Революційна генерація зображень за допомогою ШІ

LimeWire AI Studio — рай для творців контенту, де можна монетизувати аудіо, відео та зображення, створені ШІ. Але давайте перевіримо ще кілька «важливих» деталей, які я не зміг викласти в цьому одному рядку.

На краще чи на гірше, генеративний ШІ назавжди змінив сферу мистецтва. Це вже не про пензлик; мова йде про підказки, які є простими текстовими командами (ви надаєте генеративні інструменти ШІ для створення медіаконтенту). Подібним чином ви можете легко вийти з музичного виробництва шляхом текстових повідомлень. Відео також нічим не відрізняються.

Отже, коли ми ступаємо в це «спонукаюче» майбутнє, існує багато способів (тобто інструментів) для цього.

Одним із таких шлюзів є LimeWire AI Studio.

Що таке LimeWire AI Studio?

Раніше платформа для обміну файлами, LimeWire AI Studio тепер це публікація вмісту та платформа спільноти на основі ШІ. Це дозволяє вам скористатися перевагами кількох генеративних механізмів ШІ з однієї інформаційної панелі.

Наразі LimeWire AI Studio працює для зображень, а аудіо та відео зазначені як незабаром.

Хоча існує багато таких інструментів, LimeWire робить його особливим завдяки NFT, його рідному токену, розподілу доходу тощо, про що я коротко розповідав у наступних розділах.

Ось мій короткий досвід роботи з цим механізмом ШІ.

Інтерфейс користувача LimeWire AI Studio

  • Ви можете зареєструватися за допомогою комбінації електронної пошти та пароля або використовувати соціальні логіни. Успішна реєстрація відкриває інформаційну панель LimeWire.

  • Дослідження встановлено як перегляд за замовчуванням. Це показує популярний вміст у списку для загального перегляду, який можна фільтрувати за зображеннями, музикою та відео.
  • Щоб створити, ми можемо натиснути AI Studio під «Дослідженням».

  • Це дає три варіанти, лише один (зображення) доступний на даний момент. Подивіться на його панель створення зображень.

Є чимало варіантів, які можуть бути незрозумілими для новачків. Однак для початку вам потрібно звернути увагу лише на чотири (модель, підказка, негативна підказка та стиль).

Перший — це модель, яка представляє кілька (безкоштовних і платних) механізмів ШІ для перетворення тексту в зображення. Це найбільша перевага LimeWire: ви можете спробувати багато таких моделей і легко перемикатися між ними.

Окрім результату, ці моделі споживають різну кількість кредитів на підказку. Слава LimeWire; ви отримаєте приблизну суму кредиту авансом, ще до того, як натиснете «Створити зображення» внизу.

Поле підказки призначене для введення опису зображення. Вони можуть бути детальними або короткими, залежно від очікуваного результату.

Наступний важливий параметр — негативна підказка, яка просто означає речі, які ви не хочете бачити в остаточному рендері.

Нарешті, слід вибрати відповідний художній стиль. З цим слід бути обережним, оскільки стиль має значний вплив на результат.

Це був мінімум, необхідний для початку. Але є ще кілька речей, якими можна пограти в правій частині приладової панелі, які є специфічними для обраної вами моделі.

Наприклад, у DALL-E 2 є можливість вибрати остаточну роздільну здатність і кількість зображень на виході. Усі інші моделі, зокрема Stable Diffusion, дозволяють додатково коригувати результати за допомогою швидких інструкцій, якості та деталей, попереднього налаштування CLIP тощо.

Справа в тому, що DALL-E 2 набагато простіша модель, тоді як Stable Diffusion забезпечує більший контроль для професійних користувачів.

Створення зображень за допомогою LimeWire AI Studio

Якщо ви новачок у підказках, я пропоную уважно стежити за наведеними тут прикладами та спробувати погуглити, щоб отримати додаткові вказівки. Наприклад, пошук підказок Stable Diffusion 2.1 дасть змогу побачити, як цей механізм штучного інтелекту реагує на текст. Ця коротка вправа допоможе вам не витрачати ваші кредити LimeWire.

добре! Давайте створимо кілька (AI) зображень.

ModelPromptNegative PromptStyleStable Diffusion 2.1a будинок на тему космосу, арктичний клімат, стародавня архітектура, 8k, hdrNoneNone

Оскільки у мене був пробний план, я швидко витратив 10-кредитну квоту. Як ви могли помітити, результати не завжди відповідають підказці, як це стосується всіх подібних інструментів, які я пробував на сьогоднішній день.

