Підписки на ChatGPT закрито, але чому та коли вони знову відкриються?

Ключові висновки

  • Реєстрація на ChatGPT наразі закрита через сплеск використання після нещодавньої події OpenAI Dev Day, що спричинило навантаження на їхні сервери.
  • Немає конкретних часових рамок для повторного відкриття реєстрації, що залишає потенційних нових користувачів невпевненими щодо того, як довго їм доведеться чекати.
  • OpenAI активно працює над вирішенням проблеми та забезпеченням чудової взаємодії з користувачем, але закриття підписок викликає незадоволення серед існуючих передплатників.

Хочете зареєструватися в ChatGPT? Ну, ти запізнився.

Генеральний директор OpenAI Сем Альтман офіційно оголосив, що реєстрацію на провідний генеративний інструмент штучного інтелекту закрито — принаймні наразі. Однак, оскільки не встановлено конкретних часових рамок, коли реєстрація ChatGPT буде відновлена, можна лише здогадуватися, скільки доведеться чекати потенційним новим користувачам.

Чому реєстрація в ChatGPT закрита?

ChatGPT пережив величезний сплеск використання після Дня розробників ChatGPT OpenAI 6 листопада 2023 року.

OpenAI використовував свій День розробників, щоб оприлюднити останні оновлення ChatGPT, включаючи GPT-4 Turbo, оновлений LLM і його нову опцію спеціального GPT. Обидва виявилися миттєвими хітами для існуючих користувачів, і завдяки стрічкам соціальних мереж, переповненим захоплюючим вмістом ChatGPT, більше людей, ніж будь-коли, хочуть отримати шматок пирога ШІ.

Раптове зростання кількості користувачів, які вивчають нові інструменти, і людей, які почали використовувати ChatGPT, створило значне навантаження на сервери OpenAI, що змусило компанію закрити свої підписки, доки ситуація не буде під контролем.

Коли знову відкриються підписки на ChatGPT?

Наразі офіційної інформації щодо відновлення реєстрації в ChatGPT немає. Апаратне забезпечення OpenAI зазнає невдоволення, і є більше ніж кілька існуючих абонентів, які висловлюють невдоволення скороченням обслуговування.

Повільніший час обробки, періодичні простої, відключення електроенергії тощо значно зросли після події 6 листопада. Для тих, хто швидко інтегрував ChatGPT і генеративний штучний інтелект у робочі процеси та деінде, будь-які простої гостро відчуваються.

Однак, незважаючи на те, що підписки на ChatGPT закрито, їх відновлення не займе багато часу. Кожен день, коли двері ChatGPT залишаються закритими для нових користувачів, OpenAI втрачає прибуток, і це ситуація, в яку не хоче потрапляти жодна компанія, навіть якщо проблема спричинена його величезним успіхом.

Якщо ви хочете бути першим у черзі, коли відновиться підписка на ChatGPT, перейдіть до Сторінка реєстрації в ChatGPTвведіть свої дані та дочекайтеся електронного листа.

ChatGPT є жертвою власного успіху

Як було сказано вище, це проблема, яку бажає засновник стартапу. Але коли так багато людей інтегрували службу або почали покладатися на неї, забезпечення стабільності та продуктивності ChatGPT для існуючих користувачів є таким же важливим, як і залучення нових підписників.

Тим не менш, це точно не зміниться.