techukraine.net techukraine.net Рахунок-фактура Bonsai – простий і розумний спосіб отримати гроші

Рахунок-фактура Bonsai – простий і розумний спосіб отримати гроші

| | 0 Comments| 7:45 AM
Categories:

Вам набридло вручну керувати своїми рахунками-фактурами? Прочитайте цей огляд Bonsai Invoice, щоб дізнатися про надійні функції цієї платформи.

Для більшості фрілансерів і малого і середнього бізнесу виставлення рахунків все ще означає багато ручних зусиль і паперової роботи. В результаті ефективність користувачів значно знижується. Крім того, своєчасне надсилання рахунків-фактур всім клієнтам різних проектів часто залишається проблемою.

Усі ці проблеми можна вирішити, якщо ви почнете використовувати кваліфіковане рішення для керування рахунками-фактурами. Одним із таких програм є Bonsai Invoice. Перш ніж перейти до функцій цієї програми для виставлення рахунків, давайте дізнаємось про причини використання програмного забезпечення для виставлення рахунків.

Навіщо вам програмне забезпечення для виставлення рахунків?

Незалежно від того, чи є ви підприємством чи незалежним підрядником, вам знадобиться програмне забезпечення для виставлення рахунків з таких причин:

  • За допомогою програми виставлення рахунків ви можете відстежувати всі рахунки-фактури в одному місці.
  • Це також допоможе вам спростити процес за допомогою швидкого та ефективного підходу.
  • Ви можете використовувати інструмент для автоматичного надсилання повторюваних рахунків-фактур, зменшуючи ручні зусилля.
  • З цим програмним забезпеченням відстеження статусу рахунків стає простіше.
  • Це дозволяє створити професійний імідж перед клієнтами.
  • Програмне забезпечення для виставлення рахунків із функцією відстеження часу дозволяє точно виставляти рахунки.
  • Ці програми також ідеально підходять для дотримання податкового законодавства.

Чим вам може допомогти Bonsai Invoice

Як бачите, для кожного підприємства та окремого спеціаліста важливо мати програмне забезпечення для рахунків-фактур, яке може керувати всіма пов’язаними з рахунками завданнями. Для цього можна вибрати Бонсай Рахунокнадійна програма, ідеальна для фрілансерів, малих підприємств і агентств.

Використовуючи цей інструмент, ви можете без особливих зусиль створити професійний рахунок-фактуру за кілька секунд і миттєво надіслати його своєму клієнту або запланувати їх на дату в майбутньому. Ця програма також дозволяє вам налаштувати глобальні платежі, щоб отримувати гроші швидше незалежно від вашого геолокації. Крім того, ви можете надсилати своїм клієнтам автоматичні нагадування, щоб вони не отримували гроші вчасно.

  Як використовувати функцію MATCH в Excel

Bonsai Invoice автоматизує кілька завдань з рахунків-фактур і дозволяє вам зосередитися на більш важливих і творчих речах. Він має простий у використанні інтерфейс, який не потребує навчання, тому ви можете почати використовувати його відразу.

У Bonsai ви можете виконувати різні дії з виставленням рахунків із багатьма параметрами налаштування, як-от додавання зображення клієнта та фону рахунку-фактури. Крім того, його розділ налаштувань дозволяє вибрати значення за замовчуванням для різних значень, макетів і параметрів.

Головні функції Bonsai Invoice

#1. Створення професійних рахунків-фактур

Використовуючи Bonsai, ви можете автоматично створити рахунок-фактуру, який виглядає абсолютно професійно. Використання його багатої колекції; ви можете вибрати шаблон, який підходить для вашої галузі чи проекту.

#2. Налаштуйте свій рахунок-фактуру

У цьому програмному забезпеченні є багато варіантів налаштування рахунка-фактури. До рахунку-фактури можна додати власний банер або логотип вашого підприємства.

#3. Оптимізований процес виставлення рахунків

Рахунки-фактури, які ви створюєте за допомогою цього програмного забезпечення, можна надсилати вашому клієнту електронною поштою. Електронний лист містить безпечне платіжне посилання, яке клієнти можуть використовувати для швидкої та легкої оплати. Ви навіть можете додати прострочену комісію до рахунку-фактури та отримати підтвердження прочитання рахунків-фактур.

#4. Надіслати нагадування

Ви втомилися ганятися за рахунками? Позбудьтеся цього клопоту за допомогою автоматичних нагадувань про оплату Bonsai. Це нагадає клієнтам про незавершені рахунки-фактури від вашого імені.

#5. Надсилайте одиничні або повторювані рахунки-фактури

Під час надсилання рахунків користувачі можуть вибрати тип рахунка-фактури з кількох варіантів (одноразовий, повторюваний, підписка, пакет). Для довгострокових проектів ви можете вибрати повторюваний тип і вибрати інтервал виставлення рахунків, наприклад щотижня, кожні два тижні, щомісяця, щокварталу, щороку тощо.

#6. Забезпечте безпечний платіж

Bonsai дозволяє отримувати платежі в понад 100 світових валютах. Таким чином, ви легко отримуєте гроші, незалежно від місцезнаходження вас і вашого клієнта. Ви також можете вибрати PayPal, Stripe, платежі ACH і кредитні картки як варіанти оплати.

  Як заблокувати електронні листи від певних відправників у Microsoft Outlook

#7. Безкоштовний доступ для співавторів

Навіть якщо зацікавлені сторони вашого проекту не мають плану підписки Bonsai, ви можете запросити їх до конкретних проектів. Таким чином, ви також можете використовувати це програмне забезпечення з обмеженим доступом і функціональністю.

#8. Легке налаштування

Налаштування облікового запису Bonsai займає менше однієї хвилини. Отже, ви можете негайно розпочати роботу з Bonsai Invoice.

#9. Ефективна підтримка клієнтів

Bonsai також має досвідчену та доброзичливу команду підтримки клієнтів, яка рада допомогти вам у будь-який час. Ви можете поспілкуватися з ними, якщо десь застрягли.

#10. Доступна безкоштовна пробна версія

Перш ніж отримати план передплати, Bonsai дає вам 7-денну безкоштовну пробну версію. Протягом цього часу ви отримуєте всі необмежені функції обраного плану.

Інтеграція рахунку-фактури Bonsai з іншими продуктами Bonsai

Інструменти рахунків-фактур часто потребують інтеграції з іншими пов’язаними програмами для платежів, відстеження часу тощо. Різні автономні програми рахунків-фактур потребують інтеграції інструментів сторонніх розробників для їх функцій, і часто процес інтеграції не такий гладкий, як вам хотілося б.

Однак, якщо ви вирішите використовувати Bonsai Invoice, ви зможете легко використовувати з ним інші інструменти Bonsai. Нижче наведено деякі інструменти Bonsai, які можна використовувати з Bonsai Invoice, щоб спростити виставлення рахунків.

#1. Проекти

Коли ви починаєте працювати над новим проектом, ви можете додати його деталі, щоб стати членом групи Bonsai Projects. Після завершення проектів ви можете легко вибрати назву проекту, щоб додати деталі до рахунку-фактури. Це позбавляє вас від ручного введення всіх деталей проекту під час створення рахунку-фактури.

#2. Відстеження часу

Багато фрілансерів і агентств отримують зарплату відповідно до робочого часу. Для них відстеження часу, витраченого на проект, і включення цього часу в рахунок є обов’язковим. Функція відстеження часу Bonsai доступна в інтерфейсі рахунків-фактур за замовчуванням. Під час роботи над проектом ви можете включити тайм-трекер. Це також дозволить вам додати назву проекту та інші деталі зі списку проектів.

#3. Платежі

Бонсай Платежі це ще одна функція, за допомогою якої ви можете використовувати Bonsai Invoice. Він дає вам змогу вибрати бажану глобальну валюту, як-от долар США, ЄС, фунти стерлінгів тощо, і спосіб отримання платежу, наприклад PayPal, банківський переказ або кредитну картку.

  Як поділитися файлом Google Документів, таблиць або слайдів як веб-сторінку

Шаблони рахунків-фактур бонсай

Мета Bonsai Invoice — запропонувати своїм користувачам максимальну зручність і корисні функції. Оскільки люди з різних галузей використовують цю програму, Bonsai постачається з бібліотекою шаблонів із різними шаблонами.

Ви можете перевірити багату колекцію Шаблон рахунку-фактури бонсай щоб знайти той, який найбільше підходить для вашого випадку використання або бізнесу. Незалежно від того, чи займаєтеся ви будівництвом, юриспруденцією, охороною здоров’я, фрілансом, нерухомістю, фотографією, письменництвом, медициною, маркетингом чи ІТ-послугами, у Bonsai є шаблон для вас.

Варіанти використання рахунку-фактури бонсай

Фрілансери

Якщо ви фрілансер і вам потрібно керувати низкою клієнтів для різних проектів, Bonsai Invoice може допомогти вам із відстеженням часу та шаблонами для різних галузей.

Стартапи

Bonsai Invoice пропонує всі необхідні функції виставлення рахунків під одним дахом, що дуже зручно для стартапів. Це також позбавляє їх від ручного відстеження рахунків їхніх підрядників.

Віддалений бізнес

Тим, хто веде віддалений бізнес, потрібне надійне програмне забезпечення для виставлення рахунків, наприклад Bonsai Invoice, для легкого виставлення рахунків і хмарної підтримки, якою може керувати будь-хто з будь-якого місця.

SMBs

Використовуючи Bonsai Invoice, малі та середні підприємства можуть легко керувати своїми фінансами, заощаджуючи час на адмініструванні. Це також допомагає їм швидше отримувати гроші та залучати нових клієнтів.

Підведенню

Хоча керування рахунками-фактурами справді є важким завданням для фрілансерів і малих і середніх компаній, використання відповідного програмного забезпечення полегшує процес. Виберіть Bonsai Invoice, який об’єднує всі процеси виставлення рахунків і платежів під одну парасольку.

Цей простий, але потужний інтерфейс дозволяє створювати та керувати всіма вашими рахунками-фактурами з мінімальними зусиллями. Він також підтримує безпечні варіанти оплати та інтеграцію з іншими інструментами Bonsai.

Якщо ви хочете вивчити подібні програми, прочитайте про найкращі генератори рахунків-фактур.