та ширший динамічний діапазон.

Безпрецедентна кількість локальних зон затемнення

Компанія TCL була першою, хто розробив світлодіодний міні-телевізор для масового виробництва, коли випустив TCL 8-ї серії ще в 2019 році. Зараз багато найкращих телевізорів із квантовими точками використовують підсвічування міні-світлодіодного підсвічування. Але з X955 TCL знову підняв планку та продовжує вивішувати свій прапор дивовижним чином.

Технологія Mini LED збільшує кількість світлодіодів, які може використовувати телевізор. Це, в свою чергу, призводить до збільшення локальних зон затемнення. Чим більше зон у телевізорі, тим точніше управління світлом. Це керування забезпечує вищий рівень контрастності, точніші та яскравіші кольори та чудову яскравість, що сприяє неймовірній якості зображення.

  Як записати Google Meet [6 Tools]

TCL розробила лінзи за технологією Mini LED у власній лабораторії PanGu Lab. Лінзи набагато стабільніші та надійніші завдяки силіконовій конструкції.

Завдяки рівномірному розсіюванню світла, яке забезпечується кожним окремим світлодіодом, лінзи створюють рівномірне освітлення по всьому 98-дюймовому екрану. Завдяки точному контролю над світлом, випромінюваним кожною зоною затемнення, немає перешкод для сусідніх зон. Таким чином, ефективно запобігаються небажані ефекти ореолу та розквіту, коли світло розливається на темні ділянки та робить їх більш освітленими.

Основа глибокого контрасту

Ви отримуєте неперевершений рівень контрастності з абсолютною точністю завдяки 5000 повним масивам локальних зон затемнення. Глибокі темні чорні відтінки з’являються, коли телевізор зменшує підсвічування в темних сценах. Глядачі можуть відчути огортаючу темну безодню з яскравими деталями, насолоджуючись атмосферними фільмами та відеоіграми.

Навпаки, підсвічування оживає в яскравих сценах або областях, створюючи сліпучі відблиски, які освітлюють дисплей із дивовижною чіткістю. Одним словом, TCL X955 створює візуальні симфонії різкого контрасту.

Він може досягти максимальної яскравості, якої ніколи раніше не досягав телевізор

Оскільки 1000–2000 ніт наразі вважаються флагманським рівнем максимальної яскравості на будь-якому телевізорі, дивно, що TCL вже зробила величезний стрибок до 5000.

Кожен може побачити красу цієї яскравості в повсякденному житті. Наприклад, сонце, що відбивається від полуденного озера, легко досягає 5000 ніт. Режисери багато років намагалися відтворити цю красу. Але, на жаль для них, телевізорам завжди бракувало технологій, необхідних для втілення їхнього бачення в життя. Однак завдяки 5000 ніт, які може досягти X955, вони нарешті можуть здійснити свої мрії.

Приголомшлива максимальна яскравість виводить HDR на новий рівень

Максимальна яскравість телевізора є ключем до розкриття повного потенціалу вмісту HDR. Якщо взяти до уваги попередні рівні, яких могли досягти інші телевізори, може бути важко уявити, наскільки дивовижним і реалістичним HDR-контент виглядає на потужній моделі TCL X955.

  Як скасувати підписку на Tinder Gold

Перегляд HDR-контенту на цьому неймовірному телевізорі демонструє повний діапазон світлового спектру, від найтемнішої тіні до найяскравіших відблисків. Це абсолютно природне зображення світла й тіні з найяскравішими відблисками, які точно відтворюються без шкоди для деталей у темних сценах.

Простіше кажучи, результатом є захоплюючий досвід перегляду з реалістичними деталями та кольором, який зовсім недавно вважався неможливим. TCL X955 виходить за рамки традиційного телевізійного досвіду та прокладає шлях до справжніх кінематографічних пригод у вашому власному домі.

Незалежно від того, насолоджуєтеся приголомшливими пейзажами та стадами екзотичних тварин у документальному фільмі про природу чи запаморочливому епічному бойовику, TCL X955 ідеально поєднує глибокі чорні відтінки, сліпучі відблиски та бездоганні природні кольори в захопливий візуальний гобелен.

Він досягає цієї новаторської яскравості без підвищення температури

Компанія TCL геніально розробила найдосконаліший чіп Mini-LED, який будь-коли створювався. Він випромінює світло через серію з шести тонких, як папір, кристалів у плавній послідовності та ретельно налаштовує напругу для ефективної роботи. Телевізор може збільшити яскравість, зберігаючи рівномірну температуру.

Навіть коли телевізор використовує всі 5184 зони локального затемнення та 5000 ніт пікової яскравості, температура залишається непорушною та контролюється.

Завдяки підтримці TCL як HDR10+, так і Dolby Vision, чудова пікова яскравість означає, що глядачам слід підготуватися до перегляду вмісту HDR. Величезний екран оживає в калейдоскопі блискучого світла та кольору з ідеальною деталізацією як у світлих, так і в темних сценах. Сліпучі білі відтінки вискакують з екрана, тоді як чорнильні, темні чорні відображають дивовижно багаті рівні глибини.

  11 найкращих операційних систем Raspberry Pi для різних цілей

Крім того, колірна гамма створює понад один мільярд природних кольорів для реалістичного враження.

Більше того, цей рівень яскравості буде сміятися перед будь-яким конкуруючим навколишнім освітленням. Іншими словами, ширма залишається справжньою красою, навіть якщо штори розсунуті й сонце падає у вікно. Суботній ранок або недільний вечірній футбол назавжди покращаться. Крім того, перегляд у затемненій кімнаті забезпечить найпривабливіші враження від домашнього кінотеатру, які тільки можна собі уявити.

Геніальний прорив у технології міні-світлодіодів

Загалом, 98 дюймів TCL X955 це телевізор, який виводить нас на новий рівень телевізійних технологій.

Незважаючи на досягнення таких неймовірних рівнів зображення, X955 також є енергоефективним і підтримує рівномірну температуру. У ці часи зміни клімату та стрімкого зростання рахунків за електроенергію приємно знати, що компанія TCL врахувала ці фактори, спрямовуючи нас до нових висот.

Нікуди не подінешся від того факту, що цей телевізор також виглядає просто приголомшливо, встановлений на стіні. Крім бездоганної якості зображення, він надтонкий і має безрамковий дисплей. Завдяки підтримці HDMI 2.1, 144 Гц VRR і чудовій 4.2.2-канальній аудіосистемі TCL X955 — це набагато більше, ніж революційна технологія Dual 5000.

**Моделі можуть відрізнятися залежно від ринку. Для отримання детальної інформації зверніться до місцевого офісу TCL.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.