Для LimeWire, особливо для тих, хто використовує модель Stable Diffusion, ключем до отримання хороших результатів є встановлення максимальної якості та підтримка оперативного керівництва в діапазоні 10-25. Однак ви можете експериментувати з усіма цінностями, щоб отримати те, що робить вас щасливими.

NFT з LimeWire

Коли ви шукаєте в Google «генератори штучного інтелекту», ви отримуєте незліченну кількість інструментів, які можуть перетворювати текст на зображення.

Хоча LimeWire ще не запустив музику та відео зі штучним інтелектом, його тонкі функції виділяють його.

По-перше, інтеграція блокчейну допомагає зробити вашу роботу постійною частиною історії. Кожна робота, яку публікує художник, також створюється як NFT на Algorand або Polygon, залежно від вибору блокчейну. За своєю суттю це дає постійне право власності на активи творцям вмісту з невеликою залежністю від серверів LimeWire.

LimeWire також пропонує гнучкість продажу ваших робіт на вторинному ринку, як-от OpenSea.

LMWR

LMWR — це нативний токен LimeWire, який підтримує екосистему LimeWire, включаючи виплати частки доходу, право голосу спільноти тощо. Це токен ERC-20, який указано в CoinMarketCap і доступний на основних криптовалютних платформах, включаючи Kraken, ByBit, Uniswap тощо.

Власники LMWR винагороджуються доступом до ексклюзивних подій LimeWire, розіграшами товарів, правами голосу, % APR тощо на основі суми холдингу.

Прибуток від LMWR зберігається в обліковому записі LimeWire, який користувач також може перевести на будь-який криптогаманець ERC-20.

Розподіл доходу

LimeWire дає можливість спільноті своєю цікавою часткою доходу.

Можна публікувати твори в стрічці LimeWire, залучаючи підписників, щоб отримувати частку роялті за кожну угоду. Крім того, ви можете заблокувати певний вміст для передплатників і стягувати щомісячну плату зі своєї лояльної бази шанувальників. Творці отримують до 70% усіх доходів від реклами, отриманих від їх вмісту, які виплачуються щомісяця.

Крім того, кожен перепродаж на платформі LimeWire приносить автору 2,5% роялті.

Передплатники володіють цифровими копіями вашого вмісту та отримують сповіщення щоразу, коли ви публікуєте.

Це також дозволяє шанувальникам ділитися роботами творців з іншими членами спільноти, отримуючи таким чином 10% прибутку від реклами.

Загалом, кожна діяльність LimeWire винагороджується, і кожен знайде щось для себе.

Підписка LimeWire

Безкоштовний план виділяє 10 кредитів щодня, що означає 20 зображень, якщо ви використовуєте Stable Diffusion 2.1 і 1.5. Крім того, пробна версія обмежує вас 50 балами якості та деталей, які можуть досягати 150 для професійних користувачів.

Крім того, частка доходу від реклами для користувачів безкоштовного плану становить 50%.

The платні плани пропонуйте більше кредитів, вищу швидкість створення зображень, досвід без реклами, розблокуйте моделі преміум-класу AI та більший розподіл доходу від реклами, серед інших переваг.

Як показано на зображенні, вартість преміум-підписки починається від 9,99 до 99,00 доларів на місяць.

Крім того, платні користувачі можуть отримати доступ до всіх своїх історичних творінь.

Заключні думки

LimeWire AI — це амбітний проект, який дозволить користувачам створювати повні музичні треки та привабливий відеовміст. Наразі він обмежений створенням зображень AI, із щедрим безкоштовним планом для тих, хто зацікавлений у дослідженні його можливостей.

Підсумовуючи, ви можете використовувати чудовий користувальницький інтерфейс, щоб використовувати потужність провідних у галузі моделей ШІ, включаючи DALL-E 2 і Stable Diffusion. LimeWire також працює над власним генеративним механізмом ШІ, який планується запустити цього року.

Той факт, що мистецтво, створене за допомогою LimeWire, не буде втрачено на їхніх серверах і залишиться живим завдяки технології блокчейн, є головним плюсом.

Нарешті, схема розподілу доходу від реклами є безпрограшною для всіх. Повторюємо, творці не лише отримують гроші за свої творіння, але й заробляють на перепродажі своїх робіт.

Загалом, LimeWire AI Studio є вартим доповненням до спільноти художників штучного інтелекту, яке обов’язково варто спробувати.

Далі ви також можете ознайомитися з найкращими генераторами зображень зі штучним інтелектом, щоб за секунди отримати дивовижні зображення.