Піктограми та символи Facebook Messenger: що вони означають?

| | 0 Comments| 9:59 AM
Categories:

Багато піктограм і символів, які використовуються у Facebook Messenger, можуть бути досить заплутаними. Отже, що вони означають?

Ми дослідили найпоширеніші піктограми та символи у Facebook Messenger, щоб дізнатися, для чого вони служать. Ось усе, що вам потрібно знати.

1. Розкрийте синє коло

Піктограма Facebook Messenger із відкритим синім колом означає, що ваше повідомлення зараз надсилається.

Якщо ви відійдете від повідомлення або втратите з’єднання з мережею, коли присутній відкрите синє коло, Facebook все одно надішле повідомлення, коли з’єднання буде відновлено.

2. Відкрийте синє коло + галочка

Розімкнуте синє коло з галочкою означає, що ваше повідомлення доставлено.

На цьому етапі одержувач побачить ваше повідомлення, щойно відкриє програму Messenger. Але якщо вони не в Інтернеті, вони можуть ще не бачити його.

  Програма для обміну повідомленнями для Android із Facebook, як плаваючі бульбашки

3. Зафарбоване синє коло + галочка

Заповнене синє коло з галочкою означає, що ваше повідомлення доставлено.

Хоча людина, можливо, ще не бачила вашого повідомлення, ви можете бути впевнені, що вона буде доступна для неї, коли вона наступного разу перевірить свій телефон, планшет або комп’ютер.

4. Червоний трикутник + Вигук

Червоний трикутник із знаком оклику має з’явитися, лише якщо ваше повідомлення не надіслано через перебої в Інтернеті. Можливо, це найменш поширений символ Messenger.

Поруч із червоним трикутником має з’явитися повідомлення: «Це повідомлення не надіслано. Перевірте підключення до Інтернету та натисніть, щоб повторити спробу». Уникайте переходу зі сторінки, доки не виправите нестабільне з’єднання з Інтернетом, або збережіть копію свого повідомлення в автономному режимі, щоб ваша інформація не була втрачена.

5. Зелена точка

Зелена крапка в нижньому правому куті зображень ваших контактів у верхній частині вказує на те, що вони онлайн і доступні для спілкування.

Якщо ви надішлете повідомлення комусь із зеленою крапкою поруч із зображенням, він, швидше за все, отримає, прочитає та відповість на ваш чат.

  Що таке функція Facebook Wave?

Однак ви також можете змінити, які друзі Facebook можуть бачити вас онлайн, що приховує зелену крапку статусу активності від певних користувачів.

6. Синя точка

Синя крапка праворуч від чату вказує на непрочитане повідомлення. Відправник не отримає підтвердження прочитання повідомлення, доки ви не клацнете чат.

Відкриття чату з синьою крапкою видаляє крапку та показує відправнику, що ви відкрили та прочитали його повідомлення. Ця функція також зручна для швидкого сортування та визначення повідомлень, які ви не хочете читати.

7. Сірий перекреслений дзвіночок

Сірий перехрещений дзвіночок праворуч від чату означає, що ви вимкнули звук чату. Вимкнена особа може надсилати вам повідомлення, але ви не отримаєте сповіщення про те, що вона надіслала вам повідомлення.

Ви можете вимкнути звук чату в додатку Messenger на будь-який час або використати один із часових параметрів за замовчуванням, щоб увімкнути його, коли мине вибраний час.

8. Піктограма замка

Піктограма замка поруч із чатом означає, що розмова є таємною та має наскрізне шифрування. Тільки ви та одержувач можете читати ваші повідомлення, якщо ніхто з вас не вирішить поділитися ними з іншими.

  Як заблокувати профіль Facebook

Як дізнатися, чи хтось бачив ваше повідомлення у Facebook

Якщо хтось бачив ваше повідомлення на Facebook у додатку Messenger, під останнім прочитаним повідомленням має з’явитися мініатюрна кругла версія зображення профілю.

Ви також побачите слово «Бачено» під прочитаним повідомленням разом із міткою часу, щоб ви знали, коли одержувач відкрив його.

Альтернативи Facebook Messenger

Незважаючи на те, що багато користувачів не погоджуються з вимогами дозволу Messenger, він залишається одним із найбільш використовуваних додатків для обміну повідомленнями. За останніми підрахунками, він мав понад 1,3 мільярда активних користувачів із 20 мільярдами повідомлень, які надсилалися щомісяця. Це означає, що ви майже завжди зможете зв’язатися з особою, з якою хочете зв’язатися.

Інші популярні альтернативи Messenger включають WhatsApp, Viber і Telegram. Якщо ви живете в Азії, перегляньте WeChat і Line. І пам’ятайте, Messenger також працює з іншою основною службою Facebook, Instagram